راز رخ دادن معجزه 4 – قانون جذب

نظرات 39
5 دقیقه زمان مطالعه

Miracle Worker

با توجه به قانون جذب هر چه احساس بهتری داشته باشیم جهت گیری مان بهتره و هر چه احساس بدتری داشته باشیم جهتمان اشتباهتر است.

وقتی که داریم در بین تجربیات متفاوت روزانه مان حرکت می کنیم کاری که ما انجام می دهیدم این است که افکاری (افکار مثبت، افکار منفی) را پدید می آوریم که آنها در واقع تجربیات آینده مان را برنامه ریزی می کنند و از روی احساسی که داریم می توانیم بگوییم که آیا آن چیزهایی که داریم به سمتشان حرکت میکنیم وقتی به دستشان می آوریم خوشحالمان میکند یا نه؟!

1431302306-139787-1

و دقیقاً آن چیزی که احساس می کنیم برایمان اتفاق می افتد و نه چیزی که دقیقاً بهش فکر می کنیم!

به همین خاطر است که اگر صبح کسی با اخم و ناراحتی از خواب بیدار شود همینطور هم بد می آورد آنوقت تمام روز همینطور پیش میرود و همش منتظر دعوا و یا جرو بحث میباشد، در آخر هم کلا روز کسل کننده ای را خواهد داشت.

500x500_1373803001550890

حتی فکرش را هم نمی کنیم که یک تغییر ساده در احساساتمان می تواند تمام روز را تغییر بدهد.

اگر با خوشی یک روز خوب را شروع کنیم و ما دارای یک احساس خوب و پایدار باشیم، تا وقتی که اجازه ندادیم چیزی حالمان را تغییر دهد، طبق قانون جاذبه موقعیتهایی و مردمی را جذب می کنیم که آن حس خوب را به ما تداوم بخشند.

A couple celebrating.

روزهای خوب ،روزهای بد، پولدارها پولدارتر میشوند و فقیرها فقیرتر… اینها همه اش بخاطر چیزهایی است که این افراد غالباً و مستمراً احساس می کنند.

همین الان می توانیم شروع کنیم به احساس سلامتی، احساس جدید، می توانیم شروع کنیم احساس ثروت را، می توانیم شروع کنیم از عشقی که شما را در بر گرفته، احساس خوب بودن را، احساس کنیم حتی اگر وجود ندارد و اتفاقی که می افتد این است که جهان هستی به ترانه وجود شما پاسخ خواهد داد، کائنات به طبیعت آن احساس درونی پاسخ خواهد داد و آشکار خواهد شد به این دلیل که شما اینطور احساس می کنید.

چیزی که شما با فکر و احساستان روی آن تمرکز می کنید همان چیزی است که شما دارید برای زندگیتان جذب می کنید حال می خواهد چیزی باشد که شما میخواهید یا نه! (قانون جذب)

2015-10-30-1446220789-6450545-featured18wdd2x

چیزی که فکر می کنیم و چیزی که احساس می کنیم و چیزی که پدیدار میشود همیشه یکسان هستند تمام دفعات بدون استثناء قبول کردنش سخت است ولی وقتی بتوانیم خودمان را در برابر آن آزاد بگذاریم پیامد هایش فوق العاده است به این معنی که هر چیزی را که افکار در زندگی شما انجام داده را می شود باز گرداند بوسیله تغییر در آگاهی شما!

خیلی مهم است که شما احساس خوبی یا حس و حال خوبی داشته باشید زیرا این احساس خوب است که به عنوان یک سیگنال به تمام جهان فرستاده می شود و شروع به جذب همانندی های خودش به سمت شما میکند، پس شما هر چقدر حس خوب به زندگی داشته باشید بیشتر می توانید چیز هایی را جذب کنید که به شما حس خوبی می دهند و می توانند همچنان شما را بالاتر و بالاتر ببرند.

وقتی که احساس شکست می کنید هیچ میدانید که خیلی ساده می توانید تغییرش بدهید؟!

کافیه یک موسیقی زیبا گوش بدهیم، آواز بخوانیم… این کار جسم مان را تغییر می دهد یا به یک چیز زیبا فکر کنیم به یک نوزاد فکر کنیم یکی که دوستش داریم و روی آن توقف کنیم آن فکر را واقعاً توی ذهنتان نگهدارید و هر چیز دیگری را بریزید بیرون!

و هنگامی که ما به این راه و روش عادت کنیم وقتی شروع کنیم به راهنمائی، افکارمان بر اساس احساسی که آنها برایمان پدید می آورند و هنگامی که شروع کنیم به توجه به رابطه ای که بین احساسات ما و افکار ما و چیز هایی که برایمان اتفاق می افتد، زودتر از آنچه که فکر می کنیم خواهیم دید که ما خالق زندگی خودمان هستیم و کسانی که ما را از دور می بینند از دیدن زندگی کامل و بی نظیر ما در تعجب می مانند.

ادامه دارد…

۴.۷/۵ - (۱۱۶ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

39 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
39
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx