رازی برای رسیدن به خواسته ها

نظرات 11
6 دقیقه مطالعه

رازی برای رسیدن به خواسته ها

رسیدن به خواسته ها با قانون جذب

این راز هر چیزی را که آرزو داریم به ما میدهد. “شادی، سلامت و ثروت و …”. ما می توانیم هر چیزی که می خواهیم داشته باشیم یا انجام بدهیم. می توانیم هرچیزی را که انتخاب می کنیم، داشته باشیم… مهم نیست چقدر بزرگ باشه… در چه خانه ای دوست داریم زندگی کنیم؟؟ دوست داریم میلیونر باشیم؟؟ چه چیزی را واقعاً می خواهیم؟؟

مهم دانستن روش به کار گیری این رازه

این راز می تواند جواب تمام چیز هایی باشد که تا کنون بوده ایم… تمام چیز هایی که هست و تمام آن چیزی که روزی خواهد بود…

این مهم نیست ما کجا باشیم … همه ی ما با یک نیرو کار می کنیم. یک قانون، و آن “جاذبه است”…. تمام چیز هایی که وارد زندگیمان می شوند خودمان جذب می کنیم… و اینها به وسیله ی واقعیت های ذاتی که ما در ذهنمان داریم به طرف ما جذب می شوند. در واقع تمام چیز هایی که در ذهنمان می گذرد را ما به سمت خودمان جذب می کنیم….

قانون جاذبه می گوید به هر چیزی که فکر می کنیم، آن چیز به سمت ما جذب میشود. در واقع تمام چیزی هایی که در ذهن ما می گذرد را ما به سمت خودمان جذب می کنیم. “ساده ترین ذهنیتی که می توان از قانون جاذبه و کائنات داشت، این است که خودمان را به شکل یک آهن ربا فرض کنیم.” نقش هر کسی به عنوان یک انسان، پایبندی به افکار خود در مورد چیز هایی است که می خواهد و باید در ذهنمان مشخص کنیم که چه چیزی می خواهیم… ما چیزی را که بیشتر به آن فکر می کنیم جذب می کنیم. این اصل را می توان به صورت خلاصه در سه عبارت ساده بیان کنیم: 1-افکار 2- تبدیل می شوند به 3-اجسام. چیزی که بیشتر مردم از آن اطلاع ندارند. این است که هر فکر برد خاص خودش را دارد. به همین خاطر اگر یک فکر را بارها و بارها در ذهنمان بیاوریم مثل تأسیس یک شرکت، و یا پیدا کردن نیمه ی گمشده مان و …. آن موقع ما داریم آن امواج فکری را به صورت پیوسته منتشر می کنیم. خودمان را ببینیم که در وفور نعمت زندگی می کنیم…آن وقت است که جذبش می کنیم. اما مشکل اینجاست :

بیشتر انسانها به این فکر می کنند که چه چیز هایی را نمی خواهند و تعجب می کنند که چرا برایشان بارها و بارها رخ میدهد. در واقع قانون جاذبه هیچ اهمیتی نمیدهد که ما چه چیزی را خوب و چه چیزی را بد به ذهنمان می آوریم… و این که ما آن چیر را می خواهیم یا نمی خواهیم. جاذبه به افکار ما پاسخ میدهد… پس: اگر ما یکجا نشسته ایم و به کوهی از بدهکاری ها نگاه می کنیم، و احساس بسیار بدی داریم، این همان سیگنالی است که داریم به کاینات عرضه می کنیم. و این چیزی است که بیشتر بدست خواهیم آورد. در موقعی که در ذهنمان چیزی را نمی خواهیم و در درونمان فریاد عقب راندن آن چیز را می زنیم، در واقع آن را عقب نمی رانیم! بلکه آن را به سمت خود می کشیم… و قانون جاذبه که قدرتمند ترین قانون کاینات است، به فکر ما پاسخ خواهد داد… پس آن چیزی که ما را به طرف خودمان جذب می کنیم افکار برجسته هستند چه آگاهانه باشه و چه ناخودآگاهانه … قانون جاذبه همه جا پیرامون ما وجود دارد. تنها باید آن را بشناسیم. بیشتر مواقع وقتی مردم این راز بزرگ را درک می کنند، به خاطر افکار منفی که دارند، وحشت وجودشان را فرا خواهد گرفت.

رازی برای رسیدن به خواسته ها

“قانون جاذبه در واقع هر چیزی را که فکر می کنیم، به ما میدهد… در واقع ما اگر به چیزی که نمی خواهیم! فکر کنیم، قانون جذب چیزی بیشتر از آن چیز را به ما میدهد”.

اما امروزه به صورت علمی ثابت شده که یک فکر مثبت صدها بار قوی تر از یک فکر منفی می باشد. پس همین تا حدودی می تواند آن نگرانی را برطرف کند. خب پس باید سعی کنیم که از افکارمان آگاهی داشته باشیم. وظیفه ما چگونگی رسیدن به خواسته نیست، وظیفه ما فقط خواستن از ته دل است، كاینات خودشان چگونگی آن را برای‌ مان فراهم می‌ سازد. فقط باید ایمان داشته باشیم كه رسیدن به آنها برای ما امكان‌ پذیر است و ما لیاقتش را داریم. علاوه بر تجسم آن را احساس كنیم و از آن لذت ببریم و شكر گزارش باشیم. جک كانفلید (نویسنده): انسان همان چیزی خواهند شد كه به آن می‌ اندیشند. با ناخواسته‌ های خود نجنگیم، چرا كه قوی‌ تر و بزرگ‌ تر می‌ شوند. با این كار تمام تمركز خود را بر روی چیزهایی كه نمی‌ خواهیم، می‌ گذاریم و ناخواسته‌ ها را به سوی خود جذب می‌ كنیم.

3/5 - (5 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

11 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
11
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx