دوره پر مخاطب ( کارشناس جذب شوید ) دارای بیش از 100 هزار مخاطب در سراسر دنیا
اطلاعات بیشتر و ثبت نام

روز سیزدهم شکرگزاری

روز سیزدهم شکرگزاری

هرچه آرزو دارید به واقعیت تبدیل کنید (تبدیل آرزو به واقعیت با قانون جذب)

دوستان عزیز سایت پرورش افکار اگر تمرین های شکرگزاری را روز به روز دنبال کرده باشید، تاکنون هرچه را که به دست آورده اید یا در حال دستیابی به آن هستید را با کمک نیروی شگفت انگیز شکرگزاری دریافت کرده اید. به همین سبب امروز برای شما روزی هیجان انگیز خواهد بود، چون شما در حال آغاز استفاده از قدرت خارق العاده و غیرقابل توصیف شکرگزاری برای دستیابی به رویاها و خواسته های خود می باشید.

آیین شکرگزاری در اقوام کهن

در زمان های دور، صدها تمدن بومی کهن قبل از دستیابی به آرزوها و خواسته های خود مراسم شکرگزاری را به شیوه ای سنتی به جا می آوردند. آن ها این مراسم ها را با زحمت فراوان و بسیار استادانه ترتیب می دادند و بیشترین انرژی خود را صرف آن می کردند تا به نتایج بهتری دست یابند.

مصری های باستان، در زمان طغیان رود نیل جشن برپا می کردند، تا خواستار تداوم جریان آب در رود باشند. بومی های استرالیا و همچنین سرخپوستان آمریکا نیز مراسمی به نام رقص باران داشتند. قبیله های آفریقایی برای غذا و قبل از شکار، مراسم جشن برپا می کردند. در تمامی فرهنگ ها و رسومات مذهبی، شکرگزاری بیشتر از آنچه تصور کنید وجود داشته است.

قبل از دستیابی به آرزوها شکرگزاری کنید!

قبل از دستیابی به آرزوها شکرگزاری کنید!

بر اساس قانون جذب، هر چیزی مانند خود را جذب می کند، این به آن معناست که شما باید تصویر چیزهایی را که می خواهید در اندیشه و ذهن خود بیاورید، پس از آن برای جذب خواسته های خود احساس کنید که واقعا آن چیز به شما داده شده است. به عبارتی احساس شما باید شبیه همان احساسی باشد که در زمان دستیابی به خواسته ها وجود شما را فرا می گیرد. ساده ترین راه برای انجام این کار این است که برای چیزهایی که می خواهید، قبل از دریافت آن سپاسگزار باشید. اگر قبلا بدون استفاده از نیروی شگفت انگیز شکرگزاری به خواسته های خود نرسیده اید، به شما تبریک می گوییم که اینک با بعد دیگری از این نیروی خارق العاده آشنا شده اید.

قانون جذب چگونه با شکرگزاری آرزوهای ما را برآورده می کند؟!

قانون جذب چگونه با شکرگزاری آرزوهای ما را برآورده می کند؟!

زمانی که شما واقعا برای دریافت چیزهایی که می خواهید شکرگزار هستید، سریعا تصویری از رسیدن به آن خواسته ها را در ذهن خود خواهید ساخت. احساس شما در این لحظات به گونه ای است که گویی به راستی آن ها را به دست آورده اید. اگر همین طور این تصویر را در ذهن نگاه دارید و به احساس خود ادامه دهید، طبق قانون جذب خواسته ی خود را به طور خوشایندی جذب خواهید کرد. لازم به ذکر است که شما متوجه نخواهید شد چگونه این اتفاق رخ می دهد و البته کار شما هم کشف این راز نیست. تنها از آن برای رسیدن به خواسته های خود استفاده کنید.

زمانی که برای پیاده روی از منزل خارج می شوید، آیا تلاش می کنید بفهمید نیروی جاذبه چگونه شما را روی زمین نگه می دارد تا به خوبی بتوانید راه بروید؟! مسلما خیر! زیرا اطمینان دارید نیروی جاذبه شما را روی زمین نگه می دارد. به همین سبب باید اطمینان داشته باشید وقتی برای چیزهایی که می خواهید شکرگزاری می کنید، آرزوها و خواسته ها به شکل خارق العاده ای به سمت شما می آیند، و تمام این ها به خاطر این قانون کیهانی و غیرقابل انکار است.

فکر کنید که همین الان با تمام وجود چه چیزی را می خواهید؟!

فکر کنید که همین الان با تمام وجود چه چیزی را می خواهید؟!

در نخستین مطالب شکرگزاری از شما خواستیم تمام چیزهایی را که در بخش های مختلف زندگی می خواهید مشخص کنید. اکنون به آن لیست مراجعه کنید، و ده خواسته ی اول خود را انتخاب کنید. این خواسته ها می تواند از بخش های مختلف زندگی مانند تندرستی، کار، پول، روابط اجتماعی و … باشد و یا این که می توانید همه را از یک بخش زندگی انتخاب کنید.

درباره آنچه واقعا با تمام وجود می خواهید بسیار روشن و واضح بیندیشید، این گونه مشاهده خواهید کرد که با این تمرین چه تغییراتی به صورت شفاف برای شما رخ خواهد داد. تجسم کنید برای ده آرزو و خواسته ی مهم خود به کائنات یک پیشنهاد داده اید، به این دلیل که شما در حقیقت با استفاده از قانون جذب، همین کار را انجام داده اید.

این تمرین فوق العاده را انجام دهید

این تمرین فوق العاده را انجام دهید

اکنون یک قلم و کاغذ بردارید یا در کامپیوتر و گوشی خود لیست جداگانه ای از ده آرزوی برتر خود تهیه نمایید، انگار واقعا تمام آن ها را به دست آورده اید. آن ها را این گونه بنویسید:

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم بابت ……………………… سپس جای خالی را با آرزوی خود پر نمایید، انگار آن را دریافت کرده اید. مثلا:

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۳۰

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم به خاطر نمرات بالایی که در آزمون ها گرفتم و توانستم با رشته ی مورد علاقه ام به دانشگاه راه یابم.

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم برای خانه ی بزرگ و رویایی ام که تمام چیزهایی را که می خواهم در آن وجود دارد.

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم به خاطر همسر خوب و مهربانی که بی دریغ به من عشق می ورزد و همیشه از من مراقبت می کند.

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم به خاطر خبر خوب بچه دار شدنمان.

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم به خاطر نتایج مثبت آزمایش ها که نشان می دهد من در سلامت کامل به سر می برم.

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم برای پولی که کاملا غیرمنتظره به دستم رسید و نیازهای من را برای سفر تأمین کرد.

سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم برای رشد و پیشرفت فوق العاده ای که در کسب و کارم رخ داده است.

گفتن سه بار سپاسگزارم به منزله یک فرمول بسیار قوی و کارگشا است، به این دلیل که سه عددی ریاضی است که در خلقت تمامی کائنات کاربرد دارد و خلق آرزوهای جدید را دربرمی گیرد. این را بدانید که با گفتن سه بار سپاسگزارم در یک خط، از عدد شگفت انگیز خلقت استفاده کرده اید.

دومین قدم برای به حقیقت رساندن تمامی آرزوهای شما اشباع نمودن آرزوها با شکرگزاری بیشتر است. شما می توانید قدم دوم را در هرزمانی که دلتان خواست، همین امروز و یا روزی که لیست ده گانه ها را درست کردید بردارید.

برای اشباع کردن خواسته ها و آرزوهای خود با نیروی سپاسگزاری از اولین آرزوی خود در لیست شروع کنید و از قدرت بی نظیر تخیل ذهنتان استفاده کنید تا پاسخ پرسش های خود را پیدا نمایید. همان گونه که به آرزوهای خود رسیده اید.

  • وقتی به خواسته خود رسیدید واقعا چه احساس داشتید؟!
  • نخستین کسی که هنگام رسیدن به خواسته تان با او هم صحبت شدید چه کسی بود و چگونه آن را مطرح کردید؟!
  • اولین کار بزرگی که بلافاصله بعد از رسیدن به خواسته ی خود انجام دادی چه بود؟! تا جایی که می توانید جزئیات بیشتری را در ذهن بیاورید.
  • در پایان هر خواسته را دوباره بخوانید و روی کلمه سپاس گزارم تاکید کرده و تا می توانید آن را احساس کنید.

سپس در لیست خود به سراغ دومین آرزو بروید و موارد بالا را برای هریک از آرزوهای خود تکرار کنید تا به دهمین آرزوی خو برسید. بهتر است حداقل برای هر آرزو یک دقیقه وقت بگذارید.

اگر می خواهید قدرتمندترین کار را در این زمینه انجام دهید، می توانید یک تابلو آماده کنید و عکس هایی از آرزوها و خواسته های خود را روی آن بچسبانید. عکس ها را ببرید و آن را روی تابلو بچسبانید، سپس در جایی قرار دهید که چند بار در روز آن را ببینید. حتی می توانید از در یخچال به عنوان تابلو استفاده کنید.

تمرین روز سیزدهم شکرگزاری

تمرین روز سیزدهم شکرگزاری

هرچه آرزو دارید به واقعیت تبدیل کنید (قانون جذب)

  • موهبت های خود را بشمارید. لیستی از ۱۰ موهبتی که دارید تهیه کنید و بنویسد که چرا به خاطر آن ها احساس شکرگزاری می کنید؟! لیست را دوباره بخوانید و در پایان هر موهبت بگویید سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم و تا می توانید احساس قدرشناسی بیشتری راجع به آن نعمت داشته باشید.
  • پشت کامپیوتر بنشینید یا یک قلم و کاغذ بردارید و ۱۰ خواسته خود را یادداشت نمایید. پیش از هرکدام از آن ها سه بار کلمه ی سپاسگزارم را بنویسید. انگار که اکنون به آن ها رسیده اید. به عنوان مثال سپاسگزارم، سپاسگزارم، سپاسگزارم به خاطر رسیدن به این آروزیم.
  • از تخیل خود استفاده کنید و به این پرسش در ذهن خود پاسخ دهید. انگار به همه ی آن ها دست پیدا کرده اید. الف) وقتی به آرزوی خود دست یافتید، چ احساسی داشتید؟!

ب) وقتی به آرزوی خود رسیدید، آن را برای نخستین بار با چه کسی در میان گذاشتید و چگونه آن را بیان کردید؟!

ج) اولین کار بزرگی که بعد از رسیدن به آرزوی خود انجام دادید چه بود؟ بکوشید تا هر چه می توانید جزئیات بیشتری را در ذهن به خاطر بیاورید.

د) در پایان لیست را دوباره بخوانید و با صمیم قلب روی کلمه سپاسگزارم تاکید کنید و تا می توانید آن را عمیقا احساس کنید.

۴- امشب قبل از این که به خواب بروید، افکارتان را روی بهترین رخدادهای طول روز متمرکز کنید و به خاطر آن ها کلمه ی سپاسگزارم را به زبان بیاورید.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
مشاوره ثبت نام دوره