اسرار حیرت انگیز قانون جذب از نظر خانم لوئیز هی

نظرات 7
5 دقیقه مطالعه

اسرار حیرت انگیز قانون جذب از نظر خانم لوئیز هی

خانم لوئیز هی نویسنده کتاب شفای تن و معروف به مادر تفکر مثبت در این جا به نکات ارزشمندی درباره (اسرار حیرت انگیز قانون جذب و رازهای رسیدن و نرسیدن به آرزوها) اشاره میکند:

او درباره صحبت در مورد قانون جاذبه، که اساس راز است می گوید: “قانون جاذبه این است که تفکر  ما باعث می شود که هر چه در مورد آن فکر کنیم به ما داده شود.” “این مثل این است که هر بار که ما فکر می کنیم آن فکر ساخته شود و هر بار که ما یک کلمه صحبت می کنیم جهان گوش می دهد و مشغول پاسخ دادن به ما است.”

لوئیز میگوید شاید شما هم نظریه عبارت «تفکر مثبت» و «قانون جاذبه» که میلیون ها نفر درباره راز گفته اند را شنیده اید. اگر چه راز یک پدیده نسبتا جدید است،  ولی متفکران معنوی می گویند که این مفاهیم را سال ها پیش مطالعه کرده اند.

و همچنین او می گوید که منفی بودن می تواند شما را بابت چیزهایی که می خواهید دور کند. او می گوید: “ما نمی خواهیم خودمان را کنار بگذاریم.” “ما نمی خواهیم بگوییم،” اوه، هرگز برای من کار نخواهد کرد “یا” من به اندازه کافی خوب نیستم “. چون این چیزی است که جهان می شنود و به شما باز می گردد. “

اسرار حیرت انگیز قانون جذب از نظر خانم لوئیز هی

در عوض، شما می توانید زندگی خود را با گفتن کلمات خوب و مناسب به مثبت تبدیل کنید. “شما باید شروع به گفتن چیزهایی کنید که احساس خوبی در مورد خودتان دارید مثلا: من عاشق کسی هستم که  با او زندگی می کنم , زندگی را دوست دارم , زندگی راحت و آسان است , زندگی برای من کار می کند و شما فقط شروع به انجام این کار میکنید. این دانه ها را کاشتید. شما اولین روز آن را نخواهید گرفت، اما شما بذر میپاشید و آن را آب میریزید و به این بذرپاشی ادامه میدهید، و همه چیز در زندگی شما تغییر میکند.

مارتا بک و شریل ریچاردسون نویسنده،( مربی زندگی )درباره قانون جذب مطالب ارزشمندی می گویند که در اینجا به بعضی از آنها اشاره میکنم:

مارتا بک می گوید قانون جاذبه , ابتدا در انگشتان دست شما کار نمی کند،. او می گوید: “در ابتدا، هنگامی که درخواست های خود را از جهان می خواهید ، باید مراقب باشید که  شما چه میزان در آگاهی هستید.” مارتا می گوید مهم است که افکار شما از یک مکان منفی بیرون نیاید. “اگر شما در محل ترس هستید و شما نیاز دارید و می خواهید به مرگ برسید و همه چیز ترسناک است، هیچ یک از اهداف و خواسته های شما قدرت زیادی ندارد.”

افرادی که امیدوار هستند باید از قانون جاذبه استفاده کنند، و نیز گفته می شود فهرستی از آنچه که آنها میخواهند به دست آورند، مثلا لیست «عاشقانه» بنویسند. آیا میدانید چرا برخی از افراد چیزی را که میخواهند دریافت نمی کنند؟

شریل ریچاردسون، مربی و نویسنده زندگی، توضیح می دهد که انرژی منفی می تواند علت آن باشد. “من فکر می کنم گاهی اوقات موضوع دقیقا همان چیزی است که مارتا گفته است , ما از یک ناامیدی می پرسیم. هنگامی که شما انرژی بی نظیر را به جهان می اندازید، نمی توانید آنچه را که می خواهید، بازگردانید”.

 

اسرار حیرت انگیز قانون جذب از نظر خانم لوئیز هی

شریل می گوید موارد موجود در فهرست شما ممکن است به زودی به شما برسد. او می گوید: “من می دانم که چیزی به نام زمان بندی الهی وجود دارد.” “برخی از شگفت انگیز ترین چیزهایی که در زندگی من رخ داده اند، به مرور , زمان زیادی طول کشید که  اتفاق بیافتد زیرا من به عنوان یک زن نیاز به رشد بیشتری داشتم و  همچنین نیاز به تحول برخی از راهها داشتم .

3.8/5 - (13 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

7 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
7
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx