چگونه از قانون جذب در ازدواج و متاهلی استفاده کنیم

4 comments
12 Min Read

سوال: چطور می توانم از قانون جذب در ازدواج و رسیدن به ازدواج رویایی خود استفاده کنم؟ کاربرد قانون جذب در ازدواج من و برای رسیدن به همسر ایده آلم با تمام خصوصیاتی که می خواهم مثل عاشق بودن، وضعیت مالی مناسب و متعهد به زندگی، چگونه است؟ یا حتی بعد از ازدواج، چطور می توانم زندگی ام را با همان طراوت و شادابی اولیه حفظ کنم؟

این سوال بسیار مهمی است که برای حداکثر افراد، بخصوص دختر و پسرهای جوان که تصمیم به ایجاد یک زندگی پایدار و تشکیل خانواده می گیرند، دغدغه ایجاد می کند. ایجاد رابطه های زودگذر و آنی بسیار ساده است اما ازدواج و تشکیل خانواده مشکلات خاص خود را به همراه دارد و نیازهای ویژه ای را می طلبد.

اولین کار برای یافتن همسر ایده آل

 در کنار تمام این سختی ها و مشکلات احتمالی زندگی خانوادگی، پیدا کردن فردی مناسب برای ازدواج که دارای شخصیتی مناسب و قابل اعتماد باشد و ویژگی های مطابق با تصورات ما را هم داشته باشد، کار راحتی نیست. شما برای رسیدن به همسر ایده آل تان باید زمینه مناسب حضور چنین شخصی در زندگی تان را فراهم کنید. استفاده از قانون جذب در ازدواج و پیدا کردن چنین فردی به شما کمک می کند.

خودتان را بشناسید

از نقطه نظر قانون جذب، جذب یک ازدواج رویایی یا همسر دلخواه تان در واقع یک پروسه ای است که نیاز به شناخت شخصیت حقیقی خودتان دارد. شما اول باید خودتان، ویژگی های شخصیتی تان، نیازها و تمایلات تان را به خوبی بشناسید و از وضعیت کنونی تان و آن چیزی که هستید، راضی و خوشحال باشید تا بتوانید شخص مورد علاقه تان و متناسب با شرایط و ویژگی های شخصیتی تان را جذب کنید.

به این دلیل چنین ادعایی می توان کرد چون وقتی شما خودتان را به خوبی بشناسید و از زندگی کنونی تان خوشنود باشید، انرژی شما و انرژی فرد موردعلاقه تان هر دو در یک راستا و به سمت نقاط مشترک سوق پیدا می کند.

وقتی شما به دنبال یک فرد ایده آل هستید، احتمالا فرد ایده آل شما هم به دنبال کسی است که انسانی شاد، با اعتمادبنفس بالا، علاقمند به زندگی، جذاب ، خوش اخلاق و … باشد. بنابراین هرچقدر شما زمان بیشتری برای به دست آوردن این ویژگی های مثبت صرف کنید (بخصوص قبل از یافتن فرد ایده آل تان)، سریع تر او را خواهید یافت و او هم سریع تر به شما می رسد.

هرچقدر شما از بهترین ویژگی های شخصیتی تان آگاه باشید و تمرکزتان را روی آنها حفظ کنید، جهان هستی هم شما را زودتر در سر راه او قرار خواهد داد.

به دریافت پاسخ از کائنات اطمینان داشته باشید

منبع انرژی کائنات، به هر شکل و اسمی که آن را می نامید و باور دارید ( مثلا خدا یا انرژی کیهانی) از قبل رویاهای شما را می داند و از خواسته های قلبی شما آگاه است. رویاها و علایق تان در قلب تان جا دارد زیرا آرزوهایی است که انرژی هستی برای شما درنظر گرفته است. شما بدون اینکه حتی مطلع باشید و متوجه تغییرات پیرامون خود شوید، قبلا در این مسیر قرار داده شده اید و نمی توانید به رویاهای تان نرسید مگر اینکه باورتان را به خود و توانمندی ها و رویاهای تان از دست بدهید. تنها چیزی که گم شده است، باور شما است.

فارغ از رویا و خواسته های شما، منبع انرژی کائنات برای هر خواسته ای سه جواب دارد:

  • بله همین حالا خواسته تان شدنی است و همین جا است.
  • بله خواسته شما شدنی است اما نه الان و در همین لحظه.
  • بله خواسته شما امکان پذیر است ولی من چیز بهتری برای شما کنار گذاشته ام.

پس شما در مسیر استفاده از قانون جذب در ازدواج و جذب ازدواج ایده ال خود و نیمه گمشده تان قرار گرفته اید و همچنین در مسیر جذب ایده های خلاقانه و انگیزشی برای قرار گرفتن در موقعیت و جایگاهی که می خواهید، قرار گرفته اید. تنها چیزی که به آن نیاز دارید، حرکت کردن است.

پس هر کاری که در توان شما است را برای تحقق قانون جذب در ازدواج خود شروع کنید و خودتان را وقف رویاهای تان کنید و ازدواج رویایی تان را رقم بزنید. برای تحقق این هدف، سعی کنید در این زمینه مطالعه داشته باشید، درباره آن تحقیق کنید و خودتان را در حال و هوای زندگی ایده ال تان تصور کنید.

ازدواج و قانون جذب

زمان بگذارید

 برای استفاده از قانون جذب در ازدواج خود روزانه یک تا دوساعت را به نوشتن درباره جزئیات یک روز ایده آل، پس از ازدواج رویایی تان اختصاص دهید. وقتی شما خودتان را در چنین شرایطی تصور کنید، انرژی مثبت حاصل از آن در زندگی تان جریان پیدا می کند و باعث احساس رضایت شما می شود.

پس تلاش کنید تا بر اساس قانون جذب در ازدواج، به دنبال راه هایی بگردید که بتوانید این لحظات را به واقعیت تبدیل کنید. منتظر نباشید که نیمه گمشده تان خودش از راه برسد و رویای تان را محقق کند. شاید نیمه گم شده شما مسیر خود را با موفقیت طی کرده و به نقطه درست رسیده و منتظر رسیدن شما است.

در این میان، یک لیست از ویژگی های مطلوب تان از کسی که دوست دارید با او ازدواج کنید، تهیه کنید. البته تمرکزتان را فقط روی گزینه های احتمالی اطراف تان قرار ندهید بلکه سعی کنید این ویژگی ها را درباره هر شخص احتمالی بنویسید. البته لزومی ندارد که حتما در یک رابطه با شخصی برای ازدواج باشید بلکه می توانید این تصورات را خیلی زودتر از رسیدن به این مرحله در ذهن خود بسازید. خیلی خودتان را محدود به فکر کردن درباره شخص خاصی نکنید بلکه فقط ذهن تان را متمرکز به ویژگی های دلخواه تان از آن شخص کنید.

ویژگی های همسر ایده آل خود را لیست کنید

مثلا در ذهن تان فردی را تصور کنید که رفتاری بسیار عاشقانه دارد و لیستی از ویژگی های او که بیش از همه مورد تحسین شما است را یادداشت کنید و دلیل اینکه چرا شما این ویژگی ها را تا این حد ستایش می کنید. سپس، برای ایجاد انگیزه و اشتیاق برای خودتان چند نمونه از افرادی که در اطراف تان دارای چنین ویژگی هایی هستند، به این لیست اضافه کنید. مثلا:

  • او برای من جذاب و زیبا است؛

چرا من او را دوست دارم: چون من از احساس مجذوب شدن او لذت میبرم؛ لبخندی که با دیدن زیبایی او روی لبانم نقش می بندد را دوست دارم؛ عاشق اینم که وقتی به من نگاه می کند، احساس زیبایی می کنم؛ از احساسی که در قلب من به وجود می آید، زمانی که جلوی چشمان من قدم می زند، لذت می برم.

  • او مهربان و با توجه است؛

دلیل دوست داشتن من: من او را به خاطر رفتار باوقارش با دیگران تحسین می کنم؛ وقتی به من فکر می کند و کارهای خوشایند برای خوشحال کردن من انجام می دهد، حس خاصی پیدا می کنم؛  وقتی با احترام با دیگران رفتار می کند، به او افتخار می کنم؛ وقتی او به عواطف و احساسات من توجه می کند، حس حمایت شدن و دلگرمی دارم.

  • او واقعا شیرین است

دلیل دوست داشتن من: من عاشق خندیدن، شادی، سلامتی و لذت در لحظاتی هستم که با همسرم می خندم. تصور می کنم حس شوخ طبعی هر شخصی نشانه میزان هوش او است و من عاشق افراد باهوش هستم اما بیشتر از همه عا شق خندیدن ام.

ازدواج و قانون جذب

  • او واقعا از انجام شغلش لذت می برد؛

دلیل علاقه من: من علاقه دارم زمان مشخصی را در طول روز به تنهایی و بدون حضور همسرم برای انجام کارهای شخصی خودم اختصاص دهم. وقتی او مدت زمان مشخصی در طول روز را سر کارش است و از انجام کارش رضایت دارد، با خیالی راحت می توانم به علایق خود مثلا سپری کردن زمانی با دوستانم و تفریح های فردی برسم.

این نمونه ای از لیستی است که می توانید تهیه کنید. سعی کنید لیست شخصی خودتان را مشابه این لیست تهیه کنید و از نمونه های شخصی خودتان و با درج تمام جزییات ممکن استفاده کنید. خودتان را عادت بدهید تا به ویژگی هایی که علاقه دارید، در اشخاصی که اطراف تان هستند یا در جامعه با آنها برخورد می کنید، توجه کنید و خصلت های جدیدی به لیست تان اضافه کنید.

شما با انجام این مراحل و پیاده سازی قانون جذب در ازدواج خود، یک تصویر کلی از ازدواج رویایی تان یا فرد مدنظرتان در ذهن تان ایجاد می کنید و به مرور به زندگی تان جذب می کنید. وقتی شما درباره خصلت های تحسین برانگیز فکر می کنید، دیگر احساس غم نخواهید داشت چون به شخص خاصی فکر نمی کنید.

اقدام کنید

پس زندگی تان را گسترش دهید و تا جایی که می توانید در رویدادهای اجتماعی، کلاس های تفریحی، آموزشی، گروه های کتاب خوانی و هر اجتماع دیگری که فکر می کنید باعث تقویت خصلت های خوب تان و کاهش ویژگی های منفی تان می شوند شرکت کنید تا هم فرصت پیشرفت داشته باشید و هم احتمال آشنا شدن و پیدا کردن فرد مورد علاقه تان را افزایش دهید.

هدف زندگی این است که با تحقق رویاهای تان احساس رضایت و خوشی برای خودتان ایجاد کنید. قانون جذب در ازدواج می‌گوید که شما قرار است در مسیر تحقق رویاهای تان، مخصوصا رسیدن به ازدواج با فرد موردعلاقه تان، ویژگی ها و افراد هماهنگ با علایق و خواسته های تان را جذب کنید، اما تقریبا همه آنها در درجه اول به شخصیت خود شما و رفتار خودتان بستگی دارد و ایجاد آن ویژگی ها در خودتان اولویت اول است.

پس با بکارگیری قانون جذب در ازدواج ، خودتان را برای ازدواج دلخواه تان آماده و در جذب فرد رویایی تان کمک کنید.

۴.۹/۵ - (۶۷ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx