قدرت قانون جذب در روابط زناشویی

نظرات 18
13 دقیقه مطالعه

قانون جذب یعنی ایجاد اندیشه مثبت. هر آنچه در واقعیت زندگی تان وجود دارد، بسته به ذهنیت شما دارد. حتی فردی که با او زندگی می کنید. یعنی همسرتان.قانون جذب در روابط زناشویی نیز مانند تمام زمینه های دیگر زندگی یک قانون کارآمد است. این موضوع می تواند مرتبط با قوانین جهانی زیر باشد:

  • قانون جذب
  • فیزیک کوانتومی
  • متافیزیک
  • احساس معنوی

تلفیق این قوانین با هم در ایجاد زندگی متعالی اثرگذار است. اما مهمترین قانون جهانی یعنی قانون جذب که ساخته تفکرات مثبت و منفی شما است نمایان می شود.

اینکه همسری ایده آل دارید و یا از زندگی عاشقانه ای که با او دارید احساس رضایت دارید، قطعا به معنای برتر بودن و یا خاص بودن او نیست، بلکه این قدرت قانون جذب است که تمام افکار مثبت شما را متمرکز کرده است که بهترین همسر دنیا نصیب شما گشته است.

عشق بعد از مدتی فروکش می کند!!!

زیاد شنیده اید که می گویند: زندگی زناشویی است دیگر گاهی دعوا و مشکلات عاطفی پیش می آید. عشق همین است بعد از مدتی فروکش می کند و همه چیز سرد و عادی می شود.

اما این هیچ دلیل علمی و حتی معنوی ندارد. به عنوان مثال شما از این موضوع که همسرتان دارای زبان تند و تلخی است و باعث آزار شما می شود، می رنجید. همین مطلب را برای کسی عنوان می کنید یا در درون خود نگه می دارید و در ذهن خود حک می کنید.

این اتفاق قانون جذب است. اما از نوع منفی. در واقع خودتان خواسته اید در مورد همسر خود این اعتقاد را پررنگ کنید که زبان او تند است و در مقابل، او همان طور که در ذهن شما پرورش یافته، ظاهر می شود.

او مقصر نیست. نیروی منفی که شما به سمت خود حواله کرده اید مقصر است. تصور کنید اگر قانون جذب آن قدر قدرت دارد آن چیزی را که در ذهن شما است خلق کند، پس چرا به سمت افکار مثبت نروید تا تمام خوبی ها، زیبایی ها، ثروت های مادی و معنوی، جذبه های دنیا و در نهایت نیروی عشق به سراغ زندگی زناشویی تان نیاید؟!

واقعیت زندگی شما دست خودتان است

پس سیگنال هایی که مغز شما ارسال می کند، نقطه مقابل شما خواهد بود و همان به شما باز می گردد. اگر خودتان آن را دست مایه تغییر قرار دهید از نوع جذاب و مهیج به سمت شما باز می گردد. واقعیت روابط زندگی شما دست خودتان است.

این شما هستید که با قانون جذب زندگی را احاطه می کنید و تحت فرمان خود در می آورید. شما فرمان می دهید که عشق همیشه در زندگی زناشویی تان جریان داشته باشد و فراموش نشود.

این شما هستید که با فکر مثبت و انتقال آن به پیرامون، روابط را محکم تر از همیشه می کنید. کافی است با خود تکرار کنید:

  • همسر من بهترین است و مشکلی ندارد. او همه تلاش خود را برای خوشبختی من به کار می برد.
  • نگاه او مانند روز اول آشنایی مان پر از عشق و محبت است و من خوشحالم که او انتخاب زندگی من بوده است.
  • من به قانون جذب اعتقاد دارم و اجازه نمی دهم فکر منفی مانع خوشبختی و دوام رابطه زناشویی ما شود.

درک قانون جذب در روابط زناشویی

با یک مثال آغاز می کنیم: روزی که رابطه عاشقانه ام منجر به ازدواج شد، همه می گفتند فکر می کنی همان قدر که اکنون تو را دوست دارد، چند سال دیگر نیز همین گونه خواهد بود؟ اصلا می دانی او فلان اخلاق را دارد و بعد ها به تو صدمه خواهد زد؟ آیا می دانی او دو رو دارد و …

این مثال برای دو دسته افراد است.

دسته اول

بدون اینکه بدانند از قانون قوی جذب استفاده کرده اند. در پاسخ می گویند تمام مدتی که با او در ارتباط بودم چیزی جز بخشش، مهربانی، احترام و صبوری و … ندیده ام. حتما در زندگی زناشویی نیز همین طور خواهد بود. زیرا او همیشه مشکلاتی داشته اما محکم بوده است.
اگر شما جزء این دسته از افراد هستید مطمئن باشید تمام موج های مثبت کائنات را جذب کرده اید و افکار پوچ و منفی از شما دور شده است و قطعا زندگی موفقی خواهید داشت. این همان قدرت قانون جذب است که شما کاملا آگاهانه یا ناخودآگاه آن را درک کرده اید.

دسته دوم

کسانی هستند که شک می کنند! نکند راست می گویند. اگر بد باشد چه! اگر زندگی موفقی نداشته باشم چه و … با همین فکر های منفی که درگوشه ذهن کمین کرده تا با کوچکترین اتفاق واکنش نشان دهد و سر بیرون آورد، وارد زندگی زناشویی می شوند.

زندگی که منتظر تلنگر است تا افکار منفی را به سمت خود بکشاند و باورها و احساسات غلطی را که دیگران خورد او داده اند منعکس کند و گریبان گیر زندگی آرام و عاشقانه شود. این یعنی ایمان نداشتن و سست بودن ذهن در باور مثبت. زیرا ذهنیت منفی درکی برای وی باقی نگذاشت تا ذهن مثبتی را بال و پر دهد.

پس درک کنید که قدرت قانون جذب به هر آنچه از احساس شما بر می انگیزد، پاسخ خواهد داد. دیگر خود دانید و افکار مثبت و منفی تان!

قانون جذب چگونه کمک می کند تا در مورد همسر خود افکار مثبت داشته باشیم؟

حتما دلایل و شواهد زیادی وجود دارد که نشان دهد همسر شما رفتارهای بدی داشته و یا دارد. اگر شما مانور دهید و بخواهید به این بذر که در ذهن شما کاشته شده رسیدگی کنید و رشد دهید، نکات مثبت همسرتان در زیر تنه قوی احساس ناخوشایندتان از بین می رود.

اما اگر فکر کنید که آیا واقعا هیچ نقاط مثبتی ندارد؟ آیا محافظ و پشتیبان من نیست؟ آیا درون او زیبایی ندارد؟ آیا نبودن او در خانه کلافه ام نمی کند و … در این لحظه آرامشی سراغ شما می آید که به ذهن شما می سپارد وجود همسرتان پر از نکات مثبت است که باعث دلگرمی زندگی شما شود.

این حس را اگر باور کنید و به آن اعتقاد قلبی داشته باشید پس خالق افکاری مثبت بوده اید که به سرعت آن را رشد خواهید داد . قانون جذب همین است. همین که شما با تمرکز و مرور اتفاقات خوب احساس منفی را ریشه کن کنید.

عشق

چگونه همسر خود را با استفاده از قانون جذب حفظ کنیم؟

هر شخصی دوست دارد در روابط زناشویی خود ارتباطی عمیق و با محبت داشته باشد و اگر مشکلی ایجاد شد، با آن مبارزه کرده و زندگی خود را حفظ کند. گاهی عده ای بی اندازه می جنگند اما موفق نمی شوند. زیرا قانون جذب را باور نداشته اند و به یقین نرسیده اند.

اما افرادی که در زندگی خود و اگر به طور مشترک با همسر خود به قدرت قانون جذب ایمان آورده باشند، زندگی شیرین مانند آنچه در قصه ها اتفاق می افتد نصیبشان خواهد شد. در این قسمت به چند نکته در زمینه قانون جذب و حفظ همسران اشاره می کنیم.

نکانی در مورد قانون جذب و حفظ همسر

بررسی مشکلاتی که در زندگی رخ داده است

به عنوان مثال نادیده گرفته شدن نیازها، ایجاد تنش، حتی علاقه افراطی یا بی احساسی همسر و … . در یک روز حدود نیم ساعت به کمک تجسم خلاق به اتفاقاتی که افتاده فکر کنید. ببینید اگر به جای یک اتفاق ناخوشایند، رخداد بهتری ایجاد می شد چه حسی به شما دست می داد. سپس این حس را تقویت کنید.

جایگزین کردن انرژی مثبت به جای انرژی منفی

فکر کردن به خوبی های همسر، احساسات پاک و خالصانه اش، صداقت و تلاش او برای حفظ و دوام زندگی و … این تفکرات باعث می شود مشکلات فعلی شما رفع شود و رنجشی که باعث ترد همسرتان شده یا آزار شما، برطرف شود.

تسلیم نشدن در مقابل تمام خواسته های همسر

اینکه تصور کنیم برای حفظ او باید تن به همه خواسته های معقول یا نامعقولش داد کاملا نادرست است. این کار باعث می شود او شما را فردی ضعیف بداند که محتاج هستید و نمی تواند مانند یک همراه در زندگی به شما نگاه کند.

پس با کننترل احساس  و تکرار جملات امید بخش قانون جذب را فعال کنید و جنگ بی نتیجه عاطفی راه نیندازید. بلکه رابطه را مدیریت کنید.

عشق در قانون جذب

پرورش افکار مثبت

افکار مثبت، رفتار و احساس مثبت متولد می کند و افکار منفی احساست منفی به وجود می آورد. پس اگر در تلاش برای حفظ همسر خود هستید بر هر آنچه بار منفی دارد غلبه کنید. زیرا هر تصمیمی برگرفته از احساس انسان است.

استفاده از قانون جذب در روابط زناشویی

به صورت غیر مستقیم با کمک قانون جذب همسر خود را حفظ کنید. شما شناخت کافی بر روی وی دارید. پس بر ناخودآگاه او نفوذ کنید و ارتباطی خوب و ناب برقرار کنید.

به قانون جذب ایمان داشته باشید

باور داشته باشید که قانون جذب در روابط زناشویی شما، حفظ آن و جوانه زدن دوباره نهال عشق تأثیر معجزه آسایی دارد. این باور به مرور زمان ملکه ذهن شما می شود و تمام باورهای اشتباه و اندیشه های منفی را دور می کند.

از خواسته ها و ناخواسته های همسرتان لیستی تهیه کنید

هر چه که همسرتان دوست دارد یا ندارد لیست کنید و به علایق او جامه عمل بپوشانید. همچنین می توانید نقاط مثبت و منفی خود درباره او را بررسی کنید و تا می توانید از نقاط منفی او بکاهید و بر نقاط مثبت او بیفزایید. مقایسه نکنید. بلکه همزمان عاشقانه و عادلانه به قضیه نگاه کنید و نکته سنج و با تمرکز به ارتباط بهتر فکر کنید.

مطالعه داشته باشید

کتاب های معروف نویسندگانی که خود از قانون جذب استفاده کرده اند و در روابط زناشویی، حفظ همسر، ثروتمند شدن و دیگر مقوله های زندگی موفق شده اند، مطالعه نمایید و از راهکارهای آنان استفاده بهینه کنید.

به علایق همسرتان توجه کنید

به علایق او احترام بگذارید و او را تشویق کنید. برای قانون جذب و عکس العملی که همسر شما نشان خواهد داد نیاز است، باور شما صادقانه باشد و تشویقات شما مصنوعی نباشد. زیرا انرژی که به سمت او می فرستید در نهایت به خودتان باز خواهد گشت. در واقع با یک تیر دو نشان می زنید.

سعی کنید در اکثر موارد حال خوبی داشته باشید

حال خوب داشته باشید تا همسر شما فرکانس متقابل شما باشد و جذب شما شود. حفظ همسرتان کار سختی نیست کافی است با اندیشه مثبت و ساطح کردن آن به سمت همسرتان، زندگی لذت بخش برای خود رقم بزنید. زیرا قانونی قدرتمند تر از قانون جذب و موضوعی جذاب تر از عشق و حفظ زندگی در قوانین جهان نیست.

4.6/5 - (39 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

18 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
18
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx