پاسخ امیر شریفی به سوالات قانون جذب – سری چهاردهم

نظرات 13
9 دقیقه مطالعه

قانون جذب

پادکست پاسخ امیر شریفی به سوالات قانون جذب – سری چهاردهم

سوال و جواب های قانون جذب با امیر شریفی

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری دوازدهم از پرسش و پاسخ های امیر شریفی در مورد قانون جذب در خدمت شما هستیم. لازم به ذکر است که پادکست صوتی کامل این پرسش و پاسخ به صورت پیوست در این مقاله موجود است و شما می توانید از آن استفاده کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: من با جان و دل تمام فایل های شما را گوش می دهم و از آن ها نتیجه می گیرم، ولی درک نمی کنم که چرا گفته اید گاهی شاید آرامش شما در جدایی از همسرتان باشد!

در این جا دو تا مسئله وجود دارد. یکی این که این دوستان جواب سوال خود را از من خواسته اند و من وظیفه دارم چیزی که از نظر من درست را به آن ها بگویم. من واقعا نمی توانم چیزی را که می دانم درست است را نگویم. من هیچ وقت نگفته ام که طلاق گرفتن خوب است، بلکه گفته ام که گاهی طلاق گرفتن خوب است، چون شاید آرامش در جدایی باشد.

حرف من این است که شما ارتعاش مثبت بفرستید، شما بابت چیزهای خوبی که در زندگی دارید خداوند را شکر کنید و به خدا توکل کنید و هیچ وقت راه مشخص نکنید. خداوند به شما آرامش خواهد داد، یا رفتار همسرتان عوض می شود و یا از زندگی شما بیرون می رود.

من هیچ وقت به کسی نمی گویم که از همسرش جدا شود، فقط و فقط می گویم که ارتعاش خوب بفرستند تا قانون جذب همه چیز را برای آن ها حل کند. اگر قرار بر جدایی باشد، مطمئن باشید که خود فرد از زندگی شما بیرون می رود، اصلا لازم نیست شما به دنبال این کار باشید. و نکته مهم دیگر هم این است که هیچ وقت از این که همسرتان از زندگی شما خارج شود ترس نداشته باشید و مطمئن باشید که اگر ارتعاش مثبت فرستاده اید، این هم پاسخ همان ارتعاش است که قانون جذب سر راه شما قرار داده است. پس نترسید و شجاع باشید و به خاطر داشته باشید که شما به هیچ چیزی به جز خداوند نیازی ندارید و خدای مهربان همیشه هست.

من از تک تک شما عزیزان یک خواهش دارم و آن این است که باورهای خود را درست کنید و هیچ وقت انقدر در مورد مسائل زندگی مطلق فکر نکنید! به خاطر همین است که می گویم در مورد مسائل تحقیق کنید و باورهای خود را به چالش بکشید، گاهی مثال های متناقض را ببینید و در مورد آن تحقیق کنید.

من یک بیماری دارم و می خواهم آن را با قانون جذب درمان کنم

سوال: من یک بیماری دارم و می خواهم آن را با قانون جذب درمان کنم

می توانید از متد خوزه سیلوا استفاده کنید. برای این منظور پیشنهاد می کنم کتاب دستان شفابخش خوزه سیلوا را بخوانید.

سوال: من چگونه خودم را به مطالعه کردن علاقه مند کنم؟

پیشنهاد من این است که از اهرم رنج و لذت استفاده کنید. خود من از همین روش استفاده کردم و نتایج فوق العاده ای گرفتم.

سوال: ایده ای به ذهنم رسیده که به 2 میلیارد پول نیاز دارد و ذهنم آن را رد می کند. باید چه کار کنم که ایده ای به ذهنم برسد تا بتوانم آن را انجام دهم؟!

پیشنهاد من به شما این است که همان ارتعاش فراوانی را بفرستید و به بازی فراوانی ادامه دهید. اصلا نباید به دنبال راه های عجیب و غریب باشید و مطمئن باشید با همین کارها قانون جذب به شما کمک می کند تا به خواسته خود برسید.

سوال: در بازی فراوانی می توان چیزی را اقساطی خرید؟

دوستان عزیز شما بازی فراوانی را به این دلیل بازی می کنید که به ذهن خود بگویید که ثروتمند هستید. اگر بخواهید چیزی را اقساطی خرید کنید در واقع دارید ارتعاش اشتباه می فرستید. چون یک انسان ثروتمند چیزی را اقساطی خرید نمی کند! لطفا به این موارد توجه داشته باشید.

سوال: شعبده بازی هایی که خارج از تردستی هستند چگونه اند؟ مانند کریس انجل!

دوست عزیز کریس انجل همه شعبده بازی هایش حقه بازی است، چون من 90 درصد شعبده بازی هایش را می دانم و آن ها را پیگیری کرده ام. این ها فقط شعبده باز هستند و هیچ نیروی فوق بشری ندارند. همان طور که خود دیوید کاپرفیلد هم گفته است که من تنها یک شعبده باز هستم!

سوال: شما می گویید که برای بالا رفتن درآمد راه تعیین نکنیم. من مشتاق پیدا کردن شغل خاصی هستم. باید چه کنم؟

اگر مشتاق این هستید که شغل خاصی به دست آورید این موضوع فرق می کند. من می گویم اگر درآمد بالاتر می خواهید چرا راه تعیین می کنید؟! اما گاهی پیش می آید که مثلا من می گویم که می خواهم بزرگترین استاد قانون جذب دنیا شوم. در این شرایط دیگر پول فقط برای من ملاک نیست. در این شرایط من می خواهم به یک جایگاهی هم دست پیدا کنم.

مدیتیشن

سوال: نظر شما در مورد استفاده از مدیتیشن در قانون جذب چیست؟

من کلا مدیتیشن را تایید می کنم و به شما اطمینان می دهم که تاثیر خیلی خوبی دارد.

سوال: من دختری 29 ساله هستم و مدتی است که خواستگار ندارم. اطرافیانم با حرف ها و رفتارهایشان مرا آزار می دهند. چه کنم؟

اجازه بدهید که من یک موضوع را خیلی صریح به شما بگویم. سعی کنید یک بار برای همیشه تصمیم بگیرید که اصلا در این موارد به حرف کسی گوش ندهید. اصلا به کسی ربطی ندارد که در مورد خواستگار نداشتن شما بخواهد اظهار نظر کند.

من خانم های زیادی را می شناسم که از همه لحاظ عالی هستند. از نظر تحصیلی، خانوادگی، شخصیتی، اجتماعی، مالی و … اما دوست داشته اند که مثلا در سن 35 سالگی ازدواج کنند. به راحتی با فرد مناسبی ازدواج کرده اند و بسیار هم خوشبخت هستند. شما که تازه 29 ساله هستید، پس اصلا حرف دیگران را بزرگ نکنید. مطمئن باشید که شما هر کاری که انجام دهید یک سری از مردم حرف می زنند؛ بنابراین نمی توانید همه مردم را راضی نگه دارید.

سوال: لطفا به جز فیلم راز فیلم های دیگری در مورد قانون جذب معرفی کنید.

متاسفانه فیلم دیگری مورد تاییدم نیست که بتوانم به شما معرفی کنم. ولی این قول را به شما می دهم که اگر در مورد قانون جذب فیلم مورد تایید ببینم به شما خواهم گفت. ولی می توانید از فیلم سمینارهای استر هیکس استفاده کنید.

سوال: من دختر 14 ساله ای دارم، به نظر شما می تواند بازی فراوانی را انجام دهد؟

مطمئنا می تواند اما به شرط آن که قانون جذب را به او یاد بدهید. مثلا بگذارید فیلم راز را ببیند. کتاب سارا استر هیکس را بدهید که بخواند. آرام آرام این موارد را به او آموزش دهید تا بتواند قانون جذب را درک کند. بعد می تواند بازی فراوانی را انجام دهد.

به این مطلب امتیاز دهید

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

13 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
13
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx