قانون جذب در دوست یابی

نظرات 4
12 دقیقه مطالعه

آیا تا به حال افرادی را دیده اید که به راحتی برای خود دوستان زیادی جذب می کنند؟ فکر می کنید راز موفقیت آن ها در جذب افراد مختلف چیست؟ آیا شده است که به این فکر کنید، وجود قانون جذب هم می تواند به فرایند دوست یابی کمک کند. چیزی که می تواند با استفاده از روش های خاص و ویژه ای به شما در یافتن دوست های نزدیک کمک کند و از تنها بودن نجات دهد. در ادامه این مقاله قصد داریم راه هایی برای قانون جذب در دوست یابی با شما در میان بگذاریم. استفاده از این روش ها برای یافتن دوست های جدید بسیار موثر می باشد.

قانون جذب چیست؟

قانون جذب یکی از بزرگترین رازهای زندگی است. افراد معدودی کاملاً آگاه هستند که قانون جذب چه تاثیری در زندگی روزمره آنها دارد. چه ما این کار را آگاهانه و چه ناآگاهانه انجام دهیم ، در هر ثانیه از وجود ما ، به عنوان آهنربای انسانی عمل می کنیم که افکار و احساسات خود را ارسال می کنیم و بیشتر آنچه را که بیان کرده ایم ، دوباره به خود جلب می کنیم.

متأسفانه ، بسیاری از افراد هنوز هم نسبت به پتانسیل هایی که در اعماق وجودشان پنهان شده است، نابینا هستند. در نتیجه ، به آسانی نمی توانند افکار و احساسات خود را کنترل کنند. این افراد، افکار اشتباه را منتقل می کند و احساسات و وقایع بد و ناخواسته بیشتری را وارد زندگی خود می کنند. با گفتن این موضوع ، کشف اینکه قانون جذب در زندگی شماست باید دلیل بزرگی برای جشن باشد! هنگامی که قدرت جذب توسط شما درک شد دیگر مخفی نخواهد بود. بعلاوه ، وقتی شما  آموختید که چگونه به طور مؤثر این موارد را در زندگی روزمره خود اعمال کنید ، کل آینده، به طور درخشان برای شما خلق خواهد شد.

قانون جذب

اما چگونه از قانون جذب در دوست یابی استفاده کنیم؟

شما احتمالاً متوجه ویژگی های خاصی شده اید که افرادی که با دوستان زیادی دارند، از آن ها برخوردارند. آنها افراد دلپذیر و  کاریزماتیکی هستند که معمولاً لبخندی بر لب دارند و کلماتی مهربانانه و پر انرژی بر روی لبشان است. افکار مثبت این افراد باعث زنده شدن آنها می شود و مردم را به سمت آنها سوق می دهد. اما لازم نیست همه را به لبخند دعوت کنید و مثل یک فرد با  روحیه عالی رفتار کنید ، در صورتی که شما دارای این نکات نباشید.

اما باید بر افکار خود تمرکز کنید. اگر فکرهایی مثل افکار  “هیچ کس از من خوشش نمی آید” ، “چرا او می خواهد دوست من باشد” یا افکار منفی مشابه، داشته باشید، وضعیت بدن و بیان صورت شما افکار شما را منعکس می کند. انرژی شما کم می شود و لرزش منفی را به همراه خواهید داشت که دیگران را دفع می کند.

اگر به این افکار منفی ادامه دهید ، می توانید موانع دفاعی ایجاد کنید که این موانع دفاعی،  مردم را از شما دور نگه می دارد تا آنها نتوانند شما را رد کنند ( یا صدمه ببینند). در واقع چیزی که شما می خواهید نزدیکی با اطرافیان است ، اما با داشتن افکار منفی، پیش از  اینکه آنها را ملاقات کنید یا حتی با آن ها صحبت کنید ، افراد را دور می کنید. تمرکز روی افکار، فقط یکی از راه های داشتن دوستان جدید است. اما به تنهایی می تواند تغییرات بزرگی در زندگی شما ایجاد کند.

اما با تفکر مثبت چه نوع دوستانی را جذب خواهید کرد؟

واصح است که افراد مختلفی با خصوصیات زیادی در اطراف شما وجود دارند ، اما آیا آنها افرادی هستند که می خواهید در کنار شما باشند؟

این  مرحله بسیار مهم است زیرا با انجام این کار ، شما به طور طبیعی به افکار مثبت در مورد دوستی ها روی می آورید و خود را با نوع افرادی که می خواهید در زندگی تان باشند،  تراز می کنید. لیست کاملی از دوستانی که می خواهید داشته باشید تهیه کنید. از اصطلاحات مرتبط با دوستی های عمومی خودداری کنید. روی کلمات دقیقا تمرکز کنید که مطابق آنچه شما در یک دوست جستجو می کنید ، باشد. شاید کلمات مود نظر شما، اعتماد ، خنده ، سرگرمی ، علایق مشترک و … باشد. آنچه را که واقعاً می خواهید بنویسید.

اطمینان حاصل کنید که مواردی را که می خواهید با دوستان جدید خود انجام دهید، هم شامل می شود. با تلفن صحبت خواهید کرد؟ به خرید خواهید رفت؟ بازی خواهید کرد؟ با یکدیگر سفر خواهید رفت؟ و نکاتی این چنین.  در صورت انجام این تمرین اجازه دهید ذهن شما سرگردان و پر از نکات باشد. روز به روز درباره آنچه ممکن است به یکدیگر بگویید، فکر کنید. تصور کنید که چه می شود؟ بخندید و  در مورد چیزهایی که فقط شما و دوستانتان دریافت می کنید تفکر داشته باشید. به این فکر کنید که چقدر خوب خواهد بود که در اوقات خوب و بد، از یکدیگر پشتیبانی کنید زیرا شما و دوستانتان واقعاً پشت هم را دارید.

یکی از بهترین راه های قانون جذب در دوست یابی

همچنین درمورد داشتن دوستی نزدیک و دوست داشتنی و آنچه را که ممکن است متفاوت انجام دهید هم تفکر و تصور کنید.  به این بیندیشید که دوستان جدید چگونه شما را تغییر خواهند داد؟ و چه کاری می توانید انجام دهید تا امروز آن شخص باشید؟ نیازی به انتظار نیست. قانون جذب سرعت را دوست دارد. بازیگری در پوسته آن فرد جدید، امروز شما را بیشتر با دوستی های مورد نظر هماهنگ می کند و حتی سریع تر آنها را به سمت شما سوق می دهد. همانطور که تمرین فوق را انجام می دهید ، احساس هایی مثبت تر ، مشتاقانه تر خواهید داشت و نسبت به ملاقات با افراد جدید حال و هوای خوبی احساس می کنید.

ممکن است به شما الهام شود که به جایی جدید بروید ، روال خود را تغییر دهید یا به یک غریبه لبخند بزنید. تصورات خود را دنبال کنید تا به شما کمک کنند، افرادی را که می خواهید در زندگی خود جذب کنید. وقتی افکار شما مثبت تر می شود و از تجسم برای جلب دوستی استفاده می کنید ، شروع به باز کردن قلب خود خواهید کرد. شما احساس اشتیاق خواهید کرد و حتی مشتاق همکاری با مردم خواهید بود.

شهود شما ممکن است باعث شود شما با یک غریبه،  که در صف کنار شما منتظر است صحبت کنید و رفتار دوستانه ای داشته باشید. از طرف دیگر ، ممکن است ترجیح دهید که به یک کلاس جدید بپیوندید یا به جاهای دیگری بروید که بتوانید با افراد مختلفی ملاقات کنید. به قلب خود گوش فرا دهید زیرا ممکن است شما را به انجام کارهایی برساند که به شما کمک کند تا آنچه را که می خواهید جذب کنید.

دوستیابی

افکار منفی در مورد قانون جذب در دوست یابی

 حتی اگر برای دیدار با افراد، مثبت تر از گذشته باشید ، باز هم ممکن است با افکاری که باعث عقب نشینی شما می شود ، روبرو شوید. افکار منفی با فراهم کردن بهانه هایی که شما را از تلاش برای انجام این کار باز می دارد و باعث می شود که دوستی جدید برقرار نکنید. بخشی از شما نمی خواهد در شرایط آسیب پذیر قرار بگیرد که امکان در شما در آن باشد. رها کردن از ترس های قدیمی می تواند زمان ببرد ، بنابراین صبور باشید.

وقتی افکاری مانند “من وقت لازم برای معاشرت پیدا نکردم” و “هیچ کس نمی خواهد با من صحبت کند” بوجود می آید ، وجود آنها را تصدیق کنید ، اما آنها را به آرامی تصحیح کنید. نفس درونی خود را با مهربانی و سخنان دلگرمی مانند “من می توانم برای معاشرت وقت بگذارم” و “مردم خوشحال می شوند با من صحبت کنند، خوشحال کنید.

بزرگترین دوست خود باشید

اگر می خواهید مردم به شما احترام بگذارند و قدردانی کنند ، به خودتان احترام بگذارید و از خود قدردانی کنید. در حقیقت ، هنگامی که شروع به معالجه خود کردید ، می فهمید که فرکانس مناسبی را برای جلب رفتار مشابه دیگران ایجاد می کنید. در حقیقت ، شما واقعیتی را که می خواهید ایجاد می کنید و این واقعیت به شما بازتاب می یابد. پس ، اینگونه است که تمام نکات قبلاً اتفاق می افتد! شما واقعیتی را که اکنون تجربه می کنید ایجاد خواهید کرد.

بعضی اوقات به افراد توصیه می شود برای بهتر شدن زندگی خود از تفکر مثبت استفاده کنند ، اما مفهوم آنقدر ساده است که از این ایده غافل می شوند! آنها نمی توانند تصور کنند که دستیابی به آنچه می خواهند چقدر می تواند آسان باشد.

نکته آخر در مورد قانون جذب در دوست یابی

ممکن است مواردی باشد که شما در مورد خودتان دوست ندارید و زیاد به آنها توجه کرده اید. درک خود را با تبدیل افکار خود به آنچه دوست دارید تغییر دهید. لیستی از خصوصیات مثبت خود بنویسید. از نکات منفی خود خجالت نکشید؛ بگذارید تفکرات منفی پاره شود! بنویسید که انگار دوست فوق العاده ای دارید که شما را دوست دارد و تحسین می کند. اتفاقاً یکی از بهترین راهها برای استفاده از قانون جذب در دوست یابی همین است که خودتان همان چیزی باشید که دوست دارید. اگر به نکات موجود در این مقاله با دقت توجه کنید، متوجه خواهید شد که یافتن دوست با استفاده از قانون جذب راه بسیار ساده ای خواهد بود.

۴.۸/۵ - (۵ امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

4 نظرات
جدید ترین
قدیمی ترین بیشترین امتیاز
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
دوره آموزش کارشناس جذب شوید
دوره برتری شدید
4
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx