4 نقل قول انگیزشی از زنان قدرتمند

نظرات 5
5 دقیقه مطالعه

4 نقل قول انگیزشی از زنان قدرتمند

جان ادینسون: من در زندگی خود به اندازه کافی خوش شانس بودم و اطرافم زنان قدرتمند زیادی وجود داشتند. اگرچه در دنیای امروز دستاوردهای زنان بیشتر از قبل مورد توجه قرار می‌ گیرد اما هنوز هم تأثیر زنان در جامعه چشم پوشی شده است. بیشتر زنان می‌ توانند مسئولیت‌ ها و کارهای خود را بهتر از مردان انجام دهند بنابراین اگر خوب به گفته‌ های آنان توجه کنیم می‌ توانیم مسائل زیادی را یاد بگیریم. به همین خاطر در این مقاله قصد داریم نقل قول‌ های انگیزشی از زنان قدرتمند را بیان کنیم.

4 نقل قول انگیزشی از زنان قدرتمند

اگر می‌ خواهیم کاری به درستی انجام شود از زنان بخواهیم   مارگارت تاچر

از آنجایی که زنان برای بدست آوردن موقعیت‌ های خود می‌ جنگند، زمان زیادی را برای صحبت کردن در مورد آن تلف نخواهند کرد. آنها خیلی سریع وارد کار می‌ شوند و سعی می‌ کنند کار خود را به درستی انجام دهند. زنان انجام دهندگان خوبی هستند. ما می‌ توانیم کل روز را روی یک صندلی بنشینیم و در مورد بینش‌ های خود حرف بزنیم اما این تنها حرف است. در همه کارهایی که انجام می‌ دهیم و در همه جوانب زندگی خود سعی کنیم انجام دهنده باشیم. صحبت کردن مشکلی را حل نمی‌ کند.

اگر اقدامات ما میراثی را ایجاد کند که دیگران را برای داشتن رویای بیشتر، یادگیری بیشتر و انجام کارهای بیشتر ترغیب کند، پس رهبری عالی هستیم     دالی پارتن

تفاوت بسیار زیادی بین رهبر و رییس وجود دارد. رییس تنها دستور می‌ دهد و زمانی را برای شناخت افراد و کارمندانش صرف نمی‌ کند. این افراد در مورد کمک به دیگران فکر نمی‌ کنند و بیشتر به فکر خود هستند. رهبران از سوی دیگر، اهمیت افرادی که اطرافشان هستند را می‌ دانند. مردم بیشتر با مثال‌ ها مسائلی را یاد می‌ گیرند. بنابراین مثال‌ هایی که با عمل خود به دیگران نشان می‌ دهیم نقش بسیار بزرگی در نتایج حاصل خواهد داشت. اگر می‌ خواهیم رهبر عالی برای دیگران باشیم، مطمئن شویم که اعمالمان دیگران را تشویق می‌ کند.

4 نقل قول انگیزشی از زنان قدرتمند

من معتقدم همه انسان‌ ها یک ندای شخصی دارند که همانند اثر انگشت منحصر به فرد است. این بهترین روش برای موفقیت است اگر بتوانیم کاری را که دوست داریم کشف کنیم و آن را به بهترین شکل انجام دهیم. اجازه دهیم انرژی موجود در جهان ما را رهبری کند.    اپرا وینفری

زمانی که افراد بعد از سخنرانی برایم دست می‌ زنند احساس خوشحالی و سرزندگی می‌ کنم. من معتقدم همه افراد منحصر به فرد هستند و هر کدام از افراد استعداد خاصی دارند و می‌ توانند از این استعداد برای زندگی خود استفاده نمایند. بیشتر افراد این استعدادها را در اوایل زندگی خود کشف می‌ کنند. سعی کنیم این استعدادها را پیدا کنیم و آن را دنبال نماییم.

اگر بترسید کار زیادی نمی‌ توانید انجام دهید       فلورانس نایتینگل

زندگی بر اساس تصمیماتی که ما می‌ گیریم  تغییر می‌ کند. به طور ایده‌ آل، زمانی که تصمیم بدی اتخاذ می‌ کنیم، می‌ توانیم از اشتباهات خود درس بگیریم و کارهای بعدی را بهتر انجام دهیم. متأسفانه زمانی که تصمیم بدی را می‌ گیریم، بیشتر اوقات باعث می‌ شود ترس از آن همیشه در ما وجود داشته باشد. همین امر موجب از بین رفتن توانایی‌ های ما خواهد شد. ما نمی‌ توانیم با ترس از اشتباهات خود زندگی کنیم. همه می‌ توانند کارهای خود را به نحو احسن انجام دهند. اگر همه چیز به درستی برنامه ریزی شود کارها به درستی انجام خواهد شد. اجازه ندهیم ترس همه زندگی ما را در برگیرد. این تنها راهی است که باعث می‌ شود به موفقیت و اهداف خود دست پیدا کنیم.

گوش دادن به صحبت‌ های زنان باهوش در اطراف‌ مان می‌ تواند ما را در رسیدن به موفقیت‌ ها کمک کند.

5/5 - (2 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

5 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
5
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx