روز بیست و یکم شکرگزاری

نظرات 3
10 دقیقه زمان مطالعه

روز بیست و یکم شکرگزاری

کسب نتایج فوق خوب و شگفت انگیز در کارها (قانون جذب)

ما همیشه قبل از خوردن غذا شکرگزاری می کنیم، و باید قبل از رفتن به هر کنسرت، شروع هر کتاب، بازی پانتومیم، دیدن هر فیلم، کشیدن نقاشی و نوشتن روی کاغذ شکرگزاری کنیم. همه ی ما انسان ها همواره برای کارهایی که انجام می دهیم، منتظر دریافت نتایج خیره کننده و عالی هستیم. بسیاری از انسان های بزرگ و موفق در خاطرات خود نقل کرده اند که با استفاده از نیروی خارق العاده شکرگزاری و قانون جذب نتایج دلخواه خود را قبل از شروع کار تضمین می کردند.

بدون شک برای همه ی ما پیش آمده که در زمان هایی با خودمان می گوییم: «ای کاش این کار به خوبی پیش برود»، «امیدوارم وضعیت بهتر شود» یا «امیدوارم شانس این بار در خانه ی من را بزند». تمام این افکار نشان دهنده ی امیدواری برای دستیابی به نتیجه خوب در یک موقعیت خاص و ویژه است. اما زندگی هرگز شانسی و اتفاقی نمی باشد چون عملکرد تمامی جهان بر نظم و قوانینی ریاضی وار بنا شده است و این همان چیزی است که می توانید روی آن حساب کنید مانند قانون علت و معلول و قانون جذب!

شما هرگز روز خود را با این آرزو شروع نمی کنید که نیروی جاذبه شما را روی زمین نگه دارد تا در هوا معلق نشوید؛ به این دلیل که می دانید هرگز قوانین جاذبه از کار نمی افتد و شما در هوا معلق نخواهید شد.

اگر برای کارهایی که انجام می دهید نتایج عالی و باشکوه می خواهید، بنابراین باید به خوبی قانون کنترل خروجی ها یا همان قانون جذب را بشناسید! یعنی این که افکار و احساسات خود را روی نتایج خارق العاده و باشکوهی که می خواهید متمرکز کنید. در واقع استفاده از نیروی شکرگزاری و قانون جذب برای ارائه ی خروجی های باشکوه یکی از ساده ترین راه ها برای این کار می باشد.

شما حتی می توانید برای گرفتن نتایج خوب و رضایت بخش افرادی که خدماتی به شما ارائه می دهند نیز شکرگزار باشید. مانند لوله کش، برقکار یا حتی تفریح های خانوادگی، رزرو میز شام در رستوران یا کافی شاپ، گپ و گفت با فرزندان و دوستان! یا این که می توانید برای دستیابی به نتایج دلخواه در رابطه با خرید حلقه ی نامزدی، هدیه تولد، لباس عروسی، یا خرید گوشی همراه جدید، یا انجام اصلاحات و روش های نوین در شرکتتان هم قدردان و شکرگزار باشید.

اگر انجام این کارها شما را یاری می دهد که نیروی شکرگزاری و قانون جذب را برای رسیدن به نتایج مطلوب و باشکوه خود باور کنید، بهتر است انگشتان خود را در آسمان حرکت دهید و تصور کنید در حال پراکندن غبار و انرژی مثبت بر تمام کارهایی هستید که می خواهید به شکلی مثبت و خارق العاده پیش برود.

شکرگزاری برای رخدادهای غیرمنتظره

شکرگزاری برای رخدادهای غیرمنتظره

یکی دیگر از مهم ترین زمان های برای به کارگیری انرژی مثبت برای حصول نتایج موردنظر، زمانی است که اتفاقی ناخواسته در طول روز برای شما رخ دهد، زمانی که اتفاقی کاملا غیرمنتظره می افتد، سریعا این گونه نتیجه گیری می کنیم که بدون تردید خطایی رخ داده است. مثلا اگر در محل کارتان یکی از همکاران با عجله سمت شما بیاید و بگوید مدیر فورا می خواهد شما را ملاقات کند، اگر سریعا نتیجه گیری کنید که اتفاق بدی پیش آمده که رئیس فورا می خواهد شما را ببیند، بر اساس قانون جذب همان چیزی که تصور می کنید و احساس می کنید به سمت شما و کارتان جذب می شود.

بنابراین بهتر است به جای نتیجه گیری سریع در مورد این که بدون شک مشکل ناگواری پیش آمده، از این فرصت پیش آمده به بهترین شکل استفاده کنید؛ و فرصت را برای به جریان انداختن انرژی مثبت با ارزش بشمارید و برای حصول نتایج دلخواه در این موقعیت شکرگزار باشید.

در بیشتر مواقع نتایج فوق العاده ای که در انتظار آن بودید را می بیند و تجربه می کنید، و حتی متوجه نمی شوید که چگونه از نتایج یک اتفاق غیرمنتظره بهره مند می شوید. زمانی که شما صمیمانه و با تمام وجود شکرگزاری می کنید در واقع قانون جذب را به کار گرفته اید و طبق آن باید در زمان و مکانی خاص به نتیجه ی خارق العاده و شگفت انگیزی که می خواهید دست یابید. قدردانی و شکرگزاری شما را از جذب آنچه نمی خواهید، باز می دارد و به شما کمک می کند تا آنچه را که می خواهید به دست آورید و به نتایج شگفت انگیز برسید.

شکرگزاری برای رخدادهای غیرمنتظره

تمرینی برای دستیابی به نتایج عالی در کارها

برای شروع تمرین امروز سه موقعیت را انتخاب کنید که برای آن ها نتیجه های باشکوهی دارید. شما می توانید مهم ترین رخدادهای جاری زندگی خود را انتخاب نمایید مانند شرکت در یک مصاحبه کاری، درخواست وام، شرکت در آزمون و … یا این که می توانید کارهایی را انتخاب کنید که برایتان سخت و ملال آور است. به این دلیل که وقتی انرژی مثبت را برای نتایج این کارها به کار می گیرید، خیلی زود متوجه خواهید شد که دستاوردهای فوق العاده درخشانی را به دست خواهید آورد.

یک لیست از سه موقعیت خود برای رسیدن به نتایج شگفت انگیز انتخاب کنید و از نیروی قدرشناسی استفاده کنید و هرکدام را که یادداشت می کنید تصور کنید که پس از انجام آن در حال نوشتن هستید. آن ها را به این روش یادداشت کنید:

برای نتیجه فوق العاده ………………….. سپاسگزارم!

برای قدم بعدی این تمرین باید سه رخداد غیر منتظره امروز را انتخاب کنید و نیروی شکرگزاری و قانون جذب را برای حصول نتایج باشکوه آن استفاده کنید. شما می توانید این کار را قبل از برقراری سه تماس تلفنی یا قبل از باز کردن سه نامه ی الکترونیکی قبل از خواندن آن و یا هر چیز غیرمنتظره ی دیگری انجام دهید که امروز به سمت شما خواهد آمد.

این قسمت از تمرین به خاطر آن نیست که شما چه اتفاق غیرمنتظره ای را انتخاب می کنید، بلکه به این خاطر است که برای به دست آوردن نتایج باورنکردنی در مورد بعضی چیزهای غیرمنتظره، قدرشناسی و شکرگزاری را تمرین کنید. هر باری که اتفاق غیرمنتظره ای پیش می آید، چشمان خود را ببندید و به صورت ذهنی کلمات را بیان کنید و با تمام وجود احساس آن را احساس کنید:

به خاطر نتیجه ی فوق العاده …………….. سپاسگزارم!

شما می توانید این تمرین را زیاد تکرار نمایید، چون با تکرار هر چه بیشتر آن، نتایج فوق العاده ی بیشتری به دست خواهید آورد که این به شرایط شما بستگی دارد، اما تمرین این مسئله برای امروز باعث می شود که این مسئله در ضمیر ناخودآگاه شما نقش ببندد و در آینده اگر در شرایطی قرار گرفتید که امیدوار هستید نتایج خوبی به دست آورید، سریعا به نیروی قدرشناسی دست پیدا کنید و از نتایج آن اطمینان پیدا کنید.

خلاصه تمرین روز بیست و یکم شکرگزاری

کسب نتایج فوق خوب و شگفت انگیز در کارها

  • موهبت ها ی خود را بشمارید. ابتدا لیستی از ده موهبت خود تهیه کنید و بنویسید که چرا بابت آن ها قدردان هستید. سپس لیست خود را از ابتدا بخوانید و در آخر هر یک از موارد کلمه ی سپاسگزارم را سه مرتبه تکرار کنید و تا جایی که می توانید نسبت به آن ها احساس عمیق قدردانی داشته باشید.
  • در شروع امروز، سه موقعیت را انتخاب کنید که برای شما اهمیت دارد. یا می خواهید در آن ها نتایجی خیره کننده به دست آورید.
  • سه مورد را لیست کنید و درباره ی آن ها با فرض این که برای تان اتفاق افتاده و نتایج خوبی به ارمغان آورده را بنویسید.

از نتایج فوق العاده ی برای ………………… سپاس گزارم.

  • سه اتفاق غیرمنتظره که در طول روز برایتان رخ می دهد را انتخاب کنید و برای نتایج خوبی که برای شما به همراه خواهد داشت، سپاسگزاری کنید. هر بار چشمان خود را ببندید و در ذهن خود سپاسگزاری کنید.
  • پیش از آنکه بخوابید افکار خود را متمرکز کنید و واژه ی سپاس گذارم را برای بهترین اتفاقی که در روز برایتان افتاده است استفاده کنید.
۴.۴/۵ - (۶۳ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx