تاثیر قانون جذب در زمان انتخاب از بین چند گزینه

Add a Comment
13 Min Read

مقدمه

وقتی گزینه های زیادی پیش روی انسان باشد، یکی از نکات مهم، شناخت فرصت مناسب است. شناخت مناسب باعث می شود تا گزینه مناسب انتخاب شود. در حالی که انتخاب های نادرست باعث نا امیدی خواهند شد. گاهی ما در تصمیم گیری ها مردد خواهیم شد یا وقتی تصمیم را قطعی کردیم، نگرانیم که تصمیمان درست یا علط بوده است یا درست تصمیم نگرفته باشیم و آیا می توانستیم تصمیم بهتری بگیریم. ممکن‌است شما بگویید که هیچ راهی برای این که تصمیم درست را از بین چند گزینه بگیرید وجود نداشته باشد، اما اقداماتی است که می تواند به شما برای این کار کمک کند. در این مقاله ما با استفاده از قانون جذب، راه کار هایی برای انتخاب یک گزینه از بین چند گزینه را برای شما ارائه خواهیم داد. به زبان ساده قصد داریم تا ارتباط قانون جذب و انتخاب را برای شما بازگو کنیم.

تعریف قانون جذب چیست؟

برای درک کامل و شروع به درک قدرت  قانون جذب ، قبل از هر چیز و مهمترین چیز ، باید درک کنید که در یک جهان مستقر در جاذبه زندگی می کنید که در آن انرژی جذب، انرژی های مشابهی را جذب می کند و مطلقاً همه چیز انرژی است. افکار شما مانند آهنرباهای قدرتمند است و فقط انرژی ای را جذب می کند که با آنها هماهنگ باشد.

آنچه شما به عنوان فکر غالب خود در نظر دارید ، لرزش پرانرژی شما را منتشر می کند و درنهایت آنچه به آن تمرکز کرده اید را، در زندگی شما نشان می دهد. نحوه استفاده از ذهنتان ارتعاشاتی را که در آن قرار دارید تعیین می کند. روشی برای مفهوم زندگی که در آن ارتعاش می کنید این است که توجه کنید که چگونه احساس می کنید ، زیرا احساسات شما بازتاب واقعی آنچه در مورد آن فکر می کنید است. به طور خلاصه قانون جذب اینگونه تعریف می شود:

جذب انرژی های اطراف در زندگی

قانون جذب نامی است که به  “جذب انرژی های اطراف در زندگی” داده می شود. . برای خلاصه کردن این ایده استفاده می شود که فرد با تمرکز بر افکار مثبت یا منفی ، تجربیات مثبت یا منفی را در زندگی خود به همراه می آورد. این عقیده مبتنی بر این تفکر است که مردم و افکار آنها هر دو از “انرژی خالص” ساخته شده اند ، و اعتقادی که مانند انرژی آن ها باشد، به زندگی شان جذب می شود.

بهتر است این توانایی را بدانید که شما کنترل کامل بر ارتعاشاتی را دارید که از خود ساطع می کنید و می توانید با توجه به احساسات خود، به راحتی توانایی جذب خود را تغییر داده و سپس آگاهانه تصمیم بگیرید. افکار شما همان چیزی است که شما را در زندگی روزمره تان راهنمایی می کند اما بسیاری از مردم احساس می کنند که هیچ کنترلی بر زندگی و تفکرات خود ندارند و خیلی عادی و روتین اجازه می دهند که با تفکرات منفی و نابود کننده بمباران شوند! امیدوارم شما جزو این افراد نباشید. در ادامه این مقاله به بررسی مفهوم قانون جذب در انتخاب از بین چند گزینه می پردازیم.

تاثیر قانون جذب و انتخاب از بین چند گزینه

طبق تعریف قانون جذب و شرایط آن، شما در ابتدای امر باید درک کنید که موجودی پر از انرژی هستنید که می توانید افکارتان را کنترل کنید و مسئولیت تمام اتفاقاتی که در زندگی برایتان رخ می دهد را بپذیرید. توجه کنید که هر چه انرژی بگذارید، همان را دریافت خواهید کرد.‌ پس برای نشان دادن خواسته های خود با استفاده از قانون جذب، ضروری است که به طرز فکری مثبت برسید و هر گونه تفکر منفی را از بین ببرید. باید به خود تعهد دهد که در هر موقعیتی به دنبال یافتن مطالب مثبت می روید و بدانید که هنگامی کخ یک فکر منفی به وجود می آید، بهتر است ان را با ایده ای مثبت جایگزین کنید.

با اطمینان خاطر قدم برداشتن یکی از تاثیرات قانون جذب بر انتخاب است

با استفاده از این قانون، زمانی که می خواهید از بین چند گزینه، یک گزینه را انتخاب نمایید، با اطمینان خاطر قدم خواهید برداشت و به انتخاب خود اطمینان قلبی دارید. شما باید به این ایمان رسیده باشید که بهترین نتیجه از آن شما است. سعی کنید با تکنیک های افزایش اعتماد به نفس، آن را افزایش داده تا بتوانید به خود و تصمیم هایتان اعتماد کنید.

قانون جذب و انتخاب

تاثیر قانون جذب در زمان انتخاب از بین چند گزینه به تفکر عمیق شما و ایمان به این قانون بستگی دارد.‌پس روح خود را آرام بگیرید و با تنفس عمیق به شرایط موجود فکر کنید. اطمینان از انتخاب درست گزینه های تصمیم گیری و انتخاب از بین چند گزینه فشار زیادی را بر روی فرد ایجاد می کند تا مطمئن شود که بهترین تصمیم را گرفته است.

هیچ شخصی علاقه ندارد که وقت و زمان خود را صرف اشتباهات کند. اما در این بخش ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که دقیقا همان چیزی را که می خواهیم به دست می آوریم. همین ترس و وجود آن به این معناست که اعتقاد وجود دارد و قصد بر این است که بهترین گزینه انتخاب شود. چرا که با انتخاب اشتباه شما در جایی که هستید گیر می کنید.

از طریق دنیای درونی به یقین برسید

واقعیت این است که از طریق دنیای درونی می توانید به انتخاب گزینه مناسب برسید. لازم است که گزینه ها را به طور کامل و با جزئیات مناسب بررسی نمایید اما مهم تر از این بررسی، آن است که بدانید واقعا از هر گزینه چه انتظاری دارید و چه می خواهید. احساسات خود را درباره هر کدام بسنجید تا قوی ترین آن را بیابید. پس از آن لازم است که حس های خود را پرورش داده و مواردی که با انرژی مثبت شما مطابقت دارند را جلب تفکر و زندگی خود کنید.

وقتی به این روش و از طریق قانون جذب به استقبال انتخاب گزینه مورد نظر تان می روید، متوجه خواهید شد که انتخابتان همان چیزی است که قرار است به شما خدمت کند چرا که بر مبنای تفکر عمیق و مصبتتان و آنچه دوست دارید همراه با اعتبار سنجی های عمیق و اعتقاداتتان به دست آمده است.

از نظر عقلی و دیدگاه تعدادی از افراد، ممکن است در مقابل تفکرات مثبت مقابله کنیم اما ورود به مسیر های جدید مثبت همراه با احساس درست زندگی را متفاوت خواهد کرد. هر چه بر مبنای گزینه فکر شده به شما جلب شود منطبق با انرژی تان خواهد بود و به نوعی از آن سود می برید.

بهتر دانستن خود نکته مهم در بررسی قانون جذب و انتخاب

نکته مهم تری که باید به آن توجه کنید این است که بهتر دانستن خودتان مولفه مهمی در استفاده از قانون جذب برای انتخاب گزینه است. چرا که هر چه خودتان را بیشتر بشناسید، بیشتر می توانید آگاهانه زندگی را شکل دهید که بازتابی از شادی ها، احساسات مثبت و ارزش های شما باشد.

اما اگر در هنگام انتخاب گزینه مناسبتان، تمرکز ندارید، سعی کنید گزینه ها را با استفاده از وسیله ای با صدای خود ضبط کتید. حتی می توانید نکات مختلفی که درباره هر گزینه، پیدا کرده اید را بیان کنید. این کار باعث می شود تا هم شپا و هم کائینات صدای بلندتان را بشنود و تمام انرژی های مثبت را به سمت شما جلب کند.

با این کار شما بهتر می توانید به جزئیات برسید و انتخاب مناسب را داشته باشید. اگر با پر کردن صدا مشکل دارید، روی یک کاغذ خالی، گزینه ها را یادداشت کنید و بدون توقف درباره هر کدام بنویسید. اجازه دهید قلم تان تمام کار ها را انجام دهد. وقتی احساسات درباره هر گزینه تخلیه شد، کلمات و جملات را نگاه کنید. خواهید دید که کدام یک از گزینه ها حس بهتری را به شما داده است.‌ کافی ست زمانی که دست از نوشت برداشتید، یادداشت ها را رها کرده و ساعتی بعد دوباره به سراغ آن بروید. شگفت زده خواهید شد و قدرت قانون جذب را راحت تر درک می کنید.

از جملات تاکییدی استفاده کنید

شما با استفاده از قانون جذب می دانید که زندگی بر مبنای هر یک از این‌گزینه ها برای شما چه احساسی خواهد داشت. با استفاده از قانون جذب در می یابید که چه گزینه ای مناسب است اما باید سعی کنید از ابزار آن استفاده نمایید. جملات تاکیدی مثبت درباره گزینه های متعددتان بنویسید و مثال هلی عینی از هر گزینه بیاورید تا متوجه شوید بهترین کدام است. برای خود صفحات رویایی مجسم شوید یا اگر زمان دارید بسازید.

نقشه زندگی خود را با تفکری مثبت بر مبنای هر کدام از گزینه ها در ذهن بیاورید و در این راه گام بردارید. این روش به راحتی تصمیم گیری را برای شما بهتر خواهد کرد. گاهی ممکن است این انتخاب زمان ببرد اما شما دیدگاهتان را حفظ نمایید و در مسیر درست قدم بردارید.‌ با انجام این تکنیک ها و مراحل می توانید با خود درونی تان ارتباط برقرار کرده و گزینه مناسب را انتخاب نمایید.

به خود و غرایزتان اعتماد کنید

به خود و غرایزتان اعتماد داشته باشید و بدانید هر انتخابی که می کنید، در عین حال که واضح و مشخص هم نباشد، برای شما بهترین‌ گزینه انتخابی است. این مسئله چیزی است که دیر یا زود برای همه ما اتفاق خواهد افتاد و اگر از قانون جذب استفاده کنید، در واقع شما یک سیستم راهنمایی درونی ساخته اید که هر بار بدون شکست شما را به جواب درست سوق می دهد.

شما با استفاده از قانون جذب، احساسات خود را درباره هر گزینه شناخته اید و از سیستم درونی خود برای انتخاب بهترین گزینه استفاده می نمایید‌. در آخر متوجه خواهید شد که با اعلام گزینه درست و مورد قبول، چه احساس خوبی خواهید داشت و اقدامات لازم را به راحتی انجام خواهید داد. اما توجه کنید که  اگر درباره هر کزینه ای، انرژی مثبت شما کاهش یابد، احساس اضطراب خواهید کرد و این تلنگری است که نشان می دهد این گزینه مناسب شما نخواهد بود.

با استفاده از روش ها و تکنیک های گفته شده در این مقاله به راحتی خواهید توانست با استفاده از قانون جذب، بهترین گزینه را از میان چند گزینه انتخاب کرده و بهترین تصمیم را بگیرید.

۴.۳/۵ - (۳ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx