روز نوزدهم شکرگزاری

1 نظر
7 دقیقه زمان مطالعه

روز نوزدهم شکرگزاری

رد پاهای مثبت با قانون جذب

روزی صدبار به خودم یادآوری می کنم که زندگی درونی و بیرونی ام به عملکرد افراد زیادی چه زنده و چه مرده وابسته است! پس باید تلاش کنم ظرفیت چیزهایی که به من داده می شود را داشته باشیم. (آلبرت انیشتین)

این جمله انیشتین چه چیزهایی به ما یاد می دهد؟!

این گفته ی انیشتین به ما هدیه ای داده که ارزش و اهمیت آن با اکتشافات علمی او برابری می کند. او یکی از مهم ترین رازهای موفقیت خود را در قالب این جمله به ما معرفی کرده است. شکرگزاری هر روزه!

این جمله انیشتین الهام بخش ترین تمرین امروز ما می باشد و شما قرار است رد پای او را دنبال نمایید تا به موفقیت برسید. امروز شما هم مانند انیشتین یاد می گیرید که واژه ی سپاسگزارم را صد بار تکرار کنید و این عمل را با برداشتن ۱۰۰ گام انجام خواهید داد. در صورتی که امکان دارد به نظر شما با برداشتن این صد گام تغییری در زندگی تان رخ ندهد، متوجه خواهید شد که این کار یکی از قدرتمندترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.

چگونه می توانیم رد پاهای مثبت ایجاد کنیم؟!

چگونه می توانیم رد پاهای مثبت ایجاد کنیم؟!

برای ایجاد یک رد پای مثبت، یک قدم بر می دارید و به محض این که پایتان به زمین می رسد، در ذهن خود کلمه ی سپاسگزارم را بیان می کنید، و مجدد که پایتان به زمین می رسد باز هم می گویید سپاسگزارم. یعنی یک پا سپاسگزارم، پای بعدی سپاسگزارم و به همین صورت با برداشتن هر قدم سپاسگزارم را بر زبان خواهید آورد.

بهترین مورد درباره ی رد پای مثبت آن است که شما قادر خواهید بود در هر لحظه و هرجایی که دوست دارید، به تعداد دلخواه قدم بردارید؛ در خانه و زمان رفتن از یک اتاق به اتاق دیگر، یا وقتی برای خوردن چای یا ناهار راه می روید، زمانی که برای انجام کارهای خود از منزل خارج می شوید تا سوار ماشین، اتوبوس یا مترو شوید، هنگامی که به یک ملاقات کاری می روید، به طور کل وقتی برای هر هدفی که می خواهید انجام دهید و برای شما اهمیت دارد قدم بر می دارید، تمرین ردپاهای مثبت را تکرار کنید.

برای مثال زمان رفتن به جلسه ملاقات با مشتری، امتحان، مراجعه به بانک، رفتن به آرایشگاه، درمانگاه، دندان پزشک، سینما، شهربازی، باشگاه، پارک، دیدن مسابقات ورزشی و … می توانید این تمرین را انجام دهید و از معجزه ی شکرگزاری و قانون جذب نهایت استفاده را ببرید.

اگر قبل از شروع این تمرین به حالت خود توجه کنید مطمئنا متوجه تفاوت شگفت انگیز حال خود پس از انجام تمرین رد پاهای مثبت خواهید شد. اهمیتی ندارد که زمان قدم برداشتن نتوانید درون خود احساس عمیق شکرگزاری داشته باشید؛ ما به شما اطمینان می دهیم که پس از پایان این تمرین حال شما فوق العاده خواهد بود. پس اگر احساس غم می کنید یا کمی گرفته هستید، این تمرین را انجام دهید، چون به شما کمک می کند احساستان بهتر شود. اگر هم احساس خوبی دارید این تمرین را انجام دهید تا با نیروی شکرگزاری و قانون جذب هیجان و انرژی بیشتری به شما دست دهد.

زمان

برای این کار بهتر است چقدر زمان صرف کنیم؟!

به منظور این که بتوانید تاثیرگذارترین رد پاهای مثبت را ایجاد کنید، حدوداً به زمانی ۹۰ ثانیه ای برای این کار احتیاج خواهید داشت؛ این زمانی است که انسان با خیالی آسوده می تواند صد گام بردارد. دوستان عزیز توجه داشته باشید که حتما لازم نیست صد قدم بردارید، این حداقل تعداد قدم هایی است که برای انجام این تمرین می توانید بردارید. به این دلیل که ملاک تعداد قدم هایی است که با استفاده از احساس زیبای شکرگزاری و نیروی قانون جذب بتواند در شما تحولی مثبت به وجود آورد.

دوستان عزیز سایت پرور افکار شما مختار هستید که تمرین رد پاهای مثبت خود را زمانی از شبانه روز انجام دهید که برای شما مناسب تر است و احساس خوبی را به شما منتقل می کند. توجه داشته باشید که زمان انجام تمرین قدم های خود را شمارش نکنید؛ چون در این صورت به جای تمرکز بر مفهوم سپاسگزاری و قانون جذب ذهن خود را درگیر شمارش قدم ها کرده اید.

زمانی که تمرین امروز را انجام دادید و به انتها رساندید، کلمه ی سپاسگزارم را صدها بار تکرار کرده اید و این شگفت انگیز است. در طول زندگی تان از گذشته تا حالا چند بار پیش آمده که صدبار سپاسگزارم را بر زبان بیاورید؟! یقین داشته باشید این تمرین شگفت انگیز شکرگزاری و قانون جذب زندگی شما را به شیوه ای مثبت دگرگون خواهد کرد. پس به آن باور داشته باشید. انیشتین هم به آن باور داشت و هر روز آن را انجام می داد.

خلاصه تمرین روز نوزدهم شکرگزاری

ایجاد رد پاهای مثبت با قانون جذب

موهبت های خود را بشمارید، فهرستی از موهبت های خود جمع آوری کنید و بنویسید به چه دلیلی برای داشتن آن ها سپاس گزار هستید؟! سپس لیست خود را از ابتدا بخوانید و در انتهای هر مورد کلمه ی سپاس گزارم را تکرار کنید و تا جایی که می توانید برای داشتن موهبت های خود احساس عمیق شکرگزاری داشته باشید.

امروز هر زمانی که دوست داشتید در حالی که شکرگزاری می کنید، حداقل صد گام بردارید و کلمه ی سپاسگزارم را با هر قدمی که بر می دارید به زبان بیاورید. برای این کار حدودا به ۹۰ ثانیه زمان احتیاج دارید.

سپس با هر قدم که بر می دارید، قدرشناسی را احساس کنید.

شب قبل از آن که به رخت خواب بروید و بخوابید، افکارتان را روی بهترین اتفاقی که در طول روز برایتان رقم خورده متمرکز کنید. سپس به خاطر آن کلمه ی سپاسگزارم را به زبان بیاورید.

۳.۸/۵ - (۵۰ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

1 دیدگاه
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
1
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx