135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

یک نظر اضافه کنید
30 دقیقه مطالعه

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

آیا با احساس ترس و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید؟ آیا گاهی اوقات احساس می کنید که ترس شما را از زندگی رویاییتان باز می دارد؟ ما برای کمک به شما، تلاش‌ هایتان و برای غلبه بر شک، نگرانی و ترس، برخی از قدرتمندترین نقل قول ‌های مربوط به ترس را جمع ‌آوری کرده ‌ایم.

صرفا به این دلیل که با ترس دست و پنجه نرم می کنید خودتان را بازخواست نکنید. درک این نکته مهم است که ترس لزوماً دشمن شما نیست. ترس صرفا یک مکانیسم برای زنده ماندن است که شما را از خطرات و تهدیدات بالقوه آگاه می کند و به شما کمک می کند تا زنده بمانید. در واقع از شما محافظت می کند و از انجام اشتباهات مرگبار جلوگیری می کند.

«ترس را احساس کن اما کار مورد نظرت را انجام بده!»

سوزان جفرز

مشکل زمانی شروع می شود که ترس بر زندگی شما تسلط پیدا می کند. ترس های غیر منطقی و ناموجه ممکن است به جای محافظت از شما، شما را از زندگی کامل باز دارند. وقتی به ‌جای رو به ‌رو شدن با ترس هایتان، صرفا آن ها را حس می کنید، ممکن است فکر کنید که در منطقه امن خود گیر افتاده‌اید.

این نقل قول های مربوط به غلبه بر ترس به شما انگیزه می دهد که محدودیت های خود را کنار بگذارید.

اما نگران نباشيد قطعا شما تنها کسی نیستید که مشکل مواجهه با ترس دارید. در واقع، برخی از شجاع ترین و ماجراجوترین مردان و زنان، اضطراب ها و ترس های شدیدی را تجربه کرده اند. با این حال، این افراد منحصر به فرد، راه هایی برای کنار آمدن با چیزی که از آن می ترسیدند پیدا کرده اند و همچنین ذهنیتی لازم برای به چالش کشیدن ترس های خود ایجاد کردند.

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

135 نقل قول الهام بخش راجع به ترس برای تقویت شجاعت شما

برای کمک به شما در برداشتن اولین قدم‌ ها در مبارزه با اضطراب ‌هایتان، مجموعه ‌ای فوق ‌العاده از الهام‌ بخش ‌ترین نقل قول ‌ها درباره ترس آماده کرده ‌ایم. این نقل قول ‌ها به شما کمک می کند تا با چیزی که از آن می ترسید مقابله کنید و بتوانید از مرزهای ذهنی خود فراتر بروید. حتی بیشتر از این، آن ها راهی را به شما نشان می دهند که به آرامی اما پیوسته با ترس هایتان مقابله کنید. انجام این کار به شما کمک می کند تا به تدریج اعتماد به نفس لازم برای ایجاد عادت «احساس ترس و انجام دادن» را ایجاد کنید. ما همچنین به عنوان کمک بیشتر، نقل قول ‌های غلبه بر ترس و مواجهه با ترس را نیز در نظر گرفته ‌ایم تا فراتر از آنچه شما را می ‌ترساند، پیش بروید.

از این مجموعه نقل قول های غلبه بر ترس و اضطراب لذت ببرید.

 1. «هر چیزی که در زندگی می خواهید در فراسوی ترس است.»

جک کنفیلد

 1. «من آموختم که شجاعت به معنی نبود ترس نیست، بلکه پیروزی بر آن است. شجاع کسی نیست که ترسی نداشته باشد، بلکه کسی است که بتواند بر این ترس غلبه کند.»

نلسون مندل

 1. «ترس دارای دو معنی است: «همه چیز را فراموش کن و فرار کن.» یا «با همه چیز رو به رو شو و برخیز.» و انتخاب باشماست که کدام را برگزینید.»

زیگ زیگلار

 1. «شجاعت یعنی احساس ترس، غوطه ور شدن در آن تا از طریق آن بتوانید از سمتی دیگر نجات یابید.»

کریستین اونجلو

 1. «هیچ توهمی بزرگ تر از ترس نیست.»

لائوتسه

 1. «شجاعت فقدان ترس نیست، بلکه این است که ترس را احساس کنی و به هر حال با آن رو به رو شوی.»

ژانت کورون

 1. «ترسیدن اشکالی ندارد. ترسیدن اثرات مخربی دارد مگر اینکه شجاعانه با آن رو به رو شوید. وقتی ترس را بپذیرید، در واقع باعث قوی ‌تر شدنتان می‌ شود.»

کوین جی دونالدسون

 1. «منفعل بودن شک و ترس ایجاد می کند. انجام فعالیت ها، اعتماد به نفس و شجاعت به ارمغان می آورند. اگر می خواهید بر ترس غلبه کنید، در خانه ننشینید تا مدام به آن فکر کنید. بیرون بروید و مشغول کاری شوید.»

دیل کارنگی

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «پشت هر تلنگری در زندگی یک احساس ترس یا اضطراب نهفته است. گاهی منطقی و گاهی هم نه. بدون ترس، هیچ تلنگری وجود ندارد؛ اما از بین بردن ترس مهم نیست، بلکه مواجهه با آن مهم است.»

جولین اسمیت

 1. «همیشه کاری را انجام دهید که از انجام دادن آن می ترسیدید.»

ای. لاکهارت

 1. «آنچه از آن می‌ترسی هرگز به بدی آن چیزی که تصور می ‌کنی ممکن است پیش آید، نیست. ترسی که اجازه می دهید در ذهن شما ایجاد شود، بدتر از وضعیتی است که در واقعیت وجود دارد.»

اسپنسر جانسون

 1. «شما با هر تجربه ای که در آن کامل متوقف می شوید و ترس را در چهره خود می بینید، قدرت، شجاعت و اعتماد به نفس به دست می آورید. شما باید کاری را انجام دهید که فکر می کنید توانایی انجام آن را ندارید.»

النور روزولت

 1. «وجود ترس اما پیشرفت رو به جلو و انجام کاری که باید انجام شود، مفهوم شجاعت است. کسی که احساس ترس نمی کند احمق است و کسی که اجازه می دهد ترس بر او غلبه کند ترسو است.»

پیرز آنتونی

 1. «ترس سوزنی است که ما را سوراخ می کند تا نخی با خود حمل کند تا ما را به بهشت ببندد.»

جیمز هستینگز

 1. دختر کوچکی را دیدم که یک حشره بزرگ را لمس کرد و فریاد زد: «من بر ترسم غلبه کردم! آره! و این گونه است که آرام از ترس دور می شوی. من از این داستان الهام گرفتم.»

ناتان فیلیون

 1. «این مرگ نیست که انسان باید از آن بترسد، بلکه باید از شروع زندگی بترسد.»

مارکوس اورلیوس

 1. «زندگی چالش هایی را به وجود می آورد و هر چالشی با رنگین کمان و چراغ های راهنما برای غلبه بر آن همراه است.»

آمیت ری

 1. «برای فرار از ترس، باید از آن عبور کنید، نه اینکه در اطراف آن خود را گول بزنید.»

ریچی نورتون

 1. «این چیزی است که در مورد ترس وجود دارد، باید بر آن غلبه کرد و سپس آزادی را خواهید یافت.»

ربکا کرین

 1. «اگر سعی کنید ترس و خشم را بدون اینکه مفهوم آن ها را بدانید، از بین ببرید، آن ها قوی تر می شوند و باز به سمت شما بر می گردند.»

دیپاک چوپرا

 1. «اگر به قلب خود نگاه کرید و هیچ اشتباهی در آنجا پیدا نکردید، دیگر چه چیزی برای نگرانی وجود دارد؟ چه چیزی برای ترسیدن وجود دارد؟»

کنفوسیوس

 1. «اگر از چیزهای بیرونی رنج می ‌برید، این آن ها نیستند که شما را ناراحت می ‌کنند، بلکه قضاوت خودتان در مورد آن هاست و این در اختیار شماست که آن قضاوت ها را از بین ببرید.»

مارکوس اورلیوس

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «درک این نکته مهم است که ترس همیشه وجود خواهد داشت، این چیزی است که ما انسان ها را می‌ سازد و آن هایی از ما که به زندگی موفق و رضایت بخشی پایان می ‌دهند، تازه یاد گرفته ‌اند که بهتر از دیگران این با این ترس سر کرده و و حتی با آن إحساس خوبی داشته باشند.»

کریس هیل

 1. «ترسیدن اشکالی ندارد. ترسیدن به این معنی است که شما در شرف انجام کاری واقعاً شجاع هستید.»

مندی هیل

 1. «به آن ها بیاموزید که نترسند. کمی حس ترس داشتن خوب است، اما وقتی یک همراه دائمی و همیشگی باشد، شما را از بین می ‌برد و انجام کاری را که می‌ دانید درست است را سخت می‌ کند.»

کریستوفر پائولینی

 1. «ترس سایه بزرگی دارد، اما خودش به تنهایی کوچک و بی اثر است.»

روث جندلر

 1. «او به قدیمی ترین ترس هایش اجازه بازگشت نداد، همانطور که دروازه حیاط حصارکشی شده، خود را بسته بود و بال هایی را که همیشه برای شجاعت و آزادی آرزو می کرد را کشف کرد.»

ناتالی بابیت

 1. «حقیقت این است که وقتی ترس را از بین می ‌بریم، اغلب مسیر واقعی را می ‌یابیم که قرار بود در آن باشیم.»

شانون ال. توسکا

 1. «شما فقط به این دلیل احساس ناتوانی می کنید که قدرتتان جای خودش را به ترس داده است. وقتی این را فهمیدید، می توانید آن را پس بگیرید.»

کمند کجوری

 1. «تمام انتظارات بیرونی، همه غرورها، همه ترس از شرمساری یا شکست ها، این چیزها فقط در مواجهه با مرگ از بین می روند و تنها چیزی که واقعاً مهم است باقی می ماند.»

استیو جابز

 1. «راه خود را تا زمانی که طوفان های ترس، ضعف و شک فروکش کنند، ادامه دهید.»

ریشل ای. گودریچ

 1. «آنقدر از شکست نترسید که از امتحان کردن چیزهای جدید امتناع کنید. غم انگیزترین حالتی که بتوان یک زندگی را با سه کلمه توصیف کرد این است: می توانستم، ممکن بود و باید می شد.»

لوئیس ای. بون

 1. «ترس به سفر زندگی من دامن می زند و باعث می شود آن را رها کنم و این کاملاً شگفت انگیز است که دقیقا همان ترس می تواند من را بسازد یا نابود کند.»

کریگ دی. لونزبرو

 1. «اگر می خواهید رویاهای خود را بدست آورید، باید ترس های خود را کنار بگذارید.»

آنتون روباکلینی

 1. «وقتی می ترسی، همانطور که هستی باقی می مانی!»

استیون ریچاردز

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «عزیزم، من چیز کمی در مورد ترس می دانم. سخت نیست که خودتان را متقاعد کنید که کار درست را انجام می ‌دهید، اینکه تصمیم هوشمندانه و امنی را می‌ گیرید، اما ترس موذیانه است. اگر زمانی حواستان جمع نباشد، هر چیز دیگری را از زندگی تان نابود می کند.»

آندریا لوچن

 1. «از احساس ترس نترسید. ترسیدن نشانه عقل سلیم است. فقط احمق ها هستند که از هیچ چیز نمی ترسند.»

کارلوس رویز زافون

 1. «به ترس خود چهره نشان دهید. وقتی آن را درک کردید و دیگر مبهم و عجیب نبود، متوجه خواهید شد که ترس شما دیگر آنقدر مهیب نیست.»

مرسدس لاکی

 1. «زندگی با ترس ما را از ریسک کردن باز می دارد. اگر در دل ترس نروید، هرگز بهترین تجربه ها را نخواهید داشت.»

سارا پریش

 1. «هر جا که می ترسی، سعی کن کاوش کنی، مرگ را در جایی پشت سرت خواهی یافت. سر منشا ترس از مرگ است (مرگ تنها منبع ترس است).»

اوشو

 1. «من باید با ترس رو به رو شوم. من باید کنترل اوضاع را در دست بگیرم و راهی برای کاهش احساس آن بیابم.»

ورونیکا راث

 1. «بزرگ ترین اشتباهی که ما مرتکب می شویم این است که در ترس دائمی زندگی کنیم که مرتکب اشتباهی خواهیم شد.»

جان سی ماکسول

 1. «ترس می تواند باعث شود که یک پروانه به اندازه یک فیل گاو نر، ترسناک به نظر برسد.»

استیون ریچاردز

 1. «اگر رویاهایتان شما را نمی ترساند یعنی به اندازه کافی بزرگ نیستند.»

لرد

 1. «کارآفرینی فرآیند غلبه بر ترس با خارج شدن از منطقه امن زندگی روزانه برای استفاده از هدیه خدادادی شماست.»

فرشاد اصل

 1. «هنگامی که گذشته شما دیگر قدرت تعریف کردن شما را نداشته باشد، آینده تان به معنای واقعی کلمه از آن شماست. سپس هر چیز زیبایی که ممکن است بخواهید یا تصور کنید مال شما خواهد بود.»

دن پیرس

 1. «هر یک از ما باید با ترس های خود مقابله کنیم، باید با آن ها رو در رو شویم. نحوه برخورد با ترس ‌هایمان تعیین می‌ کند که در ادامه زندگیمان به کجا خواهیم رفت، برای تجربه ماجراجویی یا محدود شدن با ترس از آن.»

جودی بلوم

 1. «تنها راه مقابله با ترس، مواجهه عمدی با ترس، همراهی و در عین حال تسلیم نشدن در برابر آن است.»

تون مارس

 1. «فهمیدم که اگر فقط به دنبال روهایایم نمی رفتم هرگز به آن ها نمی رسیدم. دنباله کردن آن ها کلید اصلی بود. تا زمانی که در جریان رویاها بودم، مسیر آن مهم نبود.»

بن دیویس

 1. «ترس در تمام وجهاتش چیزی است که باید بر آن غلبه کرد.»

مارتی روبین

 1. «ترس از یک امر ناشناخته هرگز برطرف نمی شود، زیرا تعداد ناشناخته ها بی نهایت است و این شما را وادار می کند تا با کمال تاسف فقط در کنار امور شناخته شده زندگی خود بمانید.»

کارولین کتل ول

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «من ماهیت غیراساسی ترس را آموخته ام و آن این است که اگر روی موضع خود بایستم، می توانم بر آن غلبه کنم.»

ریشل ای. گودریچ

 1. «ترس بازتاب محدودیت ‌های تعریف ‌شده‌ ی شماست، نه محدودیت‌ های واقعیتان. برای تغییر تصویر خود، باید با چیزی که شما را می ترساند رو به رو شوید.»

ویرونیکا توگالوا

 1. «ترس یک دشمن قدرتمند است، اما نه آنقدر قوی که نتوان بر آن غلبه کرد.»

کیلی کلرمایر

 1. «وجه مشترک افراد موفق این است که اجازه نمی دهند ترس یا بهانه آن ها را متوقف کند. آن ها بر ترس هایشان غلبه می کنند، سپس به موفقیت می رسند و می توانند سرنوشت خود را به خوبی رقم بزنند.»

ژانت کورون

 1. «با ترس های خود رو به رو شوید و مطمئن باشد که می توانید بر آن ها غلبه کنید.»

بوهدی سندرز

 1. «از هیچ چیز در زندگی نباید ترسید، فقط باید آن ها را درک کرد. اکنون زمان آن رسیده است که بیشتر درک کنیم تا کمتر بترسیم.»

ماری کوری

 1. «بتهوون گفت که بهتر است نت اشتباه را با اطمینان بزنیم تا نت درست را بدون اطمینان. هرگز از اشتباه کردن یا شرمسار شدن نترسید. همه ما در این زندگی دانشجو هستیم و همیشه چیزهای بیشتری برای یادگیری وجود دارد.»

مایک نورتون

 1. «من می‌ ترسم» می ‌تواند پایان یا آغاز باشد: «می ‌ترسم، پس فرار می ‌کنم» یا «می ‌ترسم و ترسم را در آغوش می‌گیرم و بدون توجه به وجودش، کار لازم را انجام می‌ دهم.»

دراگوس براتاسانو

 1. «ایمان یعنی به دست آوردن رویا! ترس یعنی از دست دادن رویا! وقتی از ایمان پر می شوی، شیطان پر از حس ترس می شود! ایمان خود را هر روز به نور نگاه دارید و شیطان را همیشه در ترس نگه دارید.»

اسرائیل مور آیوور

 1. «تنها راه غلبه بر ترس داشتن شجاعت است، زیرا قرار نیست از شر ترس خلاص شوید و بدانید که هرگز از بین نمی رود.»

کولت باتلر

 1. «اگر ترسی قابل بیان نباشد، نمی توان بر آن غلبه کرد.»

استفان کینگ

 1. «تنها راه برای شجاع بودن این است که ابتدا بترسید.»

جوزف فینک

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «ما باید امیدوار باشیم و باور داشته باشیم تا امیدوار بمانیم و تمام تلاش خود را برای خوب بودن و انجام کارهای خوب به کار بگیریم. حتی هنگامی که می ترسیم.»

نفیسه حاجی

 1. «اگر به ترس اجازه دهیم تصمیم گیری ما را کنترل کند، همیشه به اشتباه تصمیم می گیریم.»

بوچ بالله

 1. «وقتی می ترسیم، تمام حس تحلیل و تأمل خود را از دست می دهیم. ترس ما را فلج می کند.»

مرجانه ساتراپی

 1. «ترس غلبه شده، ترس مهار شده است.»

ویستریا مورنینگ استار

 1. «تسلط بر دیگران قدرت است اما تسلط بر خودتان، شما را نترس می کند.»

لائوتسه

 1. «این جرات نیست مگر اینکه از انجام آن بترسید.»

ربکا کرین

 1. «تنها با تجربه کامل ترس، می توانید امیدوار باشید که آن را کنترل کنید.»

وین جرارد تروتمن

 1. «ایمان کم رنگ است و ترس بیداد می کند؛ زیرا ایمان ایجاب می ‌کند تا به مکان‌ هایی قدم بگذارم که خود ترس از رفتن می ترسد.»

کریگ دی. لونزبرو

 1. «ترس بیش از هر چیز دیگری در جهان مردم را شکست می دهد.»

رالف والدو امرسون

 1. «ترس تا حد زیادی، زاییده داستان هایی است که ما برای خودمان تعریف می کنیم.»

شریل استرید

 1. «خدا به شما قدرت و اراده برای تغییر داده است، اما همچنان باید مایل به انجام کار باشید. اقدام کردن به معنای رو به رو شدن با ترس ها و خارج شدن از منطقه امن است.»

مایکل باربارولو

 1. «جهل عامل ترس است.»

لوسیوس آنائوس سنکا

 1. «مواقعی وجود دارد که ترس خوب است و باید جایگاه خود را در کنترل احساسات حفظ کند.»

آیسخولوس

 1. «ترس ذهن را نابود می کند.»

فرانک هربرت

 1. «ترس بی فایده است. یا اتفاق بدی می ‌افتد و یا نمی ‌افتد: اگر این اتفاق نیفتد، زمان را با ترس تلف کرده ‌اید و اگر اتفاق بیفتد، زمانی را تلف کرده ‌اید که می ‌توانستید صرف تیز کردن سلاح ‌هایتان کنید.»

سارا ریس برنان

 1. «ترس چیست؟ انسان چه ارتباطی با ترس دارد؟ شانس و احتمالات بر زندگی ما حاکم هستند و آینده همه ناشناخته است. ما باید هر روز به بهترین شکل ممکن زندگی کنیم.»

سوفوکل

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «دریابید که یک شخص از چه چیزی بیشتر می ترسد. این جایی است که او در مرحله بعدی رشد خواهد کرد.»

کارل یونگ

 1. «ترس چیزی که انسان از آن می ترسد را محقق می کند.»

ویکتور ای. فرانکل

 1. «گاهی اوقات اینطور است: اگر چیزی شما را می ترساند، باید آن را کامل انجام دهید زیرا شما را می ترساند و سپس متوجه خواهید شد که چه توانایی هایی درونتان دارید.»

جاناتان ساکون جولی

 1. «کسی که از دشمن داشتن می ترسد هرگز دوستان واقعی نخواهد داشت.»

ویلیام هازلیت

 1. «هیچ چیزی وحشتناک تر از نترسیدن نیست.»

کورنلیا فونکه

 1. «با ترس های خود طوری رو به رو شوید که گویی زندگی شما به آن وابسته است زیرا احساس ترس شما را از زندگی کردن باز می دارد.»

ژانت کورون

 1. «کارهایتان را حتی شده به نادرستی انجام دهید، اما به آرامی پیش ببرید؛ با ترس انجامش بدهید هر طوری که باید انجامش بدهید، اما تکمیلش کنید.»

استیو چندلر

 1. «ترس یک احساسی است که توسط انسان ها ساخته شده و می تواند ما را فریب دهد تا یک زندگی خسته کننده داشته باشیم.»

دونالد میلر

 1. «این راز بقا است. ترس را به کسانی که ترسیدن را به شما آموختند بیاموزید.»

اسکات تریسی

 1. «هیچ قدرتی به اندازه ترس، تمام قدرت عمل و استدلال را از ذهن آدمی سلب نمی کند.»

ادموند برک

 1. «من ترس را به عنوان بخشی از زندگی پذیرفته ام. مخصوصاً ترس از تغییر. با وجود تپشی در قلب که می گوید: به عقب برگرد، اما من به جلو حرکت کردم و به تلاشم ادامه دادم.»

اریکا جونگ

 1. «در هر سطحی از آگاهی که دارید، خود را فراموش کنید و آنگاه خواهید دید که از هیچ چیز نمی ترسید.»

کارلوس کاستاندا

 1. «من همیشه می‌ ترسیدم… همیشه وانمود می‌ کردم که از نزدیک آن را دنبال می‌ کنم، همیشه وانمود می ‌کردم که دندان ‌هایم را تیز می‌ کنم، در حالی که حقیقت این است، من در حد مرگ می ‌ترسم که حتی سایه ‌اش را زیر پا بگذارم.»

تیته کوبو

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «شما نمی توانید بقیه عمر خود را پنهان از خود بگذرانید. همیشه می ترسید که خاطرات تلخ شما را ناتوان کند واقعیت این است که اگر به انکار آن ها ادامه دهید، ناتوان می شوید.»

جی دی استروب

 1. «غلبه بر چیزی که شما را بیشتر می ترساند، شما را قوی تر می کند.»

ماتشونا دهلیوایو

 1. «همه ما باید قبل از اینکه خیلی پیر شویم شروع به زندگی کنیم. ترس احمقانه است. پشیمانی هم همینطور.»

مرلین مونرو

 1. «کلید تغییر، رها کردن احساس ترس است.»

روزان کش

 1. «هر یک از ما باید با ترس های خود مقابله کنیم، باید با آن ها رو در رو شویم. نحوه برخورد با ترس‌ هایمان تعیین می‌ کند که در بقیه زندگی‌ به کجا خواهیم رفت. برای تجربه ماجراجویی یا محدود شدن با ترس از آن.»

جودی بلوم

 1. «شجاعت بارها و بارها بر می خیزد، زیرا ترس حالت طبیعی یک انسان متمدن نیست.»

آنگ سان سوچی

 1. «کنجکاوی حتی بیشتر از شجاعت بر ترس غلبه خواهد کرد.»

جیمز استفنز

 1. «ترس اجتناب ناپذیر است، باید آن را بپذیرم، اما نمی توانم اجازه بدهم که من را در رسیدن به رویاهایم فلج کند.»

ایزابل آلنده

نقل قول هایی برای غلبه بر ترس

 1. «برای غلبه بر ترس، تمام کاری که باید انجام دهید این است که متوجه شوید که ترس وجود دارد و به هر حال باید کاری را که از آن می ترسید را انجام دهید.»

پیتر مک ویلیامز

 1. «من آموختم که شجاعت نبود ترس نیست، بلکه پیروزی بر آن است. شجاع کسی نیست که ترسی نداشته باشد، بلکه کسی است که بتواند بر این ترس غلبه کند.»

نلسون ماندلا

 1. «عقاب هیچ ترسی از ناملایمات ندارد. ما باید مثل عقاب باشیم و روحیه نترسی همانند یک فاتح داشته باشیم.»

جویس مایر

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «از هیچ چیز در زندگی نباید ترسید، فقط باید آن را درک کرد. اکنون زمان آن رسیده است که بیشتر بفهمیم تا کمتر بترسیم.»

ماری کوری

 1. «افرادی که عمیقاً زندگی می کنند هیچ ترسی از مرگ ندارند.»

آنائیس نین

 1. «هرگز اجازه ندهید ترس از ضربه خوردن، مانع مسیر شما شود.»

بیب روث

 1. «ترس فایده ای دارد، اما انسان ترسو هیچ فایده ای ندارد.»

مهاتما گاندی

 1. «وقتی یک انسان جوان مصمم به سمت یک آدم قلدر و زورگوی بزرگ یعنی دنیا می ‌رود و با جسارت ریش او را می‌گیرد، اغلب متعجب می ‌شود که می‌بیند ریش دنیاکه فقط برای فراری دادن ماجراجویان ترسو بسته شده است، از دستش بیرون می آید.»

رالف والدو امرسون

 1. شما فقط باید از ترس رها شوید و با دنیا مقابله کنید. در آینه به خود نگاه کنید و به خود بگویید: «دوستت دارم، هیچ چیز تو را نابود نمی کند و قرار نیست زمین بخوری.»

ریکی مارتین

 1. «ما بیشتر می ‌ترسیم تا آسیب ببینیم. ما بیشتر از تخیل خودمان رنج می بریم تا واقعیت.»

سنکا

 1. «اگر به قلب خود نگاه کنید و هیچ اشتباهی در آنجا پیدا نکردید، چه چیزی برای نگرانی وجود دارد؟ چه چیزی برای ترسیدن وجود دارد؟»

کنفوسیوس

 1. «ترس منبع اصلی خرافات و یکی از منابع اصلی ظلم است. غلبه بر ترس آغاز خرد است.»

برتراند راسل

 1. «ترس در زیر جسارت پنهان است.»

لوکان

 1. «جایی که امیدی باقی نمی ماند، ترسی باقی نخواهد ماند.»

میلتون

 1. «کاری را که از انجامش می ترسی انجام بده و به آن ادامه بده… این سریع ترین و مطمئن ترین راهی است که تاکنون برای غلبه بر ترس کشف شده است.»

دیل کارنگی

 1. «شجاع بودن فقدان ترس نیست. شجاع بودن یعنی داشتن احساس ترس اما یافتن راهی برای عبور از آن.»

بیر گریلز

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «کاری را که از انجامش می ترسی انجام بده و به آن ادامه بده… این سریع ترین و مطمئن ترین راهی است که تاکنون برای غلبه بر ترس کشف شده است.» (در متن اصلی دو بار تکرار شده است.)

دیل کارنگی

 1. «ترس ها به ما تعلیم داده می شوند و اگر بخواهیم می توانیم آن ها را از بین ببریم.»

کارل آگوستوس منینگر

 1. «یکی از بزرگ ترین اکتشافاتی که یک انسان انجام می دهد و یکی از شگفتی های بزرگ او این است که متوجه می شود، می تواند کاری را انجام دهد که می ترسید نتواند انجام دهد.»

هنری فورد

 1. «بسیاری از مردم به جای فرصت، به امنیت داشتن فکر می کنند. به نظر می رسد که آن ها بیشتر از مرگ می ترسند.»

جیمز اف بیرنز

 1. «در طول سال‌ها آموخته‌ام که وقتی ذهن فرد آگاه می‌شود، احساس ترس کاهش پیدا می کند، یعنی دانستن اینکه چه کاری باید انجام شود، ترس را از بین می برد.»

پارک های رزا

 1. «از بین تمام دروغگوهای دنیا، گاهی اوقات بدترین آن ها ترس خودمان است.»

رادیارد کیپلینگ

 1. «اقدام کردن ترس را درمان می کند، همانطور که منفعل بودن وحشت ایجاد می کند.»

داگلاس هورتون

 1. «ترس تا جایی که ذهن اجازه می دهد عمق پیدا می کند.»

ضرب المثل ژاپنی

 1. «اجتناب از خطر در دراز مدت، امن تر از قرار گرفتن در دل ترس آن نیست. ترسوها نیز به اندازه جسورها دچار خطرات می شوند.»

هلن کلر

 1. «خنده، سمی برای ترس است.»

جورج آر آر مارتین

 1. «کنجکاوی حتی بیشتر از شجاعت بر ترس غلبه خواهد کرد.»

جیمز استفنز

 1. «ترس ها چیزی بیش از یک حالت و احساس ذهنی نیستند.»

ناپلئون هیل

 1. «جهل به وجود آورنده ترس است.»

هرمان ملویل

135 نقل قول الهام بخش درباره ترس برای تقویت شجاعت شما

 1. «نترس، ما از ذات شیر هستیم و نمی ‌توانیم بخاطر نابودی موش ‌ها و این حیوانات کوچک سقوط کنیم.»

الیزابت اول

 1. «اجتناب از خطر در دراز مدت امن تر از قرار گرفتن در دل ترس نیست. ترسوها نیز به اندازه جسورها دچار خطرات می شوند.» (در متن اصلی دو بار تکرار شده است.)

هلن کلر

 1. «آنچه را که از آن می ترسید، انجام دهید و بدانید مرگ از ترس حتمی است.»

رالف والدو امرسون

 1. «من از فردا نمی ترسم، زیرا دیروز را دیده ام و امروز را دوست دارم.»

ویلیام آلن وایت

 1. «ترس ناشی از عدم اطمینان است. وقتی ما کاملاً مطمئن هستیم، چه ارزشمند و چه بی ارزشی، تقریباً در برابر ترس غیرقابل نفوذ هستیم.»

ویلیام کنگرو

 1. «زندگی با ترس ما را از ریسک کردن باز می دارد. اگر در دل ترس نروید، هرگز بهترین تجربه ها را نخواهید داشت.»

سارا پریش

امیدوارم از این مجموعه نقل قول های غلبه بر ترس لذت برده باشید. چه چیزی در مواجهه با ترس هایتان به شما کمک کرده است؟

موفق باشید!

منبع:

135 Inspirational Fear Quotes to Boost Your Courage

2.3/5 - (6 امتیاز)

رشد خودت رو استارت بزن !

درخواست ثبت نام در دوره های امیر شریفی

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
هنگامی که پاسخی داده شود به ایمیل شما پیام ارسال میگردد

0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
سوالی دارید؟ بپرسیدx