چگونه در خودمان عادت های میلیونی پرورش دهیم

4 comments
9 Min Read

چگونه در خودمان عادت های میلیونی پرورش دهیم

چگونگی پرورش عادت های میلیونی برای رسیدن به موفقیت

این روزها با کمی نگاه کردن به اطراف به این موضوع پی می برید که اعتماد کردن به دیگران یکی از سخت ترین کارهایی است که می توان انجام داد. در واقع به واسطه تغییراتی که در اجتماع در حال رخ دادن است، افراد به این باور رسیده اند که با توجه به تمامی تلاش ها و سختی هایی که متحمل می شوند، اما باز هم نمی توانند از نردبان موفقیت بالا بروند.

آیا شما هم جزء این دسته از افراد هستید؟ اگر شما هم این گونه فکر می کنید باید بدانید که به جز پیشرفت تکنولوژی موارد دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود تلاش های شما نتیجه مطلوب را به همراه نداشته باشد و به موفقیت در زندگی دست پیدا نکنید. در ادامه به بررسی این مسئله می پردازیم.

بهره وری در مقابل درآمد

تاکنون این مسئله به ذهنتان خطور کرده که با توجه به تمام تلاش هایی که انجام می دهید، هیچ تغییری در دستمزد شما به وجود نیامده و همواره شکاف بزرگی میان دستمزد و البته بهره وری وجود دارد؟ در واقع این مسئله از اینجا نشات می گیرد که سطح متوسط جامعه به این مسئله باور دارند که اگر با تلاش های سخت و البته سریع، همراه با تکنولوژی به سمت جلو حرکت کنند، رسیدن آن ها به موفقیت در زندگی حتمی خواهد بود.

اما نکته اینجاست که انجام این کارها نمی تواند هیچ تاثیری بر روی دستمزد آن ها داشته باشد. در واقع برای اینکه بتوان در این راه به موفقیت رسید، باید ابزار صحیح را در اختیار داشت. مطمئنا آگاهی از راه هایی که شما را به ثبات مالی برساند، میتواند تاثیر بسیار زیادی در زندگی اجتماعی و خانوادگی شما داشته باشد. و شما را از قشر متوسط جامعه جدا نماید.

معیار جدیدی از موفقیت

معیار جدیدی از موفقیت

اگر نگاه کردن به آمار جامعه و میزان درآمدی که افراد دارند، شما را نگران می کند مطمئن باشید که هم اکنون برای رسیدن به موفقیت در زندگی و البته پولدار شدن در جایگاه درستی قرار گرفته اید. در واقع شما دلیل دیگری برای اقدام های علمی در زندگی تان دارید و درصدد آن هستید تا با ایجاد تغییرات بزرگ به آن ها دست پیدا کنید.

اما نکته اینجاست که شما باید از تمامی توانایی ها، استعدادها و کارآیی خود برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. در غیر این صورت نمی توانید آن زندگی دلخواه و همیشگی رویاهایتان را به دست آورید و عدم وجود وضع مالی مناسب نیز می تواند زندگی کنونی تان را برای شما سخت کرده و اجازه لذت بردن را از شما بگیرد.

از همین رو باید بدانید که تنها راهی که می تواند شما را به آن چیزی که مد نظر دارید برساند این است که با تغییر و حتی ایجاد عادت های درست، کنترل اقتصادی شخصی و سبک زندگی خودتان را داشته باشید و به هر گونه ای که فکر می کنید آن را معنی دار و کامل کنید. مطمئن باشید پرورش دادن عادت های درست می تواند شما را به اهدافتان و موفقیت در زندگی برساند.   

پول باعث شرافت نمی شود

مطمئنا این جمله را بارها شنیده اید اما نکته اینجاست تا زمانی که شما امنیت مالی خانواده خود را تامین کرده باشید، می توانید هر چقدر که دوست دارید غذا بخورید، لباس بپوشید، به تعطیلات بروید و به خیریه ها کمک کنید. حال اگر در نظر دارید تا به مبارزه با اقتصاد دنیا بروید و تحولاتی عظیم در آن ایجاد کنید، مطمئن باشید که این مسئله بر مرحله بعدی زندگی شما و البته خانواده تان تاثیر خواهد شد.

بسیاری از متخصصان بر این عقیده اند که اکنون بهترین زمانی است که شما می توانید به خواسته تان برسید. هنگامی که بتوانید پولی را از راه درست به دست آورید، تاثیر آن را بر خانواده خود خواهید دید و یک زندگی کاملا با رفاه و به دور از هرگونه مشکل خواهید داشت که شما را بیشتر از قبل به سمت موفقیت در زندگی هدایت می کند.  

با نگاهی به آمار متوجه می شوید که اکثر طلاق هایی که در جامعه رخ داده به واسطه مسائل مالی رخ داده است و اکثر کسانی که به سراغ قرص های آرام بخش رفته اند، دلیل آن را نگرانی های مالی عنوان کرده اند. آن ها نمی توانند با همسر و فرزندان خود ارتباط خوبی برقرار کنند و تنها دلیل آن را نداشتن پول، وقت و شغل مناسب می دانند. حال سوال اینجاست که آیا تاکنون استرس و نگرانی ناشی از عدم داشتن پول کافی را تجربه کرده اید؟

در واقع این روزها همه به این باور رسیده اند که پول حلال مشکلات است. البته پولی که از راه درست و توسط خودتان به دست آمده باشد. یکی از مهمترین دلایلی که باعث می شود مردم نسبت به پول استرس داشته باشند این است که آن ها شدیدا تحت فشار میزان درآمد هستند و این مسئله کاملا با زندگی مورد علاقه آن ها تضاد دارد.

در واقع زمانی که شما میزان درآمد معقولی را برای خود رقم بزنید، مطمئنا می توانید بهترین عملکرد را در زندگی ایجاد کنید و به سراغ تغییرات و عادت هایی که به آن ها علاقه دارید بروید. کارهایی که در حال حاضر آن را غیرممکن می دانید.

تاکنون این سوال به ذهنتان خطور کرده که چگونه دو نفر که در شغلی مشابه مشغول به فعالیت هستند، یکی از آن ها دو برابر دیگری درآمد دارد؟ یا این که چگونه شخصی می تواند در کارش موفق شود و پس از ترک کردن آن، کسب و کار جدیدی را برای خود راه اندازی کند؟ در واقع اصلی ترین دلیل آن را می توان داشتن عادت های روزانه متفاوت دانست. در واقع تفاوت آن ها در این است که شخصی به سختی تلاش می کند و شخصی دیگر گوشه ای می نشیند و برای آینده خود تنها دست به دعا می گشاید.

عادت های تکراری روزمره

عادت های تکراری روزمره

همواره باید این نکته را به ذهن بسپارید که برای ثروتمند شدن و رسیدن به موفقیت در زندگی، هیچ داروی جادویی پیش روی شما وجود ندارد که با خوردن آن یک شبه راه صد ساله را بروید و بدون این که کار خاصی انجام دهید یک حساب پر پول به سراغتان بیاید؛ هیچ گاه نباید برای ثروتمند شدن منتظر کس دیگری باشید و یا شخصی که کارهای شما را به بهترین نحو انجام دهد.

برای این که بتوانید جا پای ثروتمندان بگذارید باید عادت ها و افکارتان را دستخوش تغییرات بزرگی کنید و برای این کار باید از همین امروز شروع کنید. همان گونه که جان پل دوجوریا می گوید: «افراد موفق تمایل دارند کارهایی را به سرانجام برسانند که افراد ناموفق آن ها را انجام نمی دهند»؛ از همین رو می توان دریافت که برای رسیدن به موفقیت در زندگی باید مجموعه ای از عادت های موفقیت را در خود جای دهید و با کمک آن ها به سمت صعود و موفقیت قدم بردارید.

یک فرد عادی، مطمئنا موفقیت را به شانس ربط می دهد، اما برای رسیدن به موفقیت در زندگی هیچ نیازی به شانس نیست. برای این که به اهدافتان برسید باید عادت های موفقیت میلیونری داشته باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx