با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

نظرات 4
7 دقیقه مطالعه

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

آشنایی با همسران ثروتمندترین مردان جهان

در هر کشوری اشخاصی زندگی می کنند که دارای ثروت زیادی هستند. آنها می توانند هر کاری را در دنیا انجام دهند و هر تفریحی را برای خود برگزینند. مارک زاکربرگ، بیل گیتس و لَری پیج از جمله افراد ثروتمند و مشهور دنیا به شمار می روند. آنها کمپانی های بزرگ را اداره می کنند و در کار خود نیز بسیار موفق ظاهر شده اند.

در یکی از  مفالات قبلی، به دیگر جنبه های زندگی این قشر جامعه پرداختیم و امروز نیز قصد داریم آنها را از زاویه ای دیگر مورد بررسی قرار دهیم. تا به حال درباره افراد ثروتمند صحبت های زیادی به میان آمده، اما کمتر به همسران آنها پرداخته شده است.

۱۹ تفریحی که ثروتمندان جهان پول های خود را صرف آنها می کنند

ما در این مقاله قصد داریم این موضوع را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم و شما را آگاه سازیم. تا پایان با ما همراه باشید.

مارک زاکربرگ و پریسیلا چان

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

دارایی های مارک زاکربرگ مدیر عامل فیسبوک در نوامبر سال ۲۰۱۶ بیش از ۵۰ میلیارد دلار برآورد شد. وی هنگامی که همچنان در دانشگاه هاروارد به تحصیل می پرداخت، با همسر خود آشنا شد. پریسیلا همواره تلاش وی را می ستوده و به موفقیت مارک باور داشته است. آنها در ۱۹ می سال ۲۰۱۲ میلادی طی مراسمی بی حاشیه که در منزل خودشان برگزار شد، با یکدیگر ازدواج کردند. این زوج در 2 دسامبر سال میلادی گذشته، صاحب یک فرزند دختر شدند.

وارن بافت و آسترید منکس

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

بافت یکی از مشهورترین سرمایه گذاران جهان به شمار می رود. ثروت او در سال جاری بیش از ۷۰ میلیارد دلار برآورد می شود. وارن بافت در سال ۱۹۷۰ هنگامی که همسرش تنها یک پیش خدمت ساده بود، با آسترید آشنا شد. آنها ۱۶ سال با یکدیگر اختلاف سنی دارند و با خوبی و خوشی کنار هم زندگی می کنند.

بیل و ملیندا گیتس

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

بیل گیتس ثروت موسس مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ بیش از ۸۰ میلیارد دلار برآورد می شود. در اواخر دهه ۱۹۸۰، بیل گیتس با همسر خود در یکی از کنفرانس های مایکروسافت ملاقات کرد. ملیندا در آن زمان به عنوان کارمند شرکت فعالیت داشت. آنها در سال ۱۹۹۴ به ازدواج یکدیگر درآمدند و اکنون ۳ فرزند دارند. این زوج همچنین بزرگترین صندوق خیریه جهان را تاسیس کرده اند.

لری پیج و لوسیندا ساوتورث

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

لری پیج یکی از بنیانگذاران گوگل محسوب می شود و ثروتش در سال جاری بیش از ۳۰ میلیارد دلار گزارش شده است. اطلاعات چندانی درباره همسر وی وجود ندارد، زیرا خانم ساوتورث چندان به حضور در جمع و ظاهر شدن جلوی دوربین ها علاقه ای ندارد. لری پیج و لوسیندا ساوتورث تنها چند ماه بعد از آغاز رابطه خود، با یکدیگر ازدواج کردند.

جف و مکنزی بزوس

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

درآمد بنیانگذار آمازون در سال میلادی جاری، ۶۰ میلیارد دلار برآورد می شود. وی در سال ۱۹۹۲ همسر خود را دید و بعدها تصمیم گرفت با او ازدواج کند. جف در این رابطه گفته است: “دفاتر ما کنار یکدیگر قرار داشت و من صدای زیبای خنده او را می شنیدم. چطور می توانستم به او علاقه مند نشوم؟” آنها یک سال بعد ازدواج کردند و تا کنون ۴ فرزند به دنیا آورده اند.

ریچارد و جوآن برانسون

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

دارایی های ریچارد برانسون موسس گروه ویرجین در سال ۲۰۱۶ بیش از ۵ میلیارد دلار اعلام شده است. وی همسرش را در یک فروشگاه ملاقات کرد. همسر ریچارد برانسون در آن زمان شوهر داشت و آقای برانسون ۱ سال برای به دست آوردن جوآن در دادگاه ها جنگید. آنها اکنون دو فرزند دارند.

آمانسیو اورتگا و فلورا پرز مارکوتی

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

آمانسیو اورتگا چندین برند مد و لباس مانند زارا، ماسیمو دوتی و برشکا را در اختیار دارد و ثروتش بیش از ۷۰ میلیارد دلار برآورد می شود. همسر آمانسیو اورتگا سال ها به عنوان منشی وی فعالیت می کرد. آنها سرانجام در سال ۲۰۰۱ ازدواج نمودند.

استفان و کارولین پیرسون

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

استفان پیرسون مالک برند «H&M» بیش از ۲۰ میلیارد دلار ثروت در اختیار دارد. همسر او چهره شناخته شده ای در جامعه نمی باشد. خود آقای پیرسون نیز سعی می کند نام کارولین چندان در اخبار شنیده نشود. استفان و کارولین پیرسون اکنون سه فرزند دارند و زندگی شان به دور از حاشیه و در آرامش ادامه دارد.

برنار آرنو و هلن مرسیه

با همسران ثروتمندترین مردان جهان آشنا شوید

برنار آرنو مالک برند هایی مانند دیور، سلین، کنزو و ژیوانشی، دارای ثروت ۳۰ میلیارد دلاری است. موسیقی وسیله ای شد که برنار آرنو بتواند با همسرش آشنا شود. وی به آهنگ های کلاسیک علاقه زیادی داشت و هلن نیز پیانیستی حرفه ای بود. آنها در سال ۱۹۹۱ با یکدیگر ازدواج کردند و که حاصل آن ۵ فرزند بوده است. البته دو تای آنها از ازدواج اول آقای آرنو هستند و این زوج به تنهایی سه فرزند دارند.

مایکل و سوزان دل

ثروت کنونی او تقریباً ۲۰ میلیارد دلار برآورد می شود. همسر آقای دل ورزشکاری حرفه ای بود که در مسابقات بین المللی سه گانه (شنا، دوچرخه سواری و دو) شرکت داشت. وی سوزان را دید و به او علاقه مند شد. آنها اکنون ۴ فرزند دارند.

مایکل بلومبرگ و دایانا تیلور

کار آفرین، سیاست مدار و شهردار سابق نیویورک، بیش از ۴۰ میلیارد دلار ثروت دارد. وی از همسر اول خود طلاق گرفت و تا سال ۲۰۰۰ با دایانا مشارکت ها و همکاری های مدنی داشت. این زوج بارها با یکدیگر دیده شده اند، اما هیچ گاه به طور رسمی ازدواج نکردند.

دیوید و جولیا کوک

او رئیس یک کمپانی تجاری، سرمایه گذاری، تولید نفت، مواد شیمیایی، الیاف مصنوعی و پلاستیک است و میزان ثروتش به ۴۰ میلیارد دلار می رسد. آقای کوک بیش از ۲۰ سال است که با همسرش زندگی می کند و اکنون ۳ فرزند دارد. جولیا به ندرت در جمع ظاهر می شود و سعی می کند بیشتر زمان خود را به خانواده و صندوق خیریه کوک اختصاص دهد.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx