7 دلیل برای اینکه چرا رسیدن به رویاهای دور دست خود دشوار است

یک نظر اضافه کنید
7 دقیقه مطالعه

7 دلیل برای اینکه چرا رسیدن به رویاهای دور دست خود دشوار است

رسیدن به رویاهایتان بهترین چیزی است که می تواند برای شما اتفاق بیفتد زیرا زمانی که رویاهای خود را زندگی کنید احساس رضایتمندی، شادی و ثروت بیشتری خواهید داشت. با این حال، دنبال کردن رویاهای خود یک مبارزه بزرگ است که به سطوح بالایی از عزم، تمرکز و پشتکار نیاز دارد.

این سفر سختی است و بسیاری از مردم تسلیم می شوند زیرا نمی توانند مشکلات را تحمل کنند. اگر سفر آسان بود، همه می توانستند به آرزوهایشان برسند. این واقعیت که تعداد کمی از مردم به رویاهای خود می رسند ثابت می کند که دنبال کردن رویا دشوار است. اخیراً در مورد عواملی که این سفر را دشوار می‌کند کنجکاو شدم و به هفت دلیل اصلی که رسیدن به رویاهای شما دشوار است پی بردم.

7 دلیل برای اینکه چرا رسیدن به رویاهای دور دست خود دشوار است

  1. شما باید فداکاری های زیادی کنید

رسیدن به رویاهایتان مستلزم فداکاری های زیادی است زیرا متوجه خواهید شد که هر چه فداکاری های بیشتری انجام دهید، سریعتر به سمت رویاهای خود حرکت می کنید؛ بنابراین، باید خواب، سرگرمی و بیرون رفتن منظم را قربانی کنید تا زمان کافی برای کار در جهت اهداف خود داشته باشید. بسیاری از مردم انجام چنین فداکاری هایی را سخت می دانند. با این حال، اگر می خواهید به رویاها برسید، فداکاری فقط یک گزینه نیست.

  1. اشتباهات زیادی خواهید کرد

پس از تعقیب رویاهای خود برای یک دوره خاص، متوجه خواهید شد که اشتباهات زیادی مرتکب شده اید که شما را عقب نگه داشته است. شما مجبور خواهید بود این اشتباهات را بپذیرید و اصلاح کنید، حتی اگر به معنای شروع دوباره مسیرتان باشد. بیشتر مردم اشتباهات خود را نمی پذیرند و وقتی می فهمند که باید دوباره شروع کنند تسلیم می شوند: در نهایت معتقدند که قرار نبوده به رویاهای خود برسند.

7 دلیل برای اینکه چرا رسیدن به رویاهای دور دست خود دشوار است

  1. شما باید کار کنید و صبر کنید

تعقیب رویاهایتان ممکن است به این نیاز داشته باشد که برای مدت طولانی قبل از تحقق آنها سخت کار کنید. گاهی اوقات حتی ممکن است دو سال کار کنید بدون اینکه پیشرفتی ببینید. این تجربه برای بسیاری از مردم دشوار است، زیرا اکثر مردم انتظار دارند که بلافاصله پیشرفت کنند و شروع به کار برای رویاهای خود کنند.

 

  1. ممکن است زمان لازم باشد تا بدانید چه چیزی برای شما مفید است

اگر رویایتان را دنبال می کنید، مطمئنم متوجه شده اید که ممکن است قبل از دانستن استراتژی درست، زمان زیادی روی آن گذاشته باشید. به همین دلیل، ممکن است مجبور شوید به همین استراتژی مجدد ادامه دهید تا زمانی که یک استراتژی را پیدا کنید که باعث پیشرفت سریع شما می شود.

من شخصاً هنوز سعی می کنم بهترین استراتژی را مشخص کنم که افراد زیادی را به وبلاگ من وارد می کند و تا زمانی که استراتژی مناسبی را پیدا نکنم تسلیم نمی شوم.

کار کردن بر روی یک استراتژی فقط برای اینکه متوجه شوید که کارساز نیست، برای مدت طولانی آزاردهنده است. با این حال، در استراتژی مجدد تردید نکنید زیرا این بخشی از راه رسیدن به رویاها است. به آزمایش استراتژی های مختلف ادامه دهید و یک روز یکی را پیدا خواهید کرد که برای شما مفید است.

7 دلیل برای اینکه چرا رسیدن به رویاهای دور دست خود دشوار است

  1. شما باید ریسک کنید

بسیاری از افراد از ریسک کردن اجتناب می کنند تا از شکست و استرس عاطفی جلوگیری کنند. با این حال، به عنوان یک تعقیب کننده رویا، خواه ناخواه باید ریسک کنید. شما باید سرمایه، زمان و انرژی خود را در رویای خود سرمایه گذاری کنید، حتی اگر از رسیدن به آن مطمئن نیستید.

ریسک کردن سخت است، اما باید این کار را انجام دهید زیرا خلاقیت شما را افزایش می دهند. علاوه بر این، آنها شما را قادر می سازند بر ترس از شکست غلبه کنید و فرصت های پیش بینی نشده ای را کشف کنید که به شما کمک می کند سریعتر پیشرفت کنید.

 

  1. دلسرد خواهید شد

دنبال کردن رویاهای خود نیز دشوار است زیرا با دلسردی مواجه خواهید شد. بسیاری از افراد از جمله خانواده و دوستان شما را دلسرد می کنند زیرا آنها پیگیری شما را غیرواقعی می دانند. آنها شما را تشویق می کنند که مسیر مرسوم را برای رسیدن به خوشبختی و رضایت دنبال کنید.

مردم میلیون‌ها دلیل برای شکست شما ارائه می‌کنند و حتی شواهد افرادی را در اختیار شما می‌گذارند که تلاش کردند اما نتوانستند به رویاهای خود برسند. دلسردی ممکن است شما را بی انگیزه کند و احساس کنید که می خواهید تسلیم شوید. به همین دلیل، باید دائماً به خود انگیزه دهید تا دلسرد نشوید.

7 دلیل برای اینکه چرا رسیدن به رویاهای دور دست خود دشوار است

  1. شما باید خیلی سخت کار کنید

من معتقدم سخت کوشی برنده را از بازنده جدا می کند. افرادی که به رویاهای خود رسیدند برای رسیدن به آنها بسیار تلاش کردند.

کرتیس جیمز یک بار فاش کرد که او همیشه آنقدر سخت کار می کرد که فراموش می کرد بخوابد. علاوه بر کرتیس جیمز، ایلان ماسک همچنین فاش کرد که هنگام راه‌اندازی اولین شرکتش، 7 روز در هفته کار می‌کرد و دوست دخترش مجبور بود در دفتر بخوابد تا با او باشد.

بنابراین، رویاها نیازمند سخت کوشی شدید هستند و اکثر مردم وقتی متوجه می شوند که رویاهایشان چقدر کار سختی از آنها می خواهد، تعقیب رویاها را دشوار می دانند. با این حساب مشخص می شود که تعقیب رویا کار ساده ای نیست و به همین دلیل بسیاری از افراد از آن منصرف می شوند.

فقط افرادی که تحمل بالا دارند و از نظر ذهنی سرسخت هستند، علیرغم مشکلاتی که در سفر با آن مواجه می شوند به رویاهای خود می رسند. این افراد از هیچ چیز نمی ترسند و همیشه آماده رویارویی و غلبه بر هر چالشی هستند. اگر می خواهید به آرزوهایتان برسید باید مثل آنها باشید.

منبع:

https://www.successconsciousness.com/blog/success/why-it-is-difficult-to-achieve-your-wildest-dreams/

5/5 - (1 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx