قانون جذب در کنترل زندگی |چگونه کنترل زندگی خود را بدست بگیریم؟

2 comments
12 Min Read

هشدار: این مقاله که قانون جذب در کنترل زندگی را تجزیه می کند ، به نظر می رسد مانند گلوله های کامل برای ذهن های محافظه کار است. اما اگر می توانید با یک ذهن باز بخوانید و مایل باشید روش های توصیف شده را با هدف جذب چیزهای شگفت انگیز در زندگی خود امتحان کنید ، لطفاً ادامه دهید مطمئن باشید که این روش می تواند برای شما مؤثر باشد. این ممکن است مهمترین و چشمگیرترین مقاله ای باشد که در تمام زندگی می خوانید ، بنابراین بر اساس آن برنامه ریزی کنید.

مقدمه ای بر قانون جذب در کنترل زندگی

بسیاری از شما احتمالاً از قانون جذب، راز، تجسم و یا برخی دیگر از تجلیات محبوب این تکنیک از برخی مربیان خوب زندگی شنیده اید ، اما به احتمال زیاد شما کاملاً نمی دانید قانون جذب واقعاً چیست؟

اصولاً اگر هر روز مدتی را صرف تجسم (بله ، تصور کردن) خود می کنید ، دقیقاً همان چیزی است که شما تصمیم گرفتید که می خواهید ، و این کار را روزانه انجام می دهید ، و با ۱۰۰٪ روح خود اعتقاد دارید که با انجام چنین کارهایی ، آن ایده آل در زندگی شما نمایان خواهد شد … شما رویای خود را آشکار خواهید کرد.

علاوه بر این ، اگر انتظار دارید نتایج را بدون توجه به چگونگی چنین نتایج غیرممکن مشاهده کنید ، نتایج را مشاهده خواهید کرد. شما در کنترل کامل زندگی / سرنوشت / آینده خود هستید. شما هنوز دستگیره ها را باز نکرده اید. اگر آنچه را می شنوید دوست دارید و می خواهید آنها را بگیرید ، ادامه را بخوانید.

مبانی قانون جذب در کنترل زندگی :

تجلی آرمان شما به همان اندازه که به نظر می رسد سخت نیست. اگر روزانه مراقبت می کنید ، در واقع در حال عبور از آنجا هستید. اما مدیتیشن تنها یکی از روشهای مختلف برای شما برای تجسم آنچه می خواهید است.

بنابراین اصول اولیه قانون جذب در کنترل زندگی این است:

۱- آنچه را که می خواهید باور کنید

تصمیم بگیرید آنچه را که می خواهید، باور کنید یا نه ، این سخت ترین بخش کل روند است. وقتی واقعاً تحلیل الگوهای منفی فکر خود را شروع می کنید ، احتمالاً خواهید فهمید که حتی آنچه را که فکر می کردید بد آن را نمی خواستید نمی خواهید. شما باید بیش از هر چیز دیگری بدانید که می خواهید ، مهم نیست که هدف در حال حاضر چقدر غیرممکن باشد. میلیونر؟ مطمئن. میلیاردر؟ حتی بهتر. یا شاید شما فقط می خواهید یک دوست دختر / دوست پسر بگیرید یا می خواهید وزن کم کنید. هر چیزی که می خواهید. در سه مورد تصمیم بگیرید. یک هدف کوچک ، یک هدف متوسط ​​و یک هدف دیوانه‌وار.

۲- اعتماد به نفستان را بیشتر کنید

روشی را انتخاب کنید که با استفاده از آن اعتماد به نفس بیشتری در توانایی تجسم یا تصور ایده آل خود داشته باشید. برخی از مردم پیاده روی می کنند ، برخی در تاریکی می نشینند و برخی در پارک ها مراقبه می کنند. به هر شکلی که باشد ، باید آرامش باشد. اطمینان حاصل کنید کاری را انجام میدهید، در مدت یک ساعت یا حداقل ۳۰ دقیقه انجام دهید که دچار مزاحمت نشوید. راحت باشید ، اما دراز نکشید زیرا ممکن است خواب بروید.

قانون جذب در کنترل زندگی |چگونه کنترل زندگی خود را بدست بگیریم؟

۳- فقط با اجازه دادن ذهن خود برای بارهای اول ، خیال خود را ایجاد کنید

برای مثال ، بیایید بگوییم که هدف ، از دست دادن وزن است. تصور کنید که به خودتان در آینه نگاه می کنید و شگفت انگیز به نظر میرسید. شما “XXX وزن” را از دست داده اید و از خودتان بسیار خوشحال هستید. سپس در خارج از خانه خود قدم می زنید و لاغر به نظر می رسید.

برای تکرار ، شما در حال تصور زمان رسیدن به هدف خود هستید ، نه اینکه چگونه می خواهید به آنجا بروید. مسئولیت شما داشتن اراده است نه راه. جهان روش را برای شما مشخص خواهد کرد. به هر حال ، ساختن فانتزی را ادامه دهید تا زمانی که یک سری اتفاقات را تجربه نکنید که می توانید اتفاقات روزمره را تصور کنید. تکرار مهم است.

 همین کار را برای اهداف دیگر خود نیز انجام دهید. لازم نیست که تخیل به بخش های هدف تقسیم شود ، در حقیقت ، ترکیب اهداف در یک تخیل تشویق می شود. به عنوان مثال ، اگر سه هدف شما در حال از دست دادن وزن ، پیدا کردن شغل و گرفتن BMW جدید است ، خود را در حال رانندگی وقتی که لاغر هستید در BMW جدید تجسم کنید. اگر در تجسم / استفاده از تصورات خود مشکلی دارید ، ابتدا سعی کنید سر خود را پاک کنید و به مدت ۱ دقیقه به چیزی فکر نکنید.

۴- برای عملی کردن قانون جذب در کنترل زندگی تکرار کنید

اگر احساس گرایش شدید دارید، هر روز حداقل ۳۰ دقیقه تا یک ساعت یا بیشتر تجسم کنید. هنگام انجام این کار حتماً از فکر و احساس استفاده کنید. همین داستان را دوباره و دوباره دنبال کنید. تمام نکته قانون جذب در کنترل زندگی تجسم این است که ایده آل خود را در ذهن ناخودآگاه خود حکاکی کنید ، این روشی است که در آن می توانید با ذهن آگاه ارتباط برقرار کنید.

ذهن آگاه شما ایده آل را خلق می کند ، سپس آن را بر ذهن ناخودآگاه تحمیل می کند ، که هدف را به ذهن جهانی منتقل می کند و آن را برای رسیدن به هدف بکار می گیرد. همچنین ، تا آنجا که ممکن است احساسات را در تجسم خود قرار دهید ، فکر و احساس را به خاطر بسپارید. وقتی چیزی که شادی فوق العاده ای به شما می دهد در خیال شما رخ می‌دهد ، لبخند بزنید و آن خوشبختی را احساس کنید. اگر این زندگی ایده آل شماست ، باید برای مدت زمان خوبی که تجسم می کنید لبخند بزنید ، درست است؟ به خودتان اجازه دهید احساس خوبی داشته باشید.

۵- از علائم و نتایج انتظار داشته باشید

اگر به چیزی برخوردید که می تواند فرصتی برای دستیابی به قانون جذب در کنترل زندگی برای موفقیت در هدف شما باشد ، از آن استفاده کنید. به عنوان مثال ، اگر شما یک پسر در یک تاریخ یا یک دختر زیبا را برای خود تجسم کنید یا اگر پوستری را برای یک رویداد دوست یابی سریع مشاهده می کنید ، این فقط تصادفی نیست. اگر به خوبی و به طور مداوم در حال تجسم هستید ، باید با یک اتفاق غیر معمول مواجه شوید.

درک کنید که آنها به دلیل تجسم شما رخ داده اند و به ایده آل خود نزدیک می شوید. اما شما هرگز به آنجا نخواهید رسید ، مگر اینکه به فرصت ، بر اساس قانون عمل کنید. بنابراین مطمئن باشید! حتی ریسک کنید و فقط بدانید که خوب خواهد شد. خوشبین باشید! برای بهره بردن از قانون جذب در کنترل زندگی اجازه دهید انرژی مثبت جذب شود. شما ایده آل هستید و از هر لحظه که می گذرد نزدیک تر به هدف هستید.

به طور خلاصه:

آنچه را می خواهید تصمیم بگیرید.

روش خود را انتخاب کنید.

ایده آل خود را بسازید.

تجسم را تکرار کنید.

انتظار نتایج

نکات دیگر:

افکار مثبت و چیزهای مثبت به افراد مثبت می رسد ، بنابراین رفتار خوبی در مورد زندگی انجام دهید. هر روز لذت ببرید و شکایت خود را متوقف کنید. از مردم متنفر نشو ، این انرژی منفی است. هرچه مثبت تر باشید ، جذابیت شما برای موارد مثبت بیشتر خواهد بود و راحت تر کنترل زندگی را بدست میگیرید. هر روز تجسم کنید ، سازگار بودن یکی از مهمترین بخش های قانون جذب در کنترل زندگی است.

اگر در باور کردن یا تجلی مشکل دارید ، چیزی کوچکتر و دستیابی آسانتر را تصور کنید. اگر به اندازه کافی کوچک باشد و حداقل به طور صحیح و با اعتقاد تجسم کنید ، مطمئناً نتیجه خواهید دید. این نتایج باعث افزایش اعتقاد و اشتیاق شما در تجسم خواهد شد ، بنابراین به شما توانایی تجلی اهداف بزرگتر را می دهد. در صورت لزوم کار خود را انجام دهید ، اما به یاد داشته باشید که هر چیزی ممکن است.

اعتقادات محدود کننده شما توهم است

اگر در تصمیم گیری در مورد آنچه واقعاً می خواهید و یا در تجسم مشکل دارید ، مراقبه بسیار توصیه می شود. نیازی نیست کلاس بگذرانید یا در جایگاه نیلوفر آبی بنشینید ، فقط در جایی ساکت بنشینید ، خود را راحت کنید و چشمان خود را ببندید. ۳ نفس عمیق را درون بینی و دهان خود بکشید و همانطور که قبلاً گفته شد ، قبل از تلاش برای تجسم سعی کنید ذهن خود را به طور کامل خالی کنید. اگر ذهن شما هنگام تجسم از فانتزی شما فاصله دارد ، چشمان خود را باز کنید ، سر خود را تکان دهید و سپس چشمان خود را ببندید و ادامه دهید.

تابلو بینایی ایجاد کنید و آن را در اتاق خود آویزان کنید. به عبارت ساده ، یک صفحه دید در مکانی است که می توانید برای چیزهایی که می خواهید جذب کنید ، نقل قول ها و تصاویر را گردآوری کنید. این یک یادآوری خواهد بود تا شما را متمرکز نگه داشته و قصد خود را محکم در هنگام ورود زندگی برای منحرف کردن شما حفظ کند. فراوانی مالی می خواهید؟ بیشتر عشق و روابط؟ تابلوی بینایی ذهن ناخودآگاه شما را با تأییدات مثبت بصری پر می کند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx