راز موفقیت انسان های بزرگ (ثروتمندترین سرآشپز جهان)

5 comments
3 Min Read

راز موفقیت انسان های بزرگ (ثروتمندترین سرآشپز جهان)

راز موفقیت انسان های بزرگ در چیست؟

گوردون جیمز رمزی سر آشپز اسکاتلندی که معروف به افسونگر آشپزی می باشد از راز موفقیت خود میگوید.

معرفی پولدار ترین سرآشپز جهان

ثروتمند ترین آشپز دنیا رازهای موفقیت خود را فاش میکند او اکنون رستوران هایی نام آشنا و بزرگ را در چهار گوشه جهان اداره میکند و بسیار مورد توجه و معروف گردیده است.

گوردون جیمز رمزی متولد ۸ نوامبر ۱۹۶۶ در اسکاتلند، آشپز، صاحب چندین رستوران و شخصیت تلویزیونی است. به رستوران های او مجموعاً شانزده ستاره میچلین اهدا گردیده که اکنون دارای نه عدد از آنهاست. رستوران اصلی این سرآشپز معروف در چلسی لندن از سال ۲۰۰۱ تا کنون سه ستاره میشلن دریافت کرده است. ستاره میچلین سری کتاب های راهنمایی است که شرکت میشلن در فرانسه آن را منتشر می کند.

در میان این سری از کتاب ها مشهورترین آن کتابی است که به ارزیابی کیفیت غذای رستوران ها و نشان دادن آن با ستاره پرداخته است و کتاب راهنمای رستوران و هتل میشلن نامیده می شود. فروش سالیانه این کتاب که رستوران های کشورهای مختلف را بررسی کرده است، از یک میلیون جلد در سال فراتر شده است.

راز موفقیت انسان های بزرگ (ثروتمندترین سرآشپز جهان)

سرآشپزی که لقب افسونگر آشپزخانه را با خود به یدک میکشد، سرآشپزی ماهر است که در نوجوانی به سراغ فوتبال رفت و در آن به سرعت پیشرفت نمود و در تیم جوانان گلاسکو رنجرز پذیرفته شد اما در نهایت با مصدومیت شدید دوران فوتبالی خود را آغاز نکرده به پایان رساند و کفش ها را آویخت. گوردون ۱۹ ساله بود که از سر یک اتفاق و با گذراندن دوره های آموزشی آشپزی پا به دنیایی متفاوت گذاشت.

شهرت رمزی در اجرای برنامه های تلویزیونی در مورد رقابت های آشپزی و مواد غذایی، مانند مجموعه سریال های انگلیسی آشپزخانه جهنمی، کلمه F و کابوس های آشپزخانه ای رمزی به همراه نسخه های آمریکایی آشپزخانه جهنمی، کابوس های آشپزخانه ای رمزی، استاد آشپز، استاد آشپز نوجوان و هتل جهنم است.

در سال ۲۰۱۵ فوربس نام او را به دلیل دریافت درآمد ۶۰ میلیون دلاری در یک سال اخیر در لیست پردرآمدترین افراد مشهور جهان در رتبه ۲۱ قرار داد.
برنامه تلویزیونی کابوس های آشپزخانه یکی از شناخته شده ترین آثار با حضور این سرآشپز همه فن حریف است. وی در این برنامه رستوران های ورشکسته را به کسب و کارهای نمونه و موفق تبدیل میکند. گوردون رمزی در دنیای رقابتی، پر زرق و برق و رنگارنگ  آشپزی، چهره ای بی رقیب و نامدار می باشد؛ آشپزی که بیشتر از آنکه به خاطر رستوران های متعدد و افتخارهای بسیارش در صنعت آشپزی معروف باشد، به دلیل رویکرد کاری منحصر به فرد خود شناخته شده است.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

5 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
5
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx