12 مورد از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت

1 نظر
10 دقیقه مطالعه

با بهترین کتاب های موفقیت و ثروت آشنا شوید

با بهترین کتاب های موفقیت و ثروت آشنا شوید

اگر قصد ثروتمند شدن دارید و به مطالعه علاقه دارید، در این مقاله چند مورد از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت را معرفی کرده ایم که شما را راهنمایی می کند. این کتاب ها اصول ثروتمند شدن را به شما آموزش می دهند و با عمل به آن ها می توانید به موفقیت و رشد فردی دست پیدا کنید. پس با ما همراه باشید.

اولین کتابی که می توانیم معرفی کنیم «بیندیشید و ثروتمند شوید» است

این کتاب جزء 5 کتاب پر فروش دنیا محسوب می شود که تاثیر آن فوق العاده است. در ضمن تجار بزرگ جهان این کتاب را به شما توصیه می کنند. عنوان کتاب طوری است که فکر می کنید جزء کتاب های تخیلی محسوب می شود که با فکر کردن پولدار می شوید.

جالب است بدانید که افراد ثروتمند از همین موضوع برای موفقیت خود استفاده می کنند. قبل از این که شغل خوبی داشته باشید، باید ذهن شما ثروتمند باشد زیرا تنها نقطه ای که تغییرات بزرگ را به همراه دارد، از ذهن آغاز می شود.

از جمله بهترین کتاب های موفقیت و ثروت می توان به کتاب «بیندیشید و ثروتمند شوید» اشاره کرد که دستور نوشتن آن را تاجر فولاد، اندروکارنگی داده است. این فرد از نخبگان ثروت آفرینی جهان محسوب می شود. این اثر حاصل 20 سال تحقیق ناپلئون هیل است که راز ثروتمند شدن اندروکارنگی را فاش کرده است.

دومین کتاب «پدر پولدار، پدر بی پول» است

دومین کتاب «پدر پولدار، پدر بی پول» است

پدر پولدار، پدر بی پول نیز جزء بهترین کتاب های موفقیت و ثروت است. محتوای این کتاب بر اساس توصیه های پدر فرزندی می باشد که می تواند شما را ثروتمند کند. نویسنده این کتاب که رابرت کیوساکی نام دارد، بر اساس مسیری که پدرش آموزش داده بود به ثروت رسید.

پدر او معلم بود و وضع مالی آن ها مساعد نبود. ولی دوست ثروتمندی داشت که نویسنده این اثر راهنمایی های پدر دوستش را در غالب کتاب یادداشت می کند و توضیح می دهد که چطور به ثروت برسید. جالب است بدانید کتاب پدر پولدار پدر بی پول به شما آموزش می دهد که پول قرض بگیرید و ثروتمند شوید.

سومین کتاب از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت «ثروتمندترین مرد بابل» است

نویسنده این کتاب جورج کلاسون است که در سال 1926 این کتاب را به رشته تحریر درآورده است. داستان این کتاب بسیار جالب است. در واقع داستان از این قرار است که کارگر بابلی با اصول به کار برده به ثروت بزرگی می رسد.

جالب است بدانید این کتاب هنوز هم جزء پرفروش ترین و بهترین کتاب های موفقیت و ثروت محسوب می شود. گفتنی است که در این کتاب به رازی پی می برید که همیشه در دید شما بوده و شما متوجه آن نمی شدید.

چهارمین کتاب «پول- رهبر بازی باشید» است

آنتونی رابینز با کتاب های انگیزشی خود شناخته شده بود، تا زمانی که این کتاب را منتشر کرد. این کتاب به عنوان بهترین مشاور مالی محسوب می شود. ایشان با 50 ثروتمند دنیا ارتباط برقرار می کنند و برای نوشتن این کتاب نظرها و راه حل های آن ها را جمع آوری می کند. لازم به ذکر است که این کتاب در ایران نیز به تازگی منتشر شده است.

حالا نوبت به پنجمین کتاب می رسد که «مساله پول نیست» نام دارد

نویسنده این کتاب باب پراکتور است که یکی از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت را به رشته تحریر درآورده است. در تمام دنیا نام باب پراکتر همراه با کلمه موفقیت به زبان می آید. او همواره در رابطه با موفقیت صریح و واضح سخن می گوید؛ و به شما آموزش می دهد که چطور با تصویر ذهنی ثروتمند شوید. این کتاب بسیار قدرتمند است؛ زیرا با خواندن آن علاوه بر ثروت به چیزهای مورد علاقه تان هم دست پیدا خواهید کرد.

ششمین کتاب «اسرار ذهن ثروتمند» به قلم تی هارو اکر است

ششمین کتاب «اسرار ذهن ثروتمند» به قلم تی هارو اکر است

جالب است بدانید که این کتاب به موضوع غر زدن می پردازد که چطور با آن می توانید پولدار یا فقیر شوید. شما مطمئنا از کودکی در مورد پول ذهنیت خاص خود را دارید و محدود به آن هستید. معمولا افرادی که فقیر هستند در مورد همه چیز گلایه می کنند، غر می زنند و به درستی عمل نمی کنند؛ ولی افراد ثروتمند به جای غر زدن فقط عمل می کنند.

هفتمین کتاب «میلیونر اتوماتیک» است

نویسنده این کتاب دیوید باخ است که یکی از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت را نوشته و در آن در مورد یک نصیحت تکراری سخن می گوید؛ ولی این نصیحت راه شما برای ثروتمند شدن را باز می کند. این نصیحت این بود که اگر روزانه فلان خرج الکی را انجام ندهی می توانید سر سال کلی پول جمع کنید.

او به شما آموزش می دهد که برای ثروتمند شدن باید راه آهسته ای را در پیش بگیرید و قطره قطره از خرج های روزمره را کنار بگذارید تا مبلغ هنگفتی شود. جالب است که در این کتاب به موضوع دیگری نیز می پردازد. او می گوید قبل از اینکه به پول حقوق دست بزنید، مبلغی را به حساب دیگرتان واریز کنید تا پس انداز شود.

هشتمین کتاب «میلیونر همسایه» می باشد که به قلم توماس استنلی و البته ویلیام دانکو نوشته شده است

این کتاب در مورد همسایگانی صحبت می کنند که به جای خرید اسباب بازی سرمایه گذاری می کنند. همچنین آموزش می دهد که چگونه سرمایه گذاری کنید و از آن به بهترین نحو استفاده کنید تا به یک فرد ثروتمند تبدیل شوید.

نهمین کتاب «با دقت پولدار شوید» است

این کتاب را جیم کریمر نوشته است. معمولا نویسنده این کتاب در تلویزیون صحبت می کند. او شوق بسیاری برای به دست آوردن پول دارد و با سرمایه گذاری های عجیب توانسته پول خوبی به دست آورد. او با صحبت هایش به دیگران انرژی منتقل می کند. اگر این کتاب را مطالعه کنید متوجه می شوید که نباید پول را در بانک پس انداز کنید. لازم به ذکر است که این کتاب از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت می باشد که در مورد بورس و سهام سخن می گوید.

دهمین کتاب از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت کتاب «لاین سرعت میلیونرها» است

نویسنده این اثر ام جی دی مارکو است که نظر منحصربه فردی دارد. او می گوید که مردم برای زندگی سه لاین را انتخاب می کنند افراد بی پول پیاده روها را می پسندند، قشری که متوسط هستند لاین آهسته و ثروتمندان لاین سرعت را انتخاب می کنند.

جالب است که در این کتاب به واکنش این افراد در مورد نصیحت قدیمی می پردازد که می گوید: «اگر می خواهی ثبات مالی داشته باشی، درس بخوان تا شغل بهتری داشته باشی و برای بازنشستگی مبلغی را کنار بگذار.»

یازدهمین کتاب «چگونه بدهی خود را بپردازید، از مقروض ماندن به دور بمانید و با سعادت زندگی کنید» است

این کتاب شاید نام عجیبی داشت باشد ولی ژرولد موندیس نویسنده کتاب راهکار جداگانه ای را برای پولدار شدن انتخاب کرده است. زیرا ژرولد در این کتاب زندگی شخصی خود را به تصویر کشیده است و مسیر اشتباهی که در مورد بدهی داشت را از ذهن خود پاک کرد. پس از آن فرصتی برای سرمایه گذاری پیدا کرد و ثروت شد.

دوازدهمین کتاب «به جهنم، برو تو کارش» است

دوازدهمین کتاب «به جهنم، برو تو کارش» است

نوبت به آخرین کتاب از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت رسید. این کتاب اثر کارآفرین بسیار مشهور ریچارد برانسون می باشد. او صاحب خطوط هوایی ویرجین است که با ذوق برای هواپیماهایی وقت می گذارد که انسان عادی را به فضا ببرد. او در بین داستان هایی که تعریف می کند، اصول رسیدن به ثروت را نیز بیان می کند. لحن این کتاب بسیار خودمانی است، از این رو خواندن آن بسیار راحت است.

در کلام آخر باید گفته که کتاب های معرفی شده در قسمت بالا از بهترین کتاب های موفقیت و ثروت هستند که برای خرید آن ها می توانید به نمایشگاه های کتاب مراجعه کرده و یا نسخه الکترونیکی و صوتی آن ها را تهیه کنید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx