قانون جذب و ناگفته های امیر شریفی

نظرات 13
10 دقیقه مطالعه

قانون جذب و ناگفته های امیر شریفی

پادکست قانون جذب و ناگفته های امیر شریفی

سری یازدهم پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با یازدهمین سری از پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد سوالات قانون جذب در خدمت شما هستیم. در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: اگر نخواهم به سربازی بروم باید به آن توجه نکنم یا این که به نرفتن سربازی توجه کنم؟

شما باید به معافیت گرفتن توجه کنید. شما اگر روی سربازی نرفتن توجه کنید خوب سربازی نمی روید، ولی چیزی که اهمیت دارد این است که کارت معافیت از خدمت بگیرید. پس بهتر است که روی معافیت توجه کنید. خود من در موارد مشابه بیشتر ارتعاش راحتی می فرستم. اگر شما هم ارتعاش راحتی بفرستید، می بینید که حی اگر سربازی هم بروید، می بینید که بر اساس قانون آن مدت خیلی راحت برای شما سپری می شود.

حس خوب

سوال: آقای شریفی شما گفتید که خانمی خیلی ناراحتتان کرد و حرف های بدی به شما زد، می خواستم بدانم چطوری حستان را خوب کردید؟

بله آن موضوع خیلی برای من سخت بود، به طوری که یادم ماند و خیلی تلاش کردم تا حالم را خوب کنم. و به خودم گفتم من این همه زمانی که برای این کار گذاشتم می توانستم خیلی کارهای بهتری انجام دهم، هم می توانستم از آن درآمدزایی کنم. ولی باید یک اعتراف بکنم و آن این است که من از حس بد آن کار را انجام دادم. یعنی دلم برای آن خانم سوخت و دل سوزی در قانون جذب خیلی احساس بدی است.

به عبارت دیگر اگر می خواهید به کسی کمکی کنید، به این فکر کنید که من دست خدا هستم؛ خدا می خواهد کمک کند و من وسیله هستم. نه این که دلتان برای کسی بسوزد و فکر کنید در حق او کمکی کرده اید. مطمئن باشید تا خداوند نخواهد زندگی کسی تغییر نمی کند.

واقعا این که من چگونه حسم را خوب کردم گفتنی نیست. این تکنیک ها به ماه هشتم دوره آموزش قانون جذب ما برمی گردد که مقدمات خیلی زیادی دارد و حتی اگر بگویم هم متوجه آن نمی شوید. به خاطر این که باید موارد خیلی زیادی را به شما توضیح دهم تا بتوانید آن را درک کنید. مثل این است که به یک بچه بخواهیم فیزیک دانشگاهی یاد بدهیم، مسلما نمی شود! چون آن بچه باید اول موارد خیلی زیادی را یاد بگیرد تا بتواند فیزیک دانشگاهی را درک کند.

من هم در فایل های آموزش قانون جذب روش ها و تکنیک های زیادی را برای خوب کردن حس گفته ام. اما آن روش ها الان به کار شما نمی آید، باید یک سری مراحل را طی کنید تا بتوانید به آن مرحله برسید.

سوال: من در بازی فراوانی از روی لیست خرید می کنم و قیمت ها را حدودی می زنم، درست است؟

بله کاملا درست است و هیچ ایرادی ندارد.

سوال: من ماه اول دوره هستم و هدفم این است که یک خانه بزرگ در سعادت آباد بخرم. باید چیکار کنم؟

دوست عزیز این نوع سوال پرسیدن درست نیست. خود شما الان در دوره هستید و می گویید که هدف شما خریدن یک خانه در سعادت آباد است. دوره آموزش قانون جذب ما 9 ماهه هست، و شما هنوز ماه اول را تکمیل نکرده اید. شما باید اول دوره را سپری کنید و برای جذب این گونه اهداف صبور باشید.

من همیشه می گویم که انتظار شما از قانون جذب باید خیلی زیاد باشد، ولی غیر منطقی نباشد. الان شما در مرحله یادگیری قانون جذب هستید. اگر شما الان کل دوره را پشت سر گذاشته بودید و به من می گفتید که می خواهم خانه، ویلا یا حتی کاخ جذب کنم، به شما می گفتم که انتظار هر چیزی را که می خواهید داشته باشید. اما الان یه مقدار برای شما زود است.

دوستان عزیز صبر را در خودتان خیلی تقویت کنید. مخصوصا الان که در ابتدای دوره هستید و هنوز خیلی چیزها را یاد نگرفته اید و نمی دانید. من به شما اطمینان می دهم که قانون جذب خیلی قوی است، ولی به آن به عنوان یک چیز جادویی نگاه نکنید که یکباره آرزو کنید و تمام زندگی تان تغییر کند. مطمئن باشید با کمی صبر و پشتکار می توانید به همه خواسته های خود برسید.

با قانون جذب می شود میگرن را درمان کرد؟

سوال: با قانون جذب می شود میگرن را درمان کرد؟

مسلما می شود. این سوال شما مثل این است که به یک کاراته کار حرفه ای که با دست می تواند تکه های بزرگ یخ، سنگ و چوب را بشکند بگویید که می توانی یه تکه پلاستیک خشک کوچک را هم بشکند؟ مسلما می تواند این کار را انجام دهد، چون موارد بزرگتر و سخت تر را به راحتی انجام داده است. من تجربه سردرد و مواردی از این قبیل را نداشته ام، اما قطعا میگرن را هم می شود با قانون جذب درمان کرد.

کلا یک چیز می گویم و خیال شما را راحت می کنم. این که هر چه مریضی هست از درون ما می آید. کوین ترودو می گوید ما بعضی از خوراکی هایی که می خوریم هم باعث بالا بردن ارتعاش ما می شود. مثلا خوردن سبزیجات که انقدر به ما توصیه می شود، باعث بالا بردن ارتعاش ما می شود.

سوال: من مدام نگران این هستم که مبادا ماشینم را دزد بزند!

به شما توصیه می کنم یک وقت هایی بشینید و با خودتان حرف بزنید. در بحث هایی که خیلی منطقی است. مثالی برایتان می زنم؛ چند وقت پیش شخصی به من پیام داده بود که من یک ماه است که شبانه روز فکر می کنم که زلزله می آید و من زیر آوار می روم. به او گفتم این جور وقت ها خودتان خودتان را قانع کنید. خیلی وقت ها می شود که در مشاوره های تلفنی با من تماس می گیرند و مطلبی را به طور منطقی به او می گویم. در جواب به من می گویند که چون شما این را به من گفتید من آرام شدم. من همیشه به آن ها می گویم تا حالا چرا خودتان به خودتان این مطلب را نمی گفتید؟!

ما گاهی لازم داریم که کسی از بیرون چیزی را به ما بگوید، ولی به شما می گویم که آن شخص می توانیم خودمان باشیم. یعنی فقط کافی است که بنشینید و خودتان با خودتان حرف بزنید تا قانع شوید. مثلا بگویید من 6 ماه است که این ماشین را دارم. مگر تا به حال ماشینم را دزد زده؟ چرا همش فکر می کنم که ماشینم را دزد می زند؟ اگر دیدید باز هم احساستان خوب نمی شود، قفل پدال بزنید تا خیالتان راحت شود.

سوال: دیدگاه شخصی نسبت به من غلط بوده، می خواهم او را متوجه کنم که اشتباه می کند.

این نقطه مقابل قانون جذب است که شما بخواهید چیزی را به کسی ثابت کنید. به این خاطر که قانون جذب قانون آزادی است و می گوید تو هر چیزی که می خواهی برای زندگی خودت جذب کن. به خاطر همین است که به شما می گویم به خوبی اشخاص توجه کنید و بدی های آن ها را فراموش کنید.

این که من بخواهم به کسی ثابت کنم که در مورد من اشتباه می کند، تصور کنید که این کار را انجام دادم. فردا مورد دیگر و شخص دیگری پیش می آید، پس با این روش فقط باید دنبال این باشیم که دیدگاه دیگران را در مورد خودمان درست کنیم، پس کلا از کار و زندگی می افتیم. به همین خاطر اصلا نباید برای شما اهمیت داشته باشید که مردم در مورد شما چه فکر می کنند. شما باید همیشه کار خوب را انجام دهیم، کاری که فکر می کنید خوب است.

5/5 - (3 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

13 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
13
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx