پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ارتعاش و قانون جذب

نظرات 111
11 دقیقه مطالعه

پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ارتعاش و قانون جذب

پادکست پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد ارتعاش و قانون جذب

پاسخ به سوالات کلیدی شما در مورد ارتعاش و قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری دیگری از پرسش و پاسخ های استاد امیر شریفی در مورد قانون جذب با شما همراه هستیم. لازم به ذکر است که نسخه صوتی این سوال و جواب ها هم در این مقاله موجود است. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: من چگونه فرزندانم را با قانون جذب آشنا کنم؟

بهترین کار این است که فیلم راز را به آن ها نشان دهید. به این خاطر که فیلم راز به طرز بچگانه هم بیان شده و آن ها می توانند این فیلم را به خوبی درک کنند و کتاب سارا اثر استر هیکس هم گزینه ی خوبی برای آموزش قانون جذب به بچه ها است چون کاملا داستانی نوشته شده و بسیار زیباست.

شما فقط در همین حد به بچه های خود بگویید که هرچه را که در بیرون می بینید اول در خودتان دیده اید، یعنی این که شما چیزی جز درون خودتان را در دنیای فیزیکی مشاهده نمی کنید.

سوال: رابطه من با کسی به هم خورده و ما الان از همدیگر فاصله گرفته ایم. برای این رابطه باید چه کار کنم؟

خیلی خوب است که ذهن خودتان را محدود به یک شخص خاص نکنید. شما سعی کنید به تمام روابط خود حس خوب بدهید. اگر از این رابطه این احساس خوب را دریافت نکنید، که مطمئن باشید 90 درصد ممکن است که آن را دریافت کنید، از روابط دیگر خود دریافت خواهید کرد. شما وقتی به خوبی های یک نفر فکر می کنید، می بینیم که همان فرد در حق ما بدی می کند؛ اشکالی ندارد.

مطمئن باشید شخص دیگری وارد زندگی تان می شود که تمام این خوبی ها را به شما می کند. شما فقط باید با حس مثبت به خوبی های آن فرد فکر کنید. به خاطرات قشنگی که دارید. و اصلا ذهنتان را به سمت این که از هم جدا شده اید و از او ناراحت هستید، معطوف نکنید چون هیچ کمکی به شما نمی کند.

ایده

سوال: گاهی ذهنم جرقه ای می زند و آن چیز سریع اتفاق می افتد. در این شرایط یعنی من آن چیز را جذب کرده ام یا این که به من الهام شده است؟

جذب چیزی نیست که شما آن را بیافرینید. جذب چیزی است که هست و شما با آن هم مسیر می شوید و آن چیز وارد زندگی شما می شود. و چون وارد آن مدار می شوید تا آن چیز به شما برسد یک زمان خاصی طول می کشد. اگز می بینید که چیزی خیلی سریع انجام می شود، این الهام است. خیلی ها فکر می کنند که قانون جذب این است که وقتی به کسی فکر می کنی، او سریع به تو زنگ می زند؛ در صورتی که این الهام است.

شما وقتی به کسی فکر می کنی باید یک ارتعاش را بفرستید. جهان هستی به آن ارتعاش شما پاسخ دهد، سپس یک فکر را به سر شما بیندازد. سپس آن فرد گوشی را بردارد و به شما زنگ بزند. ولی گاهی شما تا به شخصی فکر می کنید می بینید که در کمتر از چند ثانیه همان فرد به شما زنگ می زند؛ این مطمئنا الهام است. وقتی این تداخل زمانی پیش می آید و شما خیلی سریع به آن چیزی که فکر می کنید می رسید، بدانید که آن مورد به شما الهام شده است. همچنین به خاطر داشته باشید که الهام همیشه با یک حس فوق العاده خوب همراه است.

سوال: در فایل های آموزش قانون جذب در مورد جذب پول و ثروت مطالب خیلی خوبی ارائه دادید. ممنون می شوم در زمینه بورس و سهام هم توضیح دهید.

زمانی که شما کلا ارتعاشتان روی پول باشد، فرق نمی کند که شما سهام، زمین یا ماشین بخرید. در هر صورت شما سود می کنید. اگر حتی شما یک تحلیل گر حرفه ای در بازار بورس و سهام هستید، به خاطر این است که ارتعاش پول و ثروت فرستاده اید و قانون جذب این مهارت را برای جذب ثروت وارد زندگی شما کرده است. در صورتی که همه ی ما تحلیلگران خیلی خوبی را می شناسیم که نمی توانند خوب پول در بیاورند! بنابراین اگر ارتعاش شما نسبت به پول و ثروت خوب باشد، از هر راهی که شده به سمت به دست آوردن پول و ثروت می روید.

سوال: لطفا چند کتاب عالی در مورد کاربرد عملی قانون جذب معرفی کنید؟

کتاب قدرت از راندا برن، کتاب بخواهید تا به شما داده شود از استر هیکس و کتاب راهنمای درون باز هم از استر هیکس، کتاب فوق العاده خوب و قدرتمندی است که پیچیده ترین مباحث در مورد قانون جذب را در این کتاب بیان کرده است. اگر به دنبال کتاب قوی و پیشرفته در مورد آموزش قانون جذب هستید، من به شما کتاب راهنمای درون از خانم استر هیکس را معرفی می کنم.

سوال: من مدتی است که می خواهم ثروتمند شوم، با وجود این که در کارم حرفه ای هستم ولی نمی دانم باید چکار کنم؟ فکر می کنم به خاطر این که مردم اینجا پول ندارن، هنوز ثروت وارد زندگیم نشده! لطفا مرا راهنمایی کنید.

دوست عزیز مطمئن باشید ثروتمند نشدن شما اصلا ربطی ندارد به این که شما در جایی زندگی می کنید که مردمانش از لحاظ مالی ضعیف هستند. شما اگر بتوانید در شهری که زندگی می کنید تنها از هزار نفر آن ها ماهیانه 100 هزار تومان درآمد داشته باشید، این مبلغ 100 میلیون تومان می شود. ولی نکته ای که وجود دارد این است که شما اصلا نباید به این فکر کنید که فقط باید از مردم شهر خودتان پول درآورید. و دوم این که اصلا نباید فکر کنید که از چه کسی و از چه طریقی باید پول درآورید.

شاید برایتان جالب باشد بدانید که یکی از ثروتمندترین مردان دنیا در گابن زندگی می کند، که یکی از کشورهای آفریقایی است که شاید اسمش را هم نشنیده باشید. پس این باور شما اشتباه است و باید به این باور برسید که در همه جای دنیا می شود پول درآورد و ثروتمند شد.

شما ممکن است زمانی که محدودیت های ذهنی خود را بردارید و دیدگاه های خود را تغییر دهید، وارد شغل دیگری شوید که از طریق آن خیلی راحت تر و بیشتر درآمد کسب کنید. ترتیب کار است: اول ارتعاش عالی می دهید که من می خواهم ثروتمند شوم. سپس کائنات راه رسیدن به آن را به شما می دهد. ما ارتعاش مثبت می فرستیم، به خاطر این که راه رسیدن به خواسته هایمان را نمی دانیم.

راندا برن در کتاب قدرت می گوید: تقریبا در تمام موارد، تا زمانی که به خواسته ای برسید، نمی دانید از چه راهی قرار است به آن برسید. بنابراین اگر می خواهید ثروتمند شوید، فقط به همان پول ارتعاش بفرستید و نسبت به آن حس خوب داشته باشید.

قانون جذب

سوال: بعضی ها خیلی سریع از قانون جذب نتیجه می گیرند، میشه لطفا بیشتر در مورد ارتعاش توضیح دهید؟

ارتعاش مجموع توجه و احساس شما است. مثلا من الان به سلامتی فکر می کنم، حسم خوب است یا بد؟ اگر بد است یعنی دارم ارتعاش منفی سلامتی می فرستم. من الان دارم به پول فکر می کنم، حسم خوب است یا بد
؟ اگر خوب است، یعنی دارم ارتعاش مثبت ثروت می فرستم.

بنابراین ارتعاش مجموع توجه و احساس را با هم دارد. یعنی این که از طرف شما موشکی به سمت کائنات فرستاده می شود که می گوید شما به سلامتی فکر کردید. جنس این ارتعاش سلامتی است. حالا اگر احساس شما خوب باشد سلامتی به شما داده می شود؛ و اگر احساستان بد باشد، بر اساس قانون جذب برعکس این قضیه برایتان اتفاق می افتد.

سوال: من با تلقین نتوانستم احساسم را عوض کنم و می خواهم به این باور برسم که می توانم؛ اما باوری که در ذهنم دارم دائما مانع من می شود. باید چه کار کنم؟

اگر باورتان مانع خواسته های شما می شود، از ذهنتان بپرسید برای چه نمی توانم به آن ها آبرسم؟ ببینید چه جواب هایی می دهید. مثلا اگر می گویید چون تحصیلاتم کم است، ببینید که چند نفر هست که با وجود تحصیلات کم فرد موفق و ثروتمندی است. اگر می گویید به خاطر این که چهره زیبایی ندارم، ببینید چند نفر هست که بدون این که چهره زیبایی داشته باشند، مثلا ازدواج موفقی دارند.

شما باید بنشینید و با خودتان بر سر باورهایی که دارید مذاکره کنید؛ و سعی کنید که ذهنتان را قانع کنید که این باورهای محدود کننده، کاملا مسخره هستند.

4.7/5 - (52 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

111 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
111
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx