چگونه زندگی امیر شریفی زیبا شد؟ قسمت اول

نظرات 513
3 دقیقه زمان مطالعه

 

چگونه زندگی امیر شریفی زیبا شد؟ قسمت اول

به نام خدای سمیع و بصیر

خطاپوش بخشنده بی نظیر

 

سلام به شما همراهان همیشگی خانواده پرورش افکار

یکی از راههای رسیدن به مرحله چهارم یادگیری (که در دوره کارشناس جذب شوید کامل توضیح داده شده است) دیدن است. دیدن؟ دیدن چی؟ دیدن افرادی که به چیزهایی که ما میخواهیم رسیده اند. خواندن زندگینامه ها و اتفاقاتی که برایشان افتاده و یا حتی شنیدن داستان آنها.

به همین دلیل در سایت گروه پرورش افکار تمام تلاشمان را به کار بسته ایم که یک بانک جامع از زندگینامه ها گردآوری کنیم.

این کلیپ هم همین خاصیت را دارد. علاوه بر نکته ی مهمی که در این کلیپ گفته شده است و مبنای تمام موفقیتهاست، فقط دیدن آن هم می تواند کانال های نورونی جدیدی در مغز شما ایجاد کند. (این مبحث را سر فرصت کامل باز خواهم کرد.) و شما را به موفقیت نزدیک و نزدیک تر کند.

به طور کلی هر زمان مطلبی از شخصی که به اهدافی که مد نظر شماست رسیده، بخونید یا در موردش بشنوید و یا حتی فیلم ببینید کمک به برنامه ریزی ذهنتون کرده اید. چون ذهن ما ررا ورودی هایش برنامه ریزی می کند و فرقی نمی کند که این ورودی ها واقعی باشد یا ساختگی و یا برای خودمان باشد یا شخصی دیگر. مهم این است که خودمان را در آن شرایط حس کنیم.

در این کلیپ از ورشکستگی هایم گفتم. ۳ ورشکستگی مالی و یک ورشکستگی عاطفی و از داستان زندگی امروزم که اگر بخواهم بهشت را روی زمین نشان بدهم قطعا ادرس زندگی خودم را می دهم. من به دلیل مشکلات مالی فراوان خانواده مجبور شدم دنبال راه نجات باشم و در آن زمان فکر نمیکردم که این راه نجات اینقدر زیبا باشد. این راه نجات علاوه بر ثروت چیزهایی رو به من هدیه داد که بابتشان شبانه روز شاکر خدای بزرگ و مهربان هستم. خدای بزرگم شکرت که مشکلات مالی فراوانی داشتم که اگر نداشتم الان در این مسیر نبودم.

اینها را گفتم که به اینجا برسیم: شما هم میتوانید. دوست دارم قسم بخورم، دوست دارم داد بزنم که شما هم میتوانید! فقط کافی است بخواهید و انجام دهید. نگویید ولی من همه اینهارو میدانم!!! اگر انجام نمی دهید یعنی نمی دانید؛ یعنی نمی دانید قراره چی بشه اگر می دانستید ممکن بود شبها هم نخوابید و چیزهایی که می گویید می دانم را انجام بدهید.

حتما این کلیپ را ببینید و نظراتتان را برایم بنویسید و منتظر ویدئوی بعدی روز ۵ فروردین باشید.

 

 

امیر شریفی

 

چگونه زندگی امیر شریفی زیبا شد؟ قسمت دوم

 

۴.۴/۵ - (۵۸ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

513 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
513
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx