آیا با قانون جذب می توان پول از دست رفته را بازگرداند

نظرات 3
10 دقیقه مطالعه

پول از دست رفته

پادکست آیا با قانون جذب می توان پول از دست رفته را بازگرداند

پرسش و پاسخ های جذاب امیر شریفی در مورد قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری دیگری از سری سوال و جواب های استاد امیر شریفی در مورد قانون جذب با شما همراه هستیم.

سوال: من خواستگاری داشتم و الان بعد از 14 سال برگشته، به نظر شما من باید چیکار کنم؟

دوست عزیز من واقعا در این موارد نمی توانم نظر بدهم. به این دلیل که من هرگز نمی توانم خودم را جای شما قرار دهم و به جای شما احساس کنم، تا بتوانم نظر بدهم. اما تنها حرفم به شما این است که همیشه کاری را انجام دهید که احساستان به آن خوب است؛ چون آن کار ادامه دار است و شما را به سمت جذب چیزهای خوب هدایت می کند.

سوال: من هزینه شرکت در دوره آموزش قانون جذب را ندارم و شما باید مرا ثبت نام کنید

دوستان عزیز پول این دوره اصلا برای من مسئله ای نیست. زمانی که می بینید تعداد اعضا به 1200 نفر می رسد مسلما 1201 نفر شدن تاثیر چندانی در آن مبلغ ندارد. ولی مسئله ای که وجود دارد این است که با این روش مطمئن باشید که خود شما نتیجه ای نمی گیرید.

من پولی را از دست داده ام

سوال: من پولی را از دست داده ام، برای برگرداندن آن باید چه کار کنم؟

زمانی که شما پولی را از دست می دهید، هر جوری که بخواهید در مورد آن فکر کنید احساستان بد می شود. چون آن پول را از دست داده اید! من می گویم مگر آن پول را خداوند به شما نداده بود؟ پس دوباره به شما پول خواهد داد و این اصلا جای نگرانی ندارد.

شاید برایتان جالب باشد که من روزی یک مشاوره داشتم که طرف ضرر مالی کرده بود و ما تلفنی با هم صحبت کردیم. من به او گفتم که شاید برایت عجیب باشد ولی خود من نیم ساعت پیش کیف پولم را با کلی پول گم کرده ام، ولی واقعا دارم به آن می خندم. در صورتی که مبلغ درون آن هم زیاد بود! ولی چه کار باید می کردم؟ وقتی می دانم که ناراحتی و زاری هیچ دردی از من دوا نمی کند؟!

ما هرچه داریم از خدا هست. دارایی خداوند هم که نامحدود است، پس دلیلی ندارد که دیگر به ما پول ندهد. شما دائم می خواهید به آن پول فکر کنید و احساس می کنید که آن آخرین پول دنیاست؛ در صورتی که این دیدگاه آدم های قمارباز است. چون آن ها فکر می کنند تنها راه پول درآوردن این است که از جیب افراد دیگر ببرند. انقدر راه های ذهنی آن ها محدود است که کارشان به آن جا می رسد.

بنابراین آن مبلغ آخرین پول دنیا نبوده و قطعا خیلی پول های بیشتری وارد زندگی تان می شود. پس توصیه من به شما این است که دیگر به آن پول فکر نکنید.

سوال: من قبول دارم که حس خوب و آرامش در پیشرفت آرامش به انسان کمک می کند، ولی بعضی وقت ها که همه چیز بهم می ریزد چه؟ مثلا کلی پول از افراد می خواهم ولی همه با هم نمی دهند!

اصلا هنر شما در قانون جذب این است که حس بد را خوب کنید. فکر کنم که این جمله را چرچیل گفته است. وقتی به او می گویند کشور مشکلات خیلی بزرگی دارد می خواهی چه کنی؟ در جواب می گوید: «آدم هر چه مشکلات بزرگتری را حل کند، آدم بزرگتری است». پس وقتی که اوضاع خوب است، که همه چیز خوب است. وقتی شرایط بد است، تازه شما نشان می دهید که عیار شما چند است.

من همیشه وقتی یک مسئله ای پیش می آید که خیلی باید اعصابم خرد شود، جلوی خودم را می گیرم به خودم می گویم آفرین! این کارت ارزش داشت. وگرنه در شرایط عادی و نرمال حالم خوب باشد که هنری نکرده ام.

سوال: شما همیشه می گویید در قانون جذب برای رسیدن به هدف نباید راه تعیین کنید. من دو تا هدف دارم و برای هر دو راهی جلوی پایم قرار گرفته است اما یک سری موانع وجود دارد. به حل موانع فکر کنم یا نه؟

شما زمانی که دارید به حل موانع فکر می کنید یعنی دارید به موانع فکر می کنید. در قانون جذب اصلا مانعی وجود ندارد. من می خواهم به شما بگویم اگر از لحظه ای که این هدف را تعیین می کنید، حس خود را خوب کنید، مطمئن باشید که تا آخر راه به هیچ مانعی برخورد نمی کنید.

تصور کنید که من می خواهم با ماشین شخصی ام از غرب تهران به شرق تهران بروم. در مسیر به یک چراغ قرمز برخورد می کنم و من چیزی از قوانین راهنمایی و رانندگی نمی دانم. ناگهان به من می گویند که پشت این چراغ باید بایستم. من ناراحت و عصبانی می شوم چون تصور می کنم مانع بزرگی سر راهم قرار گرفته و نمی توانم به مقصدم برسم. در صورتی که این تنها یک توقف کوتاه است.

رفتار ما انسان ها هم دقیقا مانند همین مثال است. گاهی یک توقف کوچک در مسیرمان اتفاق می افتد، اما چون با قوانین کائنات آشنایی نداریم، فکر می کنیم که ما برای همیشه گیر افتاده ایم و دیگر نمی توانیم جلوتر برویم. پس این یعنی ما خودمان همه چیز را خراب می کنیم. من به شما اطمینان می دهم که اگر درست عمل کنید، در قانون جذب هیچ مانعی سر راه شما قرار نمی گیرد که نتوانید از آن عبور کنید.

جذب حس بد

سوال: یک چیز بد را که قبلا جذب کرده ایم را پس بزنیم یا باید به همان موضوع فکر کنیم و حس خوب بدهیم؟

زمانی که شما روی چیزی حساس نباشید، به آن توجه نمی کنید. بر اساس قانون جذب به چیزی هم که توجه نکنید از زندگی شما بیرون می رود.

سوال: اگر کسی تنها دو ساعت در طول روز بخوابد، ممکن است هیچ مشکلی برایش پیش نیاید؟

بله ممکن است. خود من به خاطر علاقه زیادی که به مطالعه داشتم، مدتی فکر کردم برای این که بتوانم بیشتر کتاب بخوانم، باید کمتر بخوابم. قسمتی از آن را به زور و با ترفندهای خاصی عملی کردم. به طوری که ساعت خوابم را به 4 ساعت تا 4 ساعت و نیم رساندم و واقعا به هیچ مشکلی هم برنخوردم. به نظر من بهتر است که این مورد را از پزشک بپرسید.

ولی من از یک چیز مطمئن هستم و آن این است که اگر شما باور داشته باشید که با 2 ساعت خوابیدن در طول روز هیچ مشکلی برایتان پیش نمی آید، مطمئن باشید که بر اساس قانون جذب هم هیچ مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد.

سوال: من 80 درصد حرف هایم مثبت است، کتاب هم زیاد می خوانم. اما اتفاقات زندگی ام با این ها همخوانی ندارد. چیکار کنم؟ هم مشکل مالی و هم مشکلی روابط دارم.

نوابغ دنیا می توانند 80 درصد تفکراتشان در طول روز مثبت باشد. شاید خودتان چنین تصوری دارید. در صورتی که در این چند خطی که برای من نوشته اید، چندین جمله منفی استفاده کرده اید! شاید برایتان جالب باشد که بعضی ها منفی را منفی تشخیص نمی دهند.

ولی من به شما می گویم انقدر سیستم دنیا بر پایه خیر و خوبی بنا شده که اگر شما 50 درصد هم مثبت باشید باز هم برد کرده اید. ما اگر بخواهیم روراست باشیم، 80 درصد منفی و 20 درصد مثبت هستیم. اگر با خودمان کار کرده باشیم، به 60 درصد منفی و 40 درصد مثبت می رسیم.

من نمی خواهم برای خودم عدد بگویم ولی بعید می دانم که 80 درصد مثبت باشم. در صورتی که کار من آموزش قانون جذب است. و به خاطر محیطم و فایل هایی که باید ضبط کنم، بعید می دانم که 80 درصد مثبت باشم. بنابراین اگر واقعا 80 درصد مثبت باشید، در تمام جوانب، چه از لحاظ مالی چه از لحاظ روابط و سلامتی معجزه خواهید دید.

سوال: نذر و نیاز به کدام قسمت قانون جذب برمی گردد؟

توصیه می کنم که بروید و روایات را بخوانید. می گویند آن موقع که نذر می کنید، مطمئن باشید که برآورده می شود. به همین قسمت قانون جذب که شما مطمئن هستید که برآورده می شود برمی گردد.

2.5/5 - (4 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx