قانون ارتعاش چیست؟ | قانون ارتعاش در طبیعت چگونه کار می کند؟

نظرات 5
12 دقیقه مطالعه

قانون ارتعاش چیست ؟

ارتعاش بیشتر به معنای هماهنگ بودن یا ناهماهنگ بودن با هر چیزی است و ما در هر لحظه دارای ارتعاش هستیم که  یا مثبت است یا منفی . قانون ارتعاش ممکن است به خوبی قانون جذب شناخته نشود . با این حال ، قانون ارتعاش به عنوان پایه قانون جذب عمل می‌کند.

برای درک این موضوع مهم است که بدانید همه چیز انرژی است . علم ، از طریق فیزیک کوانتوم ، به ما نشان می‌دهد که همه چیز در دنیای ما انرژی است .

قانون ارتعاش بیان می‌کند که همه چیز در جهان حرکت می‌کند و نوسان می‌کند ، همه چیز با یک سرعت  مرتعش می‌شود . هیچ چیز استراحت نمی‌کند . هر چیزی که در اطراف، شما می‌بینید در یک فرکانس یا  در حال ارتعاش است ، و شما هم همین طور. با این حال ، فرکانس شما با چیزهای دیگر در جهان متفاوت است و به همین دلیل است که به نظر می‌رسد شما از چیزی که در اطراف خود می‌بینید جدا هستید ؛ مردم ، حیوانات ، گیاهان ، درختان و غیره .

قانون ارتعاش چیست؟

در حقیقت شما از هم جدا نیستید – در اقیانوسی از انرژی زندگی می‌کنید – همانطور که همه ما هستیم . ما همگی به پایین‌ترین سطح رسیده‌ایم –پروفسور جان هلگین آن را میدان متحد می‌نامد .

همه چیز دارای فرکانس ارتعاشی خودش است – میز – ماشین – قاب عکس – حتی افکار و احساسات ما . همه چیز به وسیله قانون ارتعاش اداره می‌شود .

باب پروکتور درباره قانون ارتعاش صحبت می‌کند . از این اطلاعات برای تبدیل ارتعاشات خود به یک سطح بالاتر استفاده کنید تا خواب‌ها و رویاهای خود را زندگی کنید .

دکتر ورنر وون براون  ( که بسیاری، آن‌را به عنوان پدر برنامه فضایی میشناسند ) میگوید که قوانین طبیعی این جهان بسیار دقیق هستند , که ما هیچ مشکلی در ساخت یک سفینه فضایی , فرستادن مردم به ماه نداریم و می‌توانیم با دقت کسری از ثانیه به زمین فرود بیاییم . او همچنین گفت که این قوانین باید توسط کسی تنظیم شده ‌باشند .

آیا قانون ارتعاش مذهبی است؟

خیلی وقت پیش وقتی که علم و مذهب واقعا ً با هم مخالف بودند ، میگفتند این نظر درست نیست . حالا به آن نگاه کرده ، یکی از علل آن و دیگری بررسی اثر آن را مورد مطالعه قرار دادند.

” (وون براون ) پس از مطالعه اسرار تماشایی کیهان برای سال‌ها به این اعتقاد راسخ رسیده بود که یک خدا وجود دارد . او میگوید: من قوانین را به عنوان روش کار خدا می‌بینم . این قانونی است که باعث میشود همه  ی چیزهایی که میخواهی اتفاق بیفتد “

راز مبتنی بر مفهوم قانون جاذبه بود و یک فیلم در سراسر جهان پخش شد . همه در این باره صحبت می‌کردند و مردم مشغول نوشتن کتاب‌هایی بودند که واقعا ً آن را درک نمی‌کردند . من به این نتیجه رسیده‌ام که جذب بیشتر مردم در هیچ عمقی وجود ندارد و در صورتی که مردم فقط بخواهند از قانون جذب استفاده کنند و از قانون ارتعاش اطلاعی نداشته باشند پاسخی دریافت نمی کنند.

جاذبه یک قانون است ، اما این قانون دوم است ، قانون اولیه قانون ارتعاش است . قانون ارتعاش یکی از قوانین اساسی جهان است . این حکم را می‌کند که همه چیز حرکت می‌کند، هیچ چیز تکیه نمی‌کند ، ما واقعا ً در اقیانوس حرکت زندگی می‌کنیم .

قانون ارتعاش در زندگی روزمره

شما می‌بینید که بدن شما یک ساختار مولکولی در سرعت بسیار بالایی از ارتعاش است ، مغز شما یک ایستگاه سوییچ الکترونیک است .

مغز شما فکر نمی‌کند اما شما با مغز خود فکر می‌کنید ، یک تفاوت وجود دارد .

هنگامی که شما سلول‌های مغزی را فعال می‌کنید ، یک ارتعاش در بدن خود ایجاد می‌کنید . من اگر می‌خواستم دستم را حرکت بدهم، مجبور بودم که سلول‌های مغزی را فعال کنم و یا دست من حرکت نکند .

 ارتعاش چیزی است که باید درک شود اگر می‌خواهید کنترل سلامتی خود را به دست بگیرید ، باید درک شود. اگر می‌خواهید روابط خود را کنترل کنید ، باید درک شود اگر می‌خواهید ثروتمند شوید باید درک شود .یعنی باید علاوه بر فکر کردن به چیزی که می‌خواهید اعمالتان نیز به سمت و سوی هدفتان باشد و فقط فکر کردن به خواسته تان کافی نیست.

اگر واقعا ً می‌خواهید هنر فروش را کنترل کنید ، ارتعاش ضروری است ، باید آن را درک کنید . و با این حال همه آموزش‌های مربوط به فروش که در سراسر جهان انجام می‌شوند ، در مورد قانون ارتعاش در آن‌ها چیزی نبوده است .”

رابرت لوئیس استیون سن گفت که همه می‌فروشید ، شما یک ایده ، محصول یا سرویس را می‌فروشید ، و این درست است .

فروش به چه معناست ؛ فروشنده حرفه‌ای می‌فهمد که فروش برای کسی کاری انجام می‌دهد ، نه به کسی . افراد حرفه‌ای می‌نشینند و از این چشم‌انداز اطلاعات پیدا می‌کنند، آن‌ها اطلاعات بسیار زیادی خواهند داشت و آن‌ها می‌فهمند که این چشم‌انداز کجا می‌خواهد برود و چه کاری انجام دهد . آن‌ها در ذهن با فرکانس چشم اندازها رو به رو می‌شوند و به این چشم‌انداز کمک می‌کنند تا به جایی برود که می‌خواهند بروند

مثال هایی از قانون ارتعاش

مربی قدیمی من میگوید , این تعادل خود همدلی نامیده می‌شود , جایی که شما می‌توانید به ذهن دیگران برسید و دنیا را از جایی ببینید که آن را می‌بینند , به فرکانس خود برسید و به ارتعاش آن‌ها برسید .

” ارتعاش ” دوباره آنچه را که به زندگی شما جذب می‌کنید را دیکته خواهد کرد , و اگر شما  دوباره نگران هستید , دوباره انرژی بد را جذب می‌کنید و چیزهایی که از آن می‌ترسید به دیدنتان می آید .

ترس یک ارتعاش بسیار منفی است ، این یک احساس بسیار منفی است ، که ناشی از شک و نگرانی است ، که ناشی از جهالت است . سولومون گفت : ” با همه اینها ، درک خواهی کرد .”

” من فکر می‌کنم ما می‌خواهیم قوانینی را که وجود دارند را درک کنیم ، قوانینی که جهان ما را اداره می‌کنند و سپس ما می‌خواهیم درک کنیم که چگونه با قانون هماهنگ شویم .”

” هر چیزی که شما می‌خواهید با قانون ارتعاش و قانون جاذبه به آن دست خواهید یافت .”

اگر از فردی بپرسید که چطور احساس می‌کنند آن‌ها واقعا ً چه چیزی را به شما می‌گویند ، آگاهی آگاهانه آن‌ها از ارتعاش آن‌ها است . اگر فردی می‌گوید ، من احساس خوبی ندارم ، این فرد احتمالا ً در یک ارتعاش بسیار منفی است ، و اگر فردی می‌گوید که احساس فوق‌العاده‌ای دارم ، آن‌ها در یک ارتعاش بسیار خوب هستند .”

آیا قانون خوب است؟

اگر در یک ارتعاش واقعا ً خوب هستید و با فردی در ارتباط هستید  که بسیار منفی است در حضور او احساس راحتی نخواهید کرد . ارتعاش ، احساس هشیاری آگاه است ، باید از آن شخص دور شوید و دیگر با او ارتباط نداشته باشید تا ارتعاش و احساس خوب خود را همچنان داشته باشید . اگرشما منفی بودید و کسانی که با آن ها در ارتباط هستید نیز منفی باشند ارتعاشتان نیز منفی میشود و احساس راحتی از بودن باهم میکنید. همه این سخنان قدیمی بر پایه قوانین استوار است . سخت است باور کنیم که دو نفر بدبخت با هم راحت خواهند بود.

” شما اغلب می‌شنوید که شخصی که برای پیاده‌روی در جنگل می‌رود , بسیار برایش خوشایند است که ارتعاش طبیعت عالی است . پیاده‌روی در جنگل حال شما را بسیار خوب می‌کند . “

درباره قانون ارتعاش چه می‌دانید ? سوال خوبی است که از خودتان بپرسید .

ما در کنترل این هستیم که چه احساسی داریم .

ویکتور فرانکل گفت : در هر وضعیتی , فضایی بین فضا و نحوه واکنش شما به آن وجود دارد و در آن فضا , شما می‌توانید تصمیم بگیرید که چگونه پاسخ دهید , حالا که فضا فقط یک میلی‌ثانیه است اما در آن فضا , شما می‌توانید تصمیم بگیرید که واکنش نشان دهید و یا واکنش نشان می‌دهید . “

” ارتعاش چیزی است که من عاشق آن هستم . “

وقتی در یک رستوران یا در یک مغازه یا جایی که انرژی واقعا ً خوب است , احساس راحتی می‌کنید , احساس خوشایندی دارید . “

اگر شما به یک رستوران رفتید و نشستید و قبل از اینکه چیزی سفارش بدهید ، ناگهان  نمی‌خواهید آنجا غذا بخورید ، چرا ؟ این انرژی است که به شما حس منفی القا میکند، آن نقطه ارتعاش آن مکان است ، شما باید بلند شوید و بروید .

” به جایی بروید که احساس راحتی می‌کنید . کاری را که باعث می‌شود احساس خوبی داشته باشید انجام دهید .”

” به همین دلیل است که مردم آنچه را که دوست دارند انجام می‌دهند ، دیگر نیازی به کار کردن ندارند . آن‌ها تمام زندگی خود را با یک ارتعاش شگفت‌انگیز سپری می‌کنند .”

” فردی که واقعا ً درک می‌کند چگونه نماز بخواند ، خود را در یک ارتعاش شگفت‌انگیز قرار می‌دهد .”

می‌خواهم پیشنهاد کنم که این مقاله را مطالعه کنید . و این را درک کنید که اگر هر چه را که با آن سازگار هستید جذب می‌کنید  در کنترل ارتعاش هستید .

4.7/5 - (15 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

5 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
5
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx