چرا کسانی که ناشکر هستند به پول و ثروت می رسند (پرسش و پاسخ امیر شریفی)

نظرات 6
10 دقیقه مطالعه

پول و ثروت

پادکست چرا کسانی که ناشکر هستند به پول و ثروت می رسند (پرسش و پاسخ امیر شریفی)

سوالات در مورد قانون جذب و پاسخ امیر شریفی سری دهم

سلام به همه همراهان عزیز سایت پرورش افکار با سری دهم پاسخ به سوالات قانون جذب در خدمت شما هستیم. استاد امیر شریفی در این مقاله به تعدادی از سوالات شما عزیزان پاسخ داده اند. لازم به ذکر است که برای شما فایل صوتی کامل این پرسش و پاسخ را هم پیوست کرده ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: لطفا در مورد کارما و این که هر رفتار بدی به خود ما برمی گردد توضیح دهید.

اولا شما وقتی می خواهید کاری را انجام دهید، باید به آن فکر هم بکنید. بنابراین شما بدون این که تصویر بسازید نمی توانید حتی یک دستگیره در را بچرخانید و در را باز کنید. از طرف دیگر خود اعمال هم ارتعاش دارند. در فایل های آموزش قانون جذب به شما گفته ام که ارتعاش از ترکیب توجه و احساس به وجود می آید. بنابراین وقتی در حال انجام کاری هستید توجه شما روی آن موضوع خیلی بیشتر است، پس معلوم است که آن عمل کار می کند و به خود ما برمی گردد.

سوال: منظور از رابطه خوب چیست؟

من نمی توانم یک رابطه خوب را تعیین کنم، چون خودتان باید آن را تعیین کنید. به این خاطر که ممکن است رابطه خوب برای یک نفر در خوش صحبتی مفهوم پیدا کند، در حالی که دیگری حتی حوصله حرف زدن هم نداشته باشد. برای کسی ممکن است تحصیلات طرف مقابل در رابطه مهم باشد، ولی شخص دیگری چنین عقیده ای نداشته باشد.

به عبارت دیگر بحثی که الان وجود دارد در مورد خواسته و ناخواسته است و به هیچ وجه مسئله خوب و بد مطرح نیست. به همین خاطر است که من می گویم تمام زوج ها می توانند خوشبخت شوند، به شرطی که با آدم های مناسب خود ارتباط برقرار کنند.

رابطه خوب

سوال: معیار یک رابطه خوب داشتن چیست؟

اول این که باید قبول کنیم که ما نمی توانیم ذات آدم ها را بشناسیم. از طرفی آدم ها دائما تغییر می کنند. پس بهترین کاری که باید انجام دهیم این است که ارتعاش خوب بفرستیم. وقتی ارتعاش خوب بفرستیم مطمئن می شویم آدمی که وارد زندگی مان می شود خوب است.

در مورد خرید دو تا جنس در آمریکا تحقیقی کردند. حدودا 2ونیم برابر افرادی که زیاد فکر نمی کنند و چیزی را می خرند، غالبا چیزهایی بهتر و مناسب تری را خریداری می کنند. به نسبت کسانی که برای خرید یک جنس خیلی فکر و تحقیق می کنند. این موضوع به این معنی است که ما نمی خواهیم قبول کنیم که واقعا عقلمان به همه چیز نمی رسد؛ پس باید همه چیز را به خداوند بسپاریم و توکل کنیم.

پس برای داشتن یک رابطه عالی بهترین کار این است که ارتعاش خوب بفرستید، و بر اساس قانون جذب مطمئن باشید کسی وارد زندگی شما می شود همان کسی است که می خواهید. من نمی گویم که چشم بسته انتخاب کنید، تحقیق بکنید ولی سعی کنید بیشتر ارتعاش مثبت بفرستید تا به خواسته خود برسید.

سوال: من همیشه نماز می خونم ولی دوستانی دارم که نماز نمی خوانند و ناشکر هستند، چرا آن ها به پول می رسند ولی من نه؟!

دوست عزیز ملاک نماز خواندن نیست بلکه ملاک حس شما و عمق نماز است. از طرف دیگر اصلا بحث این نیست کسی که نماز نمی خواند حتما انسان ناشکری است. درست است که یکی از ستون های خیلی محکم شکرگزاری همین نماز خواندن است، ولی ممکن است طرف نماز بخواند، اما باز هم ناشکر باشد.

از طرف دیگر این ها اصلا ربطی به هم ندارند. شما ممکن است باورهای مالی تان جور دیگری درست شده باشد. همان طور که خودتان می دانید هم فرعون و هم یزید خیلی ثروتمند بودند؛ چون آن ها باورهای مالی درستی داشتند. شما تصور کنید که اگر خداوند قرار بود تنها به آدم های مومن ثروت بدهد، دیگر کسی کافر نمی شد.

یکی از اساتید قانون جذب می گفت در جایی حضرت موسی به قارون آن هآنمی گوید تو خیلی ثروتمندی و حق آدم های زیادی را ضایع کرده ای! قارون در جواب می گوید من پولدارم چون علم آن را دارم. توجه کنید قارون نمی گوید چون شانس خوبی دارم، یا این که خیلی زحمت کشیده ام، فقط در جواب می گوید من علم پولدار شدن را دارم. بنابراین من می خواهم شما این موضوع را درک کنید، درست است که شکرگزاری و نماز خواندن پایه های محکمی هستند؛ اما نباید بگویید من نماز می خوانم پس چرا پول و ثروت ندارم!

سوال: من چطور با کسی که در محل کارم با من لج کرده برخورد کنم؟ ایشان خیلی بی ادب و پرخاشگر هستند. ممنون می شوم مرا راهنمایی کنید.

پیشنهاد من به شما این است که روی خودتان کار کنید. مثلا اگر این آدم را می بینید استرس می گیرید، مطمئن باشید ارتعاش استرس فرستاده اید که این آدم وارد زندگی تان شده است. بنابراین همان طور که با ارتعاش استرس این شخص وارد زندگی تان شده، اگر ارتعاش آرامش بفرستید این آدم دیگر باعث آزار شما نمی شود. ممکن است بر اساس قانون جذب رفتار او تغییر کند، یا این که محل کارش عوض شود.

پول

سوال: من می خواهم امسال 4 میلیارد تومان در حسابم داشته باشم. باید چیکار کنم؟

این موضوع به خیلی چیزها بستگی دارد. من نمی دانم که شما تا حالا یک میلیارد تومان پول داشته اید. اگر تا حالا حتی 500 میلیون تومان در حسابتان نبوده و حالا می خواهید 4 میلیارد تومان داشته باشید، مطمئنا نمی شود. و با این روش دارید خودتان را خسته می کنید. ما در قانون جذب مدارها را پله پله طی می کنیم. درست است که می گویم هر پله به باور شما ربط دارد، ولی خب اگر شما باور داشتید که تا سال آینده 4 میلیارد داشته باشید، مسلما باید الان حداقل 500 میلیون تومان در می آوردید.

اصلا این طور نیست که باور من یکدفعه از هزار تومان به 4 میلیارد تومان برسد. چون این یک ارتعاش و طیفی است که پیوسته به هم طی می شود. حالا شما وقتی می خواهید ارتعاش ثروت بفرستید، یکباره نمی توانید ارتعاش 4 میلیارد تومان را بفرستید.

پیشنهاد من به شما این است که ارتعاش پول بفرستید و این ارتعاش را هر لحظه غلیظ تر کنید. زمانی که شما ارتعاش ثروت را می فرستید، و در حال غلیظ کردن آن هستید، در این بین باید یک مبلغ مثلا 200 میلیونی به دست شما بیاید و پس از مدتی 400 میلیون بیاید. اصلا اینطور نیست که به یکباره 4 میلیارد تومان به دست شما برسد. به این دلیل که این ارتعاش لحظه لحظه با فکر من قوی تر می شود، پس من لحظه به لحظه باید پول را ببینم و این نکته در قانون جذب خیلی مهم است.

سوال: شما قبلا گفتید که تداوم غده سرطانی به خاطر باور داشتن به آن است. پس کسانی که اصلا خبر ندارند چگونه به سرطان مبتلا می شوند؟  

این افراد خبر ندارند اما یک ارتعاشی فرستاده اند که دچار سرطان شده اند و همچنان هم دارند همان ارتعاش را ادامه می دهند. من بارها گفته ام که لازم نیست که شما به سرطان فکر کنید و سرطان بگیرید. شما تنها ارتعاش آن را فرستاده اید.

تصور کنید که من هر روز از صبح تا شب در مورد سلامتی ام غر بزنم و گلایه کنم، بعد از مدتی هم دچار سرطان شوم. درست است که من به سرطان فکر نکرده ام اما هر روز یک ارتعاش منفی در مورد سلامتی ام را فرستاده ام و همین باعث شده که در بر اساس قانون جذب عین همان را دریافت کنم.

4.2/5 - (5 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

6 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
6
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx