رسیدن به هدف با ذهن آماده توسط قانون جذب

نظرات 7
7 دقیقه مطالعه

رسیدن به هدف با ذهن آماده توسط قانون جذب

چگونگی تأثیر” جملات مثبت و انرژی دهنده “روزانه با قانون جذب:

جملات تاکیدی روزانه می تواند ذهنمان را آماده کند، مانند خاکی که برای کشت بذر لازم است. ما می توانیم کاری را که می خواهیم انجام دهیم اگر از ذهن آماده ای برخوردار باشیم.

ما با این کار ارتعاشات منفی را در اطرافمان و در ذهنمان کاهش داده و به حداقل می رسانیم. بنابراین تمایل ما به ارتعاش مثبت و بوجود آوردن آن، سلامت و آگاهی ما را افزایش داده و به صورت الهام پیشنهادات ویژه ای برای انجام آن کار، ما را از یک قدرت پیشنهاد در ذهن ناخودآگاه بهره مند خواهد ساخت و این همان مسیر قانون جذب است.

این ثابت شده که ما با تکرار جملات مثبت به مدت 21 روزمتوالی، عادت تولید ارتعاشات مثبت را در خود بوجود خواهیم آورد و این زمانی است که ما شروع به دیدن نتایج در مسیر قانون جذب می کنیم. بیشتر مردم بر این باورند که این اتفاق نمی افتد و قدرت منفی آنها قوی است. ولی اگر ما خودمان را در آن وضعیت ارتعاش مثبت و تکرار آن نگه داریم قدرت ارتعاش مثبت ما بر منفی حکومت خواهد کرد و ما به موفقیت خواهیم رسید.

تعدادی از افراد برای رشد و پیشرفت، و تبدیل زندگی اطراف خود به آنچه که می خواهند، به دنبال سحر و جادو هستند در حالی که تعداد کمی از مردم را دیده ایم که واقعاً می خواهند با استفاده از این روش، زندگی خود را تغییر دهند و آن را دگرگون سازند. به همین علت است که بیشتر مردم، خدا را برای مشکلات خود سرزنش می کنند یا می گویند خدا نخواست، چون مسئولیت اعمال خود را برعهده نمی گیرند و نمی دانند که چگونه به سمت تغییر زندگی شان گام بردارند.

خوب، من اینجا هستم تا به شما بگویم که چگونه می توانید این راه را پیدا کرده و چگونه می توانید از راههای درست قانون جذب، برای همیشه در زندگی خود استفاده نمایید!! ما و فقط ما مسئول راه زندگی خود هستیم و اگر زندگی مان خوب نیست باعث تأسف است، و ما باید تمام چیزهای مورد نیازمان را داشته باشیم و بخواهیم، و با استفاده از قوانین جهان که قانون جذب مهمترین آن است، در راه مناسب قرار گیریم.

کسانی که از این روش استفاده می کنند در اقلیت هستند و بعضی نیز آهسته تر حرکت می کنند و این بستگی به این دارد که چگونه از این قوانین و روشها استفاده می نمایند و جهان نیز بر اساس انتخابشان، به آنها یاری می رساند.

رسیدن به هدف با ذهن آماده توسط قانون جذب

قانون جذب چیست؟

قوانین جهان واقعی هستند و ثابت شده است که این قوانین در حال کار است. خداوند به ما این هدیه باور نکردنی را بخشیده و برکت زندگیمان قرار داده است و بعضی آنرا نادیده می گیرند و این غم انگیز است که بعضی مردم سعی در نادیده گرفتنش دارند. اگر ما برای درک اینکه چگونه این قوانین باور نکردنی کار می کنند و چگونه جملات و ارتعاشات مثبت می توانند ذهن ما را تقویت کرده و ما را در ارتعاش مثبت و بالاتر قرار دهند، قدمی برداریم ما می توانیم دنیایی دوست داشتنی و صلح آمیز را تجربه کنیم.

اگر می خواهیم تغییرات زندگی مان را آشکارا ببینیم، استفاده روزانه از این روش به ما کمک خواهد کرد. من در حال حاضر مسئولیت زندگی خویش را بر عهده می گیرم و می دانم که مثبت ها را انتخاب می کنم و خداوند در حال حاضر، نتایج بسیار عالی را برای من آشکار میکند چون من مسئول هستم. خداوند، پاسخ و انعکاس انتخاباتم را برای من آشکار می کند.

استفاده از جملات مثبت، یک راه خوب برای شروع روزمان می باشد. آگاهی از آنچه که ما در بسیاری از اوقات به آن می اندیشیم، در زندگی ما انتخابمان را مشخص می کند و اینکه چه چیزی در حال وقوع است.

من در مورد شما نمی دانم! اما من هنوز باید بعضی چیزها را تغییر دهم. کلید کار اینجاست که باید با خودم صادق باشم و بدانم که اگر این کار را نکنم ناخود آگاهم را وادار به درک حقایق و قوانین جهان نکرده ام.

جهان می گوید با آرزوی خود به من فرمان بده!!! ولی مردم با انتخاب افکار منفی، منفی بیشتری را برای زندگی خود می خواهند.

خداوند، با آنچه هم اکنون انتخاب می کنیم، به ما پاسخ می دهد و در صورت انتخاب شادی و ثروت و سلامتی و روابط فوق العاده است که ما می توانیم انتظار همان ها را داشته باشیم.

این یک ابزار ساده برای شروع این کار و برداشتن اولین قدم است. اگر ما واقعاً می خواهیم که با خودمان و زندگیمان در صلح و آرامش باشیم، حالا وقت شروع و انجام آن است.

رسیدن به هدف با ذهن آماده توسط قانون جذب

من به شما برخی از نکات قدرتمند برای فکر کردن را می گویم که شما برای شروع، به آن نیاز دارید:

  • همین امروز در سررسید خودمان علامت بزنیم و شروع کار را یادداشت نماییم.
  • روزانه سی دقیقه را برای این کار “حتما در ابتدای روز” اختصاص دهیم.
  • مجموعه ای از جملات مثبت را که مناسب با هدفمان است تهیه کنیم، ما درسایت پرورش افکار، می توانیم این جملات را در اختیار شما قرار دهیم.
  • یکبار در هفته تأکید و تائید شخصی حودمان را در سررسید کخ تهیه کردیم یادداشت نماییم.
  • فراموش نکنیم که این یک چیز شخصی است و ما می توانیم با انجام آن قوی تر شویم.
  • هر زمان که احساس می کنید نیاز به کمک دارید، من درخدمتم.
3.5/5 - (2 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

7 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
7
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx