جلوه های معجزه گر ضمیر ناخودآگاه

نظرات 8
8 دقیقه مطالعه

چگونه با کمک ضمیر ناخودآگاه به خوشبختی و موفقیت برسیم

چگونه با کمک ضمیر ناخودآگاه به خوشبختی و موفقیت برسیم

وجود شما دارای ثروت ها و گنجینه های فراوانی است به شرطی که بتوانید چشم های ذهنتان را باز کنید و گنجینه ای که درون شما وجود دارد را ببینید. دوستان عزیز درون هر انسانی یک معدن طلا وجود دارد که از طریق آن قادر خواهید بود به تمام چیزهایی که می خواهید در زندگی دست پیدا کنید.

شما می توانید با آگاهی از این توانایی ذهنی و بر اساس قانون جذب یک زندگی باشکوه و سرشار از فراوانی را برای خودتان و اطرافیان تان رقم بزنید. ولی از آن جایی که هنوز افراد زیادی وجود دارند که به خوبی از وجود این گنجینه درونی و هوش بی پایان مطلع نیستند، با سختی در فقر و مشکلات فراوان زندگی خود را سپری می کنند.

شما دوستان عزیز می توانید برای آشنایی با توانایی های ضمیر ناخودآگاه این مطلب مفید را مطالعه کنید.

انسان ها مانند یک تکه آهن ربا هستند

دقیقا مانند یک تکه آهن ربا که در حالت عادی قادر است تا 12 برابر وزن خود را بلند کند، اما در صورتی که خاصیت مغناطیسی اش را از دست بدهد، دیگر حتی قادر نیست که چیزی به وزن یک کاغذ را از روی زمین بلند کند. انسان ها هم دو دسته هستند.

دسته اول آن هایی هستند که مانند آهن ربا کار می کنند و سراسر پر از اطمینان، عشق و باور درونی هستند. این افراد به خوبی می دانند که به دنیا آمده اند تا به موفقیت های بزرگی برسند.

و اما دسته دوم شامل افرادی است که دقیقا مانند همان آهنربایی هستند که خاصیت مغناطیسی خود را از دست داده اند. آن ها همواره خود را اسیر شک و تردید می بینند. با وجود این که فرصت های زیادی در زندگی آن ها به وجود می آید، اما به راحتی اجازه می دهند که این فرصت ها از دست برود. آن ها بدون این که کاری انجام دهند دائما با خودشان تکرار می کنند «ممکن است شکست بخورم»، «نکند تمام پول و سرمایه ام را از دست بدهم»، «نکند کاری کنم که همه به من بخندند»!

این افراد با این دیدگاه ها و ذهنیت هایی که دارند بر اساس قانون جذب، هیچ گاه به موفقیت نمی رسند. به خاطر این که واقعا از جلو رفتن و تلاش کردن هراس دارند. آن ها همواره دست روی دست می گذارند و فقط اتفاقات اطراف خود را نظاره می کنند. بنابراین اگر می خواهید فرد موفقی باشید، مطمئنا باید جزو دسته اول باشید و با اتکا به ضمیر ناخودآگاه تان، بزرگ ترین راز هستی را کشف نمایید.

چگونگی استفاده از نیروی نهفته در ضمیر ناخودآگاه

چگونگی استفاده از نیروی نهفته در ضمیر ناخودآگاه

اگر شما یاد بگیرید که چگونه با نیروی خارق العاده ای که در ضمیر ناخودآگاه تان وجود دارد، ارتباط برقرار کنید و آن را آزاد کنید؛ به شما اطمینان می دهیم که بر اساس قانون جذب به قدرت، سلامتی، ثروت، شادابی و لذت زیادی در زندگی دست پیدا می کنید.

جالب است بدانید که اصلا نیازی نیست که این قدرت را به دست آورید، به این خاطر که این نیرو همین الان در وجود شما نهفته است. ولی کاری که باید انجام دهید این است که به درستی از آن در جهت پیشبرد اهداف و رسیدن به خواسته هایتان استفاده کنید.

همین الان به طور جدی تصمیم بگیرید که زندگی خود را بیشتر از همیشه غنی تر و باشکوه تر کنید. مطمئن باشید که در اعماق ضمیر ناخودآگاه شما، نیرویی بی کران وجود دارد و تنها کاری که شما باید انجام دهید، این است که آن ها را کشف کنید، تا با استفاده از آن ها به تمامی خواسته هایی که در زندگی دارید، دست پیدا نمایید.

توانایی های شگفت انگیز ضمیر ناخودآگاه

هوش بی کرانی که در ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد، قادر است هر چیزی را که در هر لحظه نیاز دارید بدانید را برای شما آشکار نماید. به شرطی که شما با ذهنی باز بتوانید پذیرای آن باشید. از این رو، شما بر اساس قانون جذب می توانید افکار و ایده های جدیدی را دریافت کنید تا به شما توانایی این را بدهد که اختراعات تازه ای را خلق نمایید. از طرف دیگر ضمیر ناخودآگاه شما می تواند آگاهی ها و دانش هایی را در اختیار شما قرار دهد، بر اساس قانون جذب جایگاه واقعی شما را در زندگی روشن کرده و شما را برای دستیابی به آن موقعیت و جایگاه کمک نماید.

شما با کمک نیروی ضمیر ناخودآگاه تان قادر خواهید بود که افراد ایده آل، همکاران توانمند و حتی شرکای تجاری مناسبی را به سمت خودتان جذب نمایید. یا حتی می تواند فردی را سر راه شما قرار دهد تا سرمایه لازم برای راه اندازی کسب و کار دلخواه تان را در اختیار شما قرار دهید و از این طریق به آزادی و موفقیت های بزرگ مالی برسید. به عبارت دیگر بر اساس قانون جذب، ضمیر ناخودآگاه شما می تواند هر کاری که شما واقعا دوست دارید را برایتان انجام دهد.

هر انسانی حق دارد که نیروی درونی خود را بشناسد

هر انسانی حق دارد که نیروی درونی خود را بشناسد

پس شما این حق را دارید که این دنیای درونی افکار، قدرت، احساسات، زیبایی، عشق و نوری که در وجود شما جریان دارد را کشف کنید. درست است که قادر نیستید این توانایی ها را با چشم سر ببینید، ولی باید بدانید و ایمان داشته باشید که نیروهای آن بی نهایت قدرتمند می باشند. شما با کمک ضمیر ناخودآگاه تان می توانید راه حل تمام مسائل و مشکلات را پیدا کنید. همچنین قادر خواهید بود که دلیل هر اتفاقی را به خوبی درک کنید.

زمانی که شما بتوانید این نیروی نهفته درون تان را آشکار کنید، بر اساس قانون جذب قدرت و دانش لازم را برای حرکت کردن به سمت امنیت، فراوانی و ثروت و همچنین شادی و رستگاری به دست خواهید آورد. ما بارها شاهد بوده ایم که قدرت شگفت انگیز ضمیر ناخودآگاه افراد، آن ها را از موقعیت های دشواری که در آن قرار داشته اند، خارج کرده است.

بنابراین همواره به خاطر داشته باشید که یک نیروی معجزه گر در ضمیر ناخودآگاه شما وجود دارد که قادر است قلب شکسته و ذهن پریشان شما را التیام ببخشد. این نیرو همچنین توانایی این را دارد که ذهن را از بند اسارت آزاد کرده و شما را از قید تمام محدودیت های فیزیکی آزاد و رها سازد تا بر اساس قانون جذب به منتهای ثروت و خوشبختی در زندگی دست پیدا کنید.

3.5/5 - (48 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

8 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
8
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx