با این 6 مرحله به سمت جذب پول و ثروت بروید

6 comments
10 Min Read

جذب پول را به راحتی تجربه کنید

جذب پول را به راحتی تجربه کنید

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم چند روش مهم برای جذب پول و ثروت را به شما معرفی کنیم. جالب است بدانید که برای خواندن این مقاله و جذب پول بیشتر باید احساس خوبی داشته باشید تا اثر آن دو برابر شود. پس با یک احساس خوب و مثبت با ما همراه باشید.

این تمرینات بدین صورت است:

اولین تمرین این است که باید شغلی که دوست دارید را پیدا کنید

باید شغلی را انتخاب کنید که آن را دوست داشته باشید و برای درآمد آن هم راهی را جستجو کنید. کاری که مورد علاقه شما باشد در انجام آن نهایت لذت را می برید به طوری که حتی گذر زمان را متوجه نخواهید شد. پس اگر اوایل کار پولی هم برای شما نداشته باشد، ولی زمینه خوبی برای پیشرفت و جذب پول شما می شود.

حال زمان آن رسیده که کار مورد علاقه خود را شروع کنید و به دنبال راه حلی برای کسب درآمد باشید. اگر هم کاری مدنظرتان نیست می توانید چند کار را به طور آزمایشی انجام دهید و علاقه خود را نسبت به آن ها بسنجید. باید کاری را انتخاب کنید که برای انجام دادن آن شوق داشته باشید و بر اساس قانون جذب حس خوب پولدار شدن را به شما القا کند.

دومین تمرین این است که باید اطلاعاتی که به ذهنتان می آید را پاکسازی کنید

دومین تمرین این است که باید اطلاعاتی که به ذهنتان می آید را پاکسازی کنید

مطمئنا در طول روز فکرهای منفی در مورد پولدار شدن به سراغتان می آید، سعی کنید همان لحظه مانع به وجود آمدن این افکار شوید. مثلا خبرهایی که در روزنامه ها و مجلات در مورد اقتصاد منتشر شده ولی بار منفی دارد را نخوانید.

یا در مثال بعدی با کسانی که انرژی منفی در مورد ثروتمند شدن یا سختی کار کردن را مدام تکرار می کنند همنشین نشوید. زیرا بر اساس قانون جذب این افکار منفی در مورد کار، مانع پیشرفت شما می شوند. البته در این بین کتاب هایی نیز هستند که در مورد ثروتمند شدن افکار خوبی ندارند، از آن ها هم باید دوری کنید.

سومین تمرین که باید انجام دهید این است که باید در مورد ثروتمندان مطالبی بخوانید یا در مورد آن صحبت کنید.

جالب است بدانید که در این تمرین باید در مورد کسانی که ثروتمند بودند یا هستند، مطالبی را جمع آوری کنید و مطالعه کنید حتی زندگی نامه آن ها نیز ممکن است به شما کمک فراوانی کند.

اگر مستند یا کلیپی در مورد افراد موفق یافتید حتما آن ها را با دقت گوش کنید و در بین صحبت های آن ها مطالبی که به نظرتان جالب می آید را یادداشت کنید و باورهای آن ها در مورد جذب پول را کلید موفقیت آن ها بدانید.

جالب است بدانید که وضعیت مالی امروز شما نتیجه افکاری است که در گذشته در مورد پول داشته اید. پس بر اساس قانون جذب اگر می خواهید ثروتمند شوید باید نگرشتان را نسبت به پول تغییر دهید.

حال این سوال برایتان پیش می آید که چطور ذهن انسان می تواند نگرش شما را تعیین کند؟

باید گفت که ذهن افراد در طی شبانه روز تفکر می کند. این تفکرات در انسان احساسات را نیز به همراه دارد. لازم به ذکر است که احساسات تعیین کننده انرژی بدن هستند یعنی اگر ذهن شما باعث شود که انرژی مثبتی از سمت بدن ساطع شود در نتیجه تمام انرژی های مثبت محیط را نیز جذب می کند و اگر این انرژی منفی باشد دقیقا برعکس همین موضوع اتفاق می افتد.

به شما پیشنهاد می دهم که برای یک بار این اتفاق ساده را امتحان کنید، متوجه می شوید که نگرش شما چطور باعث پول درآوردن شما می شود. ممکن است در حال حاضر سوالاتی برای شما به وجود بیاید که ذهن شما را گمراه کند پس در ادامه همراه ما باشید تا بهتر این موضوع را درک کنید.

مراحل جذب پول و ثروت

مراحل جذب پول و ثروت

برای درک این موضوع و جذب پول ۶ مرحله وجود دارد که شما می توانید از مسیر قانون جذب آن را عملی کنید:

اولین مرحله جذب پول این است که باید تصور کنید

در این راه شما باید فکر کنید که بیش از مقدار نیازتان پول دارید و آن را خرج می کنید. در مسیر زندگیتان فکر کنید که پولی ندارید و تمام طول روز نبود پول را برای خود تصویر سازی می کنید. یا ممکن است این بی پولی را تصویر سازی نکنید، بلکه نگران باشید و در ابتدای هر عملی به فکر پول باشید. در این صورت اوضاع مالی شما همین طور باقی خواهد ماند.

اگر می خواهید ثروتمند شوید و پول به زندگی تان راه یابد باید عکس عمل بالا را انجام دهید. یعنی باید در ذهن خود مجسم کنید که بیش از مقدار نیازتان پول دارید و آن را خرج می کنید. جالب است که احساس خوشایند پولداری را می چشید، حتی لذت خرج کردن بدون ترس را نیز تجربه می کنید.

ضمیر ناخودآگاه انسان فرق بین خیال و واقعیت را نمی داند. برای تصور خود از خاطرات گذشته یا احساسات فعلی خود استفاده نکنید.

شما برای تصویر سازی باید از افکاری استفاده کنید که دوست دارید آن ها را تجربه کنید. لازم به ذکر است که محیط اطراف طبق افکار شما پیش می رود و پاسخ می دهد و اختلاف بین خیال و واقعیت را متوجه نمی شود.  بنابراین اگر تا به امروز ثروتمند بودن را تجربه نکرده اید، فکر بی پولی را از ذهن خود پاک کنید و فکر پولدار بودن را در ذهن خود مجسم کنید. برای رو به رو شدن با پول زیاد هراس نداشته باشید، چون شما لایق آن هستید.

دومین مرحله جذب پول این است: اطمینان پیدا کنید که پول زیادی به سمت شما می آید

در این مورد باید به ایمان برسید ایمان به اینکه حتما به پول خواهید رسید. این اتفاق مهم را قانون انتظار می گویند. جالب است بدانید که قانون انتظار یکی از قانون های قدرتی است که می تواند رویای شما تبدیل به واقعیت کند و در دنیای واقعی آن را تجربه خواهید کرد.

ایمان شما نسبت به جذب پول باعث می شود که ترسی نداشته باشید یا ممکن است انرژی و انگیزه شما را  باری جذب چند برابر کند.

سومین مرحله این است که شکرگزار پول موجود باشید

در لحظه فعلی باید شکرگذار پولی باشید که بابت اجاره خانه، لباس، تفریح و یا حتی غذا میپردازید. زیرا همین پول را نیز برای خرج کردن دارید و بابت آن خدا را شکر کنید. بنابراین با این شکرگذاری به خدا اعلام می کنید که راضی هستید. این عمل باعث هماهنگ شدن ارتعاشات مثبت شما می شود.

چهارمین مرحله از جذب پول ؛ طوری رفتار کنید که پول را دریافت کرده اید

چهارمین مرحله از جذب پول ؛ طوری رفتار کنید که پول را دریافت کرده اید

زمانی هم که هیچ پولی ندارید ولی تصور کنید که پولدار هستید و ارتعاشات مثبت بدهید. شما اول باید تصور کنید که به پول زیادی رسیده اید بعد رفتارتان را نیز مطابق آن تغییر دهید. به طور مثال یک میلیاردر چگونه قدم می زند شما نیز همانطور رفتار کنید یا وقت خود را صرف دیدن لباس هایی کنید که آن ها را دوست دارید. بدین صورت کائنات نیز باور می کنند که شما ثروتمند هستید.

پنجمین مرحله این است احساسی که بعد از رسیدن به پول خواهید داشت را همین الان داشته باشید

ممکن است بعد از رسیدن به پول حس آزادی یا امنیت داشته باشید همین حس را از خود بروز دهید. زیرا احساسات شما بسیار جدی عمل می کنند و جذب فوق العاده ای را از محیط دارند.

ششمین مرحله این است که پول را دوست باشید ولی آن را جدی نگیرید

باید این حس را برای خود ایجاد کنید که پول دوست صمیمی شماست و به شما علاقه خاصی دارد و شما نیز به او علاقه مند هستید. در مورد پول این فکر را نکنید که شی ء بی ارزشی می باشد. برای جذب پول باید زندگی که در آینده می خواهید داشته باشید را به صورت فیلمنامه بنویسید و آن را روزانه تکرار کنید.

۴.۴/۵ - (۶۳ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

6 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
6
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx