روز چهاردهم شکرگزاری

نظرات 4
10 دقیقه مطالعه

روز چهاردهم شکرگزاری

با شکرگزاری یک روز خوشایند و پرنشاط برای خود رقم بزنید (قانون جذب)

برای آن که بتوانید بانشاط ترین روز زندگی خود را تجربه کنید، باید قبل از آن که روز خود را آغاز کنید برای تمام روز خود شکرگزار باشید. برای پیش رو داشتن یک روز شاد و پرنشاط کافی است خیلی ساده قبل از این که آن را شروع کنید، به تمام برنامه های خود فکر کنید و برای این که هرکدام از آن ها به خوبی پیش رود، کلمه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید. دوستان عزیز سایت پرورش افکار این کار ساده تنها چند دقیقه وقت شما را می گیرد اما همین چند دقیقه شکرگزاری تاثیر شگفت انگیزی در کل روز شما ایجاد خواهد کرد.

طبق قانون جذب قدردانی و شکرگزاری قبل از شروع روز سبب می شود که شما روز فوق العاده شاد و پرنشاطی پیش رو داشته باشید. زمانی که برای خوب پیش رفتن تمام رخدادهای زندگی خود سپاسگزار هستید، ایمان داشته باشید خوب پیش رفتن امور زندگی تان نتیجه ای است که به آن دست خواهید یافت.

چرا گاهی در طول روز بد می آوریم؟!

چرا گاهی در طول روز بد می آوریم؟!

اگر هنوز اطمینان ندارید که شما توانایی آن را دارید که بر تمام جوانب زندگی خود و ساختن یک روز فوق العاده تاثیرگذار باشید، کافی است روزی را به خاطر آورید که با شرایط بد و کج خلقی از خواب بیدار شده بودید، به یاد آورید که چگونه در طول روز پشت هم موارد ناراحت کننده و بدبیاری نصیبتان می شد؛ به گونه ای که بارها به خودتان می گفتید امروز از دنده ی چپ بیدار شده اید و دائم بدشانسی می آورید!

اما درواقع تنها دلیل این بدبیاری ها خودتان بودید که صبح را با یک احساس بد و کج خلقی شروع کردید! همین احساس منفی خودتان سبب شد همه چیز یکی پس از دیگری به بدی پیش برود. چون بر اساس قانون جذب صبح خود را با احساس منفی شروع کرده اید و سبب ورود تمام رخدادهای بد به زندگی خودتان شدید.

البته بیدار شدن با بدخلقی هم به هیچ وجه اتفاقی نیست، دلیل آن این است که شما شب گذشته در حالی به خواب رفته اید که در مورد موضوعی افکار منفی در سر داشته اید و ممکن است اصلا متوجه آن نشده باشید. به همین دلیل از شما می خواهیم تمرین فکر سازنده را شب ها قبل از خواب انجام دهید تا اطمینان پیدا کنید در شرایطی به خواب می روید که افکار مثبت و شرایط خوبی داشته اید.

یک تمرین فوق العاده!

تمرین شبانه فکر سازنده و ترکیب نمودن آن با تمرین شمردن موهبت ها هر روز صبح، سبب می شود که شما صبح ها و شب ها حالت مثبتی داشته باشید و تضمین کننده ی این است که روزتان را با احساس خوب و بانشاط آغاز کنید.

برای این که روز خوب و پرنشاطی داشته باشید مطمئنا باید در وجود خود احساس خوبی نیز داشته باشید. به همین منظور راهکاری بهتر و پرانرژی تر از شکرگزاری پیدا نمی کنیم که با آن بتوانید به سرعت روحیه خود را شاد و سرزنده کنید.

برنامه ی کارهای خود را لیست کنید!

برنامه ی کارهای خود را لیست کنید!

امروز هر برنامه ای که داشته باشید، چه رفتن به مسافرت یا ملاقات کسی، یا پیش بردن یک پروژه ی کاری، انجام تمرینات ورزشی، خوردن ناهار، شست و شوی لباس ها، رفتن به سینما یا تئاتر، تمیز کردن خانه و … برای این که تمام برنامه هایی که دارید به خوبی پیش برود، روز خود را با بیان کردن کلمه ی سپاسگزارم به یک روز شاد و پرنشاط تبدیل نمایید.

اگر همیشه عادت دارید از کارهای روزانه ی خود لیست تهیه کنید، پیشنهاد می کنیم به هریک از موارد نوشته شده در لیست نگاه کنید و برای آن که کارها به خوبی انجام شده اند در قلب خود احساس سپاسگزاری داشته باشید. فرقی ندارد که این تمرین را روی کاغذ بنویسید یا در ذهن خود انجام دهید، فقط مهم این است که با تمام وجود احساس کنید تمامی کارهایتان به بهترین شکل ممکن انجام شده اند.

برای داشتن یک روز خوب و پرنشاط سپاسگزارم!

برای داشتن یک روز خوب و پرنشاط سپاسگزارم!

زمانی که از نیروی شکرگزاری برای داشتن یک روز خوب و پرنشاط قبل از آغاز آن استفاده می کنید، بر اساس قانون جذب تمام مسائل و مشکلاتی که ناخواسته ممکن است سر راه شما قرار گیرد و مانع به انجام رسیدن کارهایتان شود، از بین خواهند رفت. ایمان داشته باشید که هرچه بیشتر از این تمرین استفاده کنید، روزهای پیش رو بهتر و بهتر خواهند شد، و تمامی موارد در زندگی شما از کوچک تا بزرگ به خوبی پیش خواهد رفت. مشکلات و ناهمواری ها روز به روز کمرنگ تر می شوند و به جای آن که اتفاقات مأیوس کننده در زندگی تان پیش بیاید، جریانی مثبت و خوشایند در زندگی شما پدید خواهد آمد و همه چیز به شکل خارق العاده ای با کمترین دغدغه و نگرانی، بلکه با شادی و آرامش خاطر در مسیر دلخواهتان پیش خواهد رفت و قانون جذب تمام خوبی ها و زیبایی ها را هر روز بیشتر سر راه شما قرار خواهد داد.

اگر دوست دارید روزی پرنشاط و خوشایند پیش رو داشته باشید، از همین امروز شروع کنید. بعد از بیدار شدن از خواب، قبل از این که از رخت خواب خود بلند شوید، یا زمانی که در حال دوش گرفتن و یا لباس پوشیدن هستید، به برنامه هایی که در طول روز دارید فکر کنید. سپس برای نتیجه ی خوب و پیش رفتن آن ها به بهترین شکل شکرگزاری کنید. تمام برنامه های خود را برای صبح، ظهر، عصر و شب مرور کنید و تجسم کنید پایان روز است و تمام کارها به خوبی پیش رفته اند و نتایج دلخواهتان محقق شده است، سپس کلمه ی سپاسگزارم را به خاطر تمام آن ها بر زبان آورید. برای حصول نتیجه ی بیشتر می توانید از هر صفت تفصیلی استفاده کنید تا حس شکرگزاری بیشتری داشته باشید.

صحبت با خود

موارد زیر را با خودتان تکرار کنید:

به خاطر موفقیت فوق العاده در ملاقات کاری ام سپاسگزارم!

برای نتیجه ی فوق العاده عالی در تماس تلفنی خود سپاسگزارم!

به خاطر بهترین روز کاری ام سپاسگزارم!

برای موفقیتم در رشته ی ورزشی دلخواهم سپاسگزارم!

برای سپری شدن یک شب خوب و به یادماندنی در کنار دوستانم سپاسگزارم!

برای یک شام دورهمی خوب در کنار خانواده ام سپاسگزارم!

دوستان عزیز سایت پرورش افکار اگر می خواهید نتیجه ی بهتری بگیرید پیشنهاد می کنیم هنگام انجام این تمرین واژه ی سپاسگزارم را با صدای بلند ادا کنید، اما اگر در شرایطی قرار ندارید که بتوانید آن را با صدای بلند تکرار کنید همین که در ذهن خود سپاسگزارم را تکرار کنید کفایت می کند.

زمانی که از قانون جذب و تمرین خارق العاده ی شکرگزاری برای تمامی کارها و رویدادهای زندگی استفاده کردید، تمرین را با گفتن این جمله به پایان برسانید:

«به خاطر خبر بسیار خوبی که امروز به من خواهد رسید، سپاسگزارم»

تمرین روز چهاردهم شکرگزاری

تمرین روز چهاردهم شکرگزاری

با شکرگزاری یک روز خوشایند و پرنشاط برای خود رقم بزنید (قانون جذب)

  • موهبت های خود را بشمارید و لیستی از 10 موهبت خود تهیه کنید. سپس بنویسد چرا بابت آن ها احساس سپاسگزاری می کنید. لیست خود را از نو بخوانید و در پایان کلمه ی سپاسگزارم را سه بار بگویید. تا آنجایی که می توانید برای موهبت های خود از صمیم قلب احساس قدرشناسی داشته باشید.
  • صبح پس از بیدار شدن، برنامه های خود را برای صبح، ظهر، عصر و آخر شب مرور کنید و برای خوب پیش رفتن آن ها واژه ی سپاسگزارم را بر زبان آورید. با این تصور که اکنون پایان روز است، کارها به خوبی پیش رفته و شما به خاطر نتایج فوق العاده ی آن ها قدرشناس هستید.
  • بعد از آن که برای خوب پیش رفتن تمامی برنامه های خود و برخورداری از نتایج دلخواه شکرگزاری کردید، این تمرین را با گفتن عبارت «برای خبر خوبی که امروز به من خواهد رسید سپاسگزارم» به پایان رسانید.
  • قبل از آن که بخوابید افکارتان را روی بهترین اتفاق مثبتی که در طول روز برایتان رخ داده متمرکز کنید و واژه ی سپاسگزارم را به خاطر آن بر زبان آورید.
3.2/5 - (45 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx