کلید موفقیت در تبدیل رؤیاهای خود به واقعیت چیست

نظرات 3
4 دقیقه مطالعه

کلید موفقیت در تبدیل رؤیاهای خود به واقعیت چیست

کلید طلایی موفقیت عده ی معدودی از انسان ها در تبدیل رؤیاهای خود به واقعیت چیست؟

جهان ما پر است از انسان هایی که رؤیاهایی در سر می پرورانند. اما چیزی که دنیا به آن بیشتر نیاز دارد آدمهای رؤیاپردازی هستند که یک بار برای همیشه تصمیم بگیرند “رؤیا پردازی” تنها یادگارشان در این دنیا نباشد. رؤیاهای بزرگ باید با تلاش بی انتهایی همراه شوند که خود آن نیز نیازمند ایمانی راسخ است.

چگونه است که این همه انسان رؤیاهای فوق العاده بزرگی دارند، اما تنها معدودی از آنها به رؤیاهای خود جامه ی واقعیت می پوشانند؟ چطور فردی با منابع محدود می تواند تا جایی پیش برود که دنیا را تغییر دهد؟

افرادی که موفق می شوند به رؤیای خود دست پیدا کرده و با آن زندگی کنند و آنهایی که آن را با خود به گور می برند تفاوت کوچکی با هم دارند. واقعیت امر این است که همه ی ما موجودات منحصر به فردی می باشیم. همه ی ما در خود استعدادها و توانایی هایی داریم که ویژه و منحصر به شخص ما می باشند. تنها تفاوتی که این دو گروه از انسان ها را از هم متمایز میکند و در نهایت عامل تعیین کننده ی قرار گرفتن ما در هر یک از این دو گروه می شود تلاش خستگی ناپذیر است و بس.

کلید موفقیت در تبدیل رؤیاهای خود به واقعیت چیست

بنابراین اجازه ندهیم بی تصمیمی، ترس از شکست و ترس از اینکه دیگران چه فکری خواهند کرد، ما را از برداشتن گامی عملی و حرکت به سمت تحقق بخشیدن به رؤیای خود بازدارد. این ها به رؤیاهای ما اجازه ی بروز و رشد نخواهند داد و آنها را با ما به آن دنیا خواهند فرستاد. توانایی ما در رؤیاپردازی و قدم برداشتن در جهت تحقق آن، موهبتی است که باید به طور کامل از آن استفاده نمود.

وقتی تصمیم می گیریم گامی عملی و بزرگ در این جهت برداریم، نباید اجازه دهیم چالش هایی که به سراغمان خواهند آمد ما را از مسیر خود منحرف نمایند. هرچه رؤیای بزرگ تری داشته باشیم با چالش های بزرگ تری نیز مواجه میشویم. به یاد داشته باشیم که هیچ چیز هیچ وقت بی نقص نخواهد بود، پس انتظار اوضاعی کاملاً مرتب و بی نقص نداشته باشیم. با این حال، اجازه ندهیم آنچه در دنیای اطراف ما رخ میدهد، کنترل درون ما را در دست بگیرد.

قانون جذب به ما میگوید همین لحظه تصمیم بگیریم که هر کاری برای تحقق رؤیای خود لازم است انجام دهیم. هر اتفاقی که بیفتد و تحت هر شرایطی، ما برای رسیدن به رؤیای خود مبارزه خواهیم کرد. این را بارها و بارها با خود تکرار کنیم. به یاد داشته باشیم ما برای پیروزی قدم به این دنیا نهادیم. برای اینکه خود را داخل گود نگه داریم گفتگوی درونی مثبتی شکل دهیم و کاری کنیم این گفتگوی درونی تحت هر شرایطی و با وجود هر مشکلی ما را به پیش براند. تلاش خستگی ناپذیر ما برای تبدیل کردن رؤیایمان به واقعیت، به طور قطع نتیجه خواهد داد.

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

3 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
3
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx