آشنایی با راه های مولتی میلیاردر شدن

نظرات 14
6 دقیقه مطالعه

آشنایی با راه های مولتی میلیاردر شدن

فوت و فن پولدار شدن

میلیاردر شدن حالا دیگر آسانتر از قبل شده است درحالی که بسیاری از مردم میلیاردر شدن را غیرممکن و شانسی می دانند. به اعتقاد آنها ما باید در خانواده ای پولدار متولد شده باشیم.

حقیقت این است که همه ما می توانیم با تلاش و پشتکار ثروتمند شویم. پولدارشدن رویای محالی نیست. چنانچه تمایل به کسب ثروت بیشتری داشته باشیم، به هر مقدار، ما حق رسیدن به پول و دارایی را داریم.

هیچ محدودیتی برای مقدار دارایی مورد نظر وجود ندارد. پول مثل خورشید است، برای هیچکس تبعیض قائل نمیشود. پول به مقدار فراوان همیشه در دسترس افرادی است که به این موضوع ایمان دارند. هیچکس از این قاعده مستثنی نخواهد بود. در ادامه به فنونی برای میلیاردر شدن اشاره میکنیم.

تقریباً همه ی ما در زندگیمان آرزو داریم که برای این سوال چگونه پولدار شوم؟ یک جواب خوب پیدا کنیم و به سطحی از ثروت برسیم تا بتوانیم بدون دغدغه، استرس و نگرانی از تأمین هزینه های زندگیمان روزگار بگذرانیم.

اما در اینکه چه سطحی از ثروت در باور هر فردی سطح خوب و قابل قبولی است میان همه ی ما متفاوت است. رسیدن به ثروت و به عبارت بهتر میلیاردر شدن فنون خاصی دارد که در ادامه به 4 فن آن خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا به این سوال چگونه پولدار شوم خود پاسخ دهید!

آشنایی با راه های مولتی میلیاردر شدن

برای میلیاردر شدن باید راههای آن را بیاموزیم

راههای میلیاردر شدن :

1- ثروت هدف نیست

همه ی ذهنمان را درگیر به دست آوردن پول نکنیم. پول به تنهایی هدف نیست بلکه باید ذهنمان را درگیر فعالیتی خلاقانه کنیم. ثروتمندان همواره به این فکر می کنند که در هر شرایطی بهترین کار ممکن چه کاری میتواند باشد. وقتی تمام ذهنمان را درگیر کاری درست کنیم ثروت نیز دنبال آن خواهد آمد.

2- کارآفرینی بسیار مهم است

بسیاری از افراد با وجود اینکه شبانه روز برای ثروتمند شدن و رفاه مالی تلاش می کنند به نتیجه ای که در ذهن دارند، نخواهند رسید. تا به حال شده به جای اینکه به ارتقای مالی خود توجه کنیم به این فکر کنیم که با چه کاری می توانیم در عین حال که به درآمدمان اضافه می کنیم به مردم نیز خیری برسانیم؟ افرادی که در زمینه مالی به ثروت خوبی دست پیدا کرده اند کمک به افراد را جزو یکی از برنامه های اصلی فعالیت هایشان قرار داده اند.

به این فکر کنیم با ایجاد کارآفرینی چه تعداد افراد بیکار را وارد دنیای کار خواهیم کرد و درآمدی به آنها می رسانیم. افراد ثروتمند به خوبی می دانند موفقیت آنها به این موضوع بستگی دارد که تا چه اندازه به دیگران در رسیدن به آرزوها و اهداف شان کمک کرده اند. آنها همه تلاش شان را می کنند که کارمندان و مشتریان آنها راضی باشند و موفق عمل کنند زیرا به خوبی فهمیده اند تنها با موفقیت و احساس رضایت دیگران تجارت آنها نیز موفق خواهد بود. آیا ما هم چنین دیدگاهی در مورد کسب ثروت داریم؟

آشنایی با راه های مولتی میلیاردر شدن

3- به مشتریان بیشتر فکر کنیم نه پول بیشتر

وقتی ما مشتریان کمی داشته باشیم به این فکر می کنیم که بیشترین سود ممکن را از مشتریان موجود به دست بیاوریم، اما این راه کسب ثروت نیست. به جای اینکار به ارائه خدماتی بیندیشیم که در آن میلیون ها نفر را تحت پوشش خدمات یا کالای خود قرار دهیم.
تنها با این روش است که ثروت قابل توجهی به دست خواهیم آورد. وقتی مشتریان بیشتری داشته باشیم کارمندان بیشتری نیز نیاز پیدا خواهیم کرد. کارمندان جدید مهارتها و تجربیات خود را در اختیار ما و مجموعه مان قرار خواهند داد که این اتفاق نیز در درآمد و رشد تجارت ما اهمیت زیادی خواهد گذاشت.

4- با کسب ثروت کارهای مورد علاقه مان را انجام دهیم

افراد در زمینه کسب و کار و تجارت 2 گروه هستند؛ گروه اول افرادی هستند که نوع کاری که انجام می دهند برایشان اهمیتی ندارد زیرا تنها به کسب درآمد فکر خواهند کرد. آنها دست به کارهای مختلفی خواهند زد تا درآمد بیشتری به دست بیاورند، اما گروه دوم به این علت دنبال پول هستند که بتوانند از طریق ثروت دست به کارهای مورد علاقه شان بزنند.
آنها ثروت را برای ارتقای سطح تولیدات خود، ساختن یک فیلم، یک آلبوم موسیقی، یا چاپ یک کتاب و… می خواهند. این گروه از افراد به آنچه که انجام می دهند عشق می ورزند. و ثروت ابزاری است که آنها را قادر به برآوردن رویاهایشان میکند. افراد ثروتمند و موفق از گروه دوم هستند.

این جمله والت دیزنی را شنیده اید؟ «ما فیلم تولید نمی کنیم که پول و ثروت به دست بیاوریم بلکه ما درآمدزایی می کنیم تا بتوانیم فیلم تولید کنیم.»

4.3/5 - (15 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

14 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
14
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx