با 65 درصدسوختگی، همچنان امیدوار به زندگی

turia-pitt  

بیش از ۶۵ درصد از بدن او سوخته است اما توریا پیت به ما نشان می دهد استقامت به چه معناست! او زندگی و مبارزه اش را با جهان به اشتراک گذاشته و به سمبل امید بدل گشته است !

بانوانی را به شما معرفی میکنیم که از زیبایی تعریفی دوباره دارند، روح را به نمایش می گذارند، برای دیگران ارزش قائل می شوند و به ما همه چیزی که به طور واقعی به معنای استقامت، هوش، فداکاری، دلسوزی و استایل است را نشان می دهند.

ملاقات با توریا پیت (Turia Pitt)

پیت یک انسان خارق العاده و با شکوه است. شجاعت، صبر و شکیبایی او برای به اشتراک گذاشتن سفر قهرمانانه اش با جهان در اینستاگرام واقعاً زیباترین چیزی است که من تا به حال دیده ام.

404597-da0291fa-0c91-11e3-8143-1b6c6541b881

در سپتامبر ۲۰۱۱، پیت، یک دونده دو ماراتون فوق العاده و مدل بود که وارد یک مسابقه شد و برای همیشه زندگی خود را تغییر داد. پیت در یک آتش بزرگ در کیمبرلی استرالیا در طول مسابقه گرفتار شد، و بیش از ۶۵ درصد از بدن او در آتش سوخت. پیت تا الان بیش از ۱۰۰ عمل جراحی انجام داده و بیش از ۸۶۴ روز در بیمارستان به سر برده است. او می گوید این تصادف سبب شد که قدرت واقعی خودش را متوجه شود. “ این قدرت درونی در همه ما وجود دارد، اما به ندرت ما این شانس را داریم تا ببینیم چقدر باور نکردنی هستیم. من باید به راه برگشت به زندگی چنگ بیندازم – راه رفتن و صحبت کردن یاد بگیرم. تمام چیزهایی که قبلاً به راحتی به دست می آوردم هم اکنون به کارهایی دست نیافتنی تبدیل شده است. “

پیت در حال حاضردر حال پیشی گرفتن از آن وظایف اساسی است که روزی غیر ممکن به نظر می رسید. او هنوز به وضعیت ورزشکار نخبه بازنگشته است اما او پیشرفت های قابل توجهی داشت و هر پست در اینستاگرام برای او حکم تشویق برای ادامه دادن طول راه است. پیت در حال حاضر قادر به شرکت در دوچرخه سواری و شنا ماراتن است و به تازگی از سفر پیاده روی دیوار بزرگ چین بازگشته است. حتی با وجود تمام موانع، پیت استقامت کرده است.

پس از عمل نجات و جراحی در استرالیا، پیت متوجه شد که چقدر خوش شانس است که در یک کشور توسعه یافته زندگی می کند و در حال حاضر پشتیبان ReSurge International است، که سازمانی برای عمل جراحی رایگان برای قربانیان و کودکان دچار سوختگی در کشور های توسعه نیافته است.

شاید این مطالب را دوست داشته باشید
۱ از ۱۳۰

“همه چیز برای زندگی” تیتر کتاب پیت است. من نمی توانم یک راه بهتر برای توصیف سفر او از شجاعت، قدرت و عشق، بعد از این حادثه وحشتناک تصور کنم. به رغم روح سرکش او و نگرش او از “هرگز تسلیم نشو”، پیت آشکارا گفته است خودش را به عنوان الهام بخش نمی بیند. با این حال انگیزه روزانه و پست های باور نکردنی او، به پیروانش الهام و قدرت می بخشد که با چالش های خود رو به رو شوند.

توریا پیت اجازه نمی دهد زخم هایش او را تعریف کنند. من با هر عکس منتشر شده از پیت سخت تر و بهتر زندگی ام را می سازم. من متعجبم که پیت چگونه توانسته به زندگی چنین مثبت و کاملی پس از گذراندن همچین فاجعه ای وحشتناکی دست یابد. برخی از پیشنهادات بزرگی را که با Movenourishbelieve.com به اشتراک گذاشته شده است را برای راهنمایی شما مشخص کرده ایم:

turiapitt_article

درسهایی از پشتکار توریا پیت

۱- هرگز تسلیم نشو: ما می توانیم به سادگی هر کاری انجام دهیم اگر که هرگز تسلیم نشویم. همچنین ما به ویژگی های اندازه گیری و پشتکار به منظور دستیابی به اهداف خود نیاز داریم.

۲- با افراد مثبت در تعامل باشیم: منفی گرایی مسری است و شما شگفت زده می شوید که چگونه می تواند به سرعت ذهنیت مثبت شما را پاک کند .

str2_qs_1807_p6a

۳- همیشه سرگرم کار باشیم: وقتی که زندگی ما پر از کارهایی برای انجام و پر از چیزهای که ما را به جلو می خواند باشد، ما فرصتی برای احساس شکست نمی کنیم.

۴- بعضی اوقات شکست را بپذیریم: این غیر منطقی است که همیشه انتظار احساس خوب داشته باشیم، غم و اندوه اجتناب ناپذیر است. به دنبال خوبی بدی می آید؛ این زندگی است.

۵- خوب غذا بخوریم و ورزش کنیم: وقتی که احساس قدرت و سلامتی می کنیم و ما سرشار از اندروفین هستیم احساس خوب نداشتن در مورد خودمان و زندگی به شدت سخت خواهد شد.

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
10 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
مشاوره ثبت نام دوره