تاثیر قانون جذب در موفقیت

یک نظر اضافه کنید
12 دقیقه مطالعه

قانون جذب مفهومی است که این روز ها زیاد بر سر زبان ها افتاده است و از قواعد خاص خود پیروی می کند. در این مقاله قصد داریم تاثیر قانون جذب در موفقیت را بیان کنیم. البته قبل از هر توضیحی باید مفهوم و معنی قانون جذب را بدانیم.

قانون جذب چیست؟

من می گویم چشمان خود را به دنیایی از امکانات بی پایان باز کنید! به عبارت ساده تر ، قانون جذب توانایی جذب هر آنچه که ما روی آن تمرکز می کنیم را به ما آموزش خواهد داد تا وارد زندگی ما شود. اعتقاد بر این است که ، صرف نظر از سن ، ملیت یا اعتقاد مذهبی ، همه ما مستعد قوانینی هستیم که حاکم بر جهان است ، از جمله قانون جذب.

این قانون جذب است که از قدرت ذهن استفاده می کند تا آنچه را که در افکار ما است ، ترجمه کند و آنها را به واقعیت تبدیل کند. در اصطلاحات اساسی ، در نهایت همه افکار به چیزهایی تبدیل می شوند. اگر بر عذاب و غم منفی متمرکز شوید ، در زیر آن ابر خواهید ماند. اگر بر افکار مثبت متمرکز شوید و اهدافی را برای رسیدن به شرایط ایده آل خود داشته باشید ، با عملی گسترده راهی برای دستیابی به آنها خواهید یافت. به همین دلیل است که جهان چنین مکانی بی نهایت زیبا است.

قانون جذب

حرف قانون جذب چیست؟

قانون جذب در موفقیت می گوید که هر کاری را که می توانید در طرحی انجام دهید و برای رسیدن به جایی که می خواهید در نظر بگیرید ، قابل دستیابی است. قانون جذب در موفقیت یکی از بزرگترین رازهای زندگی است. افراد معدودی کاملاً آگاه هستند که قانون جذب در موفقیت و زندگی روزمره آن ها چه تاثیری دارد. چه ما این کار را آگاهانه و چه ناآگاهانه انجام دهیم ، در هر ثانیه از وجودمان ، به عنوان آهنربای انسانی عمل می کنیم که افکار و احساسات خود را ارسال می کنیم و بیشتر آنچه را که بیان کرده ایم ، دوباره به خود جلب می کنیم.

متأسفانه ، بسیاری از ما هنوز هم نسبت به پتانسیل هایی که در اعماقمان قفل شده اند ، نا آگاه هستیم. در نتیجه ، نمی توانیم که افکار و احساسات خود را کنترل کنیم. از این رو افکار، اشتباهات را منتقل می کند و احساسات و وقایع ناخواسته بیشتری را وارد زندگی شما می کند. با گفتن این موضوع ، کشف اینکه قانون جذب در موفقیت های شما و زندگی شماست باید دلیل بزرگی برای جشن باشد! هنگامی که قدرت جذب توسط شما درک شد دیگر مخفی نیست. بعلاوه ، شما آموخته اید که چگونه به طور مؤثر این موارد را در زندگی روزمره خود اعمال کنید و نکته مهم این که کل آینده برای خلق شماست.

اثرات قانون جذب در موفقیت

قانون جذب امکانهای نامتناهی ، فراوانی بی نهایت و شادی بی نهایت را فراهم می کند. هیچ مشکلی را نمی داند و می تواند زندگی شما را از هر لحاظ تغییر دهد. برای اینکه بفهمیم قانون جاذبه در زندگی شما چگونه کار می کند ، باید به چند مورد توجه کنیم. در بخش قبلی از مقاله، قانون جذب را توضیح دادیم.

اما باید بدانید که چگونه آن را در زندگی خود تسلط دهید تا در بسیاری از زمینه ها موفقیت کسب کنید. قانون جذب در موفقیت تکنیک هایی شبیه مراقبه و نکاتی برای فراوانی در زندگی داد. قانون جذب در موفقیت های مختلف از جمله موفقیت مالی تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت.

 اگر می خواهید در زندگی خود وفور مالی ایجاد کنید ، پس با تمرکز روی سعادت و پول در جریان زندگی خود شروع کنید. چک هایی را که از طریق نامه برای شما آمده است پیش بینی کنید. برای خود مبلغ پولی را که مایلید امسال داشته باشید،  تجسم کنید، خودتان چک بسازید و آن را در یک مکان قابل مشاهده قرار دهید. هر وقت آن را دیدید ، باور کنید که ممکن است. به یاد داشته باشید که باید در لحظاتی از همه چیزهایی که قبلاً داشتید، سپاسگذار باشید. با انجام این کار ، شما برای وفور مالی که می خواهید در زندگی آینده خود جلب کنید ، یک روند ارتعاشی ایجاد می کنید.

چگونه به هدف خود برسیم؟

برای به دست آوردن هدف مورد نظر خود با استفاده از قانون جذب در موفقیت ، باید برای چیزهایی که می خواهید به زندگی خود جلب کنید ، به یک “مسابقه ارتعاشی” تبدیل شوید. ساده ترین راه برای تبدیل شدن به یک ارتعاش جذب کننده، تمرکز بر ایجاد احساسات مثبت عشق ، شادی و قدردانی در طول روز است.

 اگر قبلاً آنچه را که می خواستید داشته باشید می توانید احساساتی را که می دانید، تجربه کنید. همچنین می توانید از طریق افکاری که فکر می کنید درست هستند، این احساسات را ایجاد کنید. در حقیقت ، افکار شما همیشه احساسات را ایجاد می کنند ، بنابراین مهم است که وقتی احساسات شما منفی می شوند، آنها را به سمت احساسات مثبت خود جذب کنید. مانند هر چیز دیگری ، این کار به زمان و تمرین نیاز دارد.

با این حال ، هرچه بیشتر تلاش خود را برای جذب آنچه می خواهید انجام دهید و با دنبال کردن این مراحل ، در یادگیری آسان تر پیش خواهید رفت و تاثیر قانون جذب در موفقیت را به طور واضح تری خواهید دید. در واقع، هنگامی که کمی به چیزی که می خواهید فکر کنید ، از طریق قانون جذب ، این فکر بزرگتر و بزرگتر می شود ، و قوی تر می شود. بنابراین افکار خود را مثبت نگه دارید تا به موفقیت برسید.

هدف و قانون جذب

بخواهید

 “خواستن” و “میل” عبارتند از تمایل “برای جلب توجه ، یا تفکر نسبت به یک موضوع که در عین حال احساسات مثبت را تجربه می کنند. وقتی توجه خود را به موضوعی جلب کنید و با انجام این کار فقط احساسات مثبت نسبت به آن احساس می کنید ، خیلی سریع  این مسئله به تجربه شما تبدیل می شود. این بدان معناست که هر آنچه که ما در حال حاضر در زندگی خود داریم ، اثری است که نتیجه یک علت خاص است. این دلایل تصمیماتی است که ما می گیریم و اقداماتی ست که روزانه انجام می دهیم.

نقاش زندگی خود باشید حتی اگر نقاشی تان کوچک باشد

 اینکه تصمیمات ما کوچک و به نظر ناچیز به نظر برسد ، یا از نظر ماهیت قابل توجه و تحول پذیر باشند ، اهمیتی ندارد. هر تصمیمی که گرفته ایم و عملی که اتخاذ کرده ایم ، حوادث را به حرکت در می آورد و اثرات قابل پیش بینی و خاصی را که اکنون در زندگی خود تجربه می کنیم ایجاد خواهد نمود. قانون جذب تصریح می کند که شما مجسمه ساز آینده و سرنوشت نهایی زندگی خود هستید. شما نقاش بوم و تجربه زندگی خود هستید؛ و اینکه شما معمار شرایط زندگی و نگرش خود هستید.

 برای بهتر یا بدتر ، چه خوب و چه بد ، جهان به سادگی قضاوت نمی کند که چگونه زندگی خود را مجسم می کنیم ، از چه نقاشی ای روی بوم استفاده می کنیم ، یا اینکه چگونه شرایط خود را طراحی می کنیم. این امر به سادگی با به حرکت در آوردن رویدادهای زندگی ، افراد و شرایطی که با الگوهای غالب تفکر ، صحبت کردن و تمایلات عاطفی شما مطابقت دارد ، به اهداف ذهن خلاق شما پاسخ می دهد.

 قانون جذب در موفقیت به شما امکان می دهد با “جلب” تجربیاتی که می خواهید داشته باشید ، واقعیت خود را ایجاد کنید. البته ممکن است شما احتمالاً با نگرانی از آنها چیزهای بدی را برای خود به ارمغان آورده اید. به عبارت دیگر: به شهود خود گوش فرا دهید. به جای خراب کردن گزینه های خود ، بگذارید احساسات شما را به سمت درست و چه غلط راهنمایی کنند. این امر به زندگی رضایت بخش تری منجر می شود. این چیزی است که افراد موفق از آن آگاه هستند و به آن تجسم نیز گفته می شود.

مایکل فلپس چگونه از قانون جذب استفاده کرد

مایکل فلپس در مورد تصویر برنده شدن خود هر شب قبل از خواب صحبت کرد. برای ایجاد تغییر مثبت واقعی در تجربه خود ، باید از چگونگی کارها – و همچنین اینکه دیگران چگونه شما را می بینند، چشم پوشی کنید و بیشتر به شیوه ای که ترجیح می دهید همه چیز باشد ، توجه کنید. موفق بودن دیگران موفقیت شما را محدود نمی کند. و شما با جلب فراوانی به سمت خودتان ، دیگر  محدودیتی نخواهید داشت.

قانون جذب یک رابطه دو طرفه است

برای تجزیه و تحلیل بیشتر تاثیر قانون جذب در موفقیت این نکته را باید گفت که ارتعاش شما از افکار و احساسات شما ساخته شده است و تأثیر آن از وقایع ، شرایط و افرادی است که به واقعیت شما آورده می شوند و به  مطابقت با طرز فکرتان و شیوه فکری به همان صورت که احساس می کنید.

اما علت فقط چیزی نیست که شما فکر می کنید، همانطور که شما فکر می کنید ، و بسته به اینکه چه فکری می کنید ، قانون جذب اثرات زندگی تان را هماهنگ می کند ، تا بتوانید به همان روش فکر کنید. پس شما علت هستید و تأثیر قانون جذب در موفقیت ، واقعیت تان و هر تجربه‌ای است که در درون خود دارید.

تأثیر ، تجربیات خوبی است که به نظر می رسد شما را خوشحال می کند ، و همچنین تجربیات بدی که به نظر می رسد شما را ناراضی می کند. اثر قانون جذب در موفقیت ، تجربه شماست و توسط شما ایجاد شده است. شما علت هستید و آنچه تجربه می کنید اثر قانون است. پس می توان به طور کلی گفت، علت و معلول قانون جذب در عمل است و هرچه زودتر این موضوع را متوجه شوید ، زودتر خواهید توانست قدرت خود را پس بگیرید و شروع به خلق واقعیت رویاهای خود کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx