استفاده از تکنیک های قانون جذب در زندگی چگونه است؟

نظرات 4
13 دقیقه مطالعه

در این مقاله به بررسی تکنیک های قانون جذب در زندگی خواهیم پرداخت. فهم قانون جذب شاید برای بعضی ها کمی گیج کننده باشد، به خصوص اگر به تازگی شروع به استفاده از این قانون کرده باشند. اما می توان راه های ساده تری پیدا کرد که قانون جذب برای همه به کار بیاید. حقیقت این است که قانون جذب هنگامی شروع به عمل می کند که ما به به عملکرد آن باور داشته باشیم. در قانون جذب، افکار و اعمال ما نتایجی را به همراه دارند. هر چیزی که به آن فکر می کنید، می گویید و انجام می دهید تاثیری خواهد داشت.

هر عملی مقداری انرژی ساطع می کند که به آن عمل بازخواهد گشت و این  جریان انرژی همچنان در حال رفت و برگشت است. اگر فهمی از اینکه چطور اتفاقات می افتند نداشته باشید، قانون جذب کاری می کند که دنیا برای شما تاریک شود چرا که متوجه نمی شوید چگونه دارید چیزها را به خود جذب می کنید.

اما تکنیک های قانون جذب در زندگی شامل چه مواردی هستند؟

برای پاسخ به سوال فوق باید گفت فقط تلاش کنید فکرهایی شاد داشته باشید و امیدوار باشید چیزهای خوب اتفاق می افتند. هنگامی که زندگی خوب پیش نمی رود، قانون جذب چیزی است که باید به آن توجه کنید چرا که شما چیز هایی را جذب می کنید که بازتابی از انرژی های درون شما هستند.در اصل اتفاقاتی که بیرون می افتند بارومتری از اتفاقاتی است که درون شما می افتد.

مدیتیشن نقش مهمی در واقعیت بخشیدن به خواسته های ما را دارد‌.

در اصل ما از این روش استفاده می کنیم و به خود اجازه می دهیم. ما به خود می گوییم اوه، این روش کار آمد است چون تعداد زیادی از افراد از این روش استفاده کرده اند و برای آن ها کار آمد بوده است پس به کار من نیز می آید. ممکن است واقعا به نتیجه مشابه نیز دست یابیم اما حقیقت آن است که برای ما همانقدر دست یابی به اهدافمان ساده است که خودمان می خواهیم. فقط زمانی که خودمان بخواهیم می توانیم آن چیزی که می خواهیم را تجربه کنیم. اجرای قانون جذب در زندگی تکنیک های متفاوتی دارد. مدیتیشن یکی از راه های اجرا کردن قانون جذب در زندگی هر روزه ی ماست. است. نگاهی به کارکرد مدیتیشن و دیگر تکنیک های اجرایی قانون جذب می اندازیم.

بررسی مدیتیشن یکی از تکنیک های قانون جذب در زندگی

.راحت بنشینید، چشمانتان را ببندید و چند نفس با دم و بازدم ارام و عمیق بکشید. الگوی های تکرار شونده زندگیتان را که همیشه شایع بوده اند به خاطر آورید و چند دقیقه برای بررسی الگو ها و واکنشتان به آن ها کنار بگذارید. سپس افکار محدود کننده یا افکار منفی ای که باعث دائمی شدن این الگوهای تکرار شونده می شوند را پیدا کنید. با به خاطر آوردن یک الگوی مهم شروع کنید. تمام زمان های متفاوتی که این الگو در زندگی شما حضور داشته را بررسی کنید.

در آن زمان چه اتفاقی در زندگی شما افتاده بود؟ در چه نوع محیطی حضور داشتید؟ زمینه فکری شما در آن زمان چگونه بود؟ افکار و باور های غالب در ذهن شما چه بودند؟ چه احساساتی در نتیجه ی آنچه اتفاق می افتاد حاضر بودند؟ چگونه واقعیت درونی شما انرژی مشابهی را به واقعیت بیرونی شما جذب می کرد؟

از کائنات، خدا، درون خودتان و هرچیزی که به شما انرژی می دهد انرژی بگیرید. خود را با انرژی هایی که از منابع خارجی و داخلی گرفتید پر کنید و انرژی درمانی را برای خود شروع کنید. هنگامی که با این انرژی درمانی پر شدید، از فرد، باور یا الگویی که می خواهید مشکل آن را حل کنید با یک تصور دعوت به عمل آورید. تصور کنید که این انرژی درمانی را از قلب خود به آن فرد یا موقعیت جریان می دهید و از انرژی می خواهید که او را نیز شفا دهد.

تمام آنچه نیاز است بازگو کنید

هر چیزی که لازم است را بگویید تا این انرژی به کامل ترین حد خود برسد، از خود متعالی خود کمک بخواهید، و سپس تصور کنید که این جریان انرژی که شما را به آن موقعیت یا آن فرد وصل می کند، با عشق قطع می کنید. سپس قادر خواهید بود حل شدن کامل آن مشکل را تماشا کنید.

چیز هایی که می خواهید در این زمان به زندگی خود بخوانید یا در زندگی خود به واقعیت تبدیل کنید را به خاطر آورید. به شکل کاملا واضح، رنگی، هیجان انگیز و شادی آن را تصور کنید- طوری که انگار از قبل اتفاق افتاده باشد- و ببینید که چقدر خوشحالید، ببینید چه کسی به جز شما آن جا حضور دارد، تمامی صدا های مهم را در نظر بگیرید، احساسات مثبت را در درون خود حس کنید، و خود را قدر دان تمامی هدایایی که این زندگی به شما عطا کرده بدانید.

وقتی می بینید این تصویر تا آن جایی که می شود قوی و واقعی است، نفسی عمیق بکشید. هنگام بازدم، تصور کنید با تمام وجودتان این به این تصویر انرژی می بخشید. به آن تصویر زندگی ببخشید و آن را قدرت مند کنید.

چند لحظه بنشینید، نفس های طولانی و عمیق بکشید و ذهن خود را آرام کنید. سپس چشمان خود را باز کنید و مصمم به دنبال اهدافتان بروید.

شما قدم اول را برای واقعیت بخشیدن به رویاها و آرزوهای خود برداشته اید! حال تکنیک های دیگر قانون جذب را ذکر می کنیم.

نوشتن یکی تکنیک های قانون جذب در زندگی

 یک قلم بردارید و لیستی از کلمات و عباراتی بنویسید که آنچه که شما می خواهید را نشان می دهند. برای مثال، اگر می خواهید شغل ایده آل شما همکاران مناسبی ارائه دهد، بهترین حقوق را داشته باشد و ساعات کاری آن انعطاف پذیر باشند، تمامی آن ها را بنویسید. آنقدر ادامه دهید که یک تصویر کامل از آنچه که دقیقا می خواهید آن شغل داشته باشد به دست آورید. به حزئیات اهمیت دهید تا تصویر شما به یک تصویر کامل تبدیل شود.

امید ها و انتظارات را در یک خط قرار دهید.

چشمانتان را ببندید و تصور کنید که میخواهید اتفاقات در ۶ ماه آتی چگونه شکل بگیرند. طوری این تصویر را بسازید که بتوانید رویای خود را ببینید، بشنوید، ببویید و لمس کنید. سپس، در این رویای فوق العاده برای چند دقیقه زندگی کنید. سپس ببینید که فکر می کنید اتفاقات در ۶ ماه آینده چطور پیش می روند. اگر تناقضی باشد، تصور کنید که این تصویر کمتر خوش آیند واقعیت کم کم ناپدید شود یا کلا نابود شود، بگذارید لحظه به لحظه کمتر واقعی باشد و شما را با تصور اصلی این که دوست دارید اتفاقات چگونه رقم بخورند تنها بگذارد.

تکنیک های قانون جذب در زندگی

با یک شئ ارتباط برقرارکنید

 شئ کوچکی را پیدا کنید که با آن هم از لحاظ اینکه چه چیزی را می خواهید به دست آورید و هم از لحاظ انرژی مثبت ارتباط برقرار می کنید. مثال های خوب می تواند گردنبندی باشد که وقتی فارغ التحصیل شدید از اعضای خانواده دریافت کردید ( که به شما ظرفیت و تواناییتان را یاد آوری می کند)، یک کریستال که در سنت با به دست آوردن چیزی که می خواهید ارتباط دارد ( مثل سنگ کوارتز سرخ که برای رسیدن به عشق است) و یک سنگ از تعطیلات محبوبتان ( که نشان دهنده ی توانایی شما از نظر مالی است تا بتوانید به مسافرت های طولانی بروید).

با اعتماد به نفس زندگی کنید

طوری رفتار کنید انگار آن‌ چیزی را که می خواهید به دست بیاورید از قبل در اختیار دارید. برای مثال اگر می خواهید وزن کم کنید کمد خود را با لباس هایی پر کنید که قادر خواهید بود آن ها را بپوشید و با اعتماد به نفس کسی که بدن رویایی اش را دارد راه بروید. در این بین اگر می خواهید عاشق شوید، فضای لازم برای جفت روحی خود را در خانه خود درست کنید، این حتی می تواند خریدن صندلی مخصوص آن ها را نیز شامل شود!

تکنیک خواب

همیشه پیش از به خواب رفتن و پس از به خواب رفتن به اهدافتان فکر کنید. انرژی خود را پیش از خواب روی اهدافتان متمرکز کنید به طوری که ذهنتان خالی از هرچیزی به جز تصور زندگی ایده آلتان باشد. افکار منفی را از خود دور کنید و انرژی های خود را از کائنات گرفته و در ذهن خود متمرکز کنید. با انرژی درمانی به خواب بروید . هنگام بیدار شدن نیز چند دقیقه در جای خود بمانید. ذهن خود را خالی کنید و انرژی های جدید را فرابگیرید. سپس بار دیگر هدف خود را متمرکز شوید و با تصور داشتن آنچه از زندگی می خواهید از جای خود برخیزید.

استفاده از قانون جذب

همگی چه خواسته و دانسته و چه نخواسته و ندانسته برای رسیدن به اهداف خود از قانون جذب بهره می گیرند. قانون جذب باعث می شود ناخوداگاه ما به عمل واداشته شود. هنگامی که با استفاده از تکنیک های مختلف سعی در استفاده و به کار واداشتن قانون جذب داریم، انرژی های اطراف نوسان خود را با نوسانات ساطع شده از افکار ما هماهنگ می کنند. هناهنگی در نوسانات باعث می شود خواسته ها و آرزو های خود را به خود جذب کنیم.

فقط باید به خاطر داشته باشیم که هم نوسانات منفی و هم نوسانات مثبت تاثیر خود را در زندگی ما برجای می گذارند. پس سعی کنیم انرژی خود را مثبت نگه داریم تا اتفاقاتی که به خود جذب می کنیم نیز مثبت باشند. باید به گونه ای زندگی کنیم انگار که اتفاقات خوبی که انتظارشان را داریم از قبل برای ما رخ داده چرا که این کار اراده ما را در رسیدن به اهدافمان محکم تر می کند. یک زندگی عالی را برای خود متصور شوید و از بیان اهدافتان نترسید. اگر با تفکری مثبت به رسیدن به خواسته هایتان باور داشته باشید، روش های اجرایی قانون جذب به شما کمک می کند که تصورات خود را جلو جشمتان ببینید و افکارتان را زندکی کنید. پیش از انجام تکنیک ها مدیتیشن را فراموش نکنید چرا که قدم اول برای داشتن تصوراتی واقعی داشتن ذهنی آرام است.

4.2/5 - (12 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx