مدیتیشن و قانون جذب ، رابطه قانون جذب با مدیتیشن چیست؟

Add a Comment
12 Min Read

برای فهم تاثیر مدیتیشن در قانون جذب باید در نظر بگیرید که در قانون جذب ، افکار و اعمال ما نتایجی را به همراه دارند. هر چیزی که به آن فکر می کنید، می گویید و انجام می دهید تاثیری خواهد داشت. هر عملی مقداری انرژی ساطع می کند که به آن عمل بازخواهد گشت و این جریان انرژی همچنان در حال رفت و برگشت است.

اگر فهمی از اینکه چطور اتفاقات می افتند نداشته باشید، قانون جذب کاری می کند که دنیا برای شما تاریک شود چرا که متوجه نمی شوید چگونه دارید چیزها را به خود جذب می کنید. فقط تلاش کنید فکرهایی شاد داشته باشید و امیدوار باشید چیزهای خوب اتفاق می افتند.

هنگامی که زندگی خوب پیش نمی رود، قانون جذب چیزی است که باید به آن توجه کنید چرا که شما چیز هایی را جذب می کنید که بازتابی از انرژی های درون شما هستند. در اصل اتفاقاتی که بیرون می افتند بارومتری از اتفاقاتی است که درون شما می افتد.

ماهیت مدیتیشن

مدیتیشن در قانون جذب نقش مهمی در واقعیت بخشیدن به خواسته های ما را دارد‌. مدیتیشن هنر ارام کردن بدن و ساکت کردن ذهن است. هنگامی که ذهن خود را آرام می کنید، در اصل ذهن خود را از تفکراتی پاک می کنید که به شما کمک می کند از افکاری که شما را از رسیدن به خواسته هایتان باز می دارند خلاص شوید.

زمانی که بتوانید لرزش خود را بالا ببرید و افکار بد را از ذهن خود بیرون کنید، خواسته های شما به راحتی در زندگی شما جریان پیدا می کنند. مدیتیشن در قانون جذب باعث می شود با ذهنی آرام خواسته های خود را تصور و بیان کنید که قانون جذب را به عمل وا می دارد.

با انجام مدیتیشن شما دیگر توسط غرور خود راهنمایی نمی شوید، بلکه توسط چیزی به اسم خود متعالی راهنمایی می شوید. این خود متعالی سیستم راهنمای درونی شما یا خداست. عمل راهنمایی می تواند به صورت ایده های خلاقانه، شوک یا موانع باشد که نشان می دهند چگونه یک موضوع یا وضعیت خاص نگران کننده را کنترل کنیم‌.

همچنین شما می توانید طوری راهنمایی شوید که به شما نشان دهد چگونه چیز هایی را که در زندگی می خواهید به واقعیت تبدیل کنید. کاری که با مدیتیشن در قانون جذب انجام می دهیم. اگر لازم است از چیزی رهایی پیدا کنید، افکار محدود کننده ای که این فرد، وضعیت یا سناریو جذب می کند را آزاد کنید. از طریق قانون جذب، می توانید مسئله را از راهی که برایتان بهترین است حل کنید .

قانون جذب و مدیتیشن

راهنمای مدیتیشن در قانون جذب

گام اول

راحت بنشینید، چشمانتان را ببندید و چند نفس با دم و بازدم ارام و عمیق بکشید.

گام دوم

الگوی های تکرار شونده زندگیتان را که همیشه شایع بوده اند به خاطر آورید و چند دقیقه برای بررسی الگو ها و واکنشتان به آن ها کنار بگذارید.

گام سوم

سپس افکار محدود کننده یا افکار منفی ای که باعث دائمی شدن این الگوهای تکرار شونده می شوند را پیدا کنید.

گام چهارم

با دانش بر اینکه چگونه تجربیات خود را دریافت و تفسیر می کنید همراه با اینکه باورهای کنونی‌تان چیز های مشابه را جذب می کنند، از خود متعالی‌تان بخواهید به شما کمک کند راه هایی که ممکن است به شرایط کنونی شما کمک کنند را ببینید.

گام پنجم

با به خاطر آوردن یک الگوی مهم شروع کنید. تمام زمان های متفاوتی که این الگو در زندگی شما حضور داشته را بررسی کنید. در آن زمان چه اتفاقی در زندگی شما افتاده بود؟ در چه نوع محیطی حضور داشتید؟

گام ششم

زمینه فکری شما در آن زمان چگونه بود؟ افکار و باور های غالب در ذهن شما چه بودند؟ چه احساساتی در نتیجه ی آنچه اتفاق می افتاد حاضر بودند؟ چگونه واقعیت درونی شما انرژی مشابهی را به واقعیت بیرونی شما جذب می کرد؟

گام هفتم

از چه طریقی خود را نشان می دادید؟ چه واکنشی به آنچه در حال اتفاق افتادن بود نشان می دادید؟ آیا چیز به خصوصی بود که به این الگو پایان دهد؟

گام هشتم

چه درس ها، هدایا، و دانشی را توانستید از این تجربه و واکنشتان به آن به دست بیاورید؟ چه چیزی را می توانید از گذشته بیاموزید تا بتوانید مدیتیشن در قانون جذب را فعال کنید و از این به بعد تجربیات مثبت را دریافت کنید؟

گام نهم

حال با نیت به این که زخم ها و باور های قدیمی گذشته که این نوع انرژی را به شما جذب کرده اند پاک کنید، وقت آن است از چیزی که برای شما منفعتی ندارد خلاص شوید.

گام دهم

تصور کنید انرژی درمانی را از خدا، روحیه، منبع یا کائنات دریافت می کنید و از آن انرژی بخواهید شما را از درون پر کند و به در مان روح شما بپردازد.

گام یازدهم

هنگامی که با این انرژی درمانی پر شدید، از فرد، باور یا الگویی که می خواهید مشکل آن را حل کنید با یک تصور دعوت به عمل آورید. تصور کنید که این انرژی درمانی را از قلب خود به آن فرد یا موقعیت جریان می دهید و از انرژی می خواهید که او را نیز شفا دهد.

گام دوازدهم

هر چیزی که لازم است را بگویید تا این انرژی به کامل ترین حد خود برسد، از خود متعالی خود کمک بخواهید، و سپس تصور کنید که این جریان انرژی که شما را به آن موقعیت یا آن فرد وصل می کند، با عشق قطع می کنید. سپس قادر خواهید بود حل شدن کامل آن مشکل را تماشا کنید.

گام سیزدهم

چیز هایی که می خواهید در این زمان به زندگی خود بخوانید یا در زندگی خود به واقعیت تبدیل کنید را به خاطر آورید. به شکل کاملا واضح، رنگی، هیجان انگیز و شادی آن را تصور کنید- طوری که انگار از قبل اتفاق افتاده باشد- و ببینید که چقدر خوشحالید، ببینید چه کسی به جز شما آن جا حضور دارد، تمامی صداهای مهم را در نظر بگیرید، احساسات مثبت را در درون خود حس کنید، و خود را قدر دان تمامی هدایایی که این زندگی به شما عطا کرده بدانید.

گام چهاردهم

وقتی میبینید این تصویر تا آن جایی که می شود قوی و واقعی است، نفسی عمیق بکشید. هنگام بازدم، تصور کنید با تمام وجودتان این به این تصویر انرژی می بخشید. به آن تصویر زندگی ببخشید و آن را قدرت مند کنید.

گام پانزدهم

چند لحظه دیگر بنشینید تا حس کنید واقعیت درونی شما تغییر می کند، و اجازه دهید این یکپارچگی اتفاق بیافتد. وقتی حس کردید آماده هستید، به آرامی چشمان خود را باز کنید و به اتاق باز گردید.

گام شانزدهم

می توانید مکانی راحت برای مدیتیشن خود درست کنید‌. این کار اجباری نیست اما می تواند به کیفیت تصورات شما کمک کند. این مکان می تواند گوشه ای از اتاق شما یا یک اتاق جداگانه باشد.

گام هفدهم

اگر ممکن است شما باید مکانی مشابه را برای هر دفعه که مدیتیشن می کنید انتخاب کنید؛ این کار باعث می شود که ذهن شما یاد بگیرد هر موقع وارد آن‌ مکان شدید، زمان است که به ذهن خود استراحت دهید و آن را آرام کنید.

قانون جذب در ارتباط با ذهن ناخوداگاه شما کار می کند. جایی که تمامی باور ها، خاطرات، ارزش ها و برنامه ریزی ها ی شما ذخیره شده اند. در انجام این نوع تصور کردن همراه با مدیتیشن، هم ذهن خوداگاه هم ذهن ناخوداگاه شما استفاده می شود.

این کار باعث می شود ذهن خوداگاه و ذهن ناخوداگاه شما در یک جهت عمل کنند. هدف این است که به شما کمک کنند تا عمیق ترین خواسته ها و اهداف خود در زندگی را به واقعیت تبدیل کنید. سعی کنید هر روز بر این نوع تصور کردن تمرکز کنید، به طوری که انگار در محیطی پر از وفور، قدردانی و الهامات زندگی می کنید.

اهمیت تلاش

به یاد داشته باشید که یک شبه نمی توان استاد شد، و تمرین روزانه چیزی است که شما را به بعد جادویی اینکه چه کسی هستید وصل می کند. انجام این کار می تواند تعداد بی شماری از احتمالات برای واقعیت بخشیدن به سرنوشت را به شما نشان دهد.

در انجام مدیتیشن باید با اراده باشید. این کار باید بی وقفه انجام شود. اگر افکار خلاقانه، جرقه ها یا جواب سوالات خود را هنگام مدیتیشن در قانون جذب دریافت کردید، بی درنگ آن ها را یادداشت کنید و آن جرقه ها و راهنمایی ها را تا زمانی که حس خوبی به شما می دهد دنبال کنید.

فراموش نکنید که قدم اول این است که به خود باور داشته باشید. تمامی انرژی هایی که از درون خود به اطراف می دهید بستگی به خود باوری شما دارد. با انجام مدیتیشن در قانون جذب به ذهن خود نشان می دهید که به آن باور دارید. اگر واقعیت بخشیدن به رویاهایمان فقط در داشتن افکار مثبت خلاصه می شد، این گفت و گو کاملا بیهوده می شد.

اگر به سادگی این بود که همیشه مثبت باشیم، همگی ما مدت ها پیش به کارکرد قانون جذب می برده بودیم. مدیتیشن برای فعال کردن قانون جذب به لایه های عمیق تری از چیزی که ذهن خوداگاه با آن آشنایی دارد می رود. قانون جذب بر اساس اتفاقاتی که در اعماق ذهن ناخوداگاه ما در حال افتادن است فعال می شود. با مدیتیشن در قانون جذب می توان به اعماق ذهن ناخوداگاه دست پیدا کرد.

با کمک مدیتیشن ذهن خود را آزاد کنید. بدن خود را آرام کنید و به تصورات خود، به اهداف خود و به خواسته های خود در زندگی رنگ واقعیت ببخشید. قانون جذب این گونه عمل می کند.

۳.۷/۵ - (۹ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx