کوین ترودو کیست ؟

27 comments
9 Min Read

 

در مورد کوین ترودو بیشتر بدانید

دوستان عزیز سایت پرورش افکار در این مقاله قصد داریم شما را با کوین ترودو آشنا کنیم و زندگینامه فوق العاده جالب او را شرح دهیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

زندگینامه کوین ترودو

کوین مارک ترودو (kevin mark trudeau) یک فرد بسیار موفق است که در شهر ماساچوست آمریکا متولد شده است. او در ماه فوریه ۱۹۶۳ مطابق با بهمن ماه ۱۳۴۱ چشم به دنیا گشود.

کوین ترودو در حال حاضر کارآفرین، مربی و مشاور خبره ای است که آوازه او در تمام دنیا پیچیده است. او همچنین در زمینه آموزش قانون جذب موفقیت های فراوانی داشته است و از لحاظ کسب درآمد یک میلیاردر خود ساخته می باشد. کوین ترودو سمینارهای بسیاری نیز برگزاری کرده است تا مردم یاد بگیرند چطور به خواسته و آرزوهایشان برسند.

جالب اینجاست کوین ترودو که اکنون یک فرد موفق و پر آوازه است، در یک خانواده متوسط زندگی می کرد و شغل پدر او جوشکاری بوده است. او دوران دبیرستان خود را در زادگاهش در مدرسه سن مری گذرانده است. پس از گذراندن مقطع دبیرستان، تحصیل را به طور کل کنار گذاشت و با دوستش به خرید و فروش ماشین پرداخت. البته در دوران نوجوانی به فکر راه حلی برای جذب ثروت بود.

کوین ترودو اعتقاد دارد که اولین انگیزه کاری او با سمینار تقویت حافظه شروع شد که مدت ها بعد نیز سمینار دیگری در این زمینه برگزار کرد. پس از مدتی با فرد ثروتمندی آشنا می شود که در زمان خود بسیار مشهور بوده است و وقتی شوق کوین ترودو را برای رسیدن به ثروت می بیند، تصمیم می گیرد که در مدت معینی با او ملاقات کند و راه های کسب پول را به او بیاموزد.

او این نوید را به کوین داده بود که اگر راه های او را پیش ببرد می تواند زندگی خود را متحول کند. کوین هم که مجذوب صحبت های او شده بود قبول کرد. در حالی که وقتی در گروه مخفی برادر هود قرار گرفت، فقط ۱۵ سال داشت.

کوین ترودو به یکی از برترین مربی های موفقیت تبدیل شد

کوین ترودو به یکی از برترین مربی های موفقیت تبدیل شد

شاید جالب باشد که بدانید فردی که به تازگی به سمینارهای او برود کمی اذیت می شود. زیرا او در مورد گروه ها و افراد بدگویی می کند. لازم به ذکر است که این بدگویی جزئی از آموزش او محسوب می شود. کوین در آموزش های خود حد مشخصی ندارد و بر روی طناب راه می رود.

ممکن است در مرحله اول بسیاری از افراد از این نوع دید استقبال نکنند، ولی با اجرای تکینیک های او حتما به موفقیت می رسید و پس از آن دیگر به حرف های او کاری ندارید. به نوعی آموزش های او در مورد قانون جذب فوق العاده است و صحبت هایی که می کند، تکنیک او برای ضمیر ناخودآگاه شما است.

در رابطه با آموزش های کوین ترودو نظرات بسیاری وجود دارد، ولی او با صراحتی که در گفتار خود دارد، نمی توان به توانایی های او شک کرد. او به راحتی مفهوم صحبت هایش را می تواند انتقال دهد و در سمینار «آرزوی تو دستور توست» به عنوان یک هنرمند ظاهر شده است.

توردو شخصی است که مباحث سنگین و زمان بر را در یک مثال به خوبی توصیف می کند. کسانی که از هواداران واقعی او هستند متوجه می شوند که با عنوان کردن یک سری مسائل آموزش او کامل می شود.

دلایل تاثیرگذاری کوین ترودو

دلایل تاثیرگذاری کوین ترودو

از دیگر خصوصیات کوین ترودو در سمینارهایی که برگزار می کند، قاطعیت او در سخنانش است. این امر یک امتیاز مثبت برای هر سخنران محسوب می شود و این امتیاز در عرصه مباحث موفقیت قوی تر است، تا ذهن ناخودآگاه هر فرد بهانه ای برای فرار نداشته باشد.

کوین ترودو یک میلیونر آمریکایی محسوب می شود که حدود ۱۰ شبکه تلویزیونی معروف را در اختیار دارد. یکی از مشهورترین شبکه های او گلف انگلیس است. کوین از طریق سمینارها به موفقیت نرسیده است و همین دوره ها برای او یک تفریح محسوب می شود.

یکی از جنجالی ترین آموزش های او در سال ۲۰۰۶ «درمان های طبیعی که آن ها نمی خواهند شما بدانید» نام داشت که طرفدار بسیاری پیدا کرد. او در این دوره های آموزشی در مورد تکنیک های سلامتی راه هایی را پیشنهاد می کند که نیاز به داروهای شیمیایی ندارد. در واقع در این دوره به درمان هایی اشاره می کند، که برای آن نیازی به دارو نیست و موجب درمان بسیاری از بیماری های صعب العلاج شده است.

کوین ترودو در این سمینار خود عنوان کرده که شرکت های داروسازی بزرگ فقط برای فروش محصولات خود کار می کنند در صورتی که کوین هیچ مدرک پزشکی ندارد. او در این دوره آموزش می دهد که با مصرف غذاهای مفید چگونه سالم بمانید.

سمینار «آرزوی تو دستور توست» غوغا به پا کرد

این سمینار در ایران یکی از پرفروشترین دوره های قانون جذب شده است. این سمینار به مدت سه روز در رشته کوه های آلپ و در یکی از مجلل ترین مکان های دنیا برگزار شده است که اجازه تصویربرداری نداشت. فایل صوتی آن حدود ۱۳ ساعت است که به بازار عرضه شد. در این دوره پرفروش، او آموزش می دهد که چگونه با استفاده درست از قانون جذب به هدف خود برسید.

مراحل یادگیری کوین-ترودو

مراحل یادگیری کوین ترودو

کوین ترودو در این سمینار ۴ مرحله یادگیری را به شما آموزش می دهد که به شرح زیر است:

اولین مرحله: مرحله ناآگاهی و ناشایستگی است که به معنای اطلاع نداشتن از وجود چیزی می باشد و چون از آن خبر نداریم شایستگی استفاده از آن را نیز نداریم.

دومین مرحله: مرحله آگاهی و شایستگی است و به این معناست که شما از وجود چیزی آگاه می شوید، ولی با آن آشنایی ندارید، پس باز هم شایستگی انجام آن را ندارید.

سومین مرحله: بعد از اینکه نسبت به چیزی آگاهی پیدا کردید، شروع به یاد گرفتن می کنید. در این جا نسبت به مرحله قبل جلوتر هستید پس نام این مرحله آگاهی شایستگی است.

چهارمین مرحله: کوین ترودو روی این مرحله تاکید بسیاری کرده است. این مرحله ناخودآگاهی و شایستگی نام دارد که به معنای درست انجام دادن کاری از روی ضمیر ناخودآگاه است. به طور مثال انجام دادن رانندگی بعد از اتمام یادگیری است که از روی ضمیر ناخودآگاه شما انجام می گیرد.

کوین ترودو در مورد این مراحل این گونه بیان می کند که تکرار باعث به وجود آمدن کانال های نورونی در مغز می شود که با انجام روزانه آن این کانال ها قوی تر می شوند و در نهایت در ضمیر ناخودآگاه شما ثبت می شود.

کوین ترودو برای ارتباط مستقیم با شاگردانش سایتی را راه اندازی کرده است که در آن مقاله ها و آموزش های خود را بارگذاری می کند.

در کلام آخر باید گفت که کوین ترودو به این موضوع اعتقاد دارد که برای رسیدن به قله باید از فرد آموزش دیده کمک گرفت. آموزش هایی که کوین ترودو در سمینارهایش به شما پیشنهاد می کند قبلا در زندگی خود استفاده کرده است؛ بنابراین از واقعیت آن اطلاع دارد. برای رسیدن به موفقیت و هدف های خود بهتر است از سخنان این فرد موفق استفاده کنید.

۴.۳/۵ - (۴۳ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

27 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
27
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx