تاثیر قانون جذب در زندگی شخصی

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه زمان مطالعه

چرا اهمیت دارد؟ قانون جذب در زندگی شخصی باعث می شود که شما در مورد اهداف خود به طور سازنده فکر کنید و تفکر مسوم را از بین ببرید. قانون جذب به شما در تحقق اهداف خود و رفع نگرانی کمک می کند.

قانون جذب : نکات کلیدی

بسیاری از اطلاعات غلط و شبه علم مومبو جامبو در مورد قانون جذب وجود دارد. متافیزیک پشت آن معمولاً کاملاً پیچیده است. صرفنظر از آن ، قانون جذب اگر به درستی فهمیده و به کار گرفته شود ، یک اصل بسیار مفید است.

تعریف قانون جذب

به جای آنچه که نمی خواهید بر روی آنچه می خواهید تمرکز کنید. یادداشت های ذهنی کوچکی راجع به چیزهایی که نمی خواهید ، یادداشت کنید ، اما وقت و نیروی خود را صرف شایعات در مورد آنها نکنید. این است ، یک ایده پیچیده نیست.

قانون جذب در مورد تمایز در ذهن شما درباره کیفیت تفکرات شماست. آیا افکار شما سازنده یا مخرب است؟ (مثبت یا منفی) افکار سازنده بسیار قدرتمندتر از افکار مخرب هستند.

در یک سطح اساسی ، آنچه شما درباره آن فکر می کنید بر  احساس شما تأثیر می گذارد . و احساسات شما بر رفتار شما نیز تأثیر می گذارد. اگر دائماً به چیزهایی که در زندگی خود نمی خواهید فکر می کنید ، در حال فکر کردن در مورد قربانی هستید ، این باعث می شود تا اقدامات لازم را برای موفقیت انجام ندهید.

شما همچنین در حال بازی دفاعی هستید و با تمرکز روی افکار منفی خود احساس بدی می کنید. برای موفقیت ، به بینش نیاز دارید. چشم انداز مثبت است ، نه منفی. هیچ کس تاکنون با عمل کردن از ترس هیچ کاری بزرگ را انجام نداده است. شما می خواهید احساس الهام کنید ، نه تهدید.

چرا افکار منفی را انتخاب می کنید؟

در حال حاضر در زندگی شما چیزهای بسیار خوبی وجود دارد که می توانید روی آنها متمرکز شوید. در حال حاضر بسیاری از چیزهای بد در زندگی شما وجود دارد که می توانید روی آنها متمرکز شوید. اگر یک عادت ذهنی دارید – و این دقیقاً همان چیزی است که هست – روی منفی بودن زندگی خود تمرکز کنید ، بی دلیل حال ناخوشایند خواهید داشت.

ترس و نگرانی باعث عدم موفقیت و ترس و نگرانی بیشتر در زندگی شما می شود. اعتماد به نفس موفقیت را به خود جلب می کند .

برعکس ، نیازی به تمرکز روی افکار منفی نیست. به نظر می رسد نگرانی از یک مشکل منجر به راه حل می شود و گاهی اوقات نیز نتیجه میدهد ، اما بسیاری از اوقات فقط مشکل را بدتر می کند. در عوض ، مسئله را رها کنید و فقط روی راه حل متمرکز شوید. اگر کل زندگی خود را معطوف به مشکل کرده باشید ، انجام این کار دشوار خواهد بود. شما باید عادتهای فکری منفی خود را کاهش دهید.

یک مثال

این سناریو را در دنیای واقعی تصور کنید: می خواهید جلوی مخاطبان بزرگی سخنرانی کنید. شغل شما به آن بستگی دارد ، بنابراین مطمئناً شما شروع به نقاشی سناریوهای تاریک در ذهن خود می کنید که چگونه می تواند به اشتباه پیش برود: اگر خطوطم را فراموش کنم چه می شود؟ چه اتفاقی می افتد اگر وقت من تمام شود؟ اگر من یخ بزنم چطور؟

 اما تمام این تفکرات منفی باعث شده است که اکنون احساس اضطراب و شک کنید. بنابراین هنگامی که از صحنه برخیزید ، عملکرد شما تحت تأثیر افکار و احساسات شما قرار خواهد گرفت و همان چیزی را که می خواهید از آن جلوگیری کنید به طرز غم انگیزی جذب خواهید کرد.

شما یک پیشگویی از تحقق خود ایجاد کرده اید. از طرف دیگر ، اگر به تمام راه هایی که سخنان خود را تحریک می کنید متمرکز شوید ، با اعتماد به نفس روی صحنه می روید و شانس شما برای اجرای خوب بهبود می یابد. به همین دلیل است که ورزشکاران درجه یک و المپیک در سطح جهانی عملکرد موفقیت آمیز را دقیقاً قبل از رفتن به مسابقات تجسم می کنند. این کمک می کند تا یک پیشگویی مثبت از عمل خود ایجاد کنند.

قانون جذب در زندگی شخصی برای تعیین هدف اعمال می شود:

همیشه اهداف خود را در راستای مثبت قرار دهید. آنچه شما می خواهید. آنچه را که نمی خواهید فراموش کنید. هر هدف منفی را می توان به راحتی در یک هدف مثبت قرار داد. پس این کار را انجام دهید! خودتان را به اهداف منفی بسپارید و سریعاً آنها را دور بزنید.

اسطوره های قانون جذب:

این افکار مستقیماً چیزهای خارجی و مادی را برای شما جلب می کند. به عنوان مثال ، فکر کردن درباره BMW جدید مکانیزمی است که شما از آن استفاده می کنید.

این افکار از طریق برخی خصوصیات عرفانی و نیرویی مانند جهان طبیعی تأثیر مستقیمی بر دنیای اطراف شما دارند.

تجدیدنظر در قانون جذب: همه چیز فقط توسط نیروی کیهانی جادویی جلب توجه شما نمی شود. همه زباله های عصر جدید را از مفهوم خارج کنید و دریافت کنید:

تفکر سازنده ، تمرکز شما را روی چیزهایی که شما بر آنها کنترل دارید قرار می دهد.

فکر کردن به طور سازنده باعث می شود که شما اقدامات مثبت تری داشته باشید.

 بهتر است که احساستان روی مثبت بماند و احساس خوب باعث می شود شما باهوش تر شوید.

فکر کردن در مورد آنچه شما می خواهید واضح است که اولین گام مهم برای به دست آوردن آن است.

یک هفته کامل را امتحان کنید فقط به چیزهایی که می خواهید فکر کنید و هرگز به چیزهایی که نمی خواهید فکر نکنید. الگوهای فکری خود را نظارت کنید و ببینید کدام شرایط منفی بیشترین انگیزه را برای شما ایجاد می کند.

فقط توجه داشته باشید که وقتی همیشه درمورد چیزهایی که می خواهید در مقابل چیزهایی که نمی خواهید فکر می کنید ، احساس بهتری دارید. ترجیح می دهید چه کاری انجام دهید؟

سوالی برای شما … آیا افکار بر شانس تأثیر می گذارند؟

“قانون جذب” چندین سال پیش به آگاهی شخصی من رسید – و از آن زمان تاکنون نقش بسیار مهمی در زندگی شخصی و حرفه ای من داشته است. نه فقط من – قانون جذب و “قدرت جهان” تصورات بسیاری از افراد را در سالهای اخیر ضبط کرده است.

قانون جذب در زندگی شخصی می گوید که هر دو افکار آگاهانه و ناخودآگاه شما واقعاً می توانند بر آنچه ایجاد می شود تأثیر بگذارند. این مرکز در تجسم موفقیت آمیز اهداف خود محور است و به طور مرتب توسط بسیاری از ورزشکاران برتر و زنان ، رهبران تجارت نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، زیرا آنها تلاش می کنند موفقیت را به خود جذب کنند.

با این وجود ، قانون جذب توجه برخی از دانشمندان به دلیل نقض اصول علمی مورد انتقاد قرار گرفته است.

قانون جذب در زندگی شخصی را امتحان کن این یک تکنیک عالی برای تنظیم دقیق اهداف و اطمینان از تحول بیشتر آنها است. این به شما کمک می کند تا روی آنچه می خواهید تمرکز کنید – و به شما در دستیابی به هدفتان کمک می کند و تاثیر بسزایی در زندگی شخصیتان می گذارد.

این هم بسیار جالب است

راه های انجام قانون جذب در زندگی شخصی …

آماده کردن

مطمئن شوید که در حالت آرامش قرار دارید. بهترین زمان برای این کار بلافاصله بیدار شدن از خواب یا درست قبل از خوابیدن است.

پرسیدن

آنچه را که می خواهید بدانید و بدانید چه چیزی را از عالم می خواهید. پس از همه – اگر شما سفارش خود را به جهان نگویید ، چگونه می دانید چه چیزی را به شما تحویل می دهد؟ فیلمی از خودتان ایجاد کنید که در هر آنچه می خواهید برسید موفق هستید. تا آنجا که می توانید یک فیلم زنده بسازید. رنگ ، صداها ، سطح شادی را که تجربه می کنید ، سلیقه ها – همه چیز را روشن کنید. شما هدف خود را زندگی می کنید!

ایمان داشتن

احساس کنید و اعتقاد داشته باشید که انگار هدف شما و چیزی که به آن تمایل دارید در راه است. افکار و زبان خود را روی آن چیزی که می خواهید جذب کنید متمرکز کنید. حس واقعی “دانستن” را احساس کنید که آنچه می خواهید در حال انجام است ، حتی اگر مجبور شوید خود را در اعتقاد به آن فریب دهید. امید را با انتظار محکم جایگزین کنید.

قانون جذب در زندگی

دریافت کردن

برای دریافت آن آماده باشید. برای تأیید اینکه در مسیر درست هستید ، به پیامها و نشانه های جهان توجه کنید. خود را برای دریافت همان چیزی که می خواهید آماده کنید.

عمل

برای عمل به قانون جذب در زندگی شخصی مهم نیست که چقدر چیزی را می خواهید یا چقدر شما یک نتیجه موفق را تجسم می کنید … اگر اقدامی نکنید ، این اتفاق نخواهد افتاد. هر اقدامی انجام می شود تا شما را از بلوک شروع دور کند و به شما انگیزه بخشد.

قانون جذب در زندگی شخصی چگونه کار می کند ؟ از نظر من به این دلیل است که کاشت تصاویر مثبت در ناخودآگاه شما مغز شما را به حالتی تبدیل می کند که به موجب آن بطور خودکار اندورفین هایی ایجاد می شود که انگیزه طبیعی لازم برای موفقیت را به شما می دهد. در این صورت بیشتر افکار ذهنی مثبت برای رسیدن به هدفتان خواهید داشت و اقداماتی را انجام می دهید که شما را به جایی که باید باشد می رساند.

۵/۵ - (۲ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx