استفاده افراد موفق از قانون جذب

نظرات 9
11 دقیقه مطالعه

در مورد قانون جذب همه ما اطلاعاتی داریم. با این قانون تا حدودی آشنایی داریم و می توانیم که این قانون به چه معنی است. ولی با این حال، شاید در مورد استفاده از قانون جذب اطلاعات چندانی نداشته باشیم. به همین دلیل در این مطلب به بررسی استفاده افراد موفق از قانون جذب می پردازیم. بسیاری از افراد موفق و ثروت مند که امروزه ما برخی از آنها را می شناسیم از قانون جذب استفاده کرده اند و با استفاده از این قانون به موفقیت و ثروت رسیده اند. بنابراین مطالعه و بررسی استفاده افراد موفق از قانون جذب می تواند بهترین راهنما برای افرادی که می خواهند از این قانون استفاده کنند باشد.

قانون جذب

چند سالی است که اسم قانون جذب را در همه جا و در کتاب ها و مقالات مختلف می تواند مشاهده کرد. حتی در مورد این قانون کتاب و فیلم هم ساخته شده است. به طور کلی آنچه معمولا اکثریت ما در مورد قانون جذب می دانیم، این است که با استفاده از این قانون می توان به موفقیت دست یافت و آرزوها و خواست های خود را برآورده کرد.

بر اساس قانون جذب، برای رسیدن به هدف کافی است که انسان تنها به هدف خود متمرکز شده و از کائنات چیزهای خوب را درخواست کند. با تمرکز کردن به هدف و درخواست از کائنات می توان به اهداف خود رسید. بنابراین قانون جذب راه رسیدن به خواست ها و اهدافمان را برای ما هموار می کند. از این قانون تاکنون افراد مختلفی استفاده کرده اند و به اهداف خود رسیده اند.

برای یافتن این افراد، تنها کافی است در اینترنت افراد موفقی که از قانون جذب استفاده کرده اند را سرچ کنیم. با اسامی و لیست افراد مختلفی روبرو می شویم که به عقیده و گفته خود از این قانون استفاده کرده اند و به موفقیت رسیده اند. برخی از این افراد را می شناسیم و برخی دیگر را ممکن است نشناسیم.

استفاده افراد موفق از قانون جذب

هر کسی می تواند از قانون جذب استفاده کند. در استفاده از قانون جذب بین افراد ثروتمند و فقیر هیچ گونه تفاوتی وجود ندارد. شما در هر جایگاه، شغل و جایی که باشید می توانید از این قانون برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنید. بسیاری از افراد موفق که امروزه آنها را مشاهده می کنیم، افرادی هستند که از قانون جذب استفاده کرده اند. استفاده از قانون جذب شاید تا حدودی با همدیگر فرق داشته باشد. ولی با این حال، استفاده این افراد از قانون جذب و رسیدن آن ها به موفقیت از جمله مشترکات میان آنها می باشد. استفاده افراد موفق از قانون جذب تنها به آشنایی درست و دقیق با قانون جذب و به کار گیری صحیح آن در زندگی می باشد.

به همین دلیل اگر به افرادی که از قانون جذب استفاده کرده اند و به موفقیت رسیده اند، نگاه کنید، متوجه خواهید شد، که این افراد تنها به این دلیل از قانون جذب نتیجه گرفته اند، که به درستی آن را به کار برده اند. بنابراین با استفاده درست و صحیح از قانون جذب می توان به موفقیت رسید. برای استفاده درست و صحیح از قانون جذب که افراد موفق از آن استفاده کرده اند به صورت زیر عمل کنید.

راه های استفاده درست از قانون جذب

1- شناخت درست و دقیق قانون جذب

بسیاری از افراد این طور فکر می کنند که تنها با نشستن در یکجا و تمرکز کردن به خواست ها و آرزوهای خود به آن دست پیدا می کنند. این باور و طرز فکر در مورد قانون جذب اشتباه است و سبب می شود، که شما موفق نشوید. اگر می خواهید با استفاده از قانون جذب به موفقیت دست پیدا کنید. در این صورت باید به این نکته توجه داشته باشید، که استفاده افراد موفق از قانون جذب به معنی کار و تلاش برای رسیدن به خواست ها و آرزوی هایی است که در ذهن دارند.

این افراد تنها به نشستن در یکجا و تمرکز بر خواست ها و آرزوهای خود موفق نشده اند. بلکه ضمن شناخت دقیق قانون جذب و تمرکز بر روی افکار و خواست های خود، به کار و تلاش نیز پرداخته اند. بنابراین قانون جذب به معنی تنبلی نیست و هیچ یک از افرادی هم که از این قانون استفاده کرده اند و به موفقیت رسیده اند، افراد تنبل نبوده اند.

2- اجرای درست و صحیح قانون جذب

اجرای درست و صحیح قانون جذب هم از دیگر نکاتی است که در استفاده از قانون جذب مطرح می شود. این افراد ضمن این که شناخت درست و دقیقی از قانون جذب دارند، طرز استفاده درست و صحیح از آن را نیز می دانند و به این صورت آن را اجرا و عمل می کنند.

بنابراین آنچه مهم است و باعث استفاده افراد موفق از قانون جذب می شود، اجرای درست و صحیح قانون جذب می باشد. چرا که تنها نشستن و فکر کردن و تخیل کردن در مورد خواست ها و تمایلات انسان را به ثروت، موفقیت و غیره نمی رساند. بلکه با با توجه به شناخت دقیق و درستی که از قانون جذب وجود دارد، روش اجرای درست و صحیح آن را نیز مدنظر داشت و سپس گام به گام و بر اساس اصول اصلی و اولیه آن را اجرا نمود.

3- تمرکز بر روی مهارت های خود

از دیگر اصول قانون جذب که مورد استفاده افراد موفق قرار گرفته است، تمرکز بر روی مهارت های خود می باشد. یکی از اولین و مهم ترین نکات در این مورد تقویت تمرکز و افزایش قدرت تمرکز است. باید تا جایی که ممکن است بر روی تمرکز خود کار کرد و قدرت تمرکز خود افزایش داد. با افزایش قدرت تمرکز و تمرکز کردن بر روی خواست ها و آرزوهای خود می توان به موفقیت، پول و غیره رسید و از قانون جذب به صورت دقیق و درست استفاده کرد.

تمرکز بر روی اهداف و مهارت ها

بنابراین باید توجه داشته باشید که استفاده قانون جذب بستگی به قدرت تمرکز و توانایی تمرکز کردن این افراد دارد. اگر ما قدرت تمرکز بر روی اهداف خود را نداشته باشیم در این صورت نمی توانیم از قانون جذب استفاده کنیم و به موفقیت دست پیدا کنیم. پس آنچه مورد استفاده افراد موفق از قانون جذب قرار گرفته است، داشتن قدرت تمرکز بالا می باشد، که این امکان را به آنها داده است، تا به خواسته ها و تمایلات خود دست پیدا کنند.

4- تمرکز بر قدرت ذهن و قانون ارتعاش

از دیگر روش ها و اصولی که مورد استفاده افراد موفق قرار گرفته است، تمرکز کردن بر قدرت ذهن و قانون ارتعاش می باشد.

در این مورد یکی از افراد موفق می توان از کوین ترودو نام برد. ولی که در سال 2013 به 10 سال زندان محکوم شده بود، توانست با بهره گیری از قانون جذب و به ویژه تمرکز بر قدرت ذهن و قانون ارتعاش به یک مولتی میلیونر تبدیل شود. به عقیده وی تنها چیزی که می تواند انسان را به موفقیت و ثروت برساند فقط و فقط تمرکز بر روی قدرت ذهن و قانون ارتعاش می باشد. وی خودش تنها به این طریق به موفقیت و ثروت زیادی دست پیدا کرده است.

از دیگر افرادی که می توان در این مورد اشاره کرد و که از قانون جذب برای رسیدن به موفقیت استفاده کرده اند می توان به افرادی مانند وین دایر، آنتونی رابینز و غیره اشاره کرد. بسیاری از ما اسم این افراد را شنیده ایم و کتاب های این افراد را مطالعه کرده ایم. همه این افراد، افرادی هستند که با استفاده از قدرت ذهن و قانون ارتعاش تمرکز کرده اند و به موفقیت و ثروت رسیده اند.

5- کمک به دیگران و آموزش

از دیگر خصوصیاتی که مورد استفاده افراد موفق واقع شده است، این است که این افراد به دیگران کمک می کنند و راه های موفقیت خود را به دیگران آموزش می دهند. بسیاری از افراد که از قانون جذب استفاده کرده اند، بر این عقیده و نظر هستند که با کمک کردن به دیگران و حل مشکلات افراد دیگر مشکلات زندگی خود این افراد نیز حل می شود. بنابراین از جمله اصولی که قانون جذب دارد، مثبت اندیشی و کمک به دیگران می باشد. با کمک کردن است که می توان موفقیت را به زندگی خود آورد.

نکته آخر

در نهایت باید گفت که قانون جذب قانونی است که طی سال های گذشته از روی خانم راندا برن ارائه شد. این قانون به افراد کمک می کند تا با استفاده از آن موفقیت و ثروت را به زندگی خود بیاورند. بسیاری از افراد از این قانون استفاده کرده اند و به موفقیت و ثروت رسیده اند.

ولی با این حال، قانون جذب مخالفان و منتقدان خود را نیز دارد. علیرغم انتقادهایی که به قانون جذب شده است باید گفت که استفاده افراد موفق از قانون جذب بسیار زیاد بوده و منحصر به چند نفر نمی شود. بنابراین اگر می خواهید از قانون جذب استفاده کنید باید با چگونگی استفاده آن آشنا شوید. برای آشنایی با چگونگی استفاده از آن و رسیدن به موفقیت بهترین راه توجه به نحوه استفاده افراد موفق از قانون جذب می باشد.

4.7/5 - (7 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

9 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
9
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx