روز بیست و دوم شکرگزاری

نظرات 2
11 دقیقه مطالعه

روز بیست و دوم شکرگزاری

برآورده شدن آرزو در برابر چشمان شما با قانون جذب

دوستان عزیز سایت پرورش افکار، به یاد داشته باشید که اندازه و بزرگی آرزوی شما در مسیر زندگی برای قانون جذب اهمیت زیادی ندارد. شما می توانید با استفاده از نیروی سپاسگزاری به همه ی خواسته های خود جامه ی عمل بپوشانید و آن ها را به دست آورید. و بیشتر از این ها، خود فرآیند شکرگزاری باعث ایجاد شور و شادی در شما می شود، به گونه ای که قبلا به هیچ وجه این احساس را در خود نداشته اید. این ها به راستی موهبتی رایگان هستند که در اختیار همه ی ما انسان ها قرار گرفته اند.

راندا برن

تجربه راندا برن در مورد برآورده شدن آرزوها

من راندا برن، نویسنده ی کتاب معجزه شکرگزاری چندین سال قبل از نوشتن این کتاب به قانون جذب و راز نیروی خارق العاده شکرگزاری پی بردم و برای این منظور یک لیست از همه ی آرزوهای خود تهیه کردم، یک لیست کاملا بلند و طولانی. جالب است بدانید در آن برهه از زمان، هیچ راهی برای رسیدن به آرزوهایم به ذهنم نمی رسید.

با این وجود تمام ده آرزوی برتر خود را روی تکه ای از کاغذ نوشتم و آن ها را هر روز همراه خودم داشتم. هر زمانی که کوچک ترین فرصتی پیش می آمد، کاغذ را بیرون می آوردم و تک تک خواسته هایم را می خواندم. سپس برای هریک از موارد به گونه ای شکرگزاری و قدردانی می کردم که انگار قبلا به آن ها رسیده ام.

همیشه آرزوی شماره یک خود را در سرم مرور می کردم، چون بیشتر از هر چیزی به آن نیازمند بودم. در ذهن خود مجسم می کردم و هر روز را با این احساس که آرزویم برآورده شده است، کلمات شکرگزاری را تکرار می کردم. شاید باور این موضوع برای شما عزیزان سخت باشد ولی همه ی مواردی که در لیست آرزوهایم نوشته بودم، به طور معجزه واری یک به یک در برابر چشمانم برآورده شدند. با محقق شدن هریک از آرزوها و خواسته هایم، آن را از لیست خط می زدم و آرزوهای جدیدم را به لیست اضافه می کردم.

راندا برن

سفر به بورا بورا و پی بردن به رازی بزرگ

یکی از آرزوهایی که در لیست خود یادداشت کرده بودم، سفر کردن به «بورا بورا» در نزدیکی تاهیتی بود. پس از این که آرزویم محقق شد، من یک هفته ی زیبا و به یادماندنی را در بورا بورا در بهترین موقعیت ممکن گذراندم. اتفاق خوب دیگری که رخ داد این بود که وقتی در حال سفر به سرزمین اصلی تاهیتی بودم، در اواسط راه هواپیما برای سوار کردن تعدادی از مسافران به زمین نشست. بخشی زیادی از هواپیما خالی بود، به همین خاطر تعداد زیادی از بومیان تاهیتی سوار شدند. همراه با ورود آن ها به هواپیما موجی از شادی و خنده چهره های من و سایر مسافران را در بر گرفت.

در همین حین که داشتم از پرواز در کنار این افراد بومی نهایت لذت را می بردم، دلیل این همه شادی و نشاط آن ها کاملا برایم واضح و روشن بود و آن چیزی به غیر از این نبود که همه آن ها به شدت قدردان و شکرگزار بودند و استفاده از کائنات و قانون جذب به شیوه ای مثبت در زندگی شان موج می زد. بومی ها به راحتی برای زنده بودن، حضور در هواپیما و در کنار هم بودنشان خوش بودند. آن ها با تمام وجود برای همه چیز شاد و خوشحال بودند.

آن ها به اندازه ای به من انرژی مثبت و شادی می دادند که با تمام وجود دوست داشتم ای کاش در آن هواپیما می ماندم و با آن ها به تمام دنیا سفر می کردم. لحظات بودن در کنار بومی ها بسیار خوب و خوشایند بود. ناگهان متوجه شدم که سفر به بورا بورا آخرین آرزوی لیست من بود و دلیل حضورم در این هواپیما هم در مقابل چشمانم قرار داشت و آن چیزی به جز «شکرگزاری» نبود!

راندا برن

آرزوهایی که در کمتر از چهار سال برآورده شدند!

دوستان عزیزم من این داستان را برای شما نقل کردم تا برای شما الهام بخش باشد. از وقتی که به نیروی قدرشناسی و قانون جذب پی بردم، از آن ها برای برآورده شدن آرزوها و خواسته هایم استفاده کردم و رسیدن به آخرین آرزویی که داشتم نهایت چهارسال طول کشید. برای این که بدانید در طول آن مدت چه آرزوهای زیادی از من برآورده شد، در اینجا به تعدادی از آن ها اشاره می کنم.

هنگامی که لیست آرزوهایم را می نوشتم، شرکتم حدود دو میلیون دلار بدهی داشت، و من فقط دو ماه فرصت داشتم که شرکت، خانه و دارایی ام را حفظ کنم تا از دست نرود. پولی که در کارت اعتباری شخصی خودم داشتم، بسیار کم بود و در لیست آرزوهایم خانه ای قرار داشت، با چشم اندازی به سمت اقیانوس، پرداخت تمام بدهی هایم، سفر به مناطق گرمسیری، بهبود بخشیدن به وضعیت همه ی روابطم به بهترین شکل، رشد و گسترش دادن شرکت، بهبود شرایط زندگی و خانوادگی ام، داشتن انرژی زیاد و امید نامحدود برای زندگی، به دست آوردن صد در صد سلامتی ام و چندین مورد معمولی دیگر! نخستین آرزوی من که همیشه به آن فکر می کنم و برای بسیاری مانند یک رخداد بسیار غیرممکن به نظر می آمد، این بود که با فعالیت ها و کارهایم قادر باشم شادی و نشاط را به زندگی افراد زیادی هدیه کنم.

اولین آرزویی که برآورده شد همان بود که موفق شدم با کارهایم شادی و خوشحالی را وارد زندگی میلیون ها نفر کنم. مابقی آرزوهایم به شکل فوق العاده ای پشت این آرزو به حقیقت بدل می شد، و بر اساس قدرت خارق العاده ی قانون جذب و شکرگزاری یک به یک برآورده می شد، سپس در برابر چشمانم ظاهر می شد و من آن ها را از لیست آرزوهایم خط می زدم.

بخواهید تا آرزوهایتان در مقابل چشمانتان به حقیقت بدل شوند

بخواهید تا آرزوهایتان در مقابل چشمانتان به حقیقت بدل شوند

بنابراین الان نوبت شماست تا از نیروی شگفت انگیز قانون جذب و شکرگزاری به بهترین نحو استفاده کنید تا با این کار آرزوهایتان در مقابل چشمانتان ظاهر شود. کافی است هر روز همان ابتدای روز، هریک از آرزوها را بخوانید و برای یک دقیقه به آن فکر کنید و در ذهنتان این گونه تجسم کنید که به آن ها رسیده اید. پس از آن دقیقا مانند این که خواسته های شما برآورده شده است، خوشحال و قدردان باشید.

در طول روز هرجایی که می روید، لیست آرزوهای خود را به همراهتان ببرید. حداقل در دو موقعیت متفاوت لیست خود را بیرون آورید و آن را یک به یک بخوانید و تا جایی که می توانید برای هرکدام از آن ها با این تصور که برآورده شده اند، احساس شادی و خوشحالی کنید.

اگر دوست دارید آرزوهایتان زودتر برآورده شود. توصی می کنم لیست آرزوهای خود را در کیف پولتان قرار دهید و از امروز با خودتان همراه داشته باشید. هر زمانی که فرصت پیدا کردید آن را باز کنید و بخوانید. سپس برای هریک از آن ها تا جایی که می توانید قدردان و شکرگزار باشید. زمانی که آرزوهایتان در مقابل چشمتان ظاهر شد، آن را از لیست خود خط بزنید و به جای آن مورد جدید اضافه کنید. اگر شما هم مانند من هستید، که هر وقت آرزویی را از لیست خود خط می زنید، از فرط شادی اشک شوق بریزید، چون با استفاده از نیروی خارق العاده قانون جذب و شکرگزاری چیزی که روزی برایم غیرممکن بود، اکنون برآورده شده و به حقیقت پیوسته است.

خلاصه تمرین روز بیست و دوم شکرگزاری

برآورده شدن آرزو در برابر چشمان شما با قانون جذب

1 – موهبت های خود را بشمارید، یک لیست از موهبت های خود تهیه کنید و بنویسید به چه دلیل برای آن ها سپاسگزار هستید. لیست خود را از ابتدا بخوانید و در پایان هریک از موارد، کلمه سپاسگزارم را سه بار تکرار کنید و تا جایی که می توانید برای موهبت هایی که دارید احساس شکرگزاری داشته باشید.

2 – در ابتدای روز، لیستی از 10 آرزوی اول خود تهیه کنید یا لیستی را که از قبل تهیه کرده اید بردارید.

3 – هر جمله و هر مورد از لیست را بخوانید و خودتان را در موقعیت و شرایطی مجسم کنید که آرزو و خواسته ای که دارید برآورده شده است. سپس برای آن خوشحال و قدردان باشید.

4 – لیست آرزوهای خود را به همراه خود داشته باشید و حداقل در دو موقعیت آن را بیرون بیاورید و بخوانید. سپس تا جایی که کی توانید بابت آن ها احساس شکرگزاری داشته باشید.

5 – قبل از این که بخوابید، افکارتان را روی بهترین اتفاق روز متمرکز کنید و کلمه ی سپاسگزارم را به خاطر آن به زبان آورید.

3.5/5 - (31 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

2 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
2
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx