چگونه از قانون جذب برای جذب یک زن استفاده کنیم؟

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه مطالعه

ما برای اینکه بتوانیم زن مورد علاقه مان را جذب کنیم باید بتواینم از قانون جذب به درستی استفاده کنیم و شرایط کاربرد قانون جذب را بدانیم. اول از همه باید یک سوال اساسی از خود بپرسیم: آیا به خوبی این قانون جذب را برای مجذوب کردن یک زن درک کرده ایم؟

ما زمانی می توانیم به حقیقت قانون جذب پی ببریم که بدانیم عامل تعیین کننده در قانون جذب ذهن ما نیست بلکه قلب ما است.

قانون جذب برای جذب زن چگونه است

امواج وجود حقیقی ما امواجی هستند که در قانون جذب تاثیر گذار هستند نه امواجی که زاییده افکار و امیال ما هستند. قانون جذب در اصل بر مبنای یک میدان انرژی کیهانی یا همان میدان کوانتوم بنا نهاده شده است که کل هستی با تمام موجودات خود به یک چیز واحد فراتر از زمان ومکان متصل است. در این سطح بنیادین و پایه ای وجود و هستی، همگی ما یک موجودیت واحد هستیم. البته این به معنی متصل بودن به هم نیست بلکه به معنی یکی بودن از نظر معنایی و ادراکی است.

ما درواقع با به کار بردن قانون جذب در صدد جذب چیزی نیستیم بلکه فقط در حال حذف کردن موانع برای بروز حقیقتی هستیم که قبلا در بهترین سطح خود وجود داشته است. پس سوالی درستی که باید از خودمان بپرسیم این نیست که شخص درست و مناسب و زن دلخواه مان را جذب کنیم بلکه سوال اساسی این است که چطور می توانیم موانع را حذف کنیم تا ارتباطات خود را در زندگی به سطح مطلوبی برسانیم تا اینکه موفق به جذب یک زن شویم.

آگاهی قلبی

ظریف ترین واقعیت وجودی یا میدان انرژی در وجود ما در آگاهی قلبی ما یا آگاهی کوانتوم ظاهر می شود. این آگاهی در واقع نوعی شناخت است که هر چیزی را بی قید و شرط درک می کند و به آن وصل می شود. این آگاهی به عنوان عشق بی قید و شرط هم شناخته می شود و یک نوع درک کامل از هستی و انسان ها است.

بنابراین شما برای جذب زن دلخواه تان فقط باید در همان سطحی از احساس قلبی که قبلا نسبت به آن زن داشته اید، بمانید جوری که انگار این احساسات قبلا در قلب شما نسبت به آن زن بوده است.

شاید تصور کنید چنین عشق بی قید و شرطی غیرممکن است اما واقعیت این طور نیست. این عشق در توان تمام موجودات هستی امکان پذیر و شدنی است. ایجاد چنین احساس جذاب و زیبایی در وجود هر شخصی از جمله مردان و حتی کسانی که به آن اعتقاد ندارند هم شدنی است. عشق بی قید و شرط همه را مجذوب می کند بخصوص زن ها و معشوق شما را.

شما با شناخت و کسب چنین آگاهی، آگاهی از عشق، آگاهی از نیروی فرازمینی که همه چیز را به یک موجود واحد متصل می کند، می توانید حضور امواج مرتبط در درون آن زن را با خود همسو کنید. شما با ایجاد این امواج حتی می توانید او را در پیش چشمان تان ظاهر کنید.

زن مد نظر شما از فضا نخواهد آمد

جذب نیروها و امواج متافیزیک به معنی این نیست که خیالاتی شوید و تصورات غیرواقعی داشته باشید. زن دلخواه شما قطعا از فضایی دیگر یا از دور دست های ناپیدا از راه نمی رسد. او قطعا به زیبایی زن ایده آلی که در تصورات و افکار شما نقش بسته، نیست. حتی ممکن است این زن در نزدیکی شما باشد و کسی باشد که سالیان سال او را می شناختید. شما تنها با آگاهی قلبی تان می توانید معشوقه تان را پیدا کنید.

بعد از اینکه او را یافتید، برای جذب او و یکی شدن با او هیچ مانع بیرونی و خارجی بر سر راه شما وجود ندارد. تمام موانع در ذهن، نفس و احساسات شما نهفته است.

تنها شرط برای رسیدن و پیوند با دلبرتان ،درک بی قید و شرط است. برای فهمیدن اینکه تا چه حد چنین درکی در شما وجود دارد از خودتان بپرسید که تا چه اندازه می توانید زنی را که بیش از همه شما را آزار می دهد، درک کنید؟ وقتی شما بتوانید نسبت به بدترین زن زندگی تان درک کاملی داشته باشید، قطعا آماده جذب معشوق تان و پیوند با او هستید.

تعجب نکنید اگر زنی که در نگاه اول چندان شبیه به زن رویاهای تان نیست و می خواهید او را جذب خود کنید، تبدیل به معشوقه تان شود. وقتی نقابی که بر روح ما کشیده شده، می افتد، همه ما خودمان را موجوداتی الهی می یابیم. با این حال نگران نباشید اگر دچار عواطف عریان و فرومایگی شدید. چنین حس عریانی از فرومایگی از ویژگی های آگاهی الهی است. البته این عواطف همیشه حضور ندارند.

آگاهی در اغلب مواقع از چیزهایی که در توان  ما است، شناخت دارد. اگرچه این آگاهی همیشه محدودیت ها را در نظر نمی گیرد ولی ممکن است این محدودیت ها منجر به گسترش فرصت ها شوند.

زن یک موجود کامل نیست

نکته دیگری را هم که باید در قانون جذب و برای جذب یک زن مدنظر قرار دهید این است که یک زن را نباید به عنوان یک موجود کامل تصور کنید. یعنی همان طور که انتظار دارید و مطابق ایده آل های تان، بی عیب و نقص باشد.

زندگی و مسیر کمال روح انسان یک روند برای کسب آگاهی و بیداری است به هیچ عنوان ثابت و بدون تغییر نیست. بنابراین مراحل جذب زن دلخواه تان همان مراحل حفظ روحیاتی است که تا بحال با آن زندگی کرده اید با این تفاوت که قرار است یک بحران را تجربه کنید. میزان و اندازه این بحران بستگی به میزان پذیرش شما از این پیوند به عنوان فرصتی برای کسب آگاهی و یادگیری برای یکی شدن است.

وقتی دو نفر به یکدیگر پیوند می خورند، به یکدیگر کمک می کنند تا در یک تغییر دو نفره به سمت آگاهی و فرهنگ زندگی رشد کنند. به عبارت دیگر، یافتن یک عشق حقیقی در یک زن در مسیری اتفاق می افتد که باید دو نفره طی شود. عشق حقیقی را نمی توان به صورت یک عشق کامل پیدا کرد بلکه باید آن را ساخت.

پیدا کردن یک زن به عنوان معشوق تنها مرحله اول این مسیر است. مراحل دیگر رسیدن شما به این زن کارهایی است که باید در این مسیر برای جذب او و رسیدن به عشق و درک او انجام دهید.

قانون جذب برای جذب زن

در گام اول متوقف نشوید

خیلی افراد در همین گام اول و در مرحله پیدا کردن معشوق متوقف می شوند. آنها وقتی احساس می کنند که زن دلخواه شان را پیدا کرده اند، تصور می کنند کارشان به پایان رسیده و موفق به جذب زن مورد علاقه شان شده اند. به دلیل همین تصورات غلط است که آن زن را به زودی از دست می دهند و بعد به تکاپو می افتند که چطور با قانون جذب او را دوباره به دست بیاورند.

نکته ظریف  دیگری که باید در جذب و حفظ زن دلخواه مان باید مدنظر داشته باشیم این است که عشق اکتسابی و آموختنی است. بنابراین در تمام هستی و در بین تمام موجودات قابل جریان یافتن است. پس می توان عشق را آگاهانه با ذات الهی خود که ما را قادر به وجود داشتن می کند، بروز دهیم و به دیگران هدیه دهیم. پس اگر می خواهید معشوق تان را جذب کنید و او را در کنار خودتان حفظ کنید، باید همان عشقی را که نسبت به او در شما وجود داشته است را تمرین کنید و آن را با تمام هستی به اشتراک بگذارید. اشتباه نکنید! معشوق شما به کمترین میزان از این عشق نیاز دارد. او در کنار شما است تا عشق را در درون تان بیدار کند و به حدی برساند که به تمام هستی عشق بورزید.

عشق ورزیدن را یاد بگیریم

بنابراین دغدغه و سوال اصلی شما برای چگونگی جذب یک زن و معشوقه در حقیقت این است: چطور یاد بگیرم که عشق بورزم و چطور تبدیل به عشقی شوم که آن را در درون یک زن جستجو می کنم؟

البته این نکته هم بسیار مهم است که نسبت به خودتان حس خوبی  داشته باشید و خودتان را دوست داشته باشید. چون تنها در این صورت است که می توانید زنی را که انتخاب احساس و قلب شما است را جذب خودتان کنید. شما اگر در خودتان چنین شایستگی را نبینید ، قطعا دلایلی برای جذب آن زن پیدا نمی کنید و مدام در نیمه راه شکست می خورید.

البته اگر اعتماد بنفس شما پایین باشد، حتی اگر با قانون جذب و با موفقیت بتوانید زن مورد علاقه تان را جذب کنید، ممکن است در حفظ او ناموفق باشید. پس قبل از یافتن معشوق تان و تلاش برای جذب او، سعی کنید اعتماد بنفس تان را بالا ببرید.

حرف آخر

شناخته خواسته ها و نیازهای زنانه برای جذب یک زن ضروری است. اگرچه عشق اصلی ترین و محوری ترین عامل برای جذب هر زنی است ولی برای سریع تر و راحت تر رسیدن به هدف تان باید این جزییات را مدنظر قرار دهید. شناخت و درک یک زن به معنی احترامی است که به او می گذارید. پس از همین حالا و قبل از شروع و به کار بردن قانون جذب، به خودتان احترام و عشق ورزیدن را بیاموزید.  همه چیز از خود شما و احساسات قلبی تان شروع می شود. قطعا اگر فرد جذابی برای خودتان باشید، برای دیگران هم جذاب به نظر می رسید. البته اگر برای همه هم جذاب نباشید قطعا برای زن دلخواه تان جذاب خواهید بود زیرا او انتخاب شخص شما است و قطعا انتخاب شما به شخصیت شما هم نزدیک است.

3.2/5 - (4 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx