روز شانزدهم شکرگزاری

یک نظر اضافه کنید
10 دقیقه زمان مطالعه

روز شانزدهم شکرگزاری

معجزه شکرگزاری قسمت شانزدهم (سلامتی با قانون جذب)

ما انسان ها اغلب اوقات باید احساس سلامتی، پر انرژی بودن و شادمانی داشته باشیم چون به این شکل می توانیم به امتیاز و شایستگی برای دستیابی به سلامتی کامل نائل شویم. حقیقت این است که متاسفانه افراد زیادی این احساس را ندارند. آدم های زیادی با بیماری، مشکلاتی در ساختار بدنی یا مشکلات روانی و افسردگی دست و پنجه نرم می کنند که تمامی این ها به معنای عدم برخورداری از سلامتی کامل است.

سریع ترین راهی که با استفاده از آن می توانید سلامتی کامل خود را به دست آورید معجزه شکرگزاری و قدرت قانون جذب است. تمام بهبودی های معجزه آسایی که تاکنون مشاهده کرده ایم، نتیجه ی بازگشت سلامتی به بدن فردی است که قبلا این سلامتی در بدن او وجود نداشته است.

نیروی شگفت انگیز شکرگزاری باعث می شود جریان سلامتی در ذهن و بدن فرد افزایش پیدا کند، همچنین می تواند به بدن برای بهبود سریع تر کمک کند. این موضوع در آزمایش های زیادی اثبات شده است. نیروی شکرگزاری همراه با توصیه های پزشکی و مراقبت مناسب به انسان کمک می کند تا بهبودی کامل حاصل شود.

زمانی که نوعی بیماری یا شرایط خاصی در بدن شما به وجود می آید، قابل درک است که نسبت به آن احساسات منفی مثل ترس، نگرانی و ناامیدی در شما به وجود آید. ولی باید بدانید احساسات بد نه تنها سبب بهبودی و سلامتی شما نمی شود، بلکه تاثیرات منفی روی بدن شما می گذارد، حتی ممکن است سلامتی شما بیشتر به خطر بیفتد. بنابراین برای این که سلامتی خود را به دست آورید باید احساسات منفی را از خود دور کرده و احساسات مثبت را جایگزین کنید و از نیروی شگفت انگیز قدرشناسی استفاده نمایید.

افراد زیادی نسبت به ظاهر فیزیکی خود احساس بدی دارند و از آن ناراضی هستند، متاسفانه باید بگوییم این افکار و احساسات نیز جریان سلامتی را کاهش می دهد؛ هنگامی که شما چیزی را در بدن خود دوست ندارید و از آن شکایت می کنید به این معنی است که نسبت به بدن خود قدردان و شکرگزار نیستید.

همان طور که می دانید طبق قانون جذب گلایه و شکایت درباره ی چهره و شرایط بدنی باعث می شود موارد بیشتری برای شکایت کردن پدیدار شود، در نتیجه این رفتارها سلامتی را به مخاطره می اندازد. چون هرکس نسبت به جسم و سلامتی خود شکرگزار نباشد، هرچیزی که دارد از او پس گرفته خواهد شد. اما برعکس هرکس بابت ظاهر و سلامتی جسمی خود شکرگزار باشد، سلامتی و شادابی بیشتری به او اهدا خواهد شد.

امکان دارد شما اکنون دچار یک بیماری باشید و رنج و سختی زیادی را به دوش بکشید، ما به شما این نوید را می دهیم که اگر در حال خواندن این مقاله هستید مطمئن باشید سلامتی خود را به دست خواهید آورد. اگرچه زمانی که مریض هستید و درد دارید داشتن حس شکرگزاری بسیار دشوار است؛ اما حتی قدرشناسی اندک سبب افزایش جریان سلامتی کامل به سوی شما خواهد شد.

تمرین امروز درباره ی معجزه ی شکرگزاری برای رسیدن به سلامتی طراحی شده است تا با استفاده از آن سلامتی و شادابی در وجود شما افزایش پیدا کند. برای محقق شدن این موضوع رویکردی سه مرحله ای مورد استفاده قرار می گیرد تا روند سلامتی و بهبودی در شما سریع تر اتفاق بیفتد.

گام اول – سلامتی که در گذشته به شما داده شده بود

به سلامتی خود فکر کنید که در طول زندگی چه در کودکی و چه در دوران بلوغ و بزرگ سالی از آن بهره مند بوده اید. به زمانی فکر کنید که سرشار از سلامتی، انرژی و شادابی بودید. سه خاطره از موقعیت هایی را به خاطر آورید که در آن احساس می کردید در اوج دنیا قرار دارید، سپس با گفتن کلمه ی سپاسگزارم قدردانی خود را ابراز نمایید. اگر به لحظات بزرگ و فراموش نشدنی زندگی خود فکر می کنید می توانید به راحتی این خاطرات را به خاطر آورید.

گام دوم – سلامتی که در حال حاضر از آن بهره مند هستید

به سلامتی خود بیندیشید که اکنون از آن بهره مند هستید، سپس برای تمام سیستم ها و ارگان های بدن خود که به خوبی کار می کنند شکرگزاری کنید. به دست ها، پاها، چشم ها، گوش ها، قلب، مغز، کبد و کلیه های خود فکر کنید سپس پنج مورد از سیستم های بدنتان که به خوبی کار می کنند را برگزینید و برای هریک از آن ها واژه ی سپاسگزارم را بر زبان بیاورید.

گام سوم – سلامتی که در آینده می خواهید دریافت کنید

برای تمرین امروز یک مورد برای سلامتی خود برگزینید که می خواهید در بدنتان بهبود یابد یا افزایش پیدا کند، اکنون شما قصد دارید به روشی ویژه از نیروی شکرگزاری و قانون جذب برای این هدف بهره مند شوید. به شرایط ایده آل آن عضو فکر کنید. زمانی که برای شرایط ایده آل هر چیزی قدرددان هستید، آن شرایط را برای بازگشت به سمت خود به جریان می اندازید.

بعضی اوقات که فردی دچار بیمار می شود، نه تنها در مورد آن خیلی صحبت می کند، بلکه به دنبال پیدا کردن اطلاعات درباره ی نشانه های بد آن بیماری می گردد. به عبارتی تمام تمرکز خود را روی موارد منفی بیماری خود می گذارد، این موضوع در حالی است که بر اساس قانون جذب ما وقتی روی بیماری تمرکز کرده ایم نمی توانیم به او بگوییم از ما دور شود و به دنبال کار خود برود؛ به این دلیل که تمرکز کردن روی نقاط منفی بیماری تنها باعث وخیم تر شدن آن خواهد شد. در صورتی که باید دقیقا واکنشی برخلاف این داشته باشیم و بر شرایط ایده آل بدن خود هنگام مریضی تمرکز کنیم و تمام فکر و ذکر خود را به آن بدهیم. شکرگزاری به پاس شرایط ایده آل هریک از بخش های بدنمان از قدرت احساسات و افکار بهره می برد تا آن شرایط را جذب نماید.

اگر قصد دارید سریعا سلامتی را به قلب و خون خود بازگردانید، پس برای داشتن قلب سالم و خون پاک، اکسیژن و مواد مغذی موجود در بدنتان سپاسگزار باشید. اگر دوست دارید بینایی خود را افزایش دهید، پس برای بینایی قوی که تصورش را در ذهن می پرورانید قدردانی کنید.

اگر می خواهید وزن خود را تغییر دهید، به اندام و وزن ایده آل خود فکر کنید و خودتان را در آن شرایط تصور کنید، سپس بابت آن شکرگزار باشید.

شما می توانید در صورت نیاز این تمرین معجزه شکرگزاری در سلامتی با قانون جذب را برای سرعت بخشیدن به وضعیت بهبود سلامتی تان هر روز یا چندین بار در روز تکرار کنید. اما مهم تر آن است که تلاش کنید هرگاه در مورد سلامتی خود دچار افکار و احساسات منفی شدید، سریعا به شرایط خوب و ایده آل خود که در انتظار آن هستید فکر کنید؛ و دقیقا مانند این که آن را به دست آورده اید شاد و سپاسگزار باشید.

موثرترین و بهترین روش برای تضمین سلامتی به جز خوب مراقبت کردن از خود، این است که برای سلامتی بدنتان شکرگزار باشید.

خلاصه ی تمرین روز شانزدهم شکرگزاری

خلاصه ی تمرین روز شانزدهم شکرگزاری

  • ابتدا موهبت های خود را بشمارید. فهرستی از ده موهبت خود تهیه کنید و بنویسید به چه دلیل بابت آن ها سپاسگزار هستید. سپس لیست خود را از اول بخوانید و در پایان هر گزینه سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید؛ و تا جایی که می توانید برای موهبت هایی که دارید احساس قدردانی داشته باشید.
  • به سه موقعیتی فکر کنید که به خاطر داشتن سلامتی در طول زندگی، خود را در رفیع ترین قله ی دنیا احساس می کردید سپس برای آن ها شکرگزار باشید.
  • به پنج مورد از سیستم ها و ارگان های بدن خود بیندیشید که از سلامت خوبی برخوردار هستند، سپس بابت هریک از آن ها شکرگزاری کنید.
  • به یک قسمت از بدنتان که می خواهید بهبود پیدا کند فکر کنید، سپس یک دقیقه زمان بگذارید و خود را در شرایط ایده آل سلامتی تصور کنید و برای داشتن این شرایط ایده آل سپاسگزاری کنید.
  • قبل از آن که بخوابید افکار خود را روی بهترین رخدادهای طول روز متمرکز کنید و بابت آن ها سپاسگزارم را بر زبان بیاورید.
۳.۹/۵ - (۷۲ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx