قانون جذب و رها کردن ذهن و افکار چه ارتباطی با هم دارند ؟

نظرات 2
13 دقیقه مطالعه

در این مقاله به بررسی رابطه قانون جذب و رها کردن ذهن خواهیم پرداخت. با شنیدن نام قانون جذب ممکن است اولین چیزی که به ذهن شما خطور می کند جملاتی باشد مثل:

قانون جذب یعنی فکر کردن به آنچه که می خواهید

برای رسیدن به آرزو هایتان فقط باید تصویر سازی کنید.

ارتعاش شما باید با احساسی که دارید هماهنگ باشد.

تنها فرکانس های مثبت را به سمت کائنات ارسال کنید.

اما احتمال زیاد بسیاری از شما نمی دانید که ارتعاش و یا فرکانس این جا دقیقا به چه معناست.

جهان شما چیزی جز آفرینش نیست

شما تا زمانی که با پتانسیل خود به عنوان یک خالق، هماهنگ نشوید از زندگی لذت نخواهید برد. جهانی که اطراف خود می بینید چیزی نیست جز آفرینش. افکار چگونه به واقعیت تبدیل می شوند؟ به عنوان یک انسان، که در این جهان زندگی می کنید باید بدانید که این دنیا چگونه عمل می کند و آفرینش چگونه اتفاق می افتد و در این صورت دیگر در بازی زندگی تنها یک بازیکن نیستید که همه چیز را انکار می کند، بلکه یک بازیکن آگاه که با واقعیت جهان پیرامون خود هماهنگ است. توجه شما موجب می شود افکارتان را متمرکز کنید و این قدرت شماست و این همان چیزی است که شما را به یک مخلوق تبدیل می کند.

شما دقیقا همان انرژی هستید که این جهان را به وجود آورده است. می توانید هر نامی برای خود انتخاب کنید. خالق، هوشیار، انرژی، فضا، ارتعاش و یا هر کلمه ای که دوست دارید خوب است. کلمه ها اهمیتی ندارند، آنچه حائز اهمیت است رسیدن به این حقیقت است که شما موجودی هستید که این عالم را به وجود آورده است. چیز هایی که می گویم پوچ و بی اهمیت نیست. در واقع درک عمیقی است که می تواند دیدگاه کلی شما در نگریستن به زندگی را تغییر دهد.

چه کسی به عالم هستی توجه می کند؟

چه کسی این دنیا را سر جای خود ثابت نگه داشته است؟ شما؟ بله درست است. خود شما این کار را انجام می دهید. هر مخلوق فیزیکی در ابتدا پیش از آن که شکل فیزیکی به خود بگیرد یک فکر بوده است. پس خورشید سر جای خود ثابت است به این دلیل که هوشیاری جهان هستی، این واقعیت را مورد توجه خود قرار می دهد.

برای درک رابطه قانون جذب و رها کردن ذهن ابتدا باید معنای ارتعاش را درک کنیم.

فراموش نکنید که برای جذب چیزی که می خواهیم باید با احساس مطلوبمان هماهنگ باشیم. باید قدرت احساسمان را بالا ببریم تا در جذب و ظاهر شدن آنچه که می خواهیم، موثر عمل کنیم. بیشتر چیز هایی که ما خواهان آن ها هستیم مثل عشق، آرامش، وفور و شادی نیاز به تمرکز روی آرامش دارد. چقدر احساس آرامش دارید؟ ارتعاش احساس شما باید قدرت جذب را افزایش دهد. این انرژی قوی که در درون شماست علت تمام چیزهایی است که به زندگی شما جذب می شود. در واقع قانون جذب وضعیت احساسات شما را برایتان فاش می کند. به این موضوع توجه کنید. احساسات مرکز قدرت است و این قدرت باید پیش از آن که قانون جذب شروع کند به آشکار کردن تجربه ها و اتفاق های زیبا برای شما، بالا برود.

آسودگی˓ آرامش و صلح را به خودت هدیه دهید.

وضعیت درونی مان˓ ما را به سمت آنچه که می خواهیم هدایت کرده یا از آن دور می کند. آرامش درون˓ روح شما را به رضایت و خشنودی می رساند. رسیدن به تعادل و توازن در زندگی با به جود آوردن محیط درونی سرشار از آرامش شروع می شود. توجه کردن به انرژی آرامش، آرامش و امنیت بیشتری را جذب می کند و این همان کارکرد قانون جذب است. آرامش، راحتی درونی را به همراه دارد. آرامش، موجب شکر گزاری برای خود و زندگی تان می شود. آرامش درون، آسایش و امنیت را از محیط بیرونی جذب می کند و محیط اطراف ما، بازتاب آرامش درونی ماست. شادی از آرامش درون نشات می گیرد و آرامش‌ درون، راه های جدیدی از نگرش ما به یک زندگی سالم و پر بار را برایمان می گشاید.

 آسایش، به ساختن محیطی آرام پاسخ مثبت می دهد و آرامش درون، یک زندگی زیبا را جذب می کند.

 وقتی همه چیز خوب پیش می رود، داشتن آرامش و شاد بودن کار راحتی است. وقتی همه چیز طبق روال و درست است طبیعی است که شما شاد و خوشحال باشید. ذهنتان آرام است و به امید هدفتان به سمت جلو پیش می روید. اما وقتی زندگی تان آشفته است و هیچ چیز خوب پیش نمی رود چگونه رفتار می کنید؟ چطور همه چیز را تغییر می دهید؟ همه ی ما با این سوال آشنا هستیم. کدام یک ابتدا آمده است؟ مرغ یا تخم مرغ؟ خب می توانیم یک سوال مشابه این را بپرسیم. کدام یک ابتدا آمده است؟ نگرش منفی یا تجربه های منفی؟

قانون جذب و رها کردن ذهن

قانون جذب، در زندگی تجربه هایی را به شما تحویل می دهد که با فرکانس ارتعاشی تان سازگار است. وقتی اوضاع بر وفق مرادمان نیست عصبی، پرخاشگر و ناکام می شویم و بخاطر شرایطی که الان خودمان را در آن تصور می کنیم، به دنبال بهانه ای برای سرزنش کردن دیگران هستیم. حس منفی نگری داریم. ارتعاشمان منفی است و توجیه می کنیم که بخاطر شرایطی فعلی این احساس را داریم. با استفاده از قانون جذب نه تنها آن چه را که به آن باور دارید، بلکه آن چیزی که هستید را جذب می کنید. پس اگر رفتار و منش کلی شما منفی باشد تجربه های منفی را نیز در زندگی تجربه خواهید کرد. و این چرخه دوباره و دوباره تکرار می شود.

اما به این معنا نیست که همیشه همین طور خواهد بود. می توانید این چرخه را متوقف کنید تا همان زندگی را که واقعا سزاوارش هستید داشته باشید.

با قانون جذب آرامش داشته باشید و چرخه را متوقف کنید.

وقتی در آرامش هستید می توانید به راحتی فکر کنید. وقتی می توانید به راحتی فکر کنید می توانید روی افکارتان تمرکز کنید که این همان کاری است که باید انجام دهید. افکار شما باید روی حس خوب متمرکز شود تا ارتعاش انرژی تان را تغییر دهد. زیبایی استفاده کردن از قانون جذب برای رسیدن به چیزی که می خواهید این است که شما به هیچ وجه نباید کنترل کنید که چگونه همه چیز اتفاق می افتد.

قانون جذب و رها کردن ذهن

جهان هستی از آن مراقبت خواهد کرد. کائنات همان چیزی را به شما می دهد که با ارتعاش انرژی شما سازگار باشد. وقتی به مشکلاتتان فکر می کنید در واقع خودتان را در آن شرایط می گذارید. منظور من را اشتباه برداشت نکنید. من نمی گویم که مشکلاتتان را انکار کنید. اگر چیزی دارید که باید از آن مراقبت کنید خب این کار را انجام دهید. در واقع منظور من این است که نباید از نظر احساسی به مشکلاتتان بچسبید. مشکل مشکل است. آنچه که باید انجام دهید را انجام دهید اما اجازه نده که مشکلاتت بر تو غلبه کنند. شما باید از نظر احساسی به نتایج مثبتی که می خواهید متصل شوید نه به خود مشکل.

خونسرد˓ آرام و متین

خونسرد باشید. آرامش خود را حفظ کرده و افکارتان را جمع بندی کنید. باید به افکارتان دقت کنید و ببینید وقتی به آن ها فکر می کنید چه احساسی دارید. اگر افکارتان از جنس نگرانی˓ عصبانیت و استرس است احساستان نیز همین ها را بازتاب می دهد. و این همان ارتعاشی است که شما ارسال می کنید. به همین دلیل است که بررسی کردن افکارتان و شروع کردن افکار جدید بسیاراهمیت دارد . افکاری که شما را امیدوار و خوشحال می کند.

در ابتدا ممکن است که برایتان دشوار باشد اما عادت تصویر سازی افکار و احساساتتان را در خود نهادینه کنید. وقتی احساس بدی دارید ببینید به چه چیزی فکر می کنید که این احساس را برای شما به وجود آورده است. تمام تلاش خود را به کار ببندید تا به چیز هایی فکر کنید که باعث می شود احساس بهتری داشته باشید. حتی اگر هنوز مشکلتان را حل نکرده باشید. افکار زنجیره وار و تمرکز کردن بر مشکلات یا شرایط بد تغییری ایجاد نخواهد کرد. فکر کردن به افکار خوب احساس شما را تغییر می دهد. وقتی احساس بهتری داشته باشید ذهنتان آرام خواهد بود و دید بهتری نسبت به شرایط خواهید داشت. در واقع همه چیز را به گونه ای متفاوت خواهید دید. پس آرامش داشته باشید و بگذارید قانون جذب همان طور که دوست دارید برایتان عمل کند.

سخن آخری در باب قانون جذب و رها کردن ذهن

همان طور که قبلا هم به آن اشاره کردم گاهی اوقات افراد تصور می کنند که برای شاد بودن فقط کافی است که مثبت فکر کنیم اما بسیار اتفاق افتاده است که با مثبت اندیشی به تنهایی هیچ کس به شادی و لذتی که انتظار داشته دست نیافته است. باید بگویم که تا زمانی که شما به اتفاقات مثبت فکر کنید ولی عمیقا احساس شادی نداشته باشید هیچ چیزی تغییر نخواهد کذد.

داشتن ذهنی آرام و به دور از افکار منفی آرزوی همه ی ماست اما تقریبا هشتاد درصد ما نمی دانیم راه رسیدن به آن چیست و با غر زدن و ارسال فرکانس های منفی به کائنات تنها اوضاع را برای خودمان بد تر می کنیم. اگر شادی می خواهید شاد باشید. اگر عشق می خواهید آن را به دیگران هدیه کنید و اگرعمیقا  آرزوی خوشبختی دارید آن را با تمام وجود احساس کنید. به همین سادگی.

فراموش نکنید که دنیای اطراف ما پر از فراوانی و نعمت است. پر از عشق و لذت و شادی. کافیست که آن ها را ببینیم و باور کنیم که ما خالق زندگی و رویاهایمان هستیم. هیچ یک از افرادی که آن ها را شاد و سر حال می بینیم جادو نکرده اند! آن ها فقط تصمیم گرفته اند که شاد باشند و دنیا هم به تصمیم آن ها پاسخ مثبت داده است. شما هم همین حالا تصمیم بگیرید که شاد باشید. من اطمینان دارم که جهان هستی همین حالا به شما پاسخ خواهد داد!

4.4/5 - (27 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx