مفهوم اینکه جهان فقط انرژی و ارتعاش است چیست؟

نظرات 8 1
12 دقیقه مطالعه

شاید تا به حال راجع به این قضیه که همه چیز در جهان بر پایه ی ارتعاش و انرژی است چیزهایی شنیده باشید و ممکن است باور نکرده باشید و حتی آن را تمسخر کرده باشید. در این مقاله قصد داریم این قضیه را با توجه به یافته های علمی اثبات کنیم و کاربرد آن را در زندگی و طبیعت بررسی کنیم.

“همه چیز در زندگی لرزش است” – آلبرت انیشتین

قانون طبیعت بیان میکند که جهان انرژی و ارتعاش است. اگر کلاس شیمی را گذرانده اید ، احتمالاً یاد می گیرید که در مورد اتم ها یاد بگیرید و به شما گفته اند که همه چیز از اتم ها تشکیل شده است. این اتم ها در حال حرکت ثابت هستند و بسته به سرعت این اتم ها ، اشیاء به صورت گاز جامد ، مایع یا گاز ظاهر می شوند. صدا نیز ارتعاش است و افکار نیز به همین ترتیب است. هر چیزی که در زندگی شما تجلی یابد وجود دارد ، زیرا با لرزش افکار شما مطابقت دارد.

استحکام در جهان وجود ندارد. شکلی که به نظر می رسد جامد است در واقع توسط یک لرزش زیرین ایجاد می شود. ارتعاشات خود را در شکل های هندسی متناظر بیان می کنند و از این طریق کریستال هایی را تشکیل می دهند که بیانگر لرزش است. کریستال ها براساس لرزش خاص آن ها، پیکر یک عنصر را تشکیل می دهند. اشکال دانه های برفی و صورت گل ها شکل خود را می گیرد زیرا در طبیعت به برخی صداها پاسخ می دهد. کریستال ها ، گیاهان و انسان ها در واقع ارتعاشی مانند موسیقی هستند که شکل ظاهری به خود گرفته است.

بین علم ، پزشکی و متافیزیک توافقی وجود دارد که میگوید فرکانسهای خاصی می توانند بیماری ها را دفع کنند و فرکانس های خاصی نیز می تواند بیماری را از بین ببرد. در اینجا پیوند بین فرکانس (ارتعاش) و سلامتی نهفته است. همه چیز در طبیعت در فرکانس های مختلف ارتعاش می کند. در حقیقت فیزیک کوانتومی جهان را چیزی غیر از رشته های انرژی لرزاننده توصیف نمی کند! تحقیقات علمی نشان داده است که قسمت های مختلف بدن ما ارتعاشات خاص خود را دارند. به عبارت دیگر ، ارتعاش سلولهای قلب شما با ارتعاش سلولهای ریه های شما متفاوت است.

تاثیر استرس و ضعف بدن

وقتی قسمت هایی از بدن دچار استرس یا ضعف شود ، دیگر موج صحیح صدا را تولید نمی کنند. به عبارت دیگر ، آنها در فرکانس رزونانس اولیه (مطلوب) ارتعاش نمی کنند. برای برقراری مجدد یا شمارش دوباره فرکانس خود ، باید بدانید که ارتعاشات پایین و بالاتر چه تاثیری در انرژی و سلامتی شما دارد.

آنالایزر مغناطیسی رزونانس کوانتومی ابزاری جدید برای تحلیل چنین پدیده ای است. فرکانس مغناطیسی ضعیف و انرژی بدن انسان با داشتن سنسور جمع آوری می شود و پس از تقویت توسط ابزار و درمان توسط میکرو پردازنده داخلی ، داده ها با طیف کوانتومی استاندارد بیماری ها ، تغذیه و سایر شاخص ها مقایسه می شوند.

تمام زندگی ارتعاش می کند.

هر چیزی که در زندگی وجود دارد مثل همه رنگ ها و صداها با فرکانس مخصوص به خود ارتعاش می کنند و هیچ چیز بدون ارتعاش نیست ، بسیاری از این فرکانس ها در مصر باستان ثبت شده اند. برخی از طراحی‌های سازه‌های باستانی در واقع الگوهای ارتعاشات صوتی هستند..

برخی از طرفداران رادیکال قضیه ی ارتعاش بر این باورند که همه چیز در طبیعت دارای 432 لرزش در ثانیه است ، که اکثر آنها تأیید نشده و یا قابل اثبات نیستند. یک قلمرو در طبیعت وجود دارد که این ایده را پشتیبانی می کند که 432 هرتز دارای یک پایه ارگانیک است – یعنی حرکت خورشید. بدون ورود به یک مونولوگ فنی طولانی می توانیم تشخیص دهیم که نت C از مقیاس مبتنی بر 432 هرتز می تواند به میزان یک لرزش در ثانیه کاهش یابد.

ما می توانیم بیشتر بدانیم که منشأ واقعی برای اندازه گیری یک ثانیه بر اساس حرکت خورشید است. علاوه بر این ، مطالعات عمیق تری بر اساس حرکت سیاره ها و پشتیبانی بیشتر از پایه “ارگانیک” 432 هرتز به عنوان پایه محکم برای ساختار موسیقی وجود دارد. تنظیم مقیاس مبتنی بر 440 هرتز اگر که مربوط به یک حرکت کیهانی یا ریتم باشد خود را به هیچ وجه کاهش نمی دهد. تفاوت بین 440 هرتز و 432 هرتز فقط 8 لرزش در ثانیه است ، اما این یک تفاوت قابل درک در تجربه انسان است.

ارتعاشات ماده ~ زندگی ~ انرژی

همه چیز ارتعاش می کند. زندگی لرزش و انرژی و ارتعاش است. پس ذهن بنابراین ماده، لرزش یا همان انرژی و حتی همان نیرو است ، شما خدا را صدا می کنید. همه لرزش ها نوعی نیرو هستند، همانطور که همه چیز از یک لرزش مرکزی با اشکال مختلفی ناشی می شوند، نیرو هم به هیم صورت عمل می کند اما تجلیات آن در انسان مبنی بر ارتعاش است. با دیدن پدیده و با دانستن این موضوع ، خواهید فهمید که بدن نه تنها احیا می شود ، بلکه به واسطه ی وجود خلقت در هر اتم از موجودات زنده، و نیرویی که در روح ، ذهن و بدن است و هر سه تجدید پذیر هستند، بدن هم تجدید می شود.

جهان انرژی و ارتعاش

هر کدام از ما ارتعاشات خود را داریم و با سرعت خاص خود ارتعاش می کنیم. بسته به عوامل مختلف ، ارتعاشات از نظر شدت در هر فرد و از فردی به فرد دیگر متفاوت است. ما به ارتعاشات خودمان وابسته می شویم – این لباس توسط نیروهای اطراف یا درون ما تغییر می کند. به نظر می رسد که لرزش ها به عنوان یک عامل منسجم در تمام طبیعت عمل می کنند – همه چیز را در کنار هم نگه می دارند – زیرا تمام نیرو ارتعاش است. تمام بدن ، آن ارتعاشاتی را که با آن ، بدن کنترل می شود ، از نظر روحی و جسمی متسع می کند و چنین تابشی را هاله می نامند. هر عضو عملکردی سیستم حسی نیز ، لرزش متفاوتی را نشان می دهد.

لرزش / فرکانس ها می توانند ارگانیسم های بیماری را از بین ببرد.

پارامسیوم ( نوعی تک سلولی) میتواند منفجر می شود به دلیل اینکه توسط امواج فرکانس رادیویی بمباران می شود و نیز محتوای مایعات آن به فضای اطراف آن سرازیر می شود…

جهان نهایی “رادیو” است و هر یک در فرکانس خودمان ارتعاش می کنیم.

یکی از دانشمندان گفته است که ، در حقیقت ، همه افراد واقعاً برای تغییر هر جنبه ای از زندگی خود ، مانند بهبودی از هرگونه ناخوشایندی ، ایجاد فراوانی یا دستیابی وجود جسمی شان به قلمرو صعود ، باید واقعاً عمل کنند. لرزش و فرکانس بدن ما باعث میشود که هنگامی که بدن ما از لرزش طبیعی خود منحرف شود ، بیماری و عوارض جانبی ایجاد کند.

درک جهان انرژی و ارتعاش با بررسی بدن

برای درک اینکه انرژی لرزشی واقعاً برای شما چه می تواند باشد ،باید بگوییم که کمک می کند که بدن انسان واقعاً یک ماشین فیزیک کوانتومی باشکوه باشد. ما به معنای واقعی کلمه چیزی غیر از انرژی لرزاننده نیستیم. انسان ها از سلول هایی ساخته شده اند که از اتم ها ساخته شده اند و از ذرات ساخته شده اند و ذرات به اصطلاح در واقع فقط انرژی ارتعاش هستند. هر اتم فقط یک موج احتمال است و بیشتر مواردی که ما به آن ها ماده ی فیزیکی می گویم واقعاً از یک فضای کاملاً خالی تشکیل شده اند. ما فضای خالی تر از کالاهای بدنی هستیم. لرزش بیشتر از جرم است. بنابراین ، ما می توانیم به شدت تحت تأثیر انرژی ارتعاش – یا مثبت یا منفی – قرار بگیریم.

مثالی در این باب

به عنوان مثال ، اشعه ماوراء بنفش از خورشید به حمایت از روحیه سالم ، عملکرد مغز ، عملکرد سیستم غدد درون ریز و چرخه خواب کمک می کند. فوتون های خورشید همچنین در تولید ویتامین به ما کمک می کنند که از بروز سرطان ، دیابت ، افسردگی و پوکی استخوان جلوگیری می کند. ثابت شده است كه اشعه مادون قرمز باعث بهبود سرعت زخم ها و آسيب ها مي شود و دستگاه هاي مادون قرمز توسط ناسا براي سرعت بخشيدن به رشد گياهان در فضا مورد آزمايش قرار گرفته اند.

اگر بدن ما به درستی متعادل نباشد ، بدن ما به راحتی نمی تواند با بی نظمی مبارزه کند. فرکانس “زمین” به عنوان پایه ای برای بهبودی است

با توجه به اینکه جامعه مدرن با انرژی بسیار الکترومغناطیسی ما را بمباران می کند ، به نظر می رسد که هماهنگی بیشتر با “انرژی زمین” به طور جهانی بهبود می یابد. افرادی که شهرهای بزرگ و پر سر و صدایی را ترک می کنند و به شهر های کوچک منتقل می شوند از پیشرفت های چشمگیری در سلامتی برخوردار خواهند شد.

افرادی که از طریق باغبانی ، فعالیت در فضای باز یا مصرف غذاهای طبیعی ، بسیار سالم تر از افرادی هستند که این کار را نمی کنند. و تقریباً همه قبول دارند که یک جنگل سرسبز ، با زندگی آرام ، برای ذهن و بدن آرامشی مثال نزدنی ایجاد میکند که مانند دارو برای روح عمل میکند.

سخن آخر

یک توضیحی که در پشت همه اینها وجود دارد این است که زمین خود را با فرکانس خاصی ، دقیقاً زیر محدوده تشخیص شنیدنی انسانها ، به نام فرکانس شومان یا رزونانس شومان ، می خواند که می توانید در ویکی پدیا بخوانید. اگر این رزونانس شومان را چند برابر یا دو برابر کنید ، هارمونیک بالاتری با همان فرکانس دریافت می کنید ، مانند یک اکتاو بالاتر در پیانو.

بنابراین با افزایش اطلاعاتمان در رابطه با قوانین ارتعاش میتوانیم تمام ابعاد و جوانب زندگی خودمان ران تحت تاثیر قرار دهیم و بهبود بخشیم.

4.1/5 - (166 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

8 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
8
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx