شش راه برای رو به رو شدن با جهان هستی برای ایجاد زندگی که می خواهید

Add a Comment
5 Min Read

شش راه برای رو به رو شدن با جهان هستی برای ایجاد زندگی که می خواهید

درک کنید که افکار ما واقعیت ما را ایجاد می کنند. ارواح در طرف دیگر در حال ایجاد و زندگی هستند که آرزو داشتند در اینجا زندگی کنند. تفاوت این است که در آنجا هیچ ترس یا تردید یا محدودیتی ندارند. در اینجا روی زمین ما سعی می کنیم تا حد امکان به آن شرایط نزدیک شویم، اما دشوار است. نگرانی های جسمی و موانع زیادی وجود دارد که ما را از تعقیب علایقمان باز می دارد.

همه ما این توانایی را داریم که زندگی هایی که آرزویشان را داریم بسازیم. این حق مادرزادی ماست. تصور کنید که با یک نقشه راه در دستان خود یا در دنیای امروزی، آخرین نسخه اپلیکیشن Google Mapsمتولد شده اید. نقشه انتخاب های مختلفی را به ما ارائه می دهد – مسیرهایی که باید طی کنیم، نقاط دیدنی برای تماشا، مناظری برای بازدید. هر مسیری را که انتخاب کنیم، هر قدم از راه به اراده آزاد خودمان است و در نهایت سرنوشت ما را رقم خواهد زد.

در اینجا شش راه وجود دارد که می توانید آن جهت را در این دنیای پیچیده ایجاد کنید تا بتوانید بزرگترین پاداش ها را در سفر معنوی خود دریافت کنید.

شش راه برای رو به رو شدن با جهان هستی برای ایجاد زندگی که می خواهید

  1. من به قدرت کلام مکتوب اعتقاد دارم، به همین دلیل از شما می خواهم که یک ژورنال راه اندازی کنید. آنچه را که می خواهید بسازید، به وضوح به صورت مکتوب بیان کنید. بسیار دقیق باشید – جهان فقط به آنچه شما می خواهید پاسخ می دهد. هنگامی که واضح و مشخص هستید، آرزوی خود را در زمان حال بنویسید که گویی در حال وقوع است.
  2. اعتماد و باور داشته باشید که کائنات به طور کامل از آنچه شما می خواهید پشتیبانی می کند و آنچه شما خلق می کنید در راه است. وقتی ذهن خود را به روی امکانات بی حد و حصر جهان باز می کنیم و با آن احساس حمایت هماهنگ می شویم، پایه ای محکم برای ایجاد جادو در زندگی خود برپا می کنیم.
  3. دیدگاه مثبت خود را حفظ کنید. کائنات به افکار و احساسات ما پاسخ می دهد. هنگامی که ما ارتعاش مثبت می دهیم، ارتعاش ما آنقدر بالا می رود تا به انرژی قدرتمند جهان متصل شود. وقتی در این فضا هستیم، با جریان کیهان همسو هستیم و احساس می کنیم غیرقابل توقف هستیم.
  4. شکرگزاری همه چیز است. شکرگزاری را به عنوان یک حساب پس انداز کیهانی در نظر بگیرید. هر جمله “متشکرم” که در قلب خود می گویید و احساس می کنید در این حساب قرار می گیرد تا قدرت را در ظهور ایجاد کند.
  5. قبل از به خواب رفتن به ضمیر ناخودآگاه خود ضربه بزنید. قبل از رفتن به رختخواب، آرزوی خود را مانترا کنید. به عنوان مثال، اگر در تلاش برای جذب یک رابطه عاشقانه هستید، روی کلمه “عاشقانه” یا احساسی که می خواهید در آن رابطه داشته باشید تمرکز کنید. این کار را حدود پنج دقیقه قبل از خواب انجام دهید. فقط آن را در ذهن خود ببینید.

وقتی به ضمیر ناخودآگاه خود برنامه می دهیم، سیگنال ها به جهان قوی و واضح می شوند، حتی اگر به طور کامل از آن آگاه نباشیم. تمرکز بر نیت خود قبل از خواب به ضمیر ناخودآگاه و روح شما کمک می کند تا در هنگام خواب کارهای درونی خود را انجام دهد و هنگامی که بیدار هستید، نتایج به شما نزدیکتر می شوند.

شش راه برای رو به رو شدن با جهان هستی برای ایجاد زندگی که می خواهید

  1. اقدام الهام گرفته ای انجام دهید. به تصورات و حدس هایی که دریافت می کنید، مانند صدایی در ذهن تان که به شما می گوید با کسی تماس بگیرید یا کتابی بخوانید یا به جایی سفر کنید؛ باور داشته باشید. روح به درخواست شما به کائنات پاسخ می دهد. ما همیشه توسط عزیزان، فرشتگان و راهنماهای روحی خود هدایت می شویم تا جهت اشتیاق و هدف روح خود را دنبال کنیم.

ما نمی‌توانیم تمام جزئیات زندگی‌مان را کنترل کنیم، اما می‌توانیم خیلی بیشتر از آن چیزی که بیشترمان فکر می‌کنیم  چیزها را کنترل کنیم. بر ترس ها و شک های خود غلبه کنید و زندگی مورد نظر خود را بسازید. کائنات به شما گوش می دهد و آماده است تا در سفرتان به شما کمک کند.

منبع:

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx