دانلود اپلیکیشن پرورش افکار

من ( امیر شریفی ) در دوره کارشناس جذب شوید شما را با تمام عشق و علاقه ای که دارم با مفهوم واقعی قانون جذب و ارتعاش آشنا می کنم. همچنین با ارائه راهکارهای عملی و تمرین هایی روی باورهای شما کار خواهم کرد

اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی
اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی

اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی

اپلیکیشن پرورش افکار با نام امیر شریفی پیوند خورده است. اگر به دنبال یادگیری راهکارهای موفقیت در زندگی هستید، حتماً برای یک بار هم که شده، اسم «اپ امیر شریفی» به گوش‌تان خورده است. در این اپلیکیشن کاربردی، مجموعه‌ای از تمامی راهکارهای موفقیت در زندگی گردآوری شده است. امیر شریفی که با تکیه بر تلاش خود به موفقیت رسیده است، تجربیاتش را با سایر کاربران ایرانی به اشتراک می‌گذارد.

در این مقاله می توانید درباره امیر شریفی بیشتر بدانید

استاد شریفی با مطالعه‌ی بیوگرافی و سرگذشت آدم‌های موفقی مثل استر هیکس ، ناپلئون هیل ، کوین ترودو ، دیل کارنگی، مارک فیشر، مایکل تالبوت، رابرت کیوساکی، ناپلئون هیل، تی هارو اکر، جوزف مورفی، پل مکنا، اسپنسر جانسون، کاترین پاندر، وین دایر، آنتونی رابینز، فلورانس اسکاول شین، ریچارد باخ، جک کنفیلد، والاس وتلز، برایان تریسی، جان گری و باربارا دی آنجلس توانسته‌ است مجموعه‌ای شگفت‌انگیز از بهترین راهکارهای موفقیت را برای علاقمندان و طرفداران خود فراهم کند.  

در همان ابتدای فعالیت، اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی ، بیش از ۳۵ هزار طرفدار پیدا کرد. اکنون بیش از ۲۰۰ هزار کاربر در سراسر دنیا از این اپ استفاده می‌کنند. امیر شریفی را به عنوان استاد مطلق قانون جذب و یکی از برجسته ترین اساتید شناخته‌شده‌ی دوره‌های موفقیت در ایران می شناسند. استاد امیر شریفی در این اپلیکیشن سعی کرده است تا ساده‌ترین روش‌ها و تکنیک‌های دستیابی به موفقیت را برای کاربران شرح دهد. در ادامه به توضیح بیشتر این اپلیکیشن می‌پردازیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید.

آنچه در ادامه می‌خوانید:

سرفصل‌های دوره کارشناس جذب شوید

 • خواب‌ و بیدار
 • ارتعاش و مدارها
 • اگر اسکار را می‌گرفتم
 • شنا کردن در جهت جریان
 • سودوکو و تغییر اطرافیان
 • اهداف ناخواسته مشخص می‌شوند
 • قطب‌نما
 • نقش خاطرات
 • جایگاه توبه
 • شکرگزاری پاک‌سازی
 • ۲ فایل تخصصی روابط 
 • ۲ فایل تخصصی ثروت
 • ۲ فایل تخصصی سلامتی
 • و…

در اینجا صرفا اطلاعاتی در مورد اپلیکیشن پرورش افکار به شما خواهیم داد. اگر میخواهید در مورد دوره کارشناس جذب بیشتر بدانید این صفحه را بخوانید.

اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی چه ویژگی‌هایی دارد؟

این اپلیکیشن پرطرفدار و محبوب با هدف انتشار دوره‌های آموزشی در بین کاربران طراحی شده است. اکنون کاربران گوشی‌های اندروید و IOS می‌توانند آن را بر روی گوشی همراه خود نصب کنند. کاربران می‌توانند در ازای پرداخت آنلاین، دوره‌های آموزشی موفقیت را تهیه کنند. این آموزش‌ها که در قالب فایل‌های ویدئویی و پادکست هستند، می‌توانند زندگی شما را دگرگون کنند.

مهم‌ترین اهداف نصب اپلیکیشن امیر شریفی عبارت است از:

 1. انتخاب هدف و اعتقاد به قانون جذب برای دستیابی به اهداف مهم در زندگی
 2. پیدا کردن شغل مورد علاقه و افزایش انگیزه برای کار کردن
 3. رسیدن به ثروتی که همیشه در آرزوی آن بوده‌اید
 4. رسیدن به آرامش فکری و کنار گذاشتن دغدغه‌های ذهنی
 5. برقراری ارتباط دوستانه‌تر با اطرافیان و کاهش مشاجرات
 6. داشتن یک زندگی شاد و بدون دغدغه
 7. خوش‌بینی و رشد تفکر مثبت برای جذب اتفاقات خوشایند و کنار زدن اتفاقات تکراری و ناخوشایند

آنچه در اپلیکیشن پرورش افکار شما را مجذوب خود می‌کند، توضیح نکته به نکته‌ی راه‌های موفقیت است. موشکافی کامل تمامی تکنیک‌های آرامش ذهنی و موفقیت به گونه‌ای است که فهم ویدئوهای آموزشی را برای تمامی کاربران آسان می‌کند. بنابراین حتی مبتدی‌ترین کاربران هم می‌توانند به راحتی از این آموزش‌های ساده اما علمی، استفاده کنند.

دریافت و نصب این اپلیکیشن به صورت رایگان است که در دسترس تمامی کاربران در ایران و خارج از ایران قرار دارد و در صورتی که بخواهید از دوره های آموزش آن استفاده کنید لازم است پرداخت آنلاین درون برنامه ای صورت بگیرد.

آنچه در اپلیکیشن امیر شریفی می‌آموزید

 یکی از مهم‌ترین قسمت‌های آموزشی در اپلیکیشن پرورش افکار به قانون جذب اختصاص دارد. این قانون که از سوی برجسته‌ترین افراد موفق دنیا نیز پذیرفته شده، اکنون به اثبات رسیده است. به همین دلیل طرفداران زیادی در سراسر دنیا پیدا کرده است. در این قانون شما به خوبی یاد می‌گیرد که هیچ یک از خواسته‌ها، آرزوها و آمال‌ها دست نیافتنی و غیرممکن نیستند. بلکه این باور و ذهن شماست که گاهی آن‌ها را دست نیافتنی می‌کند. پس باید بیاموزید که رسیدن به موفقیت ممکن است.

در اپ امیر شریفی نکات و راه‌حل‌های زیادی برای قانون جذب به شما گفته می‌شود که رسیدن به موفقیت را برای شما آسان می‌کند. هنوز هم کسانی وجود دارند که به این قانون بی‌اعتقادند. اغلب مردم تصور می‌کنند موفقیت، خوشبختی و دستیابی به هدف براساس انتخابِ تقدیر و سرنوشت است. پس ما هیچ نقشی بر روی آینده‌ی خود نداریم.

امیر شریفی در این اپلیکیشن به شما خواهد گفت زندگی در دستان شماست. قانون جذب یکی از راه‌های به دست گرفتن سرنوشت و آینده است. پس زندگی خود را به بادهای سرنوشت نسپارید و خودتان از هم اکنون برای تغییر آینده و دستیابی به موفقیت تلاش کنید.

اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی

اپلیکیشن پرورش افکار برای دو نسخه اندروید و ios طراحی شده است و به زودی نسخه جدیدتر و حرفه ای تر این اپلیکیشن ارائه خواهد شد

اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی

سادگی و رابط کاربری آسان یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های اپ امیر شریفی است. به همین دلیل همه‌ی کاربران در همان لحظات اول نصب، به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند. آنچه در این اپلیکیشن می‌آموزید، فواید بی‌شماری برای زندگی‌تان به همراه دارد.

اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی

در حال حاضر برای دانلود نسخه ios و android اپلیکیشن پرورش افکار باید وارد کانال تلگرام پرورش افکار شوید و  با کمک گرفتن از ادمین های پروش افکار اقدام به دانلود آن ها برای اندروید و ios نمایید

آنچه برای در این اپلیکیشن به شما گفته می‌شود، عبارت است از:

 • BURNING DESIRE یا اشتیاق سوزان

در این اپ شما به خوبی یاد می‌گیرید که چطور بدون توقف، برای رسیدن به اهداف و موفقیت شور و شوق داشته باشید. برای رسیدن به هر آرزویی، داشتن انگیزه و اشتیاق ضرورت دارد. در اپلیکیشن پرورش افکار، ذهن شما دقیقاً به سمتی حرکت می‌کند تا بتوانید شور و اشتیاق برای دستیابی به هدف را افزایش دهید. آموزش‌های این اپلیکیشن آنقدر این تفکرات را در شما فراگیر و بزرگ می‌کند که هر لحظه برای رسیدن به هدف خود هیجان‌زده می‌شوید.

 • نگرانی را کنار بگذارید

یکی دیگر از تکنیک‌هایی که در اپلیکیشن امیر شریفی درباره‌ی قانون جذب به خوبی یاد می‌گیرید، کنار گذاشتن نگرانی‌ها نسبت به آینده و فرداست. با فراگیری آموزش‌های این اپ شما می‌آموزید چطور در لحظه زندگی کنید و از امروز خود لذت ببرید. در عین حال که برای فردا برنامه ریزی می‌کنید، نباید نگران آن نباشید. در این آموزش‌ها قادرید مسیر آینده را برای خود مشخص کنید و به وضوح ببینید که در آینده در کدام پله‌ی پیشرفت و ترقی قرار می‌گیرید.

البته اشتباه نکنید! اپ پرورش افکار برای شما تصمیم نمی‌گیرد و آینده‌ی شما را مشخص نمی‌کند. بلکه شما خودتان هستید که راهی برای موفقیت خود پیدا می‌کنید و انگیزه و شور و شوق خود را افزایش می‌دهید. پس طبیعی است که با داشتن دیدی بلند نسبت به فردا، نگرانی‌ها و استرس‌ها هم چمدان خود را می‌بندند و از دیار ذهن شما می‌رود.

یک کوهنورد وقتی حتی اگر برای اولین بار در حال صعود به یک کوه غریب باشد، هیچ ترس و نگرانی از بالا رفتن ندارد. زیرا اگر چه در مسیر رسیدن به قله هیچ تابلویی در مقابل او نیست. اما او از ابتدا مسیر قله را می‌بیند و می‌داند که قرار است به کجا برود. پس با چشمی روشن و دیده‌ای باز برای بالا رفتن تصمیم می‌گیرد.

امیر شریفی به شما خواهد گفت وقتی در بی‌هدفی زندگی گم شده‌اید و نتوانستید آینده را ببینید، چطور راه خود را پیدا کنید.

 • با اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی به خودباوری برسید

یکی دیگر از تکنیک‌های آموزشی که در اپلیکیشن پرورش افکار بر روی آن تأکید زیادی می‌شود، خودباوری است. تاثیر بر روی ذهن خودآگاه باعث می‌شود تا نسبت به خود تفکرات مثبت‌تری داشته باشید. تاییدهای قدرتمند از داشته‌ها، استعدادها و پتانسیل‌ها باعث می‌شود تا به تدریج نسبت به خودتان ذهنیت بهتری پیدا کنید.

انسان‌ها براساس قانون جذب هر آنچه را که بخواهند می‌توانند به راحتی بدست آورند. اگر هر روز با خود تکرار کنید: «من می‌توانم هر چیزی را که می‌خواهم، بدست آوردم. پس معتقدم با قانون جذب می‌توانم کائنات را به سجده‌ی خود درآورم». تکرار جملات کم کم از شما فردی محکم و استوار می‌سازد.

هر کسی که می‌خواهد در زندگی موفق شود، ابتدا باید به خودباوری برسد و اعتماد به نفس را در خودش افزایش دهد. اپلیکیشن امیر شریفی سعی می‌کند تا کاربر را به خودباوری برساند. شما با کمک آموزش‌های این اپ می‌توانید تصویر زیباتر و قدرتمندتری از خود بسازید.

فراموش نکنید که باور و تصورات ما نسبت به شخصیت‌مان تاثیر زیادی در رسیدن به موفقیت دارد. وقتی ذهن خودآگاه شما تصویر زیباتری خودتان داشته باشد، شما را به رویاها و اهداف‌تان پیوند می‌زند. هر چند که باید زمان بگذرد تا این پیوند برقرار شود، اما تردید نکنید که غیرممکن نیست.

 • با اپلیکیشن پرورش افکار انگیزه خود را افزایش دهید

یکی دیگر از ویژگی‌های استفاده از اپلیکیشن امیر شریفی، افزایش «انگیزه» است. این مؤلفه مهم‌ترین قسمت از یک ذهن را تشکیل می‌دهد. زمانی که افکار با انگیزه ترکیب شوند، ارتعاش آن به قسمت ناخودآگاه زهن می‌رسد. سپس آن را در شخصیت، رفتار و گفتار شما آشکار می‌کند.

شما در این اپ به خوبی راه‌های توسعه‌ی انگیزه برای تلاش را نیز می‌آموزید. در این آموزش‌ها به شما انگیزه‌های موقتی داده نمی‌شود. بلکه ترغیب می‌شود تا انگیزه‌های بلند و مدت و دائمی داشته باشید. انگیزه‌های موقتی از احساسات و هیجانات بلند می‌شوند و فقط برای مدت کوتاهی دوام دارند.

در اپلیکیشن امیر شریفی راهکارهای تقویت انگیزه‌ی دائمی و طولانی مدت به شما آموزش داده می‌شود. این انگیزه اغلب با تکرار افکار به صورت بارها و بارها، اتفاق می‌افتد. اما سایر راه‌کاهایی که برای تقویت انگیزه در این فایل‌های آموزشی گفته می‌شود، به شما کمک می‌کند تا بعد از انتخاب هدف، برای رسیدن به آن تلاش کنید.  

امیر شریفی براساس مطالعات و تجاربی که بارها در زمان شکست و موفقیت‌هایش کسب کرده، آموخته است که حتی اگر یک دروغ را بارها و بارها با خودتان تکرار کنید، ذهن ناخودآگاه شما سرانجام آن را می‌پذیرد. پس دروغ‌ها هم می‌توانند به واقعیت برای شما تبدیل شوند. اما در این اپلیکیشن کسی از شما نمی‌خواهد که به خود دروغ بگویید. بلکه با صداقت کامل باید شک، تردید و بی‌احتیاطی را از خود دور کنید و اجازه‌ی ورود آن به ذهن را ندهید.

 • تجسم آینده و موفقیت در اپلیکیشن پرورش افکار

تجسم و ترسیم آینده شما را برای دستیابی به اهداف ترغیب می‌کند. شما در این اپلیکیشن یاد می‌گیرید که چطور آینده را تجسم کنید. در واقع استفاده از روش تصویرسازی و تجسم یک تکنیک مؤثر و عالی برای امیدواری نسبت به آینده است. وقتی بدانید که بعد از این همه تلاش و حتی شکست‌های پی در پی، یک آینده‌ی روشن و موفق در انتظار شماست، تمام دردها و رنج سختی‌ها را فراموش می‌کنید.

آماده‌سازی ذهن یک تکنیک مؤثر برای فراموش کردن تمامی ناملایمات زندگی و خوش‌بینی نسبت به آینده است. این روش می‌تواند شما را از دست همه‌ی تفکرات منفی خلاص کند. در مقابل بر کشتی تفکرات مثبت سوار شوید. شاید بپرسید مگر می‌شود که آینده را تجسم کرد؟

برای ذهن‌سازی راه‌های زیادی در آموزش‌های اپلیکیشن امیر شریفی وجود دارد. از جمله‌ی این راه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خالی کردن ذهن: اولین تکنیکی که برای تجسم آینده باید بیاموزید، خالی کردن ذهن از هرگونه تفکر است. این تفکرات منفی است که مانع از خوش بینی نسبت به آینده می‌شود. باید بوم ذهن خود را خالی کنید و زندگی را آن طور که می‌خواهید روی آن به تصویر بکشید.
 • خود را آنطور که می‌خواهید ببینید: برای ذهن سازی نسبت به آینده باید خود را آن طور که آرزو دارید، تصور کنید. اگر در آرزوی خریدن یک ماشین گران‌قیمت هستید، هر روز خود را در حال رانندگی با این خودرو تصور کنید. اگر رویای خریدن یک شغل پرپول را دارید، هر شب تصور کنید در حال شمردن پول هستید. هر چه بیشتر این تکنیک را تکرار کنید، ذهن شما بیشتر با آن رویا پیوند می‌خورد.
 • به انسان‌های قدردان تبدیل شوید

یکی دیگر از فواید دریافت اپلیکیشن پرورش افکار تبدیل شدن به فردی قدردان است. وقتی با مشاهده‌ی این فایل‌های آموزشی تکنیک‌های قدردانی را در خود تقویت می‌کنید، انرژی مثبت در شما افزایش می‌یابد. پس دیگر از فردی که احساس می‌کند از همه‌ی دنیا طلب دارد، به فردی تبدیل می‌شوید که خود را مستقل از کمک‌های دیگران می‌داند. پس روابط دوستانه‌ی خود را با خانواده و دوستان بیشتر می‌کنید.

از سوی دیگر انتظار دریافت کمک از آن‌ها را ندارید. وقتی خود را طلبکار ندانید، برای رسیدن به موفقیت تلاش می‌کنید. هیچ چشم‌داشتی نسبت به کمک‌های دیگران ندارید و روی پای خود می‌ایستید. وقتی کسی به این فکر کند که دیگران به او بدهکارند و بدهی خود را پرداخت نمی‌کنند، دچار تضعیف روحیه می‌شود.

قدردانی و تشکر از اطرافیان و بخصوص خانواده و دوستان باعث ایجاد احساس خوشایند در شما می‌شود. همچنین روابط شما را با اطرافیان بهبود می‌دهد که تاثیر زیادی بر خلق و خوی شما خواهد داشت. شما با یادگرفتن تکنیک‌های ارتباط با دیگران، یاد می‌گیرید که برای کارهای هر چند کوچک سپاسگزار باشید. ایجاد نگرش قدردانی، چندان سخت نیست. به شرط اینکه اپ امیر شریفی را نصب و از آموزش‌های ویدئویی و صوتی آن استفاده کنید.

 • عزت نفس خود را افزایش دهید

احترام به خویشتن یکی از راه‌هایی است که می‌توانید از دیگران نیز محبت و احترام دریافت کنید. به راستی کسی که برای خودش هیچ حرمتی قائل نیست، می‌تواند از دیگران انتظار احترام داشته باشد؟ عزت نفس را با اپلیکیشن امیر شریفی به خوبی یاد می‌گیرید. استقلال فکری و تصمیم گیری یکی از بنیان‌های عزت نفس است.

زمانی که برای تصمیم‌گیری‌ها وابسته باشید، خبری از عزت نفس نیست. اما در اپلیکیشن پرورش افکار به شما تکنیک‌های تصمیم‌گیری مستقل آموزش داده می‌شود. برای موفقیت نباید به کسی وابسته باشید. توانایی رسیدن به موفقیت بدون چشم‌داشت کمک دیگران، یکی از فواید نصب و استفاده از آموزش‌های ویدئویی و صوتی امیر شریفی است.

 • اعتماد به نفس خود را افزایش دهید

یکی از اصول مهم در قانون جذب، داشتن اعتماد به نفس کافی است. فردی که به خودش ایمان و اعتماد دارد، چرا باید از آینده نگران باشد؟ اعتماد به نفس باعث می‌شود از بیان ایده‌ها و اجرایی کردن آن‌ها نترسید. اگر برای دستیابی به رویاهایتان طرح دارید، از اینکه دیگران شما را مسخره کنند، ناامید نمی‌شوید.

حتی وقتی با موانع و مشکلات روبه‌رو می‌شوید، آنقدر به توانایی‌های خود ایمان دارید که از ادامه‌ی مسیر منصرف نمی‌شود. اعتماد به نفس به شما یاد می‌دهد چطور در جمع ظاهر شوید، حرف بزنید و نظرات خود را بیان کنید. تکنیک‌هایی که در آموزش‌های اپلیکیشن امیر شریفی به شما گفته می‌شود، اعتماد به نفس را در شما تقویت می‌کند.

پس اگر فردی منزوی و گوشه‌گیر هستید، به شدت به این اپ نیاز دارید. این آموزش‌ها شما را به داخل اجتماع می‌کشاند و بخشی از پروسه‌ی پیشرفت در ارتباط و تعامل با دیگران ساخته می‌شود. تا زمانی که در گوشه‌ای منتظر موفقیت بنشینید، به سراغ شما نمی‌آید. موفقیت و بهروزی به سراغ آدم‌هایی می‌رود که اعتماد به نفس بالایی دارند.

 • توجه عمیق به احساسات و خواسته‌ها

موفقیت و رسیدن به آرزوها وقتی میسر می‌شود که بدانید به دنبال چه چیزی هستید. درک عمیق‌ترین احساسات و خواسته‌ها در واقع باعث می‌شود تا سریع‌تر هدف مورد نظر خود را کشف کنید. در اپ امیر شریفی می‌آموزید که فقط به ذهن آگاهانه‌ی خود توجه نکنید. گاهی آرزوها و استعدادهای شما در ناخودآگاه ذهن‌تان نهفته هستند. به طوری که از آن‌ها بی‌اطلاع می‌مانید و در نتیجه هدف‌ها را به اشتباه انتخاب می‌کنید. وقتی متوجه اشتباه می‌شوید که به شکست برخورد کرده‌اید.

بیش از نیمی از مردم نمی‌دانند واقعاً در زندگی چه می‌خواهند. آن‌ها به جای تمرکز بر روی احساسات واقعی خود، فقط به ظواهر امر و اطلات بخش خودآگاهِ ذهن می‌اندیشند. اما وقتی شما این توانایی را داشته باشید که بتوانید حس واقعی خود را درک کنید، سریع‌تر به موفقیت می‌رسید. زیرا انتخاب مسیر و هدف برحسب توانایی‌ها و استعدادهای واقعی به نتیجه می‌رسد. با مشاهده‌ی آموزش‌های ویدئویی امیر شریفی شما می‌آموزید که چطور استعدادها و خواسته‌های واقعی خود را پیدا کنید.

 • بگذارید چشم انداز شما را به موفقیت برساند

بسیاری از مردم وقتی می‌خواهند به هدف برسند، اگر با درد و مشکل روبه‌رو می‌شوند، بر روی محیط روزمره و وضعیت فعلی خود تمرکز می‌کنند. اما یک ترفند در قانون جذب که در اپلیکیشن پرورش افکار نیز به آن پرداخته شده، متمرکز شدن بر روی چشم‌انداز آینده است.

این تکنیک به شما کمک می‌کند به جای دیدن نیمه‌ی خالی لیوان (سختی‌ها)، آینده‌ی روشن خود را نیز ببینید. تنها شخصی که می‌تواند یک چشم انداز واقعی (مسیری برای موفقیت) برایتان ایجاد کند، خود شما هستید. این بینش بیش از هر چیزی می‌تواند شما را برای مقابله با سختی‌ها قوی‌تر کند.

برای تجسم آینده و چشم‌انداز موفقیت می‌توانید از پوستر، عکس و حتی تابلوهای نقاشی استفاده کنید. هر بار که ته دل‌تان خالی شد، با کمک تصاویر واقعی انگیزه‌ی خود را تقویت کند. حتی اگر می‌توانید تصاویری واقعی از زندگی افراد موفق تهیه کنید. آن را شب و روز در مقابل خود قرار دهید تا تحمل امروز برایتان راحت‌تر شود.

بورد ویژن یا تخته‌ی دید یکی از تکنیک‌های ایجاد چشم انداز از آینده است. شما می‌توانید تصویر زمینه‌ی گوشی یا تلفن همراه خود را آن چیزی قرار دهید که به آن علاقمند هستید.‌ تصویری از هدف را بر روی درب کمد لباس یا یخچال نصب کنید. این روش باعث تقویت احساس دستیابی به هدف می‌شود.

البته این تکنیک‌ها به طور علمی و کاملاً گسترده در اپلیکیشن امیر شریفی برای شما شرح داده می‌شود. اینجا فقط به بخش کوچکی از این روش‌ها می‌پردازیم تا بدانید در این اپ چه می‌گذرد و قرار است شما با چه چیزهایی آشنا شوید.

 • خواستار امنیت درونی خود باشید

براساس قانون جذب ما همان چیزی را بدست می‌آوریم که به آن فکر کرده‌ایم. اگر مدام به بدبختی و فقر فکر کنیم، به همین درد مبتلا می‌شویم. وقتی به موفقیت، پول، خوشبختی و شادی فکر کنیم، به همان می‌رسیم. این یک حقیقت نهایی است که فقط باید آن را درک کنید. در واقع این دنیای درونی شماست که باعث ساختن دنیای بیرونی‌تان نیز می‌شود.

افکار و احساسات درونی ما نقش مهمی در موفقیت یا شکست دارند. پس اگر نگرش‌تان نسبت به دنیای اطراف ضعیف است، رسیدن به موفقیت برایتان سخت و دشوار می‌شود. ابتدا باید به دنبال امنیت در درون خود باشید و به دنبال این نباشید که از جهان چیزی را بگیرید. همیشه به این فکر کنید که باید چیزی را به جهان ببخشید. دنیای درونی خود را کنترل کنید و عزت نفس را در خود افزایش دهید.

احساس امنیت را باید در درون خود بیابید و در مقابل آن را در دنیای بیرونی خود آشکار کنید. این یک تکنیک مهم در قانون جذب است که در اپلیکیشن پرورش افکار امیر شریفی به شما آموزش داده می‌شود.

 • شما همان چیزی هستید که فکر می کنید

درک این مسئله که ذهن شما شبیه یک بانک درونی است، اهمیت دارد. این بدان معناست که اگر افکار مثبتی داشته باشید، حساب بانک درونی شما افزایش می‌یابد. برعکس، افکار منفی حساب شخصی شما را کم می‌کند. افکار مثبت همه‌ی ناامنی‌ها، بدبختی‌ها و فقر را از شما دور و ذهن را از هرگونه سیگنال منفی خالی می‌کند. شما همان چیزی هستید که درباره آن فکر می‌کنید. بنابراین باید در هر لحظه از روز مراقب افکار و ذهنیت‌های خود باشید.

بیشتر ما نسبت به قدرت کلمات در زندگی خود بی‌توجه هستیم. هر جمله‌ای که از دهان خارج می‌شود و یا در ذهن می‌چرخد، حاوی امواج الکترو مغناطیسی قوی هستند که نیروی زیادی را به وجود می‌آورند. جملات منفی و مثبت هر دو به جهان هستی سیگنال ارسال می‌کنند. اما چه بهتر که ما سیگنال‌های مثبت را به دنیای اطرافمان بفرستیم. موج الکترومغناطیسی ناشی از این جملات فوراً به مغز ما ارسال می‌شود و باعث واکنش تصاویر روی صفحه ذهن می‌شوند.

مثبت اندیشی، بیان کردن جملات شیرین و زیبا می‌توانند انرژی شما را دو چندان کنید. اما برای این تفکرات و این جملات چه باید کنیم؟

در اپ امیر شریفی به شما تکنیک‌هایی یاد داده می‌شود تا افکار مثبت را بیشتر و افکار منفی را کمتر کنید.

 • پیدا کردن الگوهای واقعی

فردی مثل امیر شریفی با خواندن سرگذشت آدم‌های موفق، زندگی خود را دگرگون کرده است. الگوسازی یکی از راه‌های موفقیت است. بسیاری از مردم نمی‌دانند چه الگوهایی را باید انتخاب کنند. زیرا در مسئولیت‌های روزمره‌ی خود گرفتار شده‌اند. آن‌ها حتی وقت ندارند برای خود الگو انتخاب کنند و یا اینکه به دنبال چه راه‌هایی برای خوشحالی خود باشند.

در اپلیکیشن پرورش افکار به شما روش‌هایی آموزش داده می‌شود تا بتوانید الگوی واقعی زندگی خود را پیدا کنید. شاید تعجب کنید اما ایجاد ارتباط بین زندگی خود با الگوها می‌تواند مسیر زندگی شما را تغییر دهد. برای مثال گوش دادن به همان موسیقی الگوها، کتاب‌هایی که می‌خوانند و یا کارهایی که در طی روز انجام می‌دهند، زندگی شما را همانند آن‌ها می‌کند.

یکی از تکنیک‌های مهم در قانون جذب، انتخاب الگوهای درست و واقعی است. توانایی همزاد پنداری با این الگوها، مسیر موفقیت را برای شما هموارتر می‌کند.

 • قوانین جهان را مطالعه کنید

قانون جذب در اپلیکیشن امیر شریفی به شما یاد می‌دهد که به درستی قوانین جهان را درک و باور کنید. در دنیا قوانینی وجود دارد که همانند قوانین گرانش عمل می‌کنند. وقتی به این قوانین باور داشته باشید، از آن‌ها سرپیچی نمی‌کنید. وقتی بدانید که پرش از طبقه‌ی پنجم یک ساختمان باعث آسیب و حتی مرگ می‌شود، هیچ وقت آن را انجام نمی‌شود.

قوانین جهان چنان بر روی زندگی تاثیرگذار است که باعث رشد، تغییر و حتی پسرفت شخصیت شما می‌شود. هر انسانی ابتدا فکر می‌کند، بعد آن را احساس می‌کند و سپس به آن عمل می‌کند. در نتیجه با فکر، احساس و عمل شخصیت او شکل می‌گیرد.

پذیرش قوانین جهان درهای جدیدی را بر روی شما باز می‌کند و فرصت‌های بیشتری را به شما نشان می‌دهد. به شما ایمان و امید واقعی می‌دهد. زیرا قوانین جهان واقعا وجود دارند و اگر از آن‌ها پیروی کنید، به هر آنچه که می‌خواهید دست پیدا می‌کنید.

قانون جذب تنها یکی از این قوانین جهان است که در اپ پرورش افکار به خوبی به آن پرداخته شده است. اگر یک بار فیلم راز را تماشا کرده باشید، حتماً به واقعیت آن پی می‌برید. اگر این قوانین را باور و عملی نکنید، هرگز نمی‌توانید به موفقیت برسید. پس اپ امیر شریفی می‌تواند ذهن شما را نسبت به قانون بازتر کند.

۱۴- تمرین ذهن آگاهی با کمک اپلیکیشن پرورش افکار

ذهن آگاهی یکی از مهم‌ترین تکنیک‌های اقدام آگاهانه است که یک فرد می‌تواند در طول زندگی خود انجام دهد. آگاه بودن از آنچه که فکر می‌کنیم، انجام می‌دهیم و به آن باور داریم، باعث می‌شود تا در تصمیم‌گیری‌ها بدون تفکر عمل نکنیم. نتیجه‌ی هر کار و تصمیمی را بسنجیم و سپس برای آن اقدام کنید.

اما ذهن‌آگاهی و مراقبت از افکار، گفتار و رفتار سخت‌ترین کاری است که باید انجام دهیم. بسیاری از ما در زمان غذا خوردن نمی‌دانیم چند قاشق غذا می‌خوریم. زیرا حواسمان از این کار پرت است. اما در عین حال آن را به خوبی انجام می‌دهیم. زیرا بر حسب عادت، اطلاعات در درون ناخودآگاه ذهن ذخیره شده و ما بدون تمرکز آن را به خوبی انجام می‌دهیم.

در اپ امیر شریفی شما یاد می‌گیرید که ذهن‌آگاهی و مراقبه از ذهن را به درستی تمرین کنید. هر چند کنترل کامل شبیه به بودا کار سختی است. اما باید آگاهی خود را افزایش دهید و آن را به یک عادت ثابت تبدیل کنید.

وقتی در حال تنفس هستید، از این عمل آگاه باشید. در حال غذاخوردن بدانید چه می‌کنید و از آن لذت ببرید. وقتی در حال راه رفتن هستید با هر قدمی که بر می‌دارید، به کاری که در حال انجام آن هستید، خوب فکر کنید. قبل از به زبان آوردن کلمات بر روی آن‌ها فکر کنید و از گفتن عبارت‌ها و جملات منفی بپرهیزید.

در این اپلیکیشن شگفت‌انگیز شما یاد می‌گیرید که ذهن‌آگاهی را به درستی و با ساده‌ترین تکنیک‌ها در خود تقویت کنید.

 • توسعه دانشکده های ذهنی با اپ امیر شریفی

یکی دیگر از فواید دریافت فایل‌های ویدئویی و صوتی در اپلیکیشن پرورش افکار استفاده‌ی درست از ذهن است. انسان به عنوان تنها موجود در جهان هستی است که قدرت تفکر دارد. ما قدرت استفاده از تفکر و ذهن خود را داریم. اما مشکل اصلی ما زمانی ایجاد می‌شود که نمی‌توانیم از آن به درستی استفاده کنیم.

در این اپلیکیشن شما یاد می‌گیرید که چطور از ادراک، قوه‌ی خیالپردازی، استدلال، حافظه، بینش و اراده‌ی خود به طور صحیح استفاده کنید. بهبود هر یک از فاکتورها می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند.

 • فکر کردن به روش‌های خاص

یکی دیگر از نتایج آموزش راه‌های موفقیت با اپ امیر شریفی، فکر کردن به چیزهایی است که باعث موفقیت شما می‌شوند. آقای واتلت در کتاب فوق العاده خود “علم ثروتمند شدن” می‌گوید: «کسب درآمد و دستیابی به موفقیت (یا به معنای واقعی کلمه هر چیز از جمله سلامتی و روابط) نتیجه‌ی انجام “کارهای خاص” نیست. بلکه موفقیت در نتیجه‌ی انجام کارها با “راه خاصی” بدست می‌آید».

این راه خاص است که بین افراد موفق و افراد عادی تفاوت ایجاد می‌کند. شما می‌توانید دو نفر را پیدا کنید که هر دو یک روش و کار را شبیه به هم انجام می‌دهند. اما یک نفر موفق می‌شود و دیگری شکست می‌خورد. در واقع کسی که موفق است روش خاصی را برای رسیدن به هدف انتخاب می‌کند. در قانون جذب باید به ریزترین جزئیات هدف نیز فکر کنید. وقتی ایمان خود را از دست می‌دهید، آن را افزایش دهید.

سخن پایانی در مورد اپ پرورش افکار

آنچه که در مورد نتایج مشاهده‌ی فیلم‌ها و شنیدن پادکست‌های آموزشی این اپلیکیشن خواندید، به شما کمک می‌کند تا شخصیت خود را مبتنی بر هدف بسازید. اگر مدت‌هاست شکست خورده‌اید و هر تلاشی که می‌کنید، به موفقیت نمی‌رسد، اگر روابط شما با دیگران متشنج شده، اگر افکار منفی تمام ذهن شما را فرا گرفته و ناامیدی به ذهن و جسمتان رخته کرده است، با دریافت این دوره‌های آموزشی می‌توانید بر آن‌ها غلبه کنید.

در این اپ تمرینات و تکنیک‌های ساده اما کاربردی به شما آموزش داده می‌شود که با تکرار و تمرین آن‌ها، از خود فرد دیگری می‌سازید. با دریافت فایل‌های ویدئویی و پادکست‌های این اپ به همان چیزی تبدیل می‌شوید که سال‌ها در آرزوی آن هستید.

نمایش همه جمع کردن

سوالات متداول

برای نصب اپلیکیشن پرورش افکار باید چی کار کنم؟
برای نصب اپلیکیشن به صفحه اول سایت پرورش افکار و یا پایین همین صفحه مراجعه کرده و از قسمت انتهایی صفحه مورد نظر اپلیکیشن پرورش افکار را دانلود نمایید
آیا دوره کارشناس جذب شوید شامل تخفیف هم می شود ؟
قطعا بله. هرازگاهی و معمولا به مناسبت های مختلف و اعیاد گوناگون کدهای تخفیف فوق العاده ای تقدیم شما دوستان عزیزم می شود. برای اطلاع از این کدهای تخفیف باید در سایت پرورش افکار عضو شوید.
آدرس کانال رسمی تلگرامی پشتیبانی شما چیست؟
برای ورود به کانال رسمی تلگرام پرورش افکار روی این لینک کلیک نمایید . می توانید به صورت رایگان در آن عضو شده و از صدها فایل صوتی استاد امیر شریفی استفاده کنید.
به چند روش امکان خرید وجود دارد ؟

خرید به هر دو روش ماهیانه و یکجا ( دوره ۹ ماهه ) امکان پذیر خواهد بود. پس از نصب و ثبت نام در اپلیکیشن امکان خرید از طریق اپلیکیشن پرورش افکار و دریافت کمک از سمت مشاوره فروش دوره که  راه های ارتباطی با ایشان در سایت مشهود است می توانید به دوره ها دسترسی پیدا کنید

آیا امکان استرداد وجه وجود دارد ؟

۱۰۰% امکان بازگشت وجه وجود دارد. در صورتی که دوره به صورت ماهیانه خریده شده باشد و قبل از اینکه ۳ ماه گذشته باشد و همچنین از اولین خرید شما کمتر از یکسال گذشته باشد

اپلیکیشن پرورش افکار برای چه گوشی هایی در ساخته شده است ؟

اپلیکیشن پرورش افکار برای هر دو گوشی دارای سیستم عامل های اندروید و ios ساخته شده است

آیا شرکت در دوره فقط از طریق اپلیکیشن امکان پذیر است ؟
بله. شرکت در دوره کارشناس جذب شوید فقط و فقط از طریق اپلیکیشن پرورش افکار میسر است
آیا دسترسی به فایل ها در اپلیکیشن دائمی است ؟

بله. در اپلیکیشن پرورش افکار شما فایل های مورد نظر را دانلود می نمایید و هر زمان که دوست داشتید می توانید از آن ها استفاده کنید. تا زمانی که اپلیکیشن روی گوشی شما نصب باشد می توانید از فایل ها استفاده کنید. اگر اپلیکیشن حذف شد و باز آن را نصب نمودید می توانید وارد کاربری خود شوید و دوباره فایل ها را دانلود نمایید

دانلود اپلیکیشن پرورش افکار

۴.۵/۵ - (۵۷۲ امتیاز)

19
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx