کامل ترین پاسخ های امیر شریفی به سوالات قانون جذبی شما

نظرات 115
11 دقیقه مطالعه

کامل ترین پاسخ های امیر شریفی به سوالات قانون جذبی شما

پادکست کامل ترین پاسخ های امیر شریفی به سوالات قانون جذبی شما

پاسخ به سوالات شما در مورد قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار با سری دیگر از پاسخ های استاد امیر شریفی به سوالات شما قانون جذب در خدمتتان هستیم. لطفا در ادامه با ما همراه باشید.

سوال: لطفا در مورد بدن در حالت آلفا توضیح دهید.

این ها فرکانس های موجی مغز هستند. مثلا حالت بتا که حالت بیداری است بین 14 تا 100 است و حالت آلفا 8 تا 13 می باشد. چیزی که جالب است این است که حالت هیپنوتیزم به حالت آلفا معروف شده، در حالی که هیپنوتیزم در حالت تتا بسیار قوی تر از حالت آلفا می باشد. یعنی واقعا اگر شما می خواهید کسی وارد ناخودآگاهتان شود، باید در حالت تتا به شما تلقین شود.

ولی باز هم می گویم که من اساتید بزرگ هیپنوتیزم را می شناسم که در زندگی شان مشکلات زیادی دارند. به این خاطر که شما اگر قانون جذب را خوب بلد نباشید، و بخواهید از هیپنوتیزم استفاده کنید، هیچ فایده ای برای شما ندارد. و بدانید کسی که قانون جذب را به خوبی یاد بگیرد، خودش به دنبال ابزارهای کمکی می رود. بنابراین همیشه باید شما قانون جذب را بلد باشید و بدانید که آن فایل دارد چه کمکی به شما می کند، تا بتوانید به نتایج مطلوب برسید.

سوال: چطور می توانیم با قانون جذب یک عادت بد را ترک کنیم؟

شما اگر بتوانید مقاله هایی در مورد اهرم رنج و لذت را به طور کامل بخوانید، خیلی خوب است. برای این کار یک کاغذ بردارید و جدولی داخل آن بکشید. بالای یکی از ستون ها بنویسید «اگر این عادت را ترک کنم چه خوبی هایی وارد زندگی ام می شود؟!». سپس در ستون کناری بنویسید «اگر این عادت را ترک نکنم چه بلاهایی سرم می آید؟!». بعد زیر هر کدام از این ستون ها جواب های خود را به طور کامل بنویسید.

می گویند تمرکز روی چیزهای منفی اصلا خوب نیست، ولی دقیقا در جاهایی مانند این تمرین خیلی به کار شما می آید. باید موارد منفی را یک اهرم کنید تا بتوانید با استفاده از آن ها عادت های بد خود را ترک کنید. اصلا لازم نیست روی آن موارد منفی زیاد تمرکز کنید، فقط آن ها را بنویسید. قبل از خواب و بعد از بیدار شدن، به مدت 21 روز آن ها را بخوانید و حس کنید. قطعا بعد از 21 روز نتایجی می گیرید. ولی معمولا بعد از 10 روز، حداقل 30 درصد از عادت های بد شما از بین می رود.

چگونه با قانون جذب خانه بخریم؟

سوال: چگونه با قانون جذب خانه بخریم؟

چگونه با قانون جذب خانه ای که موردنظرمان است را بخریم، در حالی که پولی که در اختیار داریم کمتر از مبلغ آن خانه است؟

اگر خانه ی خاصی مدنظر دارید که باید دقیقا همان را خریداری کنید که هیچ! اما اگر می توانید خانه ی دیگری هم خریداری کنید، بهتر است آن خانه را هم تعیین نکنید. خیلی اوقات پیش آمده که حتی با چشم دیده ام که شخصی خانه ای را حدود 80 میلیون تومان زیر قیمت خریده است. بنابراین اصلا لازم نیست شما مثلا دقیقا 100 میلیون تومان را جذب کنید تا بتوانید خانه مورد علاقه تان را بخرید. چون ممکن است زمان معامله تخفیف زیادی بگیرید. یا مثلا آن مبلغ را برای شما اقساطی کنند. بنابراین هیچ راهی نباید تعیین کنید.

بلکه به جنبه هایی فکر کنید که آن ها را دوست دارید. مثلا وقتی فکر خانه به سرتان می آید، نباید اجازه دهید فکر پول نداشتن، یا کم پول داشتن به ذهنتان بیاید. باید باید کاری کنید که فکر راحتی داشتن آن خانه به ذهنتان بیاید. این که چقدر لذت بخش است که من این خانه را دارم. فکر این که چه احساس خوبی دارم که دارم برای خودم یک خانه می خرم. سعی کنید فکرهایی از این قبیل به سرتان بیاید. در این صورت می توانید خانه ای که دوست دارید را جذب کنید.

چگونه با قانون جذب در مدت زمان یکی دو ساله یک میلیارد تومان به دست آوریم؟

سوال: چگونه با قانون جذب در مدت زمان یکی دو ساله یک میلیارد تومان به دست آوریم؟

من دوست دارم اولین یک میلیارد تومان زندگی ام را طی دو، سه سال زندگی ام به دست بیاورم، اما می دانم که خواستن این مبلغ زیاد است، باید چه کار کنم؟!

نه دوست عزیز. به دست آوردن مبلغ یک میلیارد تومان در طی دو الی سه سال به هیچ وجه زیاد نیست. لازم است که در گوگل سرچ کنید و پول هایی که استارت آپ های سریع در می آورند را بخوانید؛ و ببینید که آن ها در عرض کمتر از یک سال حتی یک میلیارد دلار به دست می آورند. اگر فکر می کنید که به دست آوردن این مبلغ برای شما زیاد است، مطمئن باشید که بر اساس قانون جذب، جهان به شما ثابت می کند که این مبلغ زیاد است.

در مورد زمان رسیدن به خواسته تان، چیزی که مهم است آن عدد نیست، بلکه آن چیزی که مهم است همان احساسی است که دارید. مثلا من وقتی فکر می کنم که یک بچه کوچک دارم و یک ویلای خیلی بزرگ خریدم. این یعنی این که من تا دو سه سال آینده به هدفم می رسم. اما اگر دائم فکر کنم که در دوران پیری به سر می برم و در یک ویلای بزرگ زندگی می کنم، یعنی خودم را در آن حالت ببینم، یعنی در آن سن به هدف خودم می رسم. بنابراین همواره به خاطر داشته باشید برای تعیین زمان رسیدن به خواسته های تان، دقیقا آن عدد مهم نیست، و همین که مدت زمان دو، سه سال هم در ذهنتان باشد، خوب است.

شما وقتی که قانون جذب را یاد می گیرید و آن را درست به کار می برید، این گونه نیست که وقتی من یک میلیارد تومان می خواهم، ناگهان از سقف خانه یک میلیارد تومان پول بر سر من ببارد. وقتی که قانون جذب را خوب به کار بگیرید، مطمئن باشید آن کاری که باعث می شود یک میلیارد تومان به دست آورید، به ذهنتان می رسد، و به آن حس خوبی خواهید داشت. ولی زمانی که ذهن شما روی عدد کمتر از این باشد، پس آن کاری که باعث می شود به مبلغ پایین تری دست پیدا کنید، به ذهنتان می رسد.

سوال: در مورد سوالات رگباری توضیح دهید؟ این که این سوالات رگباری را تا چه مدت باید انجام دهیم تا نتیجه بگیریم؟

تا زمانی که حستان خوب شود، این سوالات رگباری را ادامه دهید. لازم هم نیست پس از پرسیدن این سوالات به جواب برسید، همین که سوالات را می پرسید ناخودآگاه شما به دنبال جواب می رود. هیچ نیازی ندارد که شما به دنبال جواب بروید.

سوالات رگباری ذهن شما را قوی می کند. برای مثال همان کسی که الان رکورد روپایی دنیا را دارد، و سه شبانه روز روپایی می زند و نمی خوابد؛ مطمئنا روزی دوتا روپایی را زده تا الان به اینجا رسیده است. شما چگونه می خواهید وقتی ذهنتان هنوز یک چیز کوچک را نتوانسته جذب کند، یک ماشین، یک خانه یا همسر خوب را جذب کند؟! بنابراین ذهنتان باید ابتدا چند چیز کوچک را جذب کند، تا شما مهر تایید بزنید که ذهن من می تواند و باورتان قوی شود. این باور خیلی به شما کمک می کند که ذهنتان توانست این کار را انجام دهد.

چگونه استرس و اضطرابم را با قانون جذب کنترل کنم و بیماری روحی ام را درمان کنم؟

سوال: چگونه استرس و اضطرابم را با قانون جذب کنترل کنم و بیماری روحی ام را درمان کنم؟

اگر جنس استرس شما بابت این است که نتیجه آن کار اتفاق می افتد یا نه، همین تمرین سوالات رگباری خیلی به کارتان می آید. اما اگر جزو افرادی هستید که کلا استرس دارید و به این احساس اضطراب عادت کرده اید، باید بدانیم که دلیل استرس شما چیست. در این صورت است که می توانم شما را خوب راهنمایی کنم.

سوال: لطفا در مورد کارما توضیح دهید؟

مثال کارما که می گوید وقتی که شما به کسی بدی می کنید، کسی هم می آید و به شما بدی می کند، درست است. چون زمانی که شما به کسی بدی می کنید، فکر بدی هم در ذهنتان است، یعنی در حال ارتعاش فرستادن بدی هستید. پس بر اساس قانون جذب، عملی که به سمت شما می آید به مراتب قوی تر است. بنابراین زمانی که شما کاری را انجام می دهید هم، ارتعاش آن کار را می فرستید. پس نمی توانید با یک ذهن خوب، بدی کنید و خوبی را جذب نمایید.

4.6/5 - (9 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

115 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
115
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx