۴ تکنیک قانون جذب شغل جدید

نظرات 2
10 دقیقه مطالعه

فردی را تصور کنید که برای شغلی درخواست استخدام داده است، او مدام فکر می کند که برای آن شغل به اندازه کافی مناسب نیست و فرصت ها را از دست می دهد. اگر این فرد زندگی را که همیشه تصورش را داشته است، می خواهد، باید داستان زندگیش را تغییر دهد.

قانون جذب شغل

۴ تکنیک در این زمینه می توانند کمک کنند. این قانون بیان می کند که افکار ما به واقعیت تبدیل می شوند. کلمات ما قانون را به وجود می آورند و آنچه را که هستید، جذب می کنید.

البته فقط این نیست که افکار مثبت داشته باشید، به آنچه می خواهید فکر کنید و همه چیز به طرز جادویی در زندگی ظاهر می شود. بلکه باید برای تحقق رویاهای خود، اقدامات لازم را نیز در کنار باورهای مثبت قرار داد.

وقتی برای رسیدن به چیزی در تلاش هستید، باید به آن اعتقاد داشته باشید و سپس تمام توان خود را برای آن صرف کنید.

در مقاله پیش رو، تکنیک های این قانون برای جذب شغل ارائه شده است که می توانید با استفاده از آنها ارتعاشات خود را بالا ببرید و اقداماتی را انجام دهید که به شما کمک کند، شغل جدیدی را بدست آورید.

۴ تکنیک قانون جذب شغل چیست؟

در ادامه، این تکنیک ها توضیح داده شده است. امیدوریم با مطالعه این تکنیک ها بتوانید قانون جذب را برای پیدا کردن شغل مناسب و ایده آل بکار ببرید.

این موضوع را به یاد داشته باشید که باید صبور باشید. برای اینکه این قانون برای شما کار کند، به زمان نیاز است. همچنین به آن باور داشته باشید، در نهایت نتیجه شگفت انگیز آن را خواهید دید.

اعتقادات محدود کننده خود را رها کنید

رها کردن اعتقادات و باورهای محدود کننده، یکی از ۴ تکنیک قانون جذب شغل جدید به شمار می رود. در طول زندگی هر فردی باورهای محدود کننده زیادی مانند افکار منفی درباره خودش وجود دارند، عمدتا به دلیل اینکه فرد خودش را به اندازه کافی خوب نمی داند یا خود را شایسته چیزهای خوب نمی بیند.

همه انسان ها یک سیستم اعتقادی در مورد آنچه که فکر می کنند درست است، دارند. آن باورها و کلماتی که از درون و به طور ناخودآگاه در مورد خود و زندگیشان تکرار می کنند، چیزی است که واقعیت آن را شکل می دهد.

از تکرار تاریخ و جذب چیزهای منفی بپرهیزید و محدودیت های ذهنیت خود را به فراوانی، قدرت و موفقیت تغییر دهید. برای انجام اینکار، لیستی از عبارات تاکیدی مثبت تهیه کنید. برخی از این عبارات تاکیدی در زیر ارائه شده است:

  • من به اندازه کافی خوب هستم.
  • من در وفور نعمت زندگی می کنم.
  • من لیاقت تحقق آرزوهایم را دارم.

این عبارات را با صدای بلند بخوانید که بتوانید ضمیر ناخودآگاه خود را دوباره طرح ریزی کنید. در ابتدا ممکن است که انجام اینکار برایتان ناخوشایند باشد، اما هر چقدر بیشتر این عبارات را تکرار کنید، برایتان طبیعی تر می شود.

بعد از مدتی عبارات تاکیدی مثبت جواب خواهند داد و تاثیر آنها را حس کرده و باور خواهید کرد. زمانی که فکرهای محدود کننده به شما خطور می کند، سریعا آنها را کنار گذاشته و با عبارات تاکیدی مثبت جایگزین کنید. به این ترتیب با سیستم اعتقادی جدیدی همسو خواهید شد.

تکنیک قانون جذب شغل

شکرگزاری را تمرین کنید

به جای تمرکز روی چیزهای منفی زندگیتان روی زیبایی های آن تمرکز کنید و شکرگزار باشید. اگر می خواهید شغل یا هر چیز بهتری را  که در زندگی خود می خواهید، جذب کنید، درک نحوه عملکرد قانون جذب ضروری است.

اگر از شغل فعلی خود شکایت کنید و به تمام نکات منفی آن توجه داشته باشید، تجلی چیزهای منفی بیشتری ادامه خواهد داشت و هرگز شغل بهتری بدست نخواهید آورد. در عوض باید دنبال چیزهایی بگردید که در شغل فعلی خود شکرگزار آنها هستید. هر چیزی که به خاطر آن خوشحال می شوید،  به دستیابی به شغل بهتر کمک می کند.

شکرگزاری که تکنیک قانون جذب شغل به شمار می رود، منجر به مثبت نگری می شود و شما را در ارتعاشی بالا قرار می دهد. زمانی که برای شغل خود شکرگزار هستید، انرژی بیشتری به کار خود می دهید و در نتیجه جذب پول و موفقیت خواهید داشت. در غیر این صورت، به طور خودکار انرژی کمتری به کارتان خواهید داد و آنچه به شما باز گردانده می شود، کاهش می یابد.

در ابتدای امر شکرگزاری آسان نیست، به خصوص اگر چیزی در کار، شما را آزار دهد. در این لحظات تمام چیزهایی را که از شغل فعلیتان شکرگزار هستید، به خود یادآوری کنید. از جمله این موارد می توان حقوق، مزایا، کار تمام وقت را نام برد.

علاوه بر مسائل کاری، شکرگزار همه چیز در زندگی مانند سلامتی، ثروت، خانواده و غیره باشید. ارتعاش خود را افزایش دهید و بسیاری از نعمت های زندگی را از طریق شکرگزاری جذب کنید.

کنترل کردن را رها کنید

همه انسان ها مواردی را در زندگیشان کنترل می کنند. اما با کنترل بیش از حد چیزهایی که می خواهیم، وابستگی پیش می آید و منجر به جلوگیری از ورود تجلی به زندگی می شود. یکی دیگر از تکنیک قانون جذب شغل، رها کردن کنترل زندگی است.

بهتر است زمانی که چیزی را می خواهید و به آن نمی رسید، کنترل کردن را کنار بگذارید و چند جمله را با خود تکرار کنید. می توان به جملاتی مانند” همه چیز به نفع من است.” و” همه چیز همین حالا برای من است.” اشاره کرد.

ایمان آورید که جهان پشت شما است. در نتیجه این قانون، همه شرایط، افراد و رویدادها را برای دریافت آنچه می خواهید، به جنبش در می آورد.

برای بدست آوردن شغل جدید یاد بگیرید که از روند کار لذت ببرید. با جریان زندگی پیش بروید و چگونگی وقوع اتفافات و زمان رسیدن به آنها را رها کنید. این کار را با اعتماد به انتخاب ها و تصمیماتی که شما را به سمت تجلی هدایت می کند، انجام دهید.

پس از هر مصاحبه شغلی، انرژی خود را روی آنچه که در کنترل شما است، یعنی افکارتان متمرکز کنید. مدام به خود بگویید، یک قدم به آن نزدیک تر شده و شغل را از قبل بدست آورده اید. به خود بگویید، واقعا به این حرف ایمان دارید و برای اینکه موقعیت را در فرصت مناسب بدست آورید، صبور هستید.

با رها کردن کنترل، همه چیز به روشی که هرگز تصور نمی کنید، متعادل می شود و شغل مورد نظر خود را در زمانی که هیچ انتظارش را ندارید، بدست می آورید.

۴ تکنیک قانون جذب شغل جدید

زندگی کردن در ترس را رها کنید

ترس ضمیر نفسانی برای کمک به امنیت ما است و نوعی محافظت به شمار می رود. اما گاهی ما به ترس اجازه می دهیم که ما را کنترل کند. با انجام اینکار، ترس ما را در انجام کارهایی که قصد انجام آن را داریم، محدود می کند. اجازه ندهید که ترس و اضطراب مانع کارهای شما بشود.

شرایط زیادی مانند ناپایداری اقتصاد به دلیل کرونا در زندگی وجود دارند که باعث ترس و اضطراب انسان می شود. تغییر می تواند ترسناک باشد، زیرا ما نمی دانیم که چه اتفاقی می افتد. می توانید ذهنیت خود را از طریق تمرین مدیتیشن رشد دهید و به این افکار توجه کنید.

مهار کردن و  قدرت ندادن به ترس از جمله تکنیک قانون جذب شغل به شمار می رود. به یاد داشته باشید از این مورد که درجا بزنید و پیشرفتی نداشته باشید، باید بیشتر بترسید.

گاهی باید ریسک کرد، زیرا با خارج شدن از منطقه امن و قدم گذاشتن در ترس انسان رشد می کند. با اینکار فرصت های جدیدی را نیز جذب می کنید. در واقع می توان گفت چیزی جز ترس از خود ترس وجود ندارد. ترس ها افکار ما هستند.

کلام آخر ۴ تکنیک قانون جذب شغل جدید

قانون جذب با تغییر در ذهنیت افراد زندگی آنها را تغییر می دهد. همه انسان ها آرزوهایی دارند و مستحق رسیدن به آنها هستند. فقط باید نیات خود را تعیین کنند، اقدامی انجام دهند و طرز فکر خود را تغییر دهند.

کلید رشد فردی و موفقیت شما تقویت ذهنیت و باورهای شما است، آنگاه هیچ چیزی مانعتان نخواهد شد.

در این مقاله ۴ تکنیک قانون جذب شغل برای کمک به تغییر الگوهای فکری شما ارائه شده است. اگر به مطالعه بیشتر درباره قانون جذب و رشد فردی علاقه دارید، با ما در پرورش افکار همراه باشید و از مطالب ارائه شده بهره مند شوید.

4.8/5 - (107 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx