آیا قانون جذب انواع مختلف دارد؟

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه مطالعه

قانون جذب از جمله قانون هایی است که در چند دهه اخیر بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است. امروزه در مورد قانون جذب تبلیغات زیادی می شود و بسیاری از افراد، موسسات و سازمان ها مردم را به استفاده از قانون جذب دعوت می کنند. اما سوالی که برای بسیاری از مردم پیش می آید، این است، که آیا قانون جذب انواع مختلفی دارد؟ و انواع قانون جذب کدامند؟ برای یافتن پاسخ این سوال و سوالات مشابه همراه ما باشید.

قانون جذب

در سال 2009 بود که قانون جذب به دنیا معرفی شد. از این سال تا به امروز تبلیغات زیادی حول و هوش قانون جذب صورت گرفته است. کتاب های مختلف، مقالات و حتی فیلم هم در مورد آن ساخته شده است. بر اساس قانون جذب زندگی انسان و سرنوشت او بستگی به طرز فکر و انواع او دارد. انسان به هر چیزی که فکر کند و آن را در ذهن خود تجسم نماید، آن را به زندگی خود جذب می کند. چرا که ذهن انسان فرکانس هایی را به کائنات ارسال می کند و کائنات هم در پاسخ به این فرکانس ها انسان را به خواسته های خود می رساند.

 از این رو، است که طرفداران و نظریه پردازان قانون جذب تاکید می کنند که مردم همیشه به چیزهای خوب فکر کنند. بر اساس توصیه هایی این ها، بهتر است، انسان همیشه به سلامتی، ثروت مند شدن، خوشبختی و غیره فکر کند. با فکر کردن به این گونه مسائل آنها را در زندگی خود جذب می کنیم. در حالی که اگر انسان به فقر، بدبختی و بیماری و غیره فکر کند، همین ها را هم جذب خود می نماید.

کارکرد قانون جذب

بنابراین کارکرد قانون جذب بسیار راحت و آسان است. کافی است انسان به آن چیزهایی که می خواهد برسد و دوست دارد داشته باشد فکر کند تا کائنات او را در رسیدن به آرزوها و اهدافش یاری رساند. با  وجود این که کار کردن  قانون جذب ساده است. ولی با این حال، برخی در استفاده از آن موفق هستند و برخی موفقیت به دست نمی آورند. به همین دلیل، در نزد بسیاری از مردم این شبه و سوال به وجود می آید، که آید قانون جذب دارای انواع مختلفی است و یا این که تنها یک قانون جذب وجود دارد و راه ها و روش های استفاده از آن مختلف می باشد.

انواع قانون جذب

برای بسیاری از افراد که می خواهند از قانون جذب استفاده نمایند، این سوال مطرح می شود، که آیا قانون جذب دارای انواع مختلفی است. یا این که تنها یک قانون جذب وجود دارد و باید از آن برای اهداف مختلف استفاده کرد. در پاسخ به این سوال باید گفت که قانون جذب انواع مختلفی ندارد. چرا که قانون جذب تنها یک قانون است. قانونی که با اندیشیدن به آن چیزی که دوست دارید، توجه کردن و تلاش و پشتکار به دست می آید. اما به دلیل این که هر کس برای هدفی از این قانون استفاده می کند.

بنابراین این اندیشه در ذهن برخی شکل می گیرد که ممکن است انواع قانون جذب وجود داشته باشد. در حالی که قانون جذب یکی بیشتر نیست. آنچه که سبب می شود، ما فکر کنیم، قانون جذب انواع مختلفی دارد، استفاده از قانون جذب برای به دست آوردن هدف های مختلف می باشد. برای از قانون جذب برای رسیدن به ازدواج، برخی دیگر به ثروت و یا اهداف دیگر استفاده می کنند. از جمله اهداف که از قانون جذب می توان برای رسیدن به آن ها استفاده کرد، عبارتند از:

قانون جذب و ثروت

ثروت و ثروتمند شدن یکی از مهم ترین و شاید اصلی ترین هدف بسیاری از افراد در زندگی است. بسیاری از مردم شب و روز کار می کنند و زحمت می کشند، تا ثروتمند شوند و ثروت بیشتری داشته باشد. اما با این حال، بسیاری به این هدف به راحتی نمی رسد و حتی با وجود زحمت های زیادی که می کشند، باز ثروتمند نمی شوند. در حالی که برای رسیدن به ثروت می توان از قانون جذب استفاده کرد.

در اصل استفاده از قانون جذب برای رسیدن به ثروت یکی از مهم ترین و اصلی ترین استفاده های این قانون می باشد. بسیاری از افراد به دلیل این که به ثروت و پول برسند سعی می کنند از قانون جذب استفاده کنند. در صورتی که استفاده از قانون جذب درست و صحیح باشد، در این صورت می توان به این وسیله در آمد خود را افزایش داد و به ثروت دست یافت.

برای استفاده از قانون جذب و رسیدن به ثروت و نعمت باید، بیشتر زمان و وقت و تمرکز خود را صرف فراوانی و ثروت کنید. برای این که از قانون جذب برای ثروتمند شدن و جذب ثروت استفاده کنید، بهتر است، که بر روی ترس ها و نگرانی های خود غلبه کنید و همیشه بر روی ثروت و جذب ثروت تمرکز کنید.

قانون جذب و سلامتی

از دیگر موضوعات و مواردی که در آن بسیار از قانون جذب استفاده می توان کرد، سلامتی است. سلامتی بزرگ ترین نعمتی است که خداوند به انسان داده است. قدر این نعمت را انسان زمانی می داند، که دچار بیماری و نقصان شود. در این شرایط بزرگ ترین آرزوی هر انسان به دست آوردن سلامتی می شود. بنابراین برای داشتن سلامتی و رسیدن به سلامتی نیز می توان از قانون جذب استفاده کرد. برای این که بیمار نشویم و یا سلامتی کامل خود را حفظ کنیم باید همیشه بتوانیم از قانون جذب استفاده کنیم. استفاده از قانون جذب برای حفظ سلامتی بسیار مهم و ضروری است.

افرادی که به بیماری و یا اختلال غیره فکر می کنند، این بیماری ها را به سوی خود جذب می کنند. در حالی که با فکر کردن به سلامتی و تندرستی می توان از سلامتی خود به صورت مداوم و همیشگی محافظت کرد. بنابراین قانون جذب برای سلامتی، قانونی است که مورد استقبال و استفاده هر کسی باید قرار بگیرید.

قانون جذب و ازدواج

یکی از مهم ترین و اصلی ترین اتفاقاتی که در زندگی هر فردی رخ می دهد، ازدواج است. ازدواج مرحله ای بسیار حساس در زندگی انسان است که سرنوشت و باقی زندگی وابسته است. به همین دلیل بسیاری از افراد دوست دارند ازدواج موفقی داشته باشد. بنابراین از قانون جذب برای داشتن ازدواج موفق می توان استفاده کرد. در استفاده از قانون جذب برای ازدواج باید بسیار دقیق بود. نباید از گفته ها و شنیده هایی که سبب می شود افکار انسان به سمت ازدواج های ناموفق سوق پیدا کند به دور بود. باید همیشه خوش بین بود و به خوشبختی فکر کرد.

تنها در این صورت است که می توان از قانون جذب برای ازدواج استفاده کرد. البته امروزه بسیاری از جوان ها که دوست دارند ازدواج کنند، سعی می کنند از قانون جذب استفاده نمایند. قانون جذب در عشق و زندگی و ازدواج می تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

اهداف استفاده از قانون جذب متفاوت است

از قانون جذب برای اهداف و مسائل مختلف می توان استفاده کرد. استفاده از این قانون برای جذب ثروت، برای جذب عشق، ازدواج، سلامتی و غیره از جمله موضوعات و مسائلی است، که برای جذب آن ها از قانون جذب استفاده می شود. استفاده از قانون جذب برای رسیدن به اهداف و مسائل مختلف موجب شده است که برخی از افراد این طور فکر کنند، که انواع قانون جذب وجود دارد. در حالی که قانون جذب تنها یک قانون است و تعددی در این مورد وجود ندارد. از قانون جذب می توان برای موضوعات و مسائل مختلف استفاده کرد.

استفاده از این قانون برای اهداف مختلف به یک صورت و روش است و تنها هدف و مقصد است که با هم فرق می کند. در حالی که شیوه و روش استفاده از این قانون برای هر هدفی یکسان و مشابه می باشد و همه به یک صورت از این قانون استفاده می کنند.

انواع قانون جذب

بنابراین قانون جذب یک قانون است. قانون های متعدد و متفاوتی وجود ندارد. همه افراد تنها از یک قانون استفاده می کنند. این قانون برای ثروتمندان و فقیران فرقی ندارد. هر کسی در هر جایگاه و مقامی که قرار دارد، می تواند از این قانون استفاده کنند. میان زن و مرد، غنی و فقیر و غیره در استفاده از این قانون تفاوتی وجود ندارد.

انسان در هر شرایط و موقعیتی که است، می توان از این قانون استفاده نماید و برای اهداف مختلف هم از آن استفاده کند. استفاده از این قانون یکسان است و فرقی در آن وجود ندارد. قانون جذب تنها یک قانون ثابت است. اما استفاده از آن می تواند بسیار متفاوت باشد.

جمع بندی

برای افرادی که دوست دارند به موفقیت و ثروت دست پیدا کنند، استفاده از قانون جذب بسیار مهم و اساسی می باشد. ولی با این حال، بسیاری از افراد این طور فکر می کنند که قانون جذب انواع مختلفی دارد. در حالی که چنین چیزی صحت ندارد و قانون جذب تنها یک قانون است و تعدد و تکثر ندارد. آنچه در قانون جذب موجب شده است که بسیاری از ما فکر کنیم، انواع قانون جذب وجود دارد. این طرز فکر، طرز فکر درستی نیست و اشتباهی است که بسیاری از افراد از این قانون دارند.

آنچه که موجب این برداشت شده است، این است که از قانون جذب می توان برای اهداف مختلف استفاده کرد. تنها باید روش ها و طریقه درست استفاده از قانون جذب را بدانیم و بر اساس آن وارد عمل شویم. مهم نیست که ما به دنبال چه اهدافی هستیم، می توانیم از این قانون استفاده کنیم. استفاده از این قانون برای همه افراد زن و مرد، پیر و جوان و غیره یکسان است و هیچ فرقی در استفاده از این بین افراد مختلف و گروه های مختلف وجود ندارد. تنها کافی است با روش ها و شرایط استفاده از قانون جذب آشنایی داشته باشیم و بتوانیم بر اساس این قانون عمل کنیم.

5/5 - (2 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx