حقایق قانون جذب| قانون جذب و قوانین متافیزیک

نظرات 5
12 دقیقه مطالعه

صفحات زیادی در اینترنت با توجه به قانون جذب وجود دارد که می توان کمی از همه اطلاعات موجود در آنها غافل شد. مخصوصاً برای مبتدی ها . به همین دلیل امروز تصمیم گرفتم 10 قانون از حقایق قانون جذب را جمع آوری کنم.

 بنابراین ، بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید نگاه کنیم به…

حقایق قانون جذب

1 – اولین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب وجود ندارد

شاید این نکته واضح باشد، اما من فقط فکر کردم قبل از این پست به آن اشاره کنم.

قانون جذب وجود دارد. همیشه انجام داده است و همیشه این کار را انجام خواهد داد ، تا زمانی که جهان وجود داشته است همچنان وجود دارد. این جادو یا مفهوم عصر جدید نیست ، بلکه یک قانون علمی کاملاً تثبیت شده جهان است.

نه تنها وجود دارد ، بلکه می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید تا زندگی را که واقعاً می خواهید ایجاد کنید. پول ، موفقیت ، عشق ، روابط عالی با دیگران ، یک حرفه خارق العاده ، یک خانواده. هر چه شما می خواهید. یک ماشین کاملاً جدید ، یک خانه جدید ، مسافرت به استرالیا ، یا رفتن به کوهنوردی. هرچه که واقعاً و واقعاً در زندگی می خواهید از طریق قانون جذب امکان پذیر میباشد.

2 – دومین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب قانون جهانی است

درست مثل جاذبه ، قانون جذب یکی از قوانین جهان است. هیچ کس اعتبار جاذبه را زیر سؤال نمی برد ، پس چرا اعتبار قانون جذب را زیر سوال می برد؟ این کار بر اساس ارتعاش است و مانند آن جذب می شود ، بنابراین ارتعاشات در جهان ما به طور خودکار با ارتعاش های مشابه مطابقت می یابد. ارتعاشات مثبت با سایر ارتعاشات مثبت مطابقت دارد و منفی با منفی مطابقت دارد.

3 – سومین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب در کتابها در اوایل دهه 1900 ثبت شد

بله قانون جذب در کتابهایی مانند:

والاس واتلز – علم ثروتمند شدن (1910)

“یک فکر یک ماده است ، چیزی را که توسط فکر تصور می شود ، تولید می کند.” – والاس دی واتلس

و ناپلئون هیل – قانون موفقیت (1925).

موفقیت فقط وقتی انجام می شود که به آنچه می دانید و اعتقاد دارید عمل کنید. آنچه ذهن شما می تواند تصور و باور کند ، می توانید به آن برسید! “

پیش زمینه قانون جذب : قانون جذب چیست و از کجا شروع شده است؟

4 – چهارمین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب بطور مداوم کار می کند

همه جا را متوقف کنید. تمام روز ، هر روز ، هر لحظه.

 این از طریق ما و هر موجود دیگری در کره زمین کار می کند. در اصل ، از طریق هر چیزی که انرژی ارتعاشی را ساطع کند ، کار می کند. انسان ها ، حیوانات ، درختان ، گیاهان. انرژی ها دائماً در درون جهان جریان می یابند که در اینجا و آنجا تطبیق می یابند و ارتعاشات زیادی را به همان صورت باز می گرداند.

هیچ کاری وجود ندارد که بتوانید جلوی آن را بگیرید. ارتعاشاتی که شما ارسال می کنید با ارتعاش هایی مانند آن ها بازگردانده می شود. شما نمی توانید این ارتعاشات را متوقف کنید اما می توانید یاد بگیرید که از آنها به نفع خود استفاده کرده و کنترل خود را به دست آورید.

5 – پنجمین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب هر یک از شما را تحت تأثیر قرار می دهد

خواه از آن آگاه باشید یا نه. چه درک درستی از قانون جذب داشته باشید یا نه ، تحت تأثیر قرار گرفته اید. تصور کنید که تعداد بسیاری از افراد تنها در این دنیا در خارج وجود دارند که هیچ چیزی از قانون جذب نمی دانند. چه بسا آنها هرگز در مورد آن چیزی نشنیده اند ، اما هنوز هم هر روز در زندگی آنها کار می کند.

هرچند که از قانون جذب آگاهی داشته باشید ، می توانید انتخاب کنید. شما هم می توانید اجازه دهید قانون جذب به طور پیش فرض همه چیز را وارد زندگی شما کند یا می توانید کنترل و استفاده از قانون جذب را به نفع خود داشته باشید. انتخاب باشماست!

6 – ششمین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب با افکار و احساسات غالب شما کار می کند

و این احساساتی است که ما از ارتعاشات ساطع می کنیم. احساس قوی ، ارتعاش قوی تر و قوی تر است. ذهن ما دائما در حال حرکت است و در طول زندگی عادی و شلوغ ، افکار در حال آمدن و رفتن هستند. با این حال ، برخی از آنها غالب تر از بقیه هستند. احساسات ما واکنش های ما نسبت به افکار غالب ما هستند و چیزهایی که در زندگی تجربه می کنیم. هرچه افکار و احساسات غالب ما مثبت تر باشند ، ارتعاشاتی که می فرستید مثبت تر می شوند و بالعکس.

قانون جذب و افکار

7 – هفتمین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب می تواند به نفع بی نهایت زندگی شما باشد

بله ، این زیبایی قانون جذب است و آنچه سالهاست به آن اشاره شده است. برای یادگیری چگونگی ایجاد زندگی ای است که واقعاً می خواهید ، باید یاد بگیرید که به طور مداوم لایک های مناسب را ارائه دهید. همه ما رویاها ، برنامه ها و اهدافی را داریم که می خواهیم در آینده به آنها برسیم یا در زندگی خود داشته باشیم.

خوب از طریق قانون جذب می توانید با نگرش صحیح به زندگی ، اعتماد و تمایل به تمرین به همه اینها برسید. فرقی نمی کند که اکنون در کجای زندگی خود باشید ، می توانید تصمیم بگیرید که کنترل خود را به دست بگیرید و از قانون جذب استفاده کنید تا آنچه را که می خواهید بجای چیزهای زیادی که نمی خواهید به دست آورید.

8 – هشتمین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب شامل 3 مرحله اصلی است

  1. شما از جهان سؤال می کنید. زندگی شما باعث می شود تا با انتخاب ، چیزهایی را که می خواهید ، بشناسید و آنچه را که نمی خواهید انجام ندهید و به هدف برسید و رویاهایی داشته باشید. شما می توانید در سطح آگاهانه یا ناخودآگاهانه سؤال کنید اما به طور مداوم می خواهید همانطور که برای آینده خود برنامه ریزی می کنید زندگی خود را بهتر کنید.
  2. جهان پاسخ می دهد. این یک حقیقت است. ارتعاشات شما از آنها ساطع می شود و مرتباً از آنها سؤال می شود. سپس مانند ارتعاشات به شکل تجلیاتی در زندگی خود به عقب برگشته اید. ارتعاشات مثبت جلوه های مثبت را به خود جلب می کند و برعکس.
  3. مرحله سوم جایی است که بسیاری از مردم به پایین سقوط می کنند. شما باید اجازه دهید چیزهایی را که می خواهید در زندگی خود داشته باشید به دست شما بیاید. شما می توانید به همان اندازه که می خواهید آرزو کنید ، اما اگر احساساتی که دارید احساس می کنید “شک” ، “کمبود” یا “نیاز” هستند ، آنها فقط به شما نزدیک نمی شوند.

کنار گذاشتن چیزهای منفی خیلی راحت است.

با این حال ، به نظر می رسد که مردم بیشتر با اجازه دادن به چیزهای خوب تلاش می کنند. می توانید همه چیزهای خوب را که واقعاً می خواهید اجازه دهید جذب شود. تمام آنچه که طول می کشد ، تمرین مداوم روزانه است و …

9 – نهمین اولین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب نیاز به اعتقاد ، ایمان و اعتماد دارد.

قانون جذب با دین ارتباط ندارد ، اما داشتن درجه ای از اعتقاد ، ایمان و اعتماد به نفس ضروری است. همانطور که در حقیقت 7 گفته شد ، در مرحله 3 ، اجازه دادن به موارد منفی خیلی راحت است. شک نداریم که این اتفاق می افتد. در حقیقت ، انسانها خیلی مشتاقانه انتظار دارند که اتفاقات منفی روی دهد. بنابراین ، آنها با انتظار برای اینکه اتفاقات منفی رخ دهد ، ارتعاشات منفی را ارسال می کنند.

جداول را روشن کنید. این به همان سادگی است. انتظار داشته باشید و اعتقاد داشته باشید که اتفاقات مثبت می تواند رخ دهد و خواهد شد. شما به همان اندازه شایسته هستید که هر کس دیگری در دستیابی، و دستیابی به هر آنچه را که قلب خود قرار داده اید ، کسب کنید. فقط به آن انتظار ادامه دهید. آن اعتقاد ، ایمان و اعتماد است.

من به شما قول می دهم که اگر بتوانید این کار را انجام دهید و ارتعاش های کافی را در خود نگه دارید ، واقعاً متوجه تفاوت گسترده ای در زندگی خود خواهید شد. همچنین خواهید فهمید که تمام کارهایی که از شما درخواست کرده اند شروع به آشکار شدن در زندگی شما خواهد کرد.

10 – دهمین حقیقت از حقایق قانون جذب : قانون جذب فوری نیست. شما یک بافر تایمر دارید.

بعضی افراد فکر می کنند که این یک موضوع فوری است و اگر آنها خود را به فکر افکار منفی برسانند ، بلافاصله می خواهند کمک بزرگی به مسائل منفی در زندگی خود کنند. با این حال ، اینگونه نیست. افکار شما باید سازگار ، مسلط و احساساتی باشند. این زمانی است که شروع به کار می کند.

بنابراین اگر احساس می کنید نسبت به چیزی احساس منفی می کنید ، وقت دارید که احساسات خود را دور بزنید. خود را تا حدودی مثبت تر کنید. اگر خودتان را در میان احساسات منفی یافتید و متوجه نیستید که حتی به آنجا هم رسیده اید ، پس از آن خوب است.

4.2/5 - (23 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

5 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
5
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx