روز نهم شکرگزاری

نظرات 5
9 دقیقه مطالعه

جذب پول و توانایی پرداخت صورت حساب های زندگی با شکرگزاری ( قانون جذب )

جذب پول و توانایی پرداخت صورت حساب های زندگی با شکرگزاری (قانون جذب)

تنها با شکرگزاری زندگی پربار می شود.

شکرگزاری به منزله ی گنج، و شکایت کردن موجب فقر است. این قانون مختص تمام دوران های زندگی است. و بر همه جنبه های زندگی اعم از شغل، سلامتی، روابط و ثروت صدق می کند. این را بدانید حتی اگر پول زیادی در اختیار ندارید، بابت آن شکرگزار باشید، همین مطلب سبب می شود که پول بیشتری وارد زندگی شما شود. و به هر اندازه از نداشتن پول شکایت کنید، هر روز فقیرتر و تنگدست تر خواهید شد.

از شکایت به شکرگزاری روی آورید!

از شکایت به شکرگزاری روی آورید!

هدف از تمرین امروز این است که یکی از اصلی ترین علل شکایت مردم نسبت به پول را به عاملی برای سپاسگزاری تبدیل کند تا قدرت آن را برای تغیر وضعیت مالی شما چند برابر نماید. شما در این تمرین یاد می گیرید چگونه شکایت را که موجب فقیر شدنتان می شود با شکرگزاری عوض کنید، تا شما را به منبع نیروی مثبت فراوانی و ثروت نزدیک کند.

اغلب افراد می پندارند که درباره ی پول گله ای نمی کنند، اما اگر در زندگی خود کمبود پول و ثروت را احساس کنند، بدون درک آن دست به گله و شکایت می زنند. این نکته را بدانید که شکایت در ذهن یا زبان افراد شکل می گیرد و بسیاری از افراد، خودشان از افکاری که در سر دارند، آگاه نیستند. گلایه کردن، افکار ناامید کننده یا به کار بردن واژه های منفی اشک آلود و نگران کننده درباره ی پول، فقر و تنگدستی ایجاد می کند؛ و بزرگ ترین شکایت ها زمانی صورت می گیرد که باید پولی پرداخت شود.

عدم پول کافی برای پرداخت صورت حساب ها یکی از بدترین اتفاقاتی است که ممکن است برای کسی پیش بیاید. انگار جریان بیشتری از صورت حساب های پرداخت نشده، نسبت به پول ناکافی شما وجود دارد. اگر پول کافی ندارید آخرین کاری که می توانید انجام دهید آن است که نسبت به صورت حساب های خود احساس قدردانی کنید، تا پول بیشتری را جذب خود کنید.

رفاه و آسایش

محصولات و خدمات برای شما آسایش و رفاه به ارمغان می آورند

در واقع شما باید به گونه ای دقیقا برعکس عمل کنید و در ازای سرویس ها و کالاهایی که در مقابل صورت حساب ها دریافت کرده اید، شکرگزار باشید. این یک کار بسیار ساده است که می توانید در زندگی خود انجام دهید و شاهد تاثیرات خارق العاده آن در زندگی خود باشید. به عبارتی به فردی پول رُبا تبدیل شوید!

برای آن که نسبت به یک صورت حساب قدرشناس باشید باید به محصولات و سرویس هایی فکر کنید، که دریافت کرده اید. برای مثال اگر به پرداخت اجاره ی منزل یا رهن آن مربوط می شود، برای داشتن خانه، از این که در آن جا زندگی می کنید سپاسگزار باشید. تصور کنید اگر مجبور می شدید کل پول خود را جمع کنید و تمام پول خانه را یک جا پرداخت کنید، چه اتفاقی می افتاد؟ یا اگر چیزی به نام رهن یا اجاره مسکن وجود نداشت چه اتفاق رخ می داد؟ این گونه شاید مجبور می شدیم در خیابان ها زندگی کنیم. بنابراین باید نسبت به امکان اجاره کردن خانه و صاحب خانه خود سپاسگزار باشید؛ به این دلیل که آن ها منزلی را برای شما فراهم کرده اند که شما قادر هستید در آن زندگی کنید.

اگر شما در ازای مصرف آب، برق و گاز صورت حسابی دریافت می کنید، بلافاصله به گرمای دلچسب، خنکی مطبوع، دوش آب گرم و رفاه و آسایشی که برایتان فراهم شده فکر کنید. همین طور اگر صورت حساب هزینه های تلفن و اینترنت به دست شما می رسد، بیندیشید که زندگی تان بدون تلفن و اینترنت چه قدر سخت می شد! فکر کنید تاکنون چند بار با دوستان و اقوام خود تماس گرفته اید، برای آن ها ایمیل فرستاده اید، یا از طریق شبکه های اجتماعی با آن ها ارتباط برقرار کرده اید؟! تمامی این امکانات به واسطه ی برخورداری از سرویس اینترنت، به راحتی و در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم شده است. در غیر این صورت شما مجبور می شدید برای انجام هر کاری شخصاً سفر کنید تا به خواسته خود برسید. بنابراین به تمام امکاناتی که در اختیار دارید، فکر کنید و بابت آن ها شکرگزار باشید.

پرداخت صورتحساب

با این تمرین، از پرداخت صورت حساب ها سپاسگزاری کنید

از زمانی که به نیروی شگفت انگیز قدردانی پی بردید، روی صورت حساب هایی که پرداخت می کنید، بنویسید: «سپاسگزارم ………. پرداخت شد» و به این ترتیب حتی یک صورت حساب پرداخت نشده نیز ندارم. زمانی هم که برای پرداخت قبض ها پولی در اختیار نداشتید، روی آن ها بنویسید: «بابت پولش سپاسگزارم». وقتی که پول موردنیاز برای پرداخت آن ها را به دست آوردید، «سپاسگزارم، پرداخت شد» را به آن اضافه کنید. اگر صورت حساب های خود را به صورت اینترنتی دریافت می کنید، آن ایمیل یا پیام را به صندوق ورودی پیام های خود ببرید و در قسمت عنوان آن بنویسید «برای پولش سپاسگزارم» یا «سپاسگزارم …… پرداخت شد».

پس از آن 10 تا از قبض هایی را که قبلا پرداخت کرده اید انتخاب کنید، و روی آن ها عبارت «سپاسگزارم ………. پرداخت شد» را بنویسید. همان طور که روی آن ها می نویسید، تا جایی که می توانید در وجود خود احساس قدردانی و سپاسگزاری داشته باشید. توجه داشته باشید که هرچه بیشتر بابت توانایی خود برای پرداخت این قبض ها سپاسگزار باشید، پول بیشتری به سمت خود جذب خواهید کرد.

سعی کنید، از امروز به بعد این کار را به یک عادت همیشگی تبدیل کنید، تا هر وقت که قبضی را دریافت می کنید و قصد پرداخت آن را دارید، به خدماتی فکر کنید که در مقابل این صورت حساب به دست آورده اید. سپس بر روی آن جمله ی «سپاسگزارم ……….. پرداخت شد» را یادداشت کنید.

شکرگزاری برای پولی که پرداخت کرده اید، تضمینی بر دریافت پول بیشتر است. به این دلیل که سپاسگزاری همانند یک ریسمان مغناطیسی است که به پول شما متصل شده است، و پول را همیشه برابر، یا 10 برابر، و گاهی 100 برابر به شما باز خواهد گرداند. این نکته را بدانید که میزان پول بازگشتی به شما، به پول پرداختی تان بستگی ندارد بلکه به میزان شکرگزاری شما مربوط می شود.

خلاصه ی تمرین روز نهم شکرگزاری

خلاصه ی تمرین روز نهم شکرگزاری

توانایی پرداخت صورت حساب های زندگی با شکرگزاری

  • موهبت های خود را بشمارید. لیستی از 10 موهبت خود تهیه کنید و بنویسید چرا از داشتن آن ها احساس قدردانی می کنید. لیست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هر مورد کلمه سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید، و تا آن جا که می توانید بابت این موهبت ها در وجود خود احساس عمیق شکرگزاری داشته باشید.
  • هر قبض یا صورت حساب پرداخت نشده را بر دارید و از قدرت عظیم شکرگزاری برای پرداخت آن ها استفاده کنید. روی آن ها بنویسید «برای پولش سپاسگزارم» صرف نظر از این که پول آن را داشته یا نداشته باشید. سپس تا آن جا که قادر هستید در وجود خود، برای پول پرداخت این قبض احساس شکرگزاری داشته باشید.
  • 10 صورت حسابی را که قبلا پرداخت کرده اید، بردارید و بر روی آن ها جمله ی «سپاسگزارم، پرداخت شد» را بنویسید. سپس برای این که پول پرداخت آن ها را دارید احساس قدرشناسی داشته باشید.
  • قبل از آن که به خواب بروید، افکار خود را متمرکز کرده و کلمه سپاسگزارم را بابت بهترین اتفاقی که در طول روز برای شما رخ داده بر زبان آورید.

ادامه دارد …

3.8/5 - (22 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

5 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
5
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx